Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:48:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Želite li zaista biti jedni od njih?  (Pročitano 6010 puta)
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Samsung Z 240
Objašnjenje za ljude sa amputiranim smislom za humor: helloooooooooooooooooo, to je samo šalaaaaaaaaaaaa, ha-ha, kontaš, ništa bitno.............
Šta je Gottago, nisi imao za šta da se uhvatiš, pa si odlučio da se uhvatiš za glupi potpis.
I tako padaju veliki govornici... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Objašnjenje za ljude sa amputiranim smislom za humor:
cek sad cu da se naduvam pa da skontam
Citat
helloooooooooooooooooo,
koji ti ovo jezik  Smile
Citat
Šta je Gottago, nisi imao za šta da se uhvatiš,
iskreno da ti kazem, poceh da citam, pa se smorih u samom startu. a i cuo sam te gluposti vise puta. gladan covek da sere kad ih slusa.
Citat
I tako padaju veliki govornici...
ma ubila si me u pojam tako teligentna. pokopala si me. samo ti-cu molim te.  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Wildfire S
Posmatram onu temu "bioloske razlike medju ljudima" i stvarno da se covek zamisli...  Smile

S jedne strane imate Bf-a koji neumorno skida tekstove sa fashistichkih sajtova tipa Obraz, Nacionalni stroj i slicne gluposti...
Nikad mi nece biti jasno kako mogu biti tako glupi. Lupili samar onom profesoru iz cini mi se filozofskog fakulteta i covek ih ladno prijavi policiji i sve ih pozatvarali.  Smile



Pametno okrenuo drzavu protiv njih.  Smile

S druge strane imate Sekiru, coveku svaka cast kad ima vremena i zivaca da se raspravlja.  Smile

I imate Raznosacha koji predstavlja buducnost Srbije koji se povremeno javi da opljuje Bf-a a podraza istu stvar samo u legalnoj ambalazi.  

 Smile
(I niko ih za 30, 40 godina ne moze optuziti za fasizam jer su pred zakonom cisti, sto je logicno jer ga oni i prave )


Ovo se desava u sadasnjosti, to je ono sto je bitno.
Al ako se osvrnemo na proslost i ono na sta ova tema potencira:

Potpuno je suludo podrzavati ideologiju od koje smo stradali.
Idelogiju koja se trudila da iskoreni sve slovenske narode i semite odnosno "prljave narode" (u kojoj po necijoj "genijalnoj" zamisli spadamo i mi, jelte. I ne, ne zanimaju me Bf-ovi i moralesovi tekstovi o genetici  Smile ) zarad zivotnog prostora nekog drugog naroda.  Smile
Pustite vi to sto je krivicno delo, zlo i sl. protivzakonito je i ono sto Amerika radi pa opet ne odgovara pred istim ali zdravorazumski razmisljajuci mi je potpuno suludo da medju svojim redovim imamo pripadnike koji podrzavaju ubistvo 1.000.000 Srba?!  Smile

Dakle odgovor je ne, ne zelim da budem jedan od njih. Ali cu morati kao i svi mi, tako sto cemo podrzati nekog ko to radi.
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Agent provocateur iz Silikonske Doline

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1645
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
BlackBerry Torch
Znate li zasto skinsi briju glave?

Mimikrija jbg.  Smile
(kriju to da imaju crnu kosu i da im je neki pradjed bio "ne bas neki arijevac")
IP sačuvana
social share
Prije nego odgovoriš na moj post molim lijepo pročitaj moj potpis
              Ja se ovdje uglavnom dobrano zajevavam!

Ignorancija je zdrava za živce. Dakle, ako nisam odovorio na negdje nešto a ti očekuješ moj odgovor, shvati - ignorirao sam to!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Samsung Z 240
Pa naduvaj se, brani li ti ko?
Ovo je slobodna zemlja, jeste malo ilegalno, ali ništa opasno po ljudski poredak kao neki novi, IV Reich.
E sad, to što tebe smaraju ozbiljne i mučne teme, i što te mrzi da čitaš, i što si to više puta čuo ( kao loš vic ), to je već tvoja stvar, ne mešam se.
O da, sasvim sam zadovoljna svojom inteligencijom, ali da se vratim na temu, jer je nisam započela da bih se raspravljala sa jednim gottagom...

