Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:19:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zelim da cestitam...  (Pročitano 9960 puta)
11. Nov 2003, 01:36:36
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
E pa ovako... posto se niko nije setio a ja jesam, sasvim slucajnim pogledom na moj avatar, ovom prilikom zelim da sama sebi cestitam godisnjicu dolaska i postovanja na bureku, kao i da pozelim sebi da jos mnogo mnogo godina nastavim da dolazim i uzivam u carima i blagodetima bureka. Takodje ovom prilikom zelim i da se zahvalim nekim pojedincima....
Sanjici na svesrdnoj pomoci kad mi je bila najpotrebnija, takodje joj hvala za sve reci koje su me naterale da ostanem ovde gde jesam sada.
Nenadu na svim nasim cudnim iskrenim razgovorima, pogotovo onom na rodjendanu
Duletu na recima koje je davno rekao ali koje ja i dalje pamtim
Lakiju bih se specijalno zahvalila za bajaderu i benko kao i za ona tri prelepa dana u Beogradu
Sashi tj cbbj-u na 'smaranju', Sale, uzivala sam svaki put u tvojim pricama, pogotovo u imitiranju mene
Killeru na retkim ali vrlo korisnim razgovorima
Takodje hvala veliko i Arijani, Odinu, Joxu, Eniacu, Radisi, Zokiju, Grofu, Alfu, Djikiju... ( znam da sam jos par njih izostavila, ali ne zamerite premorena sam)... hvala vam svima sto ste bili tu iako niste znali da mi znacite... takodje se zahvaljujem i svim novim clanovima koji su trpeli sve moje bubice i izlive besa, kao i mozda poneku uvredum verujte nije bila namera...

I na kraju bih se zahvalila i MOM BRATU Pukiju kojeg neizmerno volim, postujem i cenim i javno mu se izvinila za sve one reci! Bato izvini, znam da sam bila malo grublja i znam da nije onako trebalo da ti kazem ali iskreno sam bila 'popizdela' na tebe i eto... malo sam prsla Smile  Oprosti ako mozes ako ne ok... ti ces uvek biti za mene moj bata!

I sad stvarno na kraju OGROMNO HVALA Ivanu bez kojeg ja ne bih bila ovde gde jesam, hvala mu za strpljenje, zrtvu, snagu, volju i zelju, hvala mu sto me ovoliko pazi, mazi i pre svega voli!  VOLIM TE MISICU MOJ!

Kako ste vi tako je i burek uvek u mom srcu!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
E pa Kumo cestitam na godisnjici...zelim ti jos mnogo mnogo godisnjica na forumu a i nekih drugih Smiley ...takodje hvala tebi na mnogo cemu ZAUVEK PRIJATELJI !  iskreno Killer
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
i jos da dodam ovo (negde sam na netu procitao i copy -irao):

Nekada davno živela je devojčica koja je imala lošu narav. Njena majka joj je dala kesu punu eksera i kazala joj da svaki puta kad izgubi živce mora zabiti jedan ekser u ogradu. Prvi dan je morala zabiti čak 37 eksera!

Tokom sledećih nekoliko nedelja kako se je učila kontrolisati, broj eksera zabijenih smanjivao se iz dana u dan. Shvatila je da joj je lakše obuzdavati ljutnju nego zabijati ekser u tvrdu ogradu.

Napokon, stigao je dan kada devojčica nije izgubila živce ni jedanput! Kazala je to majci i ona joj je savetovala da svaki takav dan koji prođe u miru - izvuče jedan ekser. Stigao je dan kada je devojčica rekla majci da više nema niti jednog eksera u ogradi!

Majka je uzela kćer za ruku i odvela je do ograde, i rekla joj:

"Dobro si učinila kćeri moja...ali pogledaj rupe koje su ostale u ogradi...ograda više nikada neće izgledati isto! Kada kažeš nekome nešto u ljutnji povrediš ga. Kao da zabiješ nož u tu osobu i potom ga izvadiš napolje. Nema veze koliko puta kazes: "Žao mi je"..rana je ipak još uvek tu.
Povrediti nekoga rečima je ponekad gore nego fizički. Prijatelji su naše retko bogatstvo i treba ih čuvati. Oni te nasmejavaju kada si tužna, ohrabruju te kada trebaš uspeti nešto u životu, pozajmljuju ti rame za plakanje, uši za slušanje i otvaraju ti srce."

ČUVAJTE SVOJE PRIJATELJE!
I IZVINITE IM SE AKO STE IKADA NAPRAVILI KAKVU RUPU U NJIHOVOJ OGRADI!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Cestitam ti! Samo napred!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
@Killer

Hvala ti na ovoj prelepoj prici.
Ja uopste nisam neka svadjalica i nemam nijednog prijatelja ili druga sa kojim sam se posvadjala, nemam cak ni poznanika, ja sam veoma mirna osoba i umem da trpim mnogo stvari, cak iako meni idu na stetu, i to mi je jedna od mana, ali ovo sto se desilo sa Pukijem, ne znam, tad sam bila i bolestna i nesto nervozna i eto, iznerviralo me je to sto sam htela da ga vidim a on nije dosao i eto, poludela sam, znam da nisam tako trebala da mu kazem ali desilo se i ja to ne mogu da ispravim. Jedino sto mogu je da mu se izvinim, stvarno iz srca
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Pridruzujem se cestitkama (ali ne onako kao ajde neka ti bude ... nego iskreno, jer si ostavila duboki trag na Bureku i ne bi ovo moglo da zivi da tebe nije bilo).

Nisam nista prihvatio licno ali ... JBG. I ja sam prso odavno i sve gledam kako to da kontrolisem. Nekada uspeva sasvim OK da sredim situaciju ali nekada kada mi krene naopako ... ode sve u qrac.  
http://www.burek.com/phpbb2/viewtopic.php?p=59350#59350
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
i ako nisam nabrojan u tvom samo cestitanju zelim ti sretnu burek godisnjicu i da se jos dugo dugo druzimo ......
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Cestitke i od mene ime,jest da znas da mi dignes pritisak zbog gluposti ali ipak za cega sluze prijatelji,nego da te trpe i u takvim momentima  :wink:  Smile cmokic od kume  Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Cestitamo, cestitatamo Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bravo Smiley Ja sam se odmah setio juce Smiley hehe Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:19:35
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.