Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Žena me tukla metalnom štanglom, ali uvrede su bile mnogo gore"  (Pročitano 6503 puta)
24. Jan 2012, 10:58:38
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 

- Za sedam godina braka i šest godina od razvoda preživeo sam pravi pakao. Supruga me tukla metalnom štanglom, pljuvala, psovala, pretila, tukla je i moju majku, ali i decu. Ipak, batine sam podnosio, to je ništa u odnosu na psihičko maltretiranje, vređanje, zlostavljanje. Najgore muke sam prošao, ali i sada preživljavam golgotu, hoće da mi oduzme decu, ne izlazim iz sudova - priča svoju ispovest za “Blic” Vladimir Latinkić (41) iz Zmajeva.



Latinkić se oženio Verom Pilipović 1999. godine. Brak u početku opisuje kao “prosečan“, sa stalnim problemima, usponima i padovima, koje ima svaki par u Srbiji. Dobili su dvoje dece, a onda 2005. godine počinju problemi.


 - Ja sam radio, što se kaže, od jutra do sutra. Imao sam građevinske mašine, to sam radio ujutro, a uveče sam radio u kafiću koji sam otvorio u selu. Supruga je postala ljubomorna, počela je da sluša seoske priče da je varam, a ja nisam znao kud ću od posla. Onda je krenula da me maltretira. Svađali smo se, počela je da me napada. To je radila i kad smo bili sami u kući, ali i pred ljudima. Nasrtala je na mene, udarala me, pljuvala i psovala. Prebila je čak moju majku, staru ženu, izgrebala je, izudarala, ali se sve završilo na krivičnoj prijavi - kaže Latinkić.
   


Milion dinara na sud
 i advokate
 - Samo na suđenja, parnice i advokatske naknade zbog tužbi moje supruge do sada sam platio više od milion dinara. Imam više od 15 kilograma sudskih spisa, jer ne postoji stvar zbog koje me nije tužila i zbog čega nije pozvala policiju. Meni svakog dana stižu sudski pozivi. Pijem lekove za smirenje, ne mogu da se oporavim od svega, a ne znam ni kada će proći moje muke - priča Vladimir Latinkić.


Odlučio je da se razvede, misleći da će tada supruga prekinuti sa maltretiranjem.


 - Najpre je dobila starateljstvo nad decom. Dešavalo se da ih mesecima ne vidim. Kad im mahnem u prolazu, ona pozove policiju.  Onda je stariji sin jedne noći pobegao od majke kod mene. Pokazao mi je ruke i telo.  Bio je modar od batina, kaže da njega i brata majka tuče stalno, a da je počeo da ga udara i očuh, za koga se supruga udala godinu dana posle razvoda sa mnom. Bio sam zaprepašćen. Pričao mi je kako je celo šiblje iza kuće posekao da majka više ne bi brala pruće da ga bije. Pričao mi je kako ga zaključava u sobu i ne daje mu da jede, “jer ne sluša”. Ostavio sam dete kod mene. Onda sam dobio krivičnu prijavu, jer je na starateljstvo deteta majka imala pravo i ja nisam smeo da ga zadržim - priča Latinkić

 
Bojazan za starijeg sina
 Vladimir Latinkić 31. januara ima suđenje sa bivšom suprugom oko starateljstva nad starijim sinom Radoslavom.
 - Nadam se da sud neće pogrešiti i dodeliti joj sina. Preživeo je sa njom batine, tukla ga je i ona i njen sadašnji muž, dete je pod stalnim stresom, skoro me pitao kako će slaviti rođendan ako ga sud od mene oduzme. Plašim se za dete - kaže Vladimir.


Supruga je službi za socijalni rad stalno prijavljivala da Latinkić otima decu, a on je, kaže, dobijao prijavu za prijavom i policija mu je svakog dana dolazila na vrata.

 

- Nisam smeo zbog sudskih poziva, koji mi i danas stižu, da se pomerim iz kuće - priča Latinkić.

 

On je, naposletku, pre tri godine od supruge zadobio i teške telesne povrede.


 - Došao sam do kuće moje bivše supruge po starijeg sina, a onda su izašli ona i njen sadašnji muž. Nasrnuli su na mene iako sam bio na štakama zbog operacije noge. On me oborio na zemlju, a ona me udarila metalnom šipkom četiri puta po glavi. Zašili su mi sa nekoliko kopči glavu, ona je dobila krivičnu prijavu i na tome se, opet, sve završilo - kaže Latinkić.

 

Vladimir tvrdi da nije nailazio ni na razumevanje u službama za socijalni rad.

 

Tek nakon nekoliko godina dobio je starateljstvo nad decom, jer su do detalja ispričali kako ih majka, zajedno sa očuhom, maltretira.

 
Podrška samohranih roditelja

 

Vera Totić, predsednica Udruženja samohranih roditelja, priča za “Blic” da je Vladimir Latinkić bio zanemaren i pogrešno tretiran od lokalnih socijalnih službi i da je čak razmišljala o tužbi protiv koleginice, socijalne radnice.