Sledbenicima G. Davidovića koji se trenutno nalazi u Italiji (navodno zbog toga što mu je žena zaposlena tamo - prava patriotkinja, kako da ne, i zato što se zdravstveno ne oseća dobro posle navodne saobraćajne nesreće, te jadan ne može da radi teške poslove ), dato je naređenje da vode računa o njegovom ličnom sajtu, na kojem se on udostojio da napiše koju rečenicu, dok se paljevine ubiše od pisanija.
Pitam se kako neko, ko ima i malo poštovanja prema samom sebi, može da dozvoli da njime, njegovim razmišljanjem, rečima i delovanjem, upravlja jedan mali čovek poput Davidovića, koji lelemuda po Italiji. Verovatno ne može da spava zbog teških misli o svom čistom, pravoslavnom, Srpskom narodu. Poslao je grupu golobrade dece koja još onanišu u klozetu kao glinene golubove, dok on, veliki Srbin i patriota, sedi sa Italijanima i pije vino i jede pršut...cccc, jadan čovek. Veliki Srpski Rodoljub u centru katolicizma.
Mada, Vatikan i jeste bio desna ruka A. Hitlera, pa mu to dođe i nekako logično, zar ne?
I sad, da li sam ja neinteligentna što nisam ničiji idolopoklonik?

Mala dopuna gorenapisanog:

Vatikan stoji iza genocida nad Srbima u II Sv. Ratu


"Istina o hrvatskom genocidu u koncentracionom logoru Jasenovac zakopana je u Vatikanu, izjavio Milan Bulajić.

Dopunjeno izdanje Bulajićevog dela "Jasenovač: uloga Vatikana u nacističkoj Hrvatskoj", se pet godina posle engleskog izdanja nedavno pojavilo i na srpskom jeziku.

"Arhivska građa koju sam proučavao u državnim i diplomatskim arhivima Italije, Francuske i Velike Britanije teško optužuje Vatikan", rekao je Bulajić na promociji knjige u Udruženju književnika Srbije.

"Ukrštanje te građe pokazuje da je Sveta stolica ne samo znala za planiran zločin genocida u Nezavisnoj Državi Hrvatskoj, već je stajala iza njega", kaže Bulajić i dodaje da je to razlog što nisu otvorene arhive Vatikana iz tog perioda.

Bulajić, osnivač i predsednik srpskog Fonda za istraživanje genocida, ispričao je da mu je 1990, kada je konačno dobio dozvolu za istraživanja, u Vatikanu saopšteno da na uvid može dobiti samo istorijsku građu do 1922, a da je istraživanje dokumenata iz perioda II svetskog rata zabranio papa.

Vatikan je priznao načističku tvorevinu hrvatskih ustaša jer je glavni cilj bio "da unište srpsku pravoslavnu šizmu" i zato je podržavao katolički kler, rekao je Bulajić.

Prema njegovim rečima, Sveta stoliča je imala podrobne informacije o tome šta se događa u državi koja je, po uzoru na Hitlerovu Nemačku, usvojila doktrinu "konačnog rešenja" za Srbe, Jevreje i Rome jer je primala izveštaje od svog predstavnika, ali i zagrebačkog nadbiskupa Alojzija Stepinca, koji je podržao njeno uspostavljanje.

Vatikan nikada nije osudio hrvatski genocid, omogućio je da "pacovskim kanalima" najveći ustaški zlikovci pobegnu i ostanu nekažnjeni, a opljačkano zlato i druge vrednosti žrtava završile su u njegovim trezorima, ukazao je Bulajić.

Pored svega, kako je rekao, papa Pije XII je Stepinca, koji je posle rata osuđen na 16 godina robije, imenovao 1953. za nadbiskupa, a njegovu beatifikaciju je posmrtno izvršio papa Jovan Pavle II."




