Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:46:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Sta uraditi . . .
Ostani sa njim u vezi (kontaktu)
Ostavi ga i zaboravi zauvek
Udaj se
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zbunjena sam,recite mi sta da radim???  (Pročitano 5320 puta)
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Ма снаћићеш се ти.

И сама знаш да у сваком спорту постоје резервни играчи. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1215
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung S8300
Stravite ovu temu na lock,prica je zavrsena,raskinuli smo!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
takva ljubav i raskid Smile
ne slusaj roditelje i druge uvek uradi ono sto ti srce kaze
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 164
Zastava Bar
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG T385
.. mrshni klosara...  Smile
IP sačuvana
social share
Potpis...............Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
udaj se, neces nista propustiti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
ako je ljubomoran,
bezi od njega. nece ti dati da dises u braku
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Stravite ovu temu na lock,prica je zavrsena,raskinuli smo!!!

lepo ti ja rekoh na pocetku teme
 Smile

IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia the best
cudna je to ljubav,ali jeste ljubav.slatka,zabranjena i kao takva najjaca.ali iskreno bolje neka to sve ostane u lepom secanju,i ne brini zaljubices se ponovo,mozda ne tako i ne s tim zarom.veruj mi moze se vise puta voleti i to na razlicite nacine.a s njim najbolje da nekako vremenom izgubis kontakt,jer bilo kakva veza izmedju vas sprecavace te  da nastavis dalje.trebali ste po mom misljenju imati vezu,a ne tako on druge ti druge...

P.s
procitah naknadno i jedan veliki  Smile za milenu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citiracu te: "Njemu treba poslusna zenica,a meni...svakako jos uvek ne brak!!!"

Zanima me iz kog razloga u tvojoj anketi postoji opcija "Udaj se", ako tebi "svakako jos uvek nije potreban brak"?

Nikada necu, a vala i ne zelim, razumeti "slobodne veze" tipa: "mi se, znate, volimo, ali nije problem da vidjamo druge momke i devojke, nasa veza je toliko puna ljubavi da povremeno-redovni izleti mimo nas ne mogu poljuljati nas odnos...(itd)".
Roditelji, te nase divne, brizne, pune ljubavi osobe, bez kojih mi ne bismo pristigli na ovaj svet. Izuzetno su bitni u nasim zivotima jos od naseg prvog zubica, prvog keca u skoli, prvih ljubavnih jada... ali isto tako i bitne voljene osobe koje ce nas nauciti da samostalno, podignute glave, gazimo kroz ovaj zivot i isto tako gordo donosimo sopstvene odluke, pa makar one bile i pogresne... jer su i oni veoma svesni da se na greskama uci. Apsolutno je logicno da ce svom majusnom detetu zabraniti mnogo toga, jer svaki roditelj svom detetu zeli najbolje. Sve mogu da razumem, ali ne mogu to da jednoj odrasloj, izgradjenoj osobi, osobi koja cvrsto zna sta zeli, roditelji mogu da zabrane vezu. Naravno, savet se uvek saslusa, jer roditelji svojoj deci, kao sto rekoh, zele najbolje. Odlicno se secam reci svog pokojnog oca: "... kada budes napunila 100-u godinu, ja cu i dalje biti stariji i mudriji od tebe, a ti moje milo malo dete...", ali to me nije sprecilo da budem buntovnik s razlogom i da se izborim za ono sto zelim...

Elem, da ne duzim... ja ti iskreno zelim srecu sta god ti odlucila i istovremeno te molim da moje prethodne reci ne shvatis kao prekor ili pametovanje, jer mi to nije bila namera. Iz cele tvoje price se vidi da vam nije "islo", raskidi, zabrane, vidjanje drugih... itd itd itd Mozda je vreme da sirom otvoris oci i sama sa sobom rascistis sta zelis, kasnije ce sve biti jednostavnije  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
definitivno se slazem sa svim sto je oblacak napisala..da ne citiram njene reci... Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:46:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.