Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Maj 2024, 06:12:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 59 60 62 63 ... 317
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zeitgeist,The movie (Srpski subtitle)  (Pročitano 460345 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 47107
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
počeće masovno da ometaju TV signale...  već su poslali jedan satelit u orbitu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
 Rušiti i bilo šta nije opcija.Ljudi sami moraju da se bude.Da shvate a ne da preuzimaju bilo čija verovanja zdravo za gotovo.Pod uslovom da nije na nečiju štetu,poštovanje slobodne volje mora biti neprikosnoveno.
« Poslednja izmena: 26. Okt 2008, 15:37:15 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 92
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
SonyEricsson Arc
Jel se neko od vas uclanio u zeitgeist pokret?
aha... Smile


... pa da bi se učlanio u taj pokret porebnoje da miniraš najmanje jednu crkvu...  Smile

Ne! Potrebno je bojkovati sadasnji sistem,kako bi doslo do pada. Samo tada ce moci da se uspostavi novi,jer ce ljudi poceti da traze alternative,zato sto u sadasnjem sistemu  niko se nece odreci onoga sto ima.
IP sačuvana
social share
See I’m a poet to some, a regular modern day Shakespeare.
Jesus Christ, the King of these Latter Day Saints here.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Rušiti i bilo šta nije opcija.Ljudi sami moraju da se bude.Da shvate a ne da preuzimaju bilo čija verovanja zdravo za gotovo.Pod uslovom da nije na nečiju štetu,poštovanje slobodne volje mora biti neprikosnoveno.

He, ja sam mog najboljeg prijatelja upisao a da jos nije ni odgledao dvojku. Al kapiram da je kvalifikovan cim je odgledao prvi deo Z. Doduse bilo je to kod njega na njegovom kompu tako da eto primera kako slobodna volja siri pokret!  Smile A i rekao sam mu da mi verovatno time pravimo listu za odstrel ovim klipanima iz 4tog denziteta! Moj prijatelj je samo rekao: 'Ma extra!' Smile Ali sto bi Eomer rekao:' Ride now! And fear no darkness...'
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 47107
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+


  Smile
Jel se neko od vas uclanio u zeitgeist pokret?
aha... Smile


... pa da bi se učlanio u taj pokret porebnoje da miniraš najmanje jednu crkvu...  Smile

Ne! Potrebno je bojkovati sadasnji sistem,kako bi doslo do pada. Samo tada ce moci da se uspostavi novi,jer ce ljudi poceti da traze alternative,zato sto u sadasnjem sistemu  niko se nece odreci onoga sto ima.


Najbolje da svakom članu burek foruma pošaljete privatnu poruku da pogleda film, kao i da se učlanjujete u druge forume i tamo činite isto...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
 U svakom slučaju dosta ljudi oseća da sa ovim svetom nešto definitivno nije u redu.
Najviše mi se svidja objašnjenje o tome da političari nisu potrebni,da su vlade irelevantne,bespotrebne i da im je jedina svrha da prave red u haosu koji sami stvaraju.
Apsolutno su irelevantne i vojske.Ajde molim vas mi recite,ko želi da ratuje?Narodi?Bože sačuvaj!Pa kome je onda do rata?Koga vojske čuvaju ako ne sistem?
1995-te godine,muzičar Moby je izbacio fantastičan album pod nazivom:"Everything is wrong".
Kad su ga pitali čemu to ime,njegov odgovor je bio:"Pročitajte ponovo naziv albuma".
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 47107
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Vojska u americi sigurno ne treba, pa kad su oni zadnji put ratovali na svom kontinentu...

i u Srbiji možeš da ukineš vojsku, ali kad ti šiptari i hrvati dođu u BG branićeš se praćkama ??  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Ma kakvi hrvati i šiptari. Veća opasnost preti od drugih. A vojska postoji ne samo zbog napada i odbrane stranih država već i zbog unutrašnjih stvari
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Agent provocateur iz Silikonske Doline

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1645
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
mob
BlackBerry Torch
Velika Britanija: Mobilni skeneri otisaka prstiju

Policijske snage u Velikoj Britaniji moći će identificirati ljude na ulici putem mobilnog skenera otiska prsta. Uređaj veličine mobilnog telefona dobio je ime Midas (Mobile Identification At Scene), a omogućiti će policajcima da na licu mjesta ustanove identitet prijestupnika i usporede ga s podacima u policijskim datotekama. Uređaj Midas trebao bi uštediti vrijeme policiji, a i smanjiti broj pogrešnih uhićenja jer procedura, kako kaže statistika, traje oko 70 minuta.

http://www.monitor.hr/2008/10/27/velika-britanija-mobilni-skeneri-otisaka-prstiju.html

Original na engleskom:
Guardian
http://www.guardian.co.uk/politics/2008/oct/27/project-midas-fingerprint-scanner-liberty
IP sačuvana
social share
Prije nego odgovoriš na moj post molim lijepo pročitaj moj potpis
              Ja se ovdje uglavnom dobrano zajevavam!

Ignorancija je zdrava za živce. Dakle, ako nisam odovorio na negdje nešto a ti očekuješ moj odgovor, shvati - ignorirao sam to!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 92
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
SonyEricsson Arc
Meni se svideo onaj deo kada Dzek Fresko kaze za politicare da oni ne znaju kako da rese probleme. Oni samo umeju da napisu zakone kao npr. zabranjeno je voziti u pijanom stanju,dok tehnologija moze da resi taj problem na razne nacine. Moze da se ugradi neki balon pa da duvas svaki put kada ulazis u kola,i ako registruje alkohol,onda ne mozes da upalis vozilo.
IP sačuvana
social share
See I’m a poet to some, a regular modern day Shakespeare.
Jesus Christ, the King of these Latter Day Saints here.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 59 60 62 63 ... 317
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Maj 2024, 06:12:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.