Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zdravko Ponoš, načelnik Generalštaba VS ~ Vojska može da zauzme Kosovo  (Pročitano 18295 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple Iphone 5
Svi mi znamo da Kosmet moze vojnicki da povrati i malo jaci odred zandarmerije. Vojska tu nije ni potrebna. Naravno kada bi se KFOR povukao. Poenta je sto su Siptari Kosmet osvojili politikom. A kad se nesto politikom izgubi, ne moze se vracati oruzjem. XXI vek.

Каква глупа логика па чак и када би била истинита , једино ако тероризам , нато агресију , насилно протеривање Срба и узимање њихових органа сматраш ,,политиком" !


Slusaj, ja sam devedesetih godina ziveo na Kosmetu (sve do 1998 godine), porodica mi je poreklom iz okoline,Peci i znam sta pricam. Problem sa Siptarima datira decenijama unazad. Sloba umesto da iskoristi 1990 godine svoju nesumnjivo veliku moc i pocne da resava separatizam mozda i ne bi doslo do nesrecne 1999. godine. Ali ne, on je sve gurao pod tepih, nasa policija gledala kako se Kosovom krecu sleperi sa bananama, a ispod njih sanduci sa oruzjem i polako stvarala OVK. Slobi je bilo samo bitno da na Kosovu moze da pokrade izbore kad god mu to zatreba i to je to. Jebalo se njemu za svetu srpsku zemlju kao i za Srbe. Sto se i pokazalo posle ulaska NATO snaga kada su Srbi bezali, a njegova murija izbeglice na silu nabijala u razne barake kao zivotinje.
Da ne duzim pricu jer cu se samo iznervirati, poenta je sto su Siptari znali sta hoce, a nasem bajnom "patriotskom" rukovodstvu samo kako da se nafatira kinte. E pa gospodo ne dobija se prljavi rat tako sto se salju saopstenja preko RTS-a.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
mob
Alcatel 
Miloćević je propusti priliku da spase Kosovo. Kada se setio da to uradi bilo je kasno. On je uopšte bio čas nagao, čas nedolučan, sve u svemu jedan retko nesposoban političar. Ne kažem da je bilo lako voditi državu u tom vremenu, ali on je to radio hatično i bez jasnog cilja i strategije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple Iphone 5
On je bio najobicniji smrdljivi egoista koji je pokusao da bude car Balkana. A na kraju je ispao najobicnija kerchina. I te njegove avanture su Srbi opasno platili.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Svi mi znamo da Kosmet moze vojnicki da povrati i malo jaci odred zandarmerije. Vojska tu nije ni potrebna. Naravno kada bi se KFOR povukao. Poenta je sto su Siptari Kosmet osvojili politikom. A kad se nesto politikom izgubi, ne moze se vracati oruzjem. XXI vek.

Moze, ako si jak ko Amerika il Rusija

Miloćević je propusti priliku da spase Kosovo. Kada se setio da to uradi bilo je kasno. On je uopšte bio čas nagao, čas nedolučan, sve u svemu jedan retko nesposoban političar. Ne kažem da je bilo lako voditi državu u tom vremenu, ali on je to radio hatično i bez jasnog cilja i strategije.

Bolje da je bio predsednik Albanije nego Srbije
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 3510
Ako nekom prodas zemlju, okle ti pravo da je trazis nazad? Smile
Kad su Sipci nudili basnoslovne sume za imanja i kuce, onda se niko nije bunio! A sada kukamo oteli nam. Nisu oni oteli, oni su to platili!

Великим делом нашим парама, једноставно. Једано од начина: секретар СИЗ-а за дечју заштиту у оно време годишњи фонд за дечији додатак додели неколицинама породица за куповину српских кућа и имања по басносовним ценама. Остали ћуте и чекају ред. Што се више прода кућа у неком српском селу, цена осталих прогресивно пада. Просто, али јебитачно. Иначе о овеме ми је говорио човек из Прешева- југ Србије.
Што се чудимо обичним људима кад ево Млађа хоће да прода турском држављанину, албанцу пореклом из В.Трновца Бујановачку бању која се налази у етнички чистом српском селу Раковцу.
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Nebitno od kojih para, bitno je da je to prodato. Zasto prodavac nije rekao kupcu ja ne zelim da prodam imanje jer su te pare od poreskih obveznika Srbije, nego ih je uzeo, dosao u Beograd i kupio 5 stanova?
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Pa naci ce se neko ko ce da proda ako je kuca vredna recimo 50 iljada evrica a ovaj ti nudi 100 - 150 iljadarki, malo ce njih reci ne a i onaj koji se predomislja, zna da ce ako ih odbije ovi otici do komsije i komsija se opario a on dobija familiju Krasnici sa 12 dete u komsiljuk
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


alitur vitium vivitque tegendo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17042
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 3510
Како то да држава није знала куда иду паре пореских обвезника Smile
IP sačuvana
social share
У пороку је слађе: сви порок грде, а сви у њему живе, само што сви крију...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Како то да држава није знала куда иду паре пореских обвезника Smile

Занимљиво.
Стварно ко управља државом па да се "не зна" ко шта ради са новцем.Демократи? Smile
Шта 12 дечурљије,може Незмија и 15 за респубљик. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.4
mob
Alcatel 
Nebitno od kojih para, bitno je da je to prodato. Zasto prodavac nije rekao kupcu ja ne zelim da prodam imanje jer su te pare od poreskih obveznika Srbije, nego ih je uzeo, dosao u Beograd i kupio 5 stanova?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.