Vatikan, Jerusalim -- Vatikan i izraelski muzej holokausta Jad vašem sukobili se zbog uloge pape Pija XII u progonu Jevreja.



Neposredan povod za sukob je bio taj što je Vatikan nedavno objavio da namerava da papu Pija XII proglasi svecem. Početkom ovog meseca oko 3.000 strana o životu i delu pape predato je na proučavanje kardinalima i biskupima.

Razlog za nesuglasice je fotografija pape Pija XII u Jad vašemu u Jerusalimu ispod koje stoji da, "iako su izveštaji o ubistvima Jevreja tokom rata stizali do Vatikana, papa nikada nije protestovao".

Prema podacima tog najvećeg muzeja posvećenog holokaustu, papa Pije XII se samo dva puta oglasio u II svetskom ratu da osudi masakr, jednom za Mađarsku i drugi put za Slovačku, i to pred kraj rata.

Ambasador Vatikana u Izraelu, monsinjor Antonio Franko, izjavio je da neće neće ići na godišnju komemorativnu službu koja se održava sledeće sedmice u Jad vašemu zbog fotografija Pija XII. "Ne nameravam da idem u Jad Vašem ako stvari ostanu onakve kakve su sada", kaže Franko.

Portparolka muzeja Iris Rozeberg izjavila je da je "šokirana i razočarana" odlukom Vatikana.

Komemoracija u Jad vašemu se održava tradicionalno svake godine i tom događaju prisustvuju ambasadori svih država u Izraelu. U tom muzeju kažu da će to biti prvi put da neko od ambasadora odbije da prisustvuje.

U tom muzeju ističu da će biti spremni da razmotre ulogu Pija XII ako Vatikan otvori svoje arhive iz II svetskog rata i omogući njihovo proučavanje stručnjacima iz Jad vašema.

