Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:26:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Želja za potomstvom (editovan naslov)  (Pročitano 14528 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Povlacim svoja dva prethodna posta - i odustajem od sledecih 17 .  Smile

Bravo Munka  Smile ....
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Uopste nije poenta u tome da neko mora\treba da bude samohrana majka, vec da su zene cak i u braku - samohrane...

Posledica toga je gomila razmazenih monstruma koje je majka upropastila jer se u braku posvetila samo njima... ili jos gore... totalno ih osakatila jer je muza i njihovog oca stavila ispred porodice...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Poenta je teziti skladu. Dvoje odgajaju, to je poenta.

Ti primeri na kojima smo mozda mi ucili treba da nam posluze kao reper da tako nesto nikad ne radimo.

Ako to ne umes da kao supruga u braku zavedes kao normalno svakodnevno stanje, onda je bolje da ne budes deo bracne zajednice uopste. To je moje misljenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Apple iPhone SE 2020
Osnova za to je, nazalost, i dalje - finansijska nezavisnost.

Nase majke su nas vaspitale kako su - zavrsi skole, nadji posao kako bi imala "svoj dinar", udaj se i budi srecna (za razliku od mene)...

Nesto ne vidim da je situacija drasticno bolja...

Ja cenim da ce tek moja cerka (ako je budem imala) biti u takvoj situaciji...
Doduse, ja sam jedinica, pa moji grebu da bih ja nesto imala... ali... nisu svi u takvoj situaciji...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
nema, to je sve stvar srece, kako ti se zalomi. Znas kako je fino kad posle pet godina braka skapiras da se osoba izmenila za 180 stepeni, a ti sebe preispitujes sta se dodjavola desilo, da nisam mozda ja nesto uradila .. ili obrnuto  Smile

Svasta se desava, nema tu pravila. ALi stvarno treba imati taj neki cilj da odrzis porodicu jednom kad si je stvorio. I da biras sebi osobu za koju, ako nista drugo, sad u datom momentu mozes da kazes "da, on ce biti dobar muz i dobar otac jednog dana". Bez obzira sto ce sve da padne na tvoja pleca mozda, najverovatnije vecina stvari i hoce. Ali to je prirodno. Majku niko ne menja, moze da ima trideset muda i deset platinastih kartica. Pa sta, to sto si samohrana i u braku nije tragedija, ako ti je sam odnos sa muzem odlican. Nadomescujes energiju ulozenu u odgajanje deteta kroz emociju sa suprugom. Ne moze sve, sreca je i ako se udas u danasnje vreme za osobu koja nece da te izmaltretira na sve moguce psihicke nacine i na kraju da se razvedes, jer to je upravo negde slika oko polovine brakova danas  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
munka ti si jedan veliki pobornik porodice  Smile
ne mogu da kazem da nisam i ja ...

''Bolje je imati kakvog-takvog oca nego nikakvog''. -jeste to je istina . za normalan razvoj deteta presudna su oba roditelja ...

ali sta cemo ako gospodin uopste ne ucestvuje u odgajanju dece ?
recimo mojoj svekrvi je moj svekar rekao da nece da se bavi decom uopste dok su mala, da ga jako opterecuju , da ne zna sta ce s njma , da se dernjaju ......poenta je da je rekao da ce ih preuzeti kad budu veci ...po njenim recima poceo je njima da se bavi kad su imali otprilike desetak godina ....

i koliko jos primera bih mogla da navedem da su se muskarci ovako ponasali ...

jbm mu mater ako treba da cekam 10 godina da on pocne kontakt sa detetom onda je bolje da se ubijem po porodjaju odmah  Smile
zar to predstavlja oca?
zasto je ovo bolje nego da ga nema ...
ovako ga nema pa nema a ne da ne daj boze neka od nas treba da dodje u situaciju da tom detetu objasnjava gde je tata, pa da je tata stalno umoran skrivajuci pravi razlog  Smile

srecom nemam posla sa takvim covekom. opn je patio za ocinskom figurom citav zivot, i ne moze da shvati zasto je to tako. zato maksimalno posvecuje vrme svojoj deci . a ocu nije zaboravio i ni dan danas nisu dobri ..

tako da imati ga i "on zivi sa nama" nije isto Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Citat
tako da imati ga i "on zivi sa nama" nije isto Smile

Veruj mi, dodje uvek dan kad zahvalis bogu sto imas oca  Smile (ovo pricam u slucajevima kad otac nije notorni alkoholicar, kockar, zenskaros, ubica sa motornom testerom .. mada i od ovakvih mozes cesto da dozivis prijatna iznenadjenja, a prijatno iznenadjenje traje duze nego neprijatno na koja smo navikli i vrlo leci dusu bas u momentima kad ti nije ni do cega ni do koga).

