Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:49:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zbunjen  (Pročitano 12370 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Jako mi se dopada predlog, ali ne znam sta da ti kazem

meni ne moras nista, ja znam kako se ti osecas, ali veliku gresku pravis, najpre sto to samom sebi radis, ne postujes sebe  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Naslucujem da definitivno nesto tu ne stima sto se tice njenog privatnog zivota, prema onome sto ona navodi da je u nekom sjebanom raspolozenju. Nista konkretno sve oklolo naokolo.

Jos kada smo se upoznali proturi ona neku pricu kroz dopisivanje...
Ej kao znas onu pesmicu "Strasan lav"? Kako je Brana samo uzeo gumicu i obrisao ga, a ja svojeg jos nisam!
A ja kao wtf!?

Mozda je "Lav" bivsa ljubav. Ono matori neam pojma, ali ja bi prvo to pomislio kada bi mi poslala takvu poruku.

Kontam da ona (da kazemo da je u pitanju bivsi) nije jos sigurna u svoja osecanja, pa samim tim nije ni sigurna da li zeli sa tobom nesto vise od prijateljstva, jer ovog nije prebolela, pa ne zeli da te povredi.

Jel ona zna da si ti zakucan u nju? Ti ako si joj na pocetku pristupio kao ortak i rame za plakanje od veze matori nema nista.

Mada brate, mogu u pet glava da se opkladim da je u pitanju bivsi.  Smile

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ili mozes jednostavno da poslusas Munkin savet, kako god okrenes neces nista izgubiti.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Nokia N97
Ti si se bash zaljubio, jebo si mu kevu. Shto je lepo. Mislim da bi trebalo odluchno i bez trunke patetike da joj kazhesh shta zhelish i onda to i uzmesh. Takvoj osobi ne smesh da prepustish donoshenje odluke.

Nek ti slomi srce, ali barem samposhtovanje nemoj da izgubish. Mrzecesh sebe posle.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ili igra igru čežnje ili pokušava da te o'ladi na suptilan način.

Šta god da je od toga u pitanju, predlažem direktan pristup. Nema tu 'leba od diplomatije.
Ne zavlači sebe, to je najvažnije. Razgovaraj sa njom što pre i insistiraj na definisanju vašeg odnosa.

Ima privatne probleme? A zašto bi ti zbog toga ispaštao, trpeo njenu zlovolju?
Što me nervira kad neko utuvi u glavu da je centar univerzuma samo zato što ''njiii, ja sam sjeban, ja imam probleme''. Jbt, svi imamo probleme, ali to nije razlog da se izdrkavamo na druge. Da prostiš.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
ili samo hoce da ga drzi pod kontrolom.

izadji onako experimentalno sa nekom drugom na piće i potrudi se da ona sazna.
ili joj samo kazi da si sreo drugaricu iz osnovne skole i svratili  na piće. cisto da vidis reakciju.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
Jel mala ima neku drugu vezu. Koliko godina uopšte imate vas dvoje. Šta ti hoćeš i šta nećeš.

Mnogo si se usredsredio na neke signale pa tražiš potvrdu i u onom što ne mora obavezno da bude potvrda. Možda te ona čuva kao stare razgažene papučekoje su udobne za svaki dan ali se pred gostima šutnu doboko pod krevet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
Hmmmm....sto mi to nesto poznato,mada ja u takvim situacijama dignem ruke na vreme.
A da je ti lepo ignorises neko vreme?
Ne zovi je ne napinji pa sacekaj,verovatno ce posle ona tebe da zove.Ne znam zasto ali zene vole to da rade,kad ti hoces i juris one tvrde pazar i ne daju se ili dele emocije na kasicicu,a kad dignes ruke njima to nedostaje pa onda pocnu one oko tebe da bi ti dale nadu i volju da nastavis ponovo.Ne znam zasto,valjda dizu ego time.
Mozda i ima nekih problema u kuci ili neka stara ljubav ili je neko nekad povredio pa ne moze da se opusti.
Ako imas volje i snage resavaj joj probleme,ja bih nasao neku sa kojom mogu da uzivam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 988
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Mozda je "Lav" bivsa ljubav. Ono matori neam pojma, ali ja bi prvo to pomislio kada bi mi poslala takvu poruku.

Kontam da ona (da kazemo da je u pitanju bivsi) nije jos sigurna u svoja osecanja, pa samim tim nije ni sigurna da li zeli sa tobom nesto vise od prijateljstva, jer ovog nije prebolela, pa ne zeli da te povredi.

Jel ona zna da si ti zakucan u nju? Ti ako si joj na pocetku pristupio kao ortak i rame za plakanje od veze matori nema nista.

Mada brate, mogu u pet glava da se opkladim da je u pitanju bivsi.  Smile

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ili mozes jednostavno da poslusas Munkin savet, kako god okrenes neces nista izgubiti.  Smile
To sam i ja pomislio.
Zna. Nisam, skoro od samog pocetka zna u kom pravcu sam ja hteo da ide. Samo u jednom trenutku se povukla i tako u nedogled, stalno iznova.
Ti si se bash zaljubio, jebo si mu kevu. Shto je lepo. Mislim da bi trebalo odluchno i bez trunke patetike da joj kazhesh shta zhelish i onda to i uzmesh. Takvoj osobi ne smesh da prepustish donoshenje odluke.