b92


... a evo i izvoda sa sajta "Vidovdan"  Smile Smile Smile

Hrvatskog nacistu Antu Pavelića spasili su Đovani Batišta Montini, koji će kasnije poštati papa Pavle Šesti i britanska obaveštajna slu­žba. To „eksplozivno” otkriće lansirao je izraelski list „Hareč”, prenoseći delove svedočanstva Vilijama Govena, bivšeg kontraobaveštaj­ca američke vojske, na suđenju u Federalnom sudu u San Francisku, po tužbi žrtava Drugog svetskog rata i njihovih potomaka. Prema svedočanstvu američkog kontraobaveštajca, jedan od ključnih ljudi u skrivanju hrvatskih ratnih zločinaca, bio je monsinjor Krunoslav Draganović, u to vreme, hrvatski ambasador u Vatikanu i pod direktnom komandom tadašnjeg zamenika državnog sekretara, Montinija koji će 1963. biti ustoličen na tron Svetog Petra kao papa Pavle Šesti.
Visoki predstavnici Vatikana, prema rečima Govena, ne samo da su spasavali zločinće koji su pobili na stotine hiljada ljudi, samo zato što nisu katolici i Hrvati, već su skrivali i blago i novac, koje su hrvatski nacisti oteli od ubijenih Srba, Jevreja i onih koji nisu hteli da budu Hrvati u genocidnoj tvorevini zvanoj NDH. Bivši američki kontraobaveštajac je detaljno opisao kako je deset krcatih kamiona otetog bla­ga Ante Pavelića stiglo u Vatikan, pravo u ruke Draganovića. Pomenuti Pavelićev jatak u Vatikanu je i brojne ustaše krio po samoštani­ma u Italiji, obezbeđivao im lažna dokumenta i fabrikovao im nove identitete. I ne samo to, Draganović je uz pomoć Vatikanske banke „oprao” dobar deo opljačkanih vrednosti, pretvorivši ih u novac, koji je bio korišćen za servisiranje „pacovskog kanala”.
Dokumenta u lokalnom materijalu Federalnog suda u San Francisku govore da je Pavelić zajedno sa drugim hrvatskim ratnim zločinci­ma, bežeći u Austriju dobio zaštitu od engleske obaveštajne službe koja je uz pomoć prijatelja iz Vatikana, kreirala „pacovski kanal”. Iro­nijom sudbine ista, britanska obaveštajna služba, koja je širila od 1943. godine bajke o komunistima, predvođenim Josipom Brozom i neistine o Kraljevskoj vojsci u otadžbini pod vođstvom generala Mihajlovića, iznenada je shvatila ko su Brozovi sledbenici pa je htela da koristi ustaše kao protivtežu komunistima u osvajanju Jugoslavije.
Za razliku od Britanaca koji štite ustaše, misleći da ih iskoriste za borbu protiv Titovih komuništa, američka obaveštajna služba vodi ak­ciju pod nazivom „Operacija krug”, čiji je cilj da pohvata, pre svega, italijanske fašiste, nemačke i hrvatske naciste. Međutim, ni pojedini visoki zvaničnici Vatikana nisu sedeli skrštenih ruku. Njegovim „pacovskim kanalima”, nisu pobegli samo Pavelić, Andrija Artuković i dru­gi hrvatski ratni zločinci, već i Klaus Barbi, Adolf Ajhman, Jozef Mengele, Franc Stengel... Govenovo svedočanstvo upire prst u Montini­ja, tadašnjeg zamenika državnog sekretara.
„Moj zadatak je bio da nađem Pavelića, da bih u tome uspeo morao sam da otkrijem kako funkcioniše čitav ustaški sistem u Italiji. Ključ­na osoba je bio Draganović. On mi je lično priznao da je bio potčinjen Montiniju”, ispričao je bivši američki agent 007. Goven je otvorio skrovište Pavelića 1947. godine, međutim Montini, budući papa Pavle
Šesti, je dobio informaciju da se njegov štićenik Pavelić nalazi u opasnosti, i odmah se žalio Govenovim pretpoštavljenim zbog kršenja suverenosti Vatikana. Njegove žalbe su urodile plodom i iz Vašingtona je Govenu stiglo naređenje da i pored toga što je otkrio hrvatskog Hitlera, digne ruke od svega.
Posle je Pavelić uz pomoć Vatikana prebačen u Argentinu, gde ga je Huan Peron primio, zajedno sa tridesetak hiljada hrvatskih i ne­mačkih nacišta. Štaviše, kod Perona je Pavelić dobio i službu. Bio je promovisan savetnika za bezbednost muža Evite Peron. Međutim, 1957. godine poglavnik nacističke NDH je ranjen u atentatu. Pokušaj ubistva je pripisan obaveštajnoj službi Titive Jugoslavije, ali postoji velika mogućnost da je atentat, u stvari, delo četnika, tvrdi Hareč. Posle atentata, Pavelić nalazi utočište u Španiji pod diktatorskim reži­mom generala Franka. Umire 1959. godine od posledica ranjavanja u atentatu.

TAJNA DOKUMENTA
Postupak protiv Vatikanske banke, reda frančeskanaca, ustaša, nacionalne švajcarske banke i drugih N. N. osoba započeli su potomci žrtava Drugog svetskog rata, pred Federalnim sudom u San Francisku, 1999. godine.
Tim advokata koji zastupa prava na naknadu štete i povratak imovine potomaka preko 300 hiljada žrtava je do sada odneo nekoliko po­beda, pre svih nad Centralnom istražnom agencijom (CIA) i američkom vojskom, koji su morali da prilože tajna dokumenta u njihovom posedu.
Posle svedočanstva Vilijema Govena, pokušali su da izdejstvuju zabranu javnog objavljivanja njegovog svedočanstva, ali ih je izraelski dnevnik „Hareč” preduhitrio.
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
 tuzne chinjenice koje "antifashisti" kriju  Smile :


 -  komunisti (chitaj jevreji) su odgovorni za smrt najmanje 40 miliona ljudi u SSSR (uglavnom slovena)

-   komunisti su odgovorni za smrt najmanje 100 000 srba posle zavrshetka 2.sv. rata

