Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Željko Mitrović zabranio da se Svetlana Ražnatović pojavljuje na „Pinku“  (Pročitano 19442 puta)
01. Feb 2007, 20:38:44
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
 Željko Mitrović zabranio da se Svetlana Ražnatović pojavljuje na „Pinku“
Sve veze Cece Ražnatović sa „zemuncima“

BEOGRAD - Željko Mitrović je do daljeg zabranio emitovanje spotova Svetlane - Cece Ražnatović i njeno pojavljivanje u emisijama na Televiziji „Pink“. Mitrović se odlučio na ovaj potez nakon što je svedok saradnik Dejan Milenković Bagzi na suđenju u Specijalnom sudu doveo Ražnatovićevu u vezu sa planovima zemunskog klana da kidnapuju vlasnika „Pinka“ - izjavila je juče za „Blic“ Tanja Vojtehovski, portparol ove televizije.

Vojtehovski je rekla da je Mitrović trenutno na službenom putu i da će po povratku verovatno održati konferenciju za novinare na kojoj će detaljnije objasniti svoju odluku.

Milenković je u utorak, prilikom svedočenja o zločinima „zemunaca“, rekao da je vođa klana Dušan Spasojević došao na ideju da otme Mitrovića nakon što je razgovarao sa Ražnatovićevom.

Alibi za Spasojevića

„Ispričao nam je da je razgovarao sa Cecom i da mu je ona rekla da Mitrović ne zna šta će s parama, da ih iznosi u džakovima u inostranstvo i da ne zna kako da ih opere“, svedočio je Milenković.

Ovaj svedok saradnik je potvrdio i reči svojih prethodnika da je Spasojević imao nameru da mu baš Ražnatovićeva bude alibi za ubistvo premijera Zorana Đinđića.

Milenković je estradnu pevačicu pominjao i kada je govorio o ubistvu Željka Škrbe i Nenada Batočanina 26. novembra 2002. u kome je učestvovao kao saizvršilac. Prema njegovim rečima, Spasojević je bio nestrpljiv da sazna šta se desilo, a kako su njegovi ljudi na Škrbu i Batočanina pucali u blizini Ražnatovićeve kuće, pozvao je pevačicu.

„Pozvao je Cecu i pitao je šta se desilo. Ona mu je odgovorila da ne zna, ali da će pitati momka iz obezbeđenja koji stoji ispred njene kuće. Kada su se drugi put čuli, rekla mu je da su ubijena dva čoveka“, ispričao je Milenković pred sudskim većem.

Svedok saradnik je tvrdio da je Spasojević pozajmio pevačici milion evra bez kamate i da mu ona ovaj novac nije vratila. Milenković je još dodao da je on kumi Svetlane - Cece Ražnatović pozajmio 250.000 evra sa kamatom od tri odsto i da mu taj novac ni do danas nije vraćen.

Dva dana posle hapšenja 17. marta 2003. godine, Svetlana Ražnatović je tadašnjem specijalnom tužiocu Jovanu Prijiću detaljno ispričala kako je upoznala Milorada Ulemeka Legiju i Dušana Spasojevića i kako je pokojni vođa zemunskog klana tražio da mu da alibi neposredno pred ubistvo premijera Đinđića.

U zapisniku sa njenog saslušanja stoji da je tužiocu ispričala kako je u februaru 2003. godine Spasojević došao do stadiona FK Obilić i hitno je pozvao da se vide. Zatekla ga je u crnom „golfu“, a sa njim je bio još jedan plavi mladić, koga bi možda mogla da prepozna.

„Spasojević je govorio da će se uskoro dogoditi nešto strašno, da će biti velika frka, da on ima veliki problem, da ga Čume tereti za preko 50 ubistava, za Ibarsku, otmice, posebno je pomenuo Stambolića i rekao: ‘Onaj nas strašno pritiska, sve hoće da na pohapsi i uništi.’ Ja sam u momentu shvatila o čemu se radi, a prateći novine i sve te natpise, da on misli na Zorana Đinđića. Rekla bih da je govorio nešto u smislu: ‘Moram sve da ih pobedim.’ Nakon što mi je to rekao, ja sam sve vreme ćutala. On je u nastavku razgovora tada meni rekao: ‘Da li bi htela da mi pomogneš kada se sve to dogodi? Kada bi se sve to dogodilo, ja bih brzo došao kod tebe kući’‚ da bih mu ja dala na taj način alibi“, navodi se u zapisniku.