Nek ti slomi srce, ali barem samposhtovanje nemoj da izgubish. Mrzecesh sebe posle.
Jbg, Fahr, sta da ti kazem. Kad si nas ti sve zajebao, oces da svi jure fine, i ne das formulu za one druge. Smile

Bambina, nije to bila nikakva prevelika kuknjava, vec ja samo iznela par intimnih stvari o sebi.
Jel mala ima neku drugu vezu. Koliko godina uopšte imate vas dvoje. Šta ti hoćeš i šta nećeš.

Mnogo si se usredsredio na neke signale pa tražiš potvrdu i u onom što ne mora obavezno da bude potvrda. Možda te ona čuva kao stare razgažene papučekoje su udobne za svaki dan ali se pred gostima šutnu doboko pod krevet.
25/21
Pa, mislim, kad bih ja znao takvu cinjenicu, ne bi lupao glavu. Vec stalno deluje da krije nesto ko zmija noge.
Ne znam na sta drugo da se usresredim kad uvek se provlaci neka dvosmislenost i nedefinisanost.
Da, tacno, moze biti veoma osnovan zakljucak, i to je ono sto me jako iritira. Cak vise nego da DJ u klubu pusti U2 i onog smrada Bona, sto zna da me izbaci iz koloseka Smile

Joe i Gottago, sta da vam kazem, ne cini mi se kao dobra ideja, mozda moze da deluje, ali ce uvek tako sve da se vrti u krug. Necu vise da taktiziram i da se nadmudrujem pa ko koga zajebe. Samo hocu da presecem i da pri tom dobijem ono sto zelim, ako ne moze, tu stavljam tacku.
Lolana, Thug, Fahr, Bambi...mislim da se razumemo Smile
IP sačuvana
social share
Moras malo vise da ispratis lik i delo... covek je u najmanju ruku poseban Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Samsung Galaxy S Advance
Uh... Iako je najzdravija osnova, zato sto je najcvrsca, izgradnja veze preko prijateljstva zahteva dosta vremena... jer, sve sto je brzo to je i kuso... a i sam znas da se ne valja navaljivati na ogradu ukoliko ne znas unapred hoce li podneti svu tvoju tezinu...

Na neki nacin razumem tvoju situaciju, verovatno kao i svi ostali, jer se svako bar nekada nasao u njoj... Lezarno prijateljstvo u kome se pretpostavi da ako ono tako lepo funkcionise, zasto ga ne bi preneli na sledeci nivo... Ali tu nastaje problem...

Upgrade-ovanje (tehnicki) odnosno prelazak na visi nivo, sa sobom nosi odgovarajuce rizike... elem, samo prijateljstvo je ulog... i sad, koliko rezultat moze biti dobar, mnogo, mnogo veci od uloga... toliko prokockana prilika sa takvim ulogom moze povuci dosta toga u ambis... nesto za sta se svi kunemo da je povratno ali svi znamo da jednostavno nikada nece biti isto... (ili obrnuto, kunemo se u ovo drugo)...

Sve u svemu... zrelost je ovde presudna komponenta... Ako ste spremni oboje da prihvatite rizik, i ako ste svesni da taj rizik postoji i sta on sa sobom vuce, treblo bi da shvatite da sama veza moze za vas da bude potencijalno veliki dobitak, a ako ne uspe, uvek vam ostaje ta baza... koju, ponavaljam, ako ste zreli, necete unistiti ni nakon ovakvog pokusaja...

Naravno, postoji i tu greska jedne strane prijatelja, kada je ponesen preteranim slaganjem sa drugom stranom, sve zbog dobre komunikacije i razumevanja... sto nuzno, ne mora da znaci da i druga strana to oseca...

Jer, za ljubav je potrebno dvoje, a za zaljubljenost samo jedan...

Tako da... ova prica verovatno ima tri moguca zavrsetka:
1. Ohladices se, i svoju ljubav pretocices u postovanje prema svojoj prijateljici
2. Osvestice se, i iskoristiti ovu priliku tvog otvaranja da te cuva za "zlatnu rezervu" (definicija ovoga je jako bolna, tako da cu ti je samo ilustrovati kroz ovu pricu: http://forum.burek.com/dobro-drvo-t481553.new.html#new)
3. Rastacete se, jer cete oboje raditi ono sto ti se u ovom slucaju predlaze, a to, koliko dobro moze da bude, toliko lose moze da ti se odbije o glavu (ilustracija na ovu temu: http://forum.burek.com/robert-gros-decak-i-devojcica-t478421.html, koja je inace moj default odgovor za sve ovakve situacije)

I da, ne zaboravi da sam stavio verovatno tri...
Puno srece sa nekim drugim... cetvrtim zavrsetkom...  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Lupi joj samar. Ne bas da prebroji sve zvezde vec onako, za njeno dobro. Pomaze.



edit Zezam se naravno Smile, ali ne treba dozvoliti bilo kome da te zavlaci tako. Mada mislim da ti samo udara ceznju. Zene vole to da rade. Ko ce ih razumeti?
« Poslednja izmena: 12. Jan 2010, 20:18:01 od neessa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:49:14
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.