-  "demokratski" amerikanci su 1944 pobili najmanje 10 000 ljudi u beogradu i josh toliko u ostalim krajevima srbije svojim bombardovanjem (poredjenja radi u kragujevcu je streljano 2300 ljudi )

cilj "antifashizma" je unishtenje bele rase (a samim tim i srpskog naroda . oni to i ne kriju , natpisi na njihovim majicama govore "zbogom beli ponosu"  ,"kosovo je sused srbije"  i sl ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
zanimljivo je to kako je "obraz" fasisticka organizacija  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
 ali ,naravno ,ne slushajte mene ...  Smile Smile  da li zelite da budete ovakvi ?



pa naravno da ne zelite ...  Smile ... treba da budete kao ova vrla bica ispod  Smile Smile Smile Smile :





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Samsung Z 240
tuzne chinjenice koje "antifashisti" kriju  Smile :


 -   komunisti (chitaj jevreji) su odgovorni za smrt najmanje 40 miliona ljudi u SSSR (uglavnom slovena)

-   komunisti su odgovorni za smrt najmanje 100 000 srba posle zavrshetka 2.sv. rata

-  "demokratski" amerikanci su 1944 pobili najmanje 10 000 ljudi u beogradu i josh toliko u ostalim krajevima srbije svojim bombardovanjem (poredjenja radi u kragujevcu je streljano 2300 ljudi )

-   cilj "antifashizma" je unishtenje bele rase (a samim tim i srpskog naroda . oni to i ne kriju , natpisi na njihovim majicama govore "zbogom beli ponosu"  ,"kosovo je sused srbije"  i sl ...

Da te ja nešto pitam...da li je iko, bilo ko, iz tvoje porodice bio i skončao pred streljačkim vodom ss vojnika?
Cela moja porodica (od dede sa očeve strane, svi deda stričevi, strine, prababe i ostala familija, tačnije, celo selo u kojem su živeli moji preci na Kordunu su streljani i poklani, a žene...pa prvo silovane a zatim obešene). Pradedu su mi odrali (da, da...gnusno, ali istinito), posuli ga solju...a svi su bili Srbi.
I nisu bili komunisti, a kamoli Jevreji.

Drugo, nemoj sad da mešaš Ameriku, to je drugo zlo u najavi posle utopijskog i frenetičnog III Reicha, o tome ćemo ( a nadam se da nećemo ) za jedno 60 godina...

I ... izvini, pitanje rasa je na ONOJ temi, ovde pričamo o fašizmu i genocidu počinjenom nad našim narodom. Ako su antifašisti pretnja beloj rasi, onda su fašisti bili pretnja Srbima ( iako lagano počinjem da sumnjam da li si ti uopšte Srbin, jer srpska tradicija i vaspitanje nema veze sa ovim što ti propagiraš). Da li su i onu decu u Kragujevcu pobili Jevreji, možda Afrikanci ili verovatno Azijati???

Preuzeto sa Obrazovog sajta:

ОСНОВНА НАЧЕЛА


1. БОГОЉУБЉЕ И РОДОЉУБЉЕ

Православно богољубље и србско родољубље јесу предуслови постојања србског народа и његове богате и снажне Државе Србије. Без здраве хришћанске духовности није могуће здраво србско друштво.

Зашто је најславнији период србске историје био у време Светих Немањића? Само зато што су тада сви Срби били православно побожни. Тада су сви Срби без изузетка – од Владара до ратара и од радника до ратника – веровали у Бога Живог и Истинитог и управо зато су постали наши Свети Преци. Србија је тада била богата и снажна, берићетна и срећна зато што је нису кварили безбожници и секташи.

Једно је сасвим сигурно: нисмо ми данас, на почетку XXI века, ни бољи ни паметнији од наших Светих Предака.

И зато, као што рече богољубиви и родољубиви Дучић: Верујмо у Бога и верујмо у Србство!

2. СРБСКА СРБИЈА

Срби су једини историјски државотворан народ у Европи који је у XXI век ушао без решења свог националног питања. Србски државотворни простор се непрекидно смањује и распарчава, а духовни и физички опстанак наше нације је угрожен као никада до сада.

