Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:56:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 317
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zeitgeist,The movie (Srpski subtitle)  (Pročitano 453642 puta)
15. Dec 2007, 18:09:22
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
    This documentary,produced by Peter Joseph,was created as a nonprofit filmiac expression to inspire people to start looking at the world from a more critical perspective and to understand that very often things are not what the population at large think they are. 
     Video
   
    Sajt: http://zeitgeistmovie.com/statement.htm

       Vredi izdvojiti vreme.
   
 
« Poslednja izmena: 15. Dec 2007, 23:52:18 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 243
OS
Windows XP
Browser
Mozilla

Da li je moguce da nema ni jednog komentara na ovaj film? Nemoguce je da cete iskulirati ovakav film?

Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Nisam ni ateista ni teista i uvek stajem u odbranu jedne od te dve kategorije ljudi kada je ova druga napada.
Ljudi nisu svojom voljom ateisti ili teisti i niko nema racionalan razlog za kritiku jednog ili drugog stava.
Ali zato postoji racionalan razlog za kritiku tvrdnje koje ateisti ili teisti naturaju.

...imbecili i debili ogroman je zbir,
Moj glas danas odlazi u manastir...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 
po meni o tome je rec da sa proslom i sa sadasnji tegobima ojacava, sa `vrednostom` ko je lagao taj film, buduceg strahote. moze tako kazati da on ko je napravio film zeleo sebe unistavati, i kroz sebe i gledaoce. to je umetnicka, virtualna samoubistvo, sa tom cenom da on ne umre i sa njim bude moguce otezavan njegovu okolinu. lakse i pravednije bi bilo i etickije ako od sebe oduzima zivot reziser i ne napravi film.i tako bi bilo isto dosadno sto je uradio. al ako pruzi neku pozitivnu resenje sa tom filmom, dolegaca ispred njega. on sa tom filmom napravio vecu sranje iz svetu, a sa njegovom smrtom manje. on je parazita.
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Jbg Onodys-ništa ne razumem  Smile
Kapiram da kritikuješ ali neznam šta tačno...
------------
Aleksa,ipak je to dva sata,možda nisu gledali još...Ali definitivno,film je vrlo kvalitetan.
Kakvi su ti utisci?
« Poslednja izmena: 20. Dec 2007, 00:28:59 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Noge cvrsto na zemlji a glava u oblacima

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 204
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson T610
Skinuo sam film pre neki dan..........odgledam ga ovih dana, pa ću da komentarišem.  Smile
IP sačuvana
social share
"I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Биће времена око Нове године да се гледа... добра ова фора са шеровима целих филмова Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 
paraonican je film, a sa samubilcakim tendecijom, mislim sasvim sam u pravu. i da oduzima lepotu od onima ko pogledaju film, i ne da nikavih resenje za lepsi zivot, moguce da to je izuzetno da hriscanstvo temelji na ostalim religijama, to je vredno po meni, to je blago za hriscanstvo po meni. al jezikcki aktovi su strasne, ne eticki su.
ako u filmu vec smo mogli videti gomilu klise, dacu i ja jos jednu- Covekov zivotni program nije to da razume svet osim, nego da i promeni to na bolje....( Marx)
« Poslednja izmena: 20. Dec 2007, 09:59:45 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
 Znaš kako,ceo svet je satkan od laži i održavan uz pomoć laži.Nije mi bilo nimalo prijatno kada sam shvatio da nikakva Al Kaida nije napala Ameriku već je to uradjeno iznutra.Tačnije-zgrozio sam se,naježio se.
 Kako su nastajali i prolazili ratovi-tako su ljudima "u ime sigurnosti" uzimana i uskraćivana prava.
 Da nije bilo drugog svetskog rata-ne bi nastao Nato,zar ne?Ne bi nastajale razne Unije i sl.
  Onodys,nema "paranoičnih dokumentaraca" ima hrabrih ljudi koji smeju da otkrivaju pravo stanje stvari.
 A evo jednog dela o mas medijima i o tome šta je globalizacija i koji su krajnji ciljevi i veoma realna budućnost ako se ne trgnemo i probudimo podhitno!
1.
2.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 
Drago mi je Taxtex da si reagovao na to sto sam pisao Smile Smile Smile Smile
al laz je deo ljudskog postojanja, ato da gradimo nesto, moguce i sa lazovima. al to je najveci laz kad neko to kaze da ja ne lazem, a to ne znaci drugo  da je njegov postojanja nema temelj, ili tako se oseti.
u umetnosti mimezis nesto sasvim drugo, a u ovom dokumetarcu o tome je rec da mimetizuje reziser svoju postojanja, sto niko nije svatio kao pitanja.
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 381
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
 Taxtext , a sada je vreme da ti otvoris oci.:)Jel ti konacno shvatas sta je religija i da ti pricas sa hipnotisanim narodom koji  [b][/b] pojma nema sta ti njemu pricas.Sta je poruka filma i sta se desava oko njega:)Oni tebe covece uopste ne razumeju, prati samo njihove odgovore mi smo dva razlicita sveta.Lepo je sto zelis da budes galeb Dzonatan Livingston :)sto zelis da ih probudis ali kada budes izgubio sve zivce shvatices da si mogao da ima pustis film kako nas sve stavljaju u zatvor oni i dalje to nebi videli jel su hipnostisani razumes ?:)Religija je opijum za narod :)Pravi primer toga je Nigerija.Narod nema  striuje, vode,nema nista ,nema bolnica,ljudi umiru na ulicama.Ali svi do jednog idu u crkvu i ono malo sto imaju daju crkvi i bogu kako bi im se vratilo 10 puta vise :)Ali niko ne zna kako zapravo bog uzima pare.A pogotvo niko ne zna kako bog uzima televizore i druge stvari koji ljudi donose tamo u crkvu.A najtuznije je sto je nigerija po kolicini nafte 6 zemlja u svetu Smiley) Razumes ?Oni treba da su medju najbogatijim ljudima na svetu ?Razumes ?Smiley
IP sačuvana
social share
Ne pitaj me zasto,zapitaj se zasto.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 317
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:56:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.