Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zavrsen sportski turnir - Disturbed 90 pobednik  (Pročitano 6741 puta)
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Wildfire S
^A za sta se zahvaljujes?
Normalno neki ljudi vezbaju samo jednu oblast i onda odgovaraju to 30% bolje nego kada su u pitanju sve oblasti. Inace odgovarao je 94.92% u kvalifikacijama, a ne 98% kako kazes.
Ako je neko video pitanje 5 ili 10 puta svakako ce za Radnicki reci odmah 1923.
I sto ti on smeta? Sta je sa tvojim odgovorima, gledas li sebe, kako si ti odgovarao? Smiley Za sve oblasti ti je 56%. Naravno da ti je onda neko ko odgovara 95% cudan i nemoguc.

Inace tek sad shvatam kako funkcionise zreb posle kvalifikacija, ko ce s kim u finalnim rundama.
Oduvek je tako i bilo, vidim, ali pre nisam obracao paznju na pozicije nego na PO.
Igra prvi protiv 10. i 19.
Drugi protiv 11. i 20. I sve tako.  To nije lose. Samo jos bolje bi bilo da igra prvi sa 26. i 27. Mada nisu toliko bitne pozicije, u finalu je sve moguce, ko hoce da bude prvi mora da pobedi i najjace. Ipak, ovako logicki, laksi zreb ima devetoplasirani jer igra sa 18. i 27.
« Poslednja izmena: 21. Mar 2011, 09:33:34 od dax_pfc »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
pa tako je daxe oduvek bilo. vidi, svejedno je, ako mislis da osvojis turnir jednostavno moras sve da pobedis... jasna filozofija bez obzira s kime da igras. disturbed svaka cast Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 273
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
SonyEricsson W660i
Ja sam skontao kako funkcionise i u kvalifikacijama raspodela protivnika, samo cu to ostaviti za sebe Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 615
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ja sam skontao kako funkcionise i u kvalifikacijama raspodela protivnika, samo cu to ostaviti za sebe Smile

Što si smrda, aj reci nam  Smile

Ja se sinoć oprobala prvi put na turniru, više dečko nego ja  Smile Nije bilo loše...
Nisam mogla da verujem šta disturbed radi, luuudo.
Lično sam navijala za forunu, igrala sam sa čovekom par puta, ok je skroz.

Da li neko od glavonja zna kada će biti sledeći turnir? Navukla sam se  Smile
IP sačuvana
social share
Shvatio sam da kada tek rođeno dete stegne svojom malom šakom, po prvi put, prst svoga oca, da ga je uhvatio zauvek.   Naučio sam da čovek ima pravo da gleda drugog odozgo jedino kad treba da mu pomogne da se uspravi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 209
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Cestitke svima, odlicni ste!! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Cestitam Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Wildfire S
Ja sam skontao kako funkcionise i u kvalifikacijama raspodela protivnika, samo cu to ostaviti za sebe Smile
Znam i ja, ali me mrzi da taktiziram. Smiley
annabannanna, ako odigras extra u prvoj partiji stavice te da igras takodje sa onima koji su odigrali extra. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.151
cestitke pobedniku, ko god igrao. a deda je konacno nabavio dobru rakijicu izgleda Smiley
sto se tice raspodele, odigras prvu kao kesa i onda naredne 4 deres kese, prosto vrlo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
svaka cast. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 615
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ja sam skontao kako funkcionise i u kvalifikacijama raspodela protivnika, samo cu to ostaviti za sebe Smile
Znam i ja, ali me mrzi da taktiziram. Smiley
annabannanna, ako odigras extra u prvoj partiji stavice te da igras takodje sa onima koji su odigrali extra. Smiley

hvala lepa  Smile
IP sačuvana
social share
Shvatio sam da kada tek rođeno dete stegne svojom malom šakom, po prvi put, prst svoga oca, da ga je uhvatio zauvek.   Naučio sam da čovek ima pravo da gleda drugog odozgo jedino kad treba da mu pomogne da se uspravi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.