 Nista nije jednosmerno zauvek i uglavnom sve to jednog dana dodje na svoje, ili bar priblizno.

To sto nisu tu kad dete odrasta ne mora da znaci da je bolje bez njih. Uostalom ti sto uopste nisu tu, ti su uglavnom i eliminisani skroz. Ali otac koji je po strani u odrastanju svoje dece je cest primer - ne znaci da je govedo koje nece. Imas muskarce koji ne umeju i koji jednostavno imaju kratak fitilj. Kao taj tvoj primer za svekra. Ne moze covek da se drnda sa decom i kraj. Ona ga je birala, njoj ne ide na ruku, ali jebiga, ona odgajala (mada ne moze niko da me ubedi da on nije bio tu kad zatreba kad se neko razboli, kad je hitno, kad je frka da pomogne, to je prosto nehumano, takvi su posebna stoka), a on kad je osetio potrebu prikljucio se.

Nisu svi stvoreni da budu roditelji  Smile  Vecina nije  Smile

U hodu naucis i prilagodis se. Mnogi nikad. Pa sta?  Smile 

Citat
zar to predstavlja oca?
zasto je ovo bolje nego da ga nema ...

Nije na tebi da donosis odluku  Smile  Kad poraste neka samo odluci hoce li u svom zivotu ili nece osobu koja nije bila uz njegovo odrastanje.
« Poslednja izmena: 22. Jun 2010, 19:27:57 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
ok.slazem se sa tobom ....

samo , i on je pravio to dete ,ne moze se pravdati njegovo ponasanje kratkim fitiljom  Smile
 a sta da majka ima kratak fitilj ... sto je ona morala da bude sa decom -jer niko drugi nije hteo  Smile
pa da...ona ga je birala. ali jbg niko ne zna sta su deca dok ih ne dobije ...
izvini ..ali to sa kratkim fitiljem ne odobravam.
i ona je imala momenata verujem kad je pucala ...poznavajuci mog devera i mog muza mora da je bio cirkus  Smile

jbg...naravno da je bio tu kad je bilo hitno ....nisu valjda muskarci takva stoka .... Smile

vidim da su sadasnje tate mnogo privrzenije deci. kad idem u savetovaliste retko koja zena je sama . ulaze i kod doktora sa mamama i decom sto znaci da su istinski zainteresovani za razvoj svoje dece nisu dosli samo kao taksisti ...sto je lepo i pohvalno  Smile

takodje mislim i da zena mnogo utice na svog muskarca . treba ga od pocetka ukljuciti u sve aktivnosti oko deteta. ali to je neka druga tema  Smile

Citat
Nije na tebi da donosis odluku  Smile  Kad poraste neka samo odluci hoce li u svom zivotu ili nece osobu koja nije bila uz njegovo odrastanje.

nazalost, ne znamo za koga se udajemo , bar sto se tice dece. slazem se sa time da dete samo odluci kad poraste  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Ma kratak fitilj, samo uslovno receno, slazem se da nije opravdanje, ali generalno, gledaj, nisu ni muzjaci ni zenke svi stvoreni da budu roditelji. Stavise, evo ja recimo poznajem vise histericnih mama koje su (gle cuda  Smile) izabrale recimo da ih sve drugo vise interesuje od porodice, da ne pricam sad u nekim godinama kad hormoni odumiru .. sve je zanimljivije, sami se snalazite, do sad sam jos koliko-toliko i vukla, sad svi mars u pizdu materinu  Smile Mislim, zavisi sve kod koga i kad pukne. Tako isto i kod muskih. Neki su brzini i divni, a nekima proradi tek kad ih uhvati prpa, kad se prvi put razbole ozbiljno, pa su deca tu koja moraju da ih gledaju, onda postanu najdivniji na svetu. ALi to je sve - zivot. I tako i treba da bude verovatno, jer bi u suprotnom svacija prica bila srecna i lepa.. a to bi dovelo do jos gorih generacija u svakom smislu.

Cak mislim da deca iz blago razvaljenih porodica, gde su svi bili pomalo cudni i hladni imaju bolju sliku o svetu i odnosima i cvrsci temelj da sutra budu bolji ljudi. Kad si mali i osetis realnost na svojoj kozi, nekako si jaci, pocinjes da kapiras stvari ranije...

I ovako ovi sto rastu u kupusu medju leptirima ni ne mogu da budu nista drugo do - psihopate od kojih sve zivo bezi. Sto rece Nikolina - monstrumi.  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
svi mi imamo pomalo razvaljene porodice. ko kaze da je kod njega super-laze ko ker  Smile
dodje mi ponekad da sve oteram u pizdu materinu , da odem sa drugaricom i sednem u neku bastu -al' se zaustavim na vreme , pece me savest  Smile
pu jbm ti kad je imam  Smile Smile

zivot je jedna usrana borba  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:26:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.