Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 04:50:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Žena postala sveštenik  (Pročitano 13939 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
@Tralalalala

Što moja religija uči i kako me naučila ovdje uopće nije važno. Važno je samo da si ti prvi prešao granicu sa mijenjanjem njegovog nicka u mračniko, što se svakako može protumačiti kao vrijeđanje. Dalje je išlo kako je išlo. To što mi imamo jednaka ili slična mišljenja također nije važno kad sam kao moderator nastupio fer i obojci 'podijelio' opomenu. I sam znaš da opomena nije za diskutiranje nego za poštivanje. Zato te molim, poštivaj ju. Hvala.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
koni: Da ti zaista mislis

Važno je samo da si ti prvi prešao granicu sa mijenjanjem njegovog nicka u mračniko, što se svakako može protumačiti kao vrijeđanje.

onda bi i ovo mediokretsko laprdanje:

Ah sto mene opusta ovo tralalalalalisanje. Siroti mali hrci....izgubljeni u weltanschaungu svojeg nedodirljivog ega, usamljeni u bunilu svog (ne)znanja, okamenjena dusa, nigde nikoga, da li je to sve u mislima?

morao da smatras za uvredljivo, jer se takodje menja nick na uvredljivi nacin.


Posto ti ovo ovde citirano nisi smatrao za neprihvatljivo

iako slicnu opasku kad se ticala osobe sa cijim se stavovima ne slazes -- mene -- jesi odabrao da okarakterises na takav nacin,

to -- po meni -- pokazuje sasvim jasno

da si, u najmanju ruku kao moderator, a mozda i kao covek uopste,

krajnje nekompetentan, nekorektan, pun predrasuda i licemeran.



 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Ako cemo tehnicki da gledamo, on nije menjao tvoj nick, pretvorio ga je u glagol... Smiley

Ah da, kad necije misljenje nazoves mediokritetskim laprdanjem i to moze da se racuna u uvrede!

Poenta: sta vazi za druge mora da vazi i za tebe!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
@Tralalalala

Već sam rekao da opomene nisu za komentiranje. I costa te možda uvrijedio, ali on je to učinio skroz na kraju, očito iznerviran tvojim pisanjem i vrijeđanjem.
Da ti otkrijem zašto sam tebe upozorio? Ne zbog tvojih stavova i toga što se u njima ne slažemo nego zato što su mi došle neke privatne poruke koje su si svratile pozornost na ovo. Sve u svemu, petero ljudi je našlo tvoje pisanje uvrijedljivim i nimalo korisnim za diskusiju. Zato sam pisao, a ne zbog tebe.
Hvala ti na uvidu u moju osobnost, ne znam koliko je stručna i koliko si kompetentan, ali ju, žalostan što tako misliš na temelju nekoliko postova, prihvaćam. Samo da ti svratim pažnju, kad si ti bio u istoj situaciji također si me privatno kontaktirao da te 'zaštitim', jel' tako? Ispričao sam ti se što nisam na vrijeme bio prisutan, nego sam došao kad je SF već zatvorio temu. Jel' tako? Onda sam bio 'dobar' moderator, a sada nisam...
Još te jednom molim da ne radimo trakavicu od teme i to u potpuno krivom smjeru. Možeš se vratiti komentirati i diskutirati ali bez vrijeđanja drugih sudionika. Hvala
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Nikad nisi bio dobar moderator ako je bilo potrebno da ti se skrece paznja da izvrsavas svoje duznosti.

A, da: mislim i da nikad nisi bio ni dobar covek. Niti ces biti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
A ti znas sta znaci dobar covek? Pise na Google-u? Smiley Smile

Ili si kucao "koni" a Google izbacio "a very bad man"? Smiley

Ajde ne budi smesan molim te, o osobi ne mozes nista da tvrdis dok je ne upoznas licno i provedes malo vremena sa istim/istom. Ili si mozda vidovit? Ili si mozda ti dobra osoba a mi smo svi slepci? Smiley Budi realan malo za promenu! Cak ni ja za tebe, iako se ne slazemo ni u cemu, ne mogu da kazem da si los covek dok te ne upoznam.