Poznata pevačica je, prema zapisniku, na kraju razgovora sa Spasojevićem dala pristanak zbog njegovog pritiska i ubeđivanja.

Poznanstvo sa Legijom


Ražnatovićeva je tada ispričala da je Milorada Ulemeka Legiju upoznala još 1993. kao oficira u paravojsci njenog pokojnog supruga Željka Ražnatovića Arkana.

Ona je takođe potvrdila da je pozajmila novac od Spasojevića koga je upoznala 2001. godine, kada je bila u finansijskoj krizi. Ispričala je da je Jovan Dimitrijević, sportski direktor Obilića, pričao Ulemeku da joj nedostaje novac i da ga je Ulemek uputio na Spasojevića. Ražnatovićeva je rekla Prijiću da je dobila 100.000 maraka i da je nakon toga upoznala Spasojevića i Mileta Lukovića Kuma. Ispričala je tužiocu i da je u leto 2002. ponovo pozajmila od Spasojevića 100.000 evra. Ona je istakla da je sav novac vratila.

Policija je u drugoj polovini 2003. godine registrovala da su Ulemekova supruga Aleksandra Ivanović i udovice vođa zemunskog klana Tanja Spasojević i Maja Luković posetile Ražnatovićevu i tražile joj novac. Tada je policija sumnjala da one traže novac zato što je Ulemek ostao bez sredstava za skrivanje.

Vuk Z. Cvijić

    Ceca bez komentara

    - Apsolutna je neistina da sam ja deo bilo kakvih priča o navodnim planiranjima otmice Željka Mitrovića. Zaista ne znam o čemu su razgovarali Milenković i Spasojević. Nikada nisam razgovarala sa Spasojevićem o Željku Mitroviću, niti o bilo kakvim otmicama - rekla je Svetlana Ražnatović juče u telefonskom razgovoru za „Blic“. Na pitanje da prokomentariše odluku vlasnika „Pinka“ o zabrani emitovanja njenih spotova i gostovanja na ovoj televiziji, kratko je rekla: „Nemam komentar“.

    S. S.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia N70
Tако и треба!

Њу не треба на ТВ него у затвор, сад се тек види шта је све радила и треба да је раскринкају, а не да млади одрастају гледајући њу и сличне као узоре.

Док су се ложили ложили су се, сад је прошло њихово време!

Сви у ЗАТВОР
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
И Жељка Митровића у затвор, смрда из ЈУЛ-а! Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rođen sam u srbiji, od toga ću i umreti !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Siemens 
Slažem se sa vama , samo nemamo toliko zatvora koliko imamo mušterija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
I gospodina i gospodju Karleusu.. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rođen sam u srbiji, od toga ću i umreti !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Siemens 
Ma em će mo se rešiti šunda em će biti manje kriminalaca na ulicama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia N70
Само бурекџије нека остану на слободи и нека створе нову - мнооого бољу србију! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 181
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
kakav bre zatvor,tamo treba da im mi placamo da se hrane,nego lepo na javne radove i da vide kako je raji,pa malo lopata,malo kramp,malo nose dzakove,i grade svoju drzavu dugo dugo dugo dok ne shvate koliko je lepa bez njih
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Car careva vlada nad carevima

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia 3330
Tako i treba toj kučki Ceci, za nju je zatvor, i to najstroži.
IP sačuvana
social share
Live long and prosper
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Seti se krstaških ratova...

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 550
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Siemens A65
Баш волим што јој је забрањено, ех кад би сви тако размишљали  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Šta sanjam, a šta mi se dešava ? - Ivo Andrić
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.