Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zemlja nepismenih puna genijalaca  (Pročitano 5579 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini


 Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Samsung Galaxy S2
pa sin od mog komsije ide u prvi razred osnovne i ne zna da gleda na sat i da broji pare
ali zato ima mobilni telefon i fejsbuk profil

E,to,to.

Meni je još odvratnije kad vidim kako im trpaju u krilo one smart poslužavnike (telefone i ''tablete''). Kobajagi,paze oni,ograničavaju mu vreme.Jeste,jeste...
Mislim se jeeeebo vas tablet,ako oće da gleda crtać,pustite mu na televizoru,a ako oće da se igra,izvedite ga napolje.

Kakav tablet,mobilni,kompjuteri,smart poslužavnici,pičke materine... niti mu to treba sad,niti će išta korisno da izvuče iz toga. Ionako će sledećih 70 godina svog života da provede uz to.Sad mu zato daj normalne igračke i aktivnost,ne buljenje u ekran i zaglupljivanje.


Još jedna stvar koju volim kod nas u zadnje vreme je što stalno slušam kako niko ovde nema para,a onda uđem u autobus i apsolutno svaka ženska osoba starosti od 7 do 30 godina, tegli sa sobom neki poslužavnik od 300 evAra i drka Fejs na njemu. Ono što sam pominjao već - svi su odjednom postali biznismeni i važne ličnosti.  Smile
Al,aj da ne idem sad u off zbog toga... Mada je i to takođe povezano sa ovim rastom nepismenosti i gluposti.

To sto po autobusima fensi cice imaju iPhone... ima se moze se...

Ali detetu zaustaviti razvoj motorike i ostalog zamenom obicnih klasicnih drvenih igracaka
iPadom je zlocin.



« Poslednja izmena: 14. Maj 2013, 11:32:09 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
Apple iPhone SE 2020
Inace, ovu decu radjaju i vaspitaju osobe nase generacije, tj. one generacije koja je znala sta je Opstanak i polagala pionirsku zakletvu. I zivela u relativno normalnoj drzavi. I relativno postovala profesore. I tako dalje...

I hvata me panika kad pomislim koliko smo mi kao generacija nevaspitani, neobrazovani i neodgovorni kada su potomci takvi, a imali smo sasvim drugacije.. i vecim delom poprilicno organizovano i mirno detinjstvo.
Sta i kad je sve krenulo dodjavola, ne znam...

A ovi primeri sa prethodne strane nisu fake... skinuti su sa sajtova Formaspring.me i Ask.fm... Vise nije moderno imati samo profil na nekom forumu ili na FB, sada si niko ako nemas svoj profil na tom ili slicnim sajtovima gde je drustvena norma da odgovaras na svakakve gadosti koje te pitaju anonimusi...
Neka vrsta vrsnjacke prinude... i na momente verbalnog nasilja jer se vrlo brzo sve svodi na optuzbe koje je kurva, ko je peder, da li je neka osoba nevina i da li se hefta za pare u skolskom WC...
E, sad... posto klinci u sustini isti kao i pre 10-15-20 ili 2000 godina... i s obzirom da su te lovacke price o seksualnim iskustvima i iskustvima sa drogom i nelegalnim aktivnostima samo izmisljene... problem se uvecava, jer za razliku od prica po skolici ili mestu, sve to postaje javno dostupno i trajno... jer internet pamti sve....

Sledeci nivo su roditelji... koji su, kao sto rekoh... ljudi moje generacije koje ja zaista ne razumem... Da li smo i mi ziveli u toliko poremecenom drustvu pa nismo ni mogli da ispadnemo bolje ili su ljudi stoka koja cim je pustis sa lanca dozivljava providjenje i ponasa se nekontrolisano... ne znam... ali... recimo da sam naisla na post klinke iz manjeg mesta u Srbiji u kome ona kuka kako joj roditelji brane da se zabavlja sa deckom koji je maloletan i ceka dete sa maloletnom devojkom, a onda... trazeci po netu... dosla do toga da njen otac na postove tipa - Hoces da mi pusis? - odgovara da se ne nervira jer su to samo napaljeni klinci.

Zaista?  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
To sto po autobusima fensi cice imaju iPhone... ima se moze se...

Pa,dobro,ima se može se,ali nemoj onda posle da se čude što nikad nemaju para,što im kuća nema fasadu i što je klinka zastranila.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
I-mate 30 Pro
To sto po autobusima fensi cice imaju iPhone... ima se moze se...

Pa,dobro,ima se može se,ali nemoj onda posle da se čude što nikad nemaju para,što im kuća nema fasadu i što je klinka zastranila.

Ma to je bas bitna stavka u zivotu....
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
Jao, do ujutru bih mogao da pišem o ličnim primerima sa kojima se srećem svakodnevno ... i koji bi isto ili slično odgovarali na ona pitanja ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, ajde... ti si normalna zrela osoba... Isli smo u istom sistemu u skolu... Mozes li mi reci zasto su takvi i zasto takvom prave svoju decu?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
I-mate 30 Pro
Zato sto im je drzava usrala zivote...i nemaju kud...pa se hvataju za slamku...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
Apple iPhone SE 2020
Neprihvatam to kao odgovor... zaista...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
I-mate 30 Pro
Znaci ...metod Sloba...ja ne prihvatam ovaj sud...rezultat...umro tokom sudjenja... Smile

Uostalom ovo je odlican primer...da pamet nema veze sa obrazovanjem...ali obrazovanje ima veze sa nacinom zivota...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.