Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zbog sina hteo da zakolje bivšu suprugu  (Pročitano 970 puta)
18. Mar 2006, 12:44:13
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Zbog sina hteo da zakolje bivšu suprugu

JAGODINA - Perica Stojadinović (36) iz Gornjeg Račnika uhapšen je zbog sumnje da je, posle svađe za starateljstvo nad dvogodišnjim sinom Lazarem, pokušao da nožem ubije svoju nevenčanu suprugu LJiljanu Stevanović (29). "Prekjuče popodne došao je samo da vidi dete, iako nije imao prava da dolazi. Prvo me je uhvatio za vrat, a onda je izvadio nož i oborio me na krevet. Onda je počeo da me bode.

Ubo me tri puta nožem u vrat. Uspela sam da se istrgnem i istrčim na ulicu. Tada je pritrčala jedna žena i počela da me umiva. I on je pritrčao. Verovatno je hteo ponovo da me ubode, ali ja se više ničega ne sećam jer sam se onesvestila", kaže LJiljana. "Perica je tražio da mu skuvam kafu i ja sam ga poslušao. Onda sam iz druge sobe začuo vrisak. Potrčao sam da vidim šta se dogodilo.

LJiljane nigde nije bilo, a video sam kad je Perica bacio nož u dvorište. Pitao sam ga šta je uradio, a on mi je odgovorio: "Zaklao sam je!" Tada sam video LJiljanu u dvorištu. Dozivala je u pomoć, a onda je pala. Bila je sva oblivena krvlju. Oni su se i ranije često svađali, ona je uvek bila u modricama od batina, ali je do sada nije napadao na ovaj način - ispričao nam je maloletni D. I. kod koga je LJiljana stanovala sa sinom Lazarom.

LJiljana, koja prima socijalnu pomoć, sa Pericom, koji je zaposlen kao pekar, tri godine je živela u vanbračnoj zajednici." U početku smo zajedno stanovali u Ulici Mladena Milenkovića 37 u Jagodini. Onda je počeo da me maltretira. Udarao me je pesnicama i čupao kosu, jer je alkoholičar. Iz Centra za socijalni rad su ga slali na lečenje. Tada sam se obratila socijalnoj radnici i ona me je sa detetom smestila u Dom bez roditeljskog staranja u Ćupriji, gde sam bila mesec i po dana.

Zbog toga što je Lazar rođen sa jednim bubregom, prebacili su nas u ćuprijsku bolnicu. Tri puta je pokušavao da uđe i da me napadne, ali je uvek neko bio tu. Prekjuče nije imao ko da me odbrani - priča napaćena žena, koja se posle hirurške intervencije oporavlja u Zdravstvenom centru Jagodina.


Izvor: Glas Javnosti \ Z. Gligorijević
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
Sad je najgori,a kad je bila sa njim bio je dobar stvarno nerazumem
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


all you need is my uhn tiss uhn tiss uhn tiss

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3008
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
SonyEricsson k700i
izbor je kurva
IP sačuvana
social share
zzzzz Ladies and gentlemen,Butthead has left the building..HEH heh HEH heh, Beavis :No he hasn't. He's in the toilet! heh HEH heh HEH! Ladies and gentlemen,Butthead is in the toilet yea that was cool..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
Da,da zene uvek pogrese Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.