Jos jednom: uvreda sa tvoje strane je pohvala za svakog normalnog coveka zdrave psihe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
@Tralalalala

Po pitanju moje sposobnosti da budem moderator imaš mogućnost uputiti prigovor SF-u, no dok još uvijek vršim dužnost istog moram te upozortiti da si debelo prešao u offtopic. Vrati se na temu ili ne piši. A ako baš želiš pisati o mojoj osobnosti možeš otvoriti novu temu. U ovoj temi nema mjesta za to.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Ja sam i napisao u Moderatorskoj diskusiji da

zbog hulja kao sto si ti, koni,

i zbog olosa kao sto je tvoj house pet, racunovodja,

necu vise biti modrerator na Bureku,

jer necu dolaziti ovde ni u pola redovno kao do sada.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Mislio sam da si superiorniji, i da ces malo omeksati ipak kako vreme ide, no ti si se poneo kao chicken boy na moderatorskom forumu. Tvoja stvar, u svakom slucaju ce biti prijatnija atmosfera!
« Poslednja izmena: 06. Jul 2005, 20:11:04 od costa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jel mogu ja da kazem nesto? Mogu.
Jel vama jasno da izgledate ko kolektiv hendikepirane dece koja se svadja oko igracke?
Isto tako, jel vam jasno da mene boli kurac da li ce se neko od vas uvrediti nakon sto ovo kazem, i da se ja oko ovoga ne raspravljam, jer ja sam ovde zakon i ovde se zivi po mojim pravilima, kome se ne svidja uvek moze da prestane dolaziti.
Ja znam da bih ja trebao da budem bebisiter i da vas smirujem svaki jebeni put kad krenete da medjusobno serete na neku ovako idiotsku temu, al ljudi ja stvarno to nemam kad, ja provedem 15ak sati svaki dan besplatno radeci da se od ovoga napravi nesto i zaista nisam u stanju da gledam par budala koja se raspravljaju oko klikera.
Jel toliko tesko nauciti da postujes tudje misljenje? Svako od vas ponaosob? Jel toliko tesko?
Ja znam da sve vi mislite da se boga za muda uhvatili kad udjete u ovakve rasprave, ali to opet ne znaci da od varnica i carki diskusija treba da preraste u ovako nesto jer ste vi zatrucani i jer ne mozete da pojmite da svako ima pravo na misljenje pa makar i pogresno, i da dokle god je on zadovoljan njime niko nema prava da ga menja, posebno ne na silu.
Budite klasicne picke, pa nakon ovako necega nemojte pricati medjusobno, ili otidjite odavde, i ja sam to tako radio sa "inferiornima" pre nekih 16-17 godina kad sam imao 3-4 godine.. posle sam naucio da ako nekom nakon sto jednom objasnis i obrazlozis svoj stav, ne bude jasno, nece mu nikad biti, niti mu treba biti.
Sto se mene tice, sad sam vas lepo ispsovao, sad ste jednaki i sad mozete komotno da se pomirite kao ljudi ili da nastavite da se bijete ko zivotinje, vas je izbor, i kakav god da izaberete govori samo o vama, jer i za ovako nesto treba najmanje dvoje, i od tih dvoje niko nije nevin.
Sta cete da radite, vasa licna stvar, ali da na mom forumu, mestu gde ja provodim ceo svaki jebeni dan radeci niko nece da se izdrkava i leci komplekse.

Citat sa pocetka ko nije procitao:
Citat
Isto tako, jel vam jasno da mene boli kurac da li ce se neko od vas uvrediti nakon sto ovo kazem, i da se ja oko ovoga ne raspravljam, jer ja sam ovde zakon i ovde se zivi po mojim pravilima, kome se ne svidja uvek moze da prestane dolaziti.

Temu zakljucavam, a vi sta cete i kako cete resite preko privatnih poruka, i mene u to nemojte mesati.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 04:50:10
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.