Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zbog igrica se ispisao iz skole!  (Pročitano 17214 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Ono jeste da niko nije voljan odlasku u skolu ali ja se naprimer nikad ne bih ispisao iz skole. Smile
I ako me mrzi da idem u skolu ... ali posle bih se kajao do neba sto sam se ispisao.
Razumem da nemas para ili ako si talent za neki sport ali da si prosecan u igricama... Smile
A ja sam cuo da u americi placaju sponzori ovim grupama tj. grupa se sastoji iz igraca za kanter,fudbal,neku vozlju..
I da se tu velike pare zaradjuju. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Citat
A ja sam cuo da u americi placaju sponzori ovim grupama tj. grupa se sastoji iz igraca za kanter,fudbal,neku vozlju..
I da se tu velike pare zaradjuju.
Да, али знаш која је разлика између кантера, Starcraft-а, Квејка или нечега сличног и Guitar Hero?
Counter-strike или Quake се игра професионално и ту се зарађује, те игре имају много простора за такмичење јер их неможеш да научиш напамет, па онда само испритискаш дугмиће како си научио.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


ThE WoRlD Is MiNe

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 797
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 5800
Ajde zbog CS a gde je uvek drugacija situacija i ni jedan kill nije ist i koji se igra profesionalno kao sto je neko rekaoi , ali zbog Guitar Hero koji nije nesto popularan i na kome mogu i ja biti prvak - samo naucim napamet mislim ....  Smile Mogu da se kladim kada bi mu dali neku pesmu koju ne zna da odsvira da bi bio gori od mene  Smile
« Poslednja izmena: 28. Mar 2009, 21:16:13 od lukasavija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Citat
A ja sam cuo da u americi placaju sponzori ovim grupama tj. grupa se sastoji iz igraca za kanter,fudbal,neku vozlju..
I da se tu velike pare zaradjuju.
Да, али знаш која је разлика између кантера, Starcraft-а, Квејка или нечега сличног и Guitar Hero?
Counter-strike или Quake се игра професионално и ту се зарађује, те игре имају много простора за такмичење јер их неможеш да научиш напамет, па онда само испритискаш дугмиће како си научио.
Ajde zbog CS a gde je uvek drugacija situacija i ni jedan kill nije ist i koji se igra profesionalno kao sto je neko rekaoi , ali zbog Guitar Hero koji nije nesto popularan i na kome mogu i ja biti prvak - samo naucim napamet mislim ....  Smile Mogu da se kladim kada bi mu dali neku pesmu koju ne zna da odsvira da bi bio gori od mene  Smile
Ljudi, kad sam ja spomenuo da ga podrzavam. Smile
Ja sam samo cuo to za kanter... i reko ovako da dodam, posto on je resio da tako zaradju na GH. Smile
I ja nisam ni u jednom delu mog posta naglasio da podrzavam ovog "Luzera". Smile
Nije dobro kad te neko lose skapira. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

i tako to....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 201
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
bas bedak sto nema bubnjar-hero  Smile kakvi kraljevi postoje majko moja ... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 
ima svasta...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
A ja sam cuo da u americi placaju sponzori ovim grupama tj. grupa se sastoji iz igraca za kanter,fudbal,neku vozlju..
I da se tu velike pare zaradjuju.
Да, али знаш која је разлика између кантера, Starcraft-а, Квејка или нечега сличног и Guitar Hero?
Counter-strike или Quake се игра професионално и ту се зарађује, те игре имају много простора за такмичење јер их неможеш да научиш напамет, па онда само испритискаш дугмиће како си научио.
Znam da je kasnih osamdesetih bio neki film sa nekim klincem koji je isao na neko takmicenje u fliperima. Nesto kao "Karate Kid" ali smesteno u fliperanu. Izgleda da u velikoj Americi ima mesta i za tako nesto. U komercijali ti nije tesko da od neke gluposti napravis sport i zgrnes nesto kinte.

Jedan moj ortak batalio skolu da bi se bavio modernim plesom i sad radi u niskogradnji sa gigantkom lopatom. Od igara i modernog plesa se niko nije leba najeo, a pored toga, moderan ples je gay  Smile
Pa mogo je da upise u neku skolu plesa, koreografiju, balet il tako nesto, nije moro da batali skolu vec samo da promeni. A mogo je i privatno da trazi neke stipendije pa ako je vest u zicarenju dobio bi pare i za preko za neke seminare i workshopove, sta ti ja znam  Smile

Imam ortaka koji je batalio skolu zbog GTA: San Andreas, a planira da batali pos'o kad izadje 4. ... Znaci, to se desava i kod nas.
Samo sto ovaj klinac to ozbiljno a ovaj sedi kuci pred kompom sam i nema nameru ili sansu da zaradi lovu za to. Inace po svetu imas novih zavisnosti od neta, chatovanja, igrica, second life-a i sl. Neki sede pred kompom i bave se grafikom, 3d, programiranjem, neki igricama a neki i na second life-u mogu da zgrnu lovu, ostalima ljopat i japanjer
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.