Србско национално питање данас гласи: хоће ли Срба уопште бити – или ћемо нестати мучки побијени од шиптарских терориста, исламских фундаменталиста, усташа и НАТО-окупатора? Хоће ли Срба уопште бити – или ћемо у име демократије и такозваних људских права нестати утопљени у melting pot-у Новог светског поретка? Хоће ли Срба уопште бити – или ће нашу децу и нас потпуно уништити абортуси, секте, криминал и наркоманија?

У веку највећих искушења која нам предстоје, Србство може победити и опстати само у својој слободној и Богом благословеној националној држави – србској Србији, која ће ослободити и ујединити све Србске Завичаје.

3. ДОМАЋИНСКИ ПОРЕДАК

Ми, Срби, јесмо домаћински народ. То значи да све односе у свету схватамо, доживљавамо и уређујемо по светосавском домаћинском начелу које гласи: Бог је Домаћин света, христољубиви Владар је домаћин државе, побожни Србин је домаћин породице!

Србија не може да буде ни богата ни снажна без васпостављања и очувања домаћинског поретка у духовном, политичком, економском и породичном животу.

Нема богате и снажне Србије без реда и рада.

Нема реда ни рада без немилосрдног искоренивања свих облика криминала и безакоња.

Ми хоћемо да поштени рад буде награђиван богатим зарадама, а ширење нереда сузбијано праведним казнама. Сви који покушавају да се обогате и окористе на штету народа и државе морају бити најоштрије кажњени.

Само уз обнову хришћанског морала и домаћинског поретка остварићемо здраво и богато србско друштво.

4. ВИТЕШКЕ ОРУЖАНЕ СНАГЕ

Наш народ се налази на стратешкој и геополитичкој ветрометини Балкана, Европе и света. У својој славној крстоносној историји ми никога, никада и нигде нисмо угњетавали ни прогањали. Али, одувек смо били, јесмо и бићемо на мети најгорих светских силника којима закон лежи у топузу, јер не признају ни Божије ни људске законе.

И управо зато, србска национална држава мора да има неустрашиве оружане снаге, прожете витешким духом чојства и јунаштва, кадре стићи и утећи и на страшном месту постојати за Крст Часни и Слободу Златну. Србска војска и полиција морају да буду изванредно обучене, савршено опремљене и наоружане, беспрекорно мотивисане. Индустрија наоружања и војне опреме мора да буде стратешки најважнија и најзначајнија грана србске привреде.

Србија ће, уз Божију помоћ, бити снажна само ако има непобедиве и неустрашиве оружане снаге и високоразвијену војну индустрију.

СРБСКИМ НЕПРИЈАТЕЉИМА


  

ЦИОНИСТИ (АНТИХРИШЋАНСКИ ЈЕВРЕЈСКИ РАСИСТИ)

Народ коме припадате имао је јединствену благодат да му се открио и у времену од Аврама до Христа јављао Бог Живи и Истинити. Сам Син Божији и Спаситељ људског рода, Господ Исус Христос, појавио се и проповедао је управо у вашем народу, али сте Га ви презрели, одбацили и распели. Зато сте изгубили своју богоизабраност, веру и разум. Почели сте да лутате и другим народима отимате оно без чега сте остали сопственом кривицом.

Од фарисеја и садукеја, преко кабалиста и манихејаца, па до масонерије и илумината – траје ваш поход против Христа и хришћана. У сулудој жељи да завладате целим светом, ви сте подстицали, организовали и финансирали највеће и најкрвавије светске ратове и револуције у којима су изгинули милиони људи.

У свој заслепљености ви сте, међутим, заборавили да чак и у вашој садашњој религији, сатанистичкој Кабали, стоји да се "зло учињено другима неумољиво враћа ономе ко га је починио". Ваша злодела одвешће вас у вечну патњу, јер лихварски новац можда може поткупити људе, али ништа не може поткупити Бога Правде – Господа Исуса Христа.