 - Vladimir je preživeo mnogo toga i zaista je žrtva porodičnog nasilja svakog oblika. On je jedan od mnogobrojnih muškaraca u Srbiji koji su prošli kroz ovaj problem. Napokon je dobio starateljstvo nad decom i konačno su socijalne službe i policija počele da sagledavaju problem i iz njegovog ugla. Meni se obratio za pomoć i kada sam videla sve činjenice, dokaze i krivične prijave, zaista ima osnova za svaku optužbu protiv supruge - ističe Vera Totić.


 izvor
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 481
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Papuche
IP sačuvana
social share
If you are strong feign weakness. If weak, pretend strength. Whatever your position, conceal it from the enemy, and he will waste his armies fighting his own phantoms.

Warhammer 40k - Tactica Imperium
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Jadan covek. Nadam se da postooje dobri ljudi koji ga nece ismevati nego mu pomoci da se od nemani razvede i bezbedno udalji.
Na nasilje NE odgovarati nasiljem.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
Ajd pa cime je trebao da se brani... buketom ruza ... pa da sam bio na njegovom mestu ta zena bi bila u najmanju ruku silovana,pa onda sve ostalo ... eeee da te neko tuce.. ajd razumem nepoverenje i neverstvo ali otkud nekome pravo da te maltretira... ja bi tu zenu odrobijao...
« Poslednja izmena: 24. Jan 2012, 12:12:12 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 
pa bi je ti,da si na njegovom mjestu ,za početak silovao?  Smile


na konto teme,nasilje postoji na obje strane i pred ovakvim stvarima ne smijemo zatvarati oči. bolesni ,poremećeni ljudi..obično su takvi pi*de u društvu,pa frustracije istresaju kući
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 481
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Ajd pa cime je trebao da se brani... buketom ruza ... pa da sam bio na njegovom mestu ta zena bi bila u najmanju ruku silovana,pa onda sve ostalo ... eeee da te neko tuce.. ajd razumem nepoverenje i neverstvo ali otkud nekome pravo da te maltretira... ja bi tu zenu odrobijao...

Nije samo to, zamisli da digne ruku na tvoju majku? Pa ne bi imala gde da se sakrije. Na mesec da ode nashao bih je.

Verbalno sranje da trpim, to bih mogao, posle nekog vremena bih se razveo i dovodjenja, ali da digne ruku na mene. Veruj mi posle toga, bi me se veoma plashila i na samo pominjanje moga imena bi joj bilo neprijatno, o tome kako bih se fizichki obrachunao da i ne prichamo.
IP sačuvana
social share
If you are strong feign weakness. If weak, pretend strength. Whatever your position, conceal it from the enemy, and he will waste his armies fighting his own phantoms.

Warhammer 40k - Tactica Imperium
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
pa bi je ti,da si na njegovom mjestu ,za početak silovao?  Smile


na konto teme,nasilje postoji na obje strane i pred ovakvim stvarima ne smijemo zatvarati oči. bolesni ,poremećeni ljudi..obično su takvi pi*de u društvu,pa frustracije istresaju kući

gledaj sofija .. ja kao osoba sam striktno protiv nasilja u porodici jer poticem iz takve porodice.. (cale kevu zamalo da ubije) itd.. necu dalje da pricam o tome... ali jedno znam da dobro se uvek dobrim vraca.. tako da se trudim da budem dobar u svemu .. pa sutradan i dobar muz,otac i dobar covek uopste... tako da prema takvim zenama ne treba imati milosti (cak i prema muskarcima) koji su nasilnici .. a najjaca tortura je psiha (posle mucenja,silovanja i batina) tako da ta zena ne da ne bi smela da prica nego ne bi smela ni prstom da mrdne...
a ovog coveka zalim sto je dopustio da mu zena unisti porodicu i napravi pakao od zivota.. on cak za mene nije ni covek neko picka... ajd razumem ja da se neko posvadja bas onako zestoko pa da padnu obostrane batine...(posle s*x zna da bude sladji heheheheheh)  ali da te neko muci psihicki i fizicki i clanove uze porodice maltretira.. pa to ne oprastam ! sta da kazem za ovog ciku... srecno ti na sudu ... Smile i sledeci put pazi kakvu zenu dovodis u kucu ....
« Poslednja izmena: 24. Jan 2012, 12:26:51 od misewic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Ultimativno se svodi na ovo

sledeci put pazi kakvu zenu dovodis u kucu ....

jer smo mi ono sto su nasi izbori.

Ali da, jadan covek. Preziveo je i prezivljava pakao...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
Ultimativno se svodi na ovo

sledeci put pazi kakvu zenu dovodis u kucu ....

jer smo mi ono sto su nasi izbori.

Ali da, jadan covek. Preziveo je i prezivljava pakao...

osetio sam ja to batice na svojoj kozi ... bilo nepovratilo se nikad vise... zanela me,zednog preko vode prevela itd... od sad imam oci i na dupetu i na ledjima....i jos 4 oka u glavi Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia krntija
Citat
Vera Totić, predsednica Udruženja samohranih roditelja, priča za “Blic” da je Vladimir Latinkić bio zanemaren i pogrešno tretiran od lokalnih socijalnih službi i da je čak razmišljala o tužbi protiv koleginice, socijalne radnice.

Али наравно, од тужбе се одустало.

Па не да је треба тужити... треба јој се крви напити.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.