УСТАШЕ
Ваша патолошка мржња према свему што је Србско и Православно јесте отровни плод ваше државотворне неспособности и културне јаловости. Свесни своје духовне беде и ништавила, ви сте од нас Срба покрали све оно што немате, почев од језика и историје, па до генија попут Руђера Бошковића и Николе Тесле. Притом сте, само у XX веку, побили, прогнали или похрватили готово два милиона Срба.
Срби вам никада неће, и не смеју, заборавити ни опростити ваша паклена зверства над стотинама хиљада јасеновачких, јадовинских, глинских, пребиловачких, медачких и осталих србских мученика. Праведно ћемо, уз Божију помоћ, осветити "Бљесак" и "Олују" и ослободити све земље Србског Отачаства које сте уз подршку белосветских зликоваца привремено отели и оскрнавили.

МУСЛИМАНСКИ ЕКСТРЕМИСТИ
Уместо да се коначно вратите вери и нацији својих православних србских предака, ви сте у име џихада и у последњем рату мучки насрнули на своје дојучерашње сународнике. Очајнички трагајући за новим идентитетом, чак сте и назив новопроглашене "нације" ("Бошњаци") и непостојећег "језика" ("босански") украли од оних од којих потичете, покушавајући неуспешно да превазиђете јаничарски комплекс који ће вас мучити докле год се не вратите Србству и Православљу.
Зар не знате да су правдољубиви и слободољубиви Срби у својој историји увек ослобађали Србске Земље и Завичаје? Уз помоћ Божију ослободићемо и Србску Босну и Херцеговину. Ниједна окупација није вечна - вечна је само Правда Бога Живог и Истинитог у чију помоћ се једино уздамо.

ШИПТАРСКИ ТЕРОРИСТИ
Ви, који сте цивилизацијска срамота Европе, тврдите да је Стара Србија - Косово и Метохија - ваша!? Но, да ли су историјске чињенице на вашој страни? Наравно да нису! Зато се и упињете да на најсветијем делу Србског Отачаства затрете сваки траг Србства и Православља, вршећи у спрези са евроатлантским окупаторима свирепе злочине над оно мало преосталих србских страдалника.
Ипак, зар се не прибојавате дана када ће се Србство пробудити? Тада више неће бити никакве антисрбске власти спремне да "о свему преговара". Када дође време полагања рачуна, запитајте се како ћете се суочити са праведним гневом србског народа, који ће, будите уверени, доћи по своје.
Тврдо вам обећавамо: осветићемо Косово!

ЛАЖНИ МИРОТВОРЦИ
Мир који ви хоћете није Мир Божији за који се Црква Православна непрестано моли. Оно што нам ви намећете јесте лажни мир покорених и осрамоћених робова Новог светског поретка, а не истински мир слободних Христових људи. У име те своје лажи ви бестидно заговарате покорност злу и ширите хаос дефетизма.
Срби, међутим, врло добро знају да су ваше папагајске приче о наводном србском "геноциду" и "мрачној прошлости" само димна завеса за прикривање крвавих злочина ваших очева, дедова и идеолошких учитеља, који су у име Тита, Партије и светске револуције побили на десетине хиљада србских мученика.
Ваш мир итекако има алтернативу, а то је борба са вером у Бога за Крст Часни и Слободу Златну!
Губите се из наше Србије у вашу мирну бестрагију!

ПАРТИЈАШИ
Ваше право име је лаж, а презиме похлепа. Свесни сте неостваривости својих идеја, у које ни сами искрено не верујете, а ипак се за њих залажете, кријући своје нечасне намере иза демагошких парола којима слуђујете србски народ. Незајажљиво желите власт и моћ и спремни сте на све само да бисте их се дочепали.
Ви сте уљези у бићу Србства, а ваша лажљивост равна је само вашем лицемерју и кукавичлуку. Својим странчарењем ви наносите несагледиву штету народу коме, како тврдите, припадате, али сте зато итекако корисни србским непријатељима.
Уз Божију помоћ, Србство ће прозрети вашу "језиву таму туђинску, са лепим именом и шареном одећом" и вратиће се на свој Богом благословени и освештани светосавски Пут са којег сте га ви одвлачили.

СЕКТАШИ
Зловерје које упражњавате и ширите јесте једна од најгорих пошасти које су се острвиле на србски народ у овим смутним и распетим временима. Србство је данас преплављено са више од триста секти; због вашег антихришћанског деловања свакодневно се разарају србске породице, уништава духовно и телесно здравље људи, врше стравична убиства и самоубиства.
Знајте, ипак, да вас никакве "технике контроле ума" и остала злодуховна средства којима привремено располажете и којима упропашћујете људске животе неће спасити заслужене казне пред судом Србске Државе, баш као ни пред Праведним и Страшним Судом Божијим.

ПЕРВЕРЗЊАЦИ
Ваше очи пуне болесне пожуде уперене су ка нашој деци, док под плаштом "људских права" и " грађанских слобода" покушавате да своју изопаченост прикажете као "нормалну појаву", а себе као "угрожену врсту".
За свој наказни и противприродни начин живота одговараћете пред Богом, али ћете за ширење својих одвратних обичаја кривично одговарати и пред Србском Државом.
Свеједно да ли сте педери, педофили, содомисти, "транс-" или "би-сексуалци", знајте да, ако се не покајете, за вашу изопаченост неће бити ни Божије ни људске милости. Бићете најстроже кажњени и искорењени!

НАРКОМАНИ
Намећете своје безнађе другима, увлачећи недужне у свој очај. Зато за вас и вашу болест нема места међу Србима.
Ако одбијате да се лечите, већ настављате да ширите своју заразу, бићете праведно кажњени јер не можете несметано кварити чистоту србске омладине и здравље србске нације.

КРИМИНАЛЦИ
Ваш посао је унесрећивање других. Сваки ваш "успешан бизнис" неизбежно некоме доноси патњу и несрећу.
Волите своје породице, а мислите да некажњено смете да разарате туђе, не обазирући се ни на Божије нити на људске законе. Често се бусате у груди да сте родољуби, иако србски народ трпи од вас огромну штету. Србска омладина се превише често угледа на вашу безобзирност, а ваше понашање је страно светосавском духу.
Вашем необузданом дивљању стаћемо на крај свим расположивим средствима и најстрожим кривичним казнама!

* * *

Има још много оних који морају да чују глас Србства. То је, пре свега, глас упозорења. Отачаствени покрет Образ можда не може физички да уништи све зло које кидише на србски народ, али ће, докле год постоји, непрестано и неућутно на њега указивати и против њега се бескомпромисно борити.

Још једном упозоравамо све србске непријатеље и позивамо их: покајте се за своја злодела, иначе за вас неће бити ни Божије ни људске милости!

A evo šta je vaš veliki vođa mislio o nama:

“Хитлер је припадао оној врсти Аустријанаца, који полако изумиру, а који је од 1914. године у себи носио антисрбски комплекс и то због убиства престолонаследника у Сарајеву и избијања Првог светског рата. Срби су за њега: бомбаши, убице краљева, завереници, пучисти и кривци за светске пожаре и европске ратове.”

Za one koje ne mrze da čitaju, evo i linka:

http://www.posmatrac.com/2008/01/blog-post_15.html

Sieg Heil!!!


 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile


Oh da, bf...našao si poređenje kao što se davljenik hvata za trulu slamku...
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3

Da te ja nešto pitam...da li je iko, bilo ko, iz tvoje porodice bio i skončao pred streljačkim vodom ss vojnika?
Cela moja porodica (od dede sa očeve strane, svi deda stričevi, strine, prababe i ostala familija, tačnije, celo selo u kojem su živeli moji preci na Kordunu su streljani i poklani, a žene...pa prvo silovane a zatim obešene). Pradedu su mi odrali (da, da...gnusno, ali istinito), posuli ga solju...a svi su bili Srbi.

  naravno da niko iz moje porodice nije skonchao pred vodom SS vojnika ... koji uzgred budi recheno nikog nisu klali i solili  Smile Smile  . neki moji preci jesu poginuli u borbi protiv nemaca ,shto nema nikave veze sa situacijom u kojoj se nalazimo danas .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 14:48:28
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.