Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:24:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto su danas devojke ljute?  (Pročitano 22668 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia 
Hahahahhahahahaa, bojim se, zatupecu ako  jos jednom procitam ovako nesto  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Hahahahhahahahaa, bojim se, zatupecu ako  jos jednom procitam ovako nesto  Smile
(e,sto volim ove cinicne glupe komentare...)
pa,bolje nemoj... na suvise si visokom evolucijskom nivou da bi tracila vreme,a jos i pamet,na tako nesto...  Smile
« Poslednja izmena: 11. Maj 2009, 23:02:09 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
ali moramo te vratiti na pravi put mladi pastiru  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
ali moramo te vratiti na pravi put mladi pastiru  Smile
ako mislis na to da me uverite da devojke brze,a u tezim uslovima,sazrevaju od mladica,da su na visem evolucijskom nivou od njih i da se u konfliktu ne ponasaju onako kako sam opisao,bogme tesko...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia 
Hahahahhahahahaa, bojim se, zatupecu ako  jos jednom procitam ovako nesto  Smile
(e,sto volim ove cinicne glupe komentare...)
pa,bolje nemoj... na suvise si visokom evolucijskom nivou da bi tracila vreme,a jos i pamet,na tako nesto...  Smile

A da ti malo prosetas?
Ako si procitao barem jedny recenicu ovog teksta zakljucio bi, koliko god tvoja inteligencija prosecna bila, da je ovo cak i coveku sa neprosecnom inteligencijom uvreda za mozak i zdrav razum..
Uopste ne moras da budes na nekom previsokom stupnju evolucije da bi ti mozak vredjale ovakve gluposti.

Ajd sad lepo procitaj tekst i reci da nije glupo? Hoces da kazes da je ovo napisano pametno, konstruktivno, istinito?


Najvise volim takve drkadzije ko sto si ti, koji moraju da kazu nesto samo da kazu makar se izdrndali, pogotovo na nesto sto je bila shala  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7269
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 
Al je opasna ova osma putnica. Smile Bez obzira u kom je stupnju coveciji mozak,nije ljudski reci za nekog da je "drkadzija"....a ti kako hoces... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Nokia 
Zasto nije ljudski reci da je neko drkadzija ako jeste? Isto tako ja mogu da kazem da nije ljudski da on mene tako na finjaka isproziva, kao sto je uradio. I, sta cemo sad?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Ako si procitao barem jedny recenicu ovog teksta zakljucio bi, koliko god tvoja inteligencija prosecna bila, da je ovo cak i coveku sa neprosecnom inteligencijom uvreda za mozak i zdrav razum..
Uopste ne moras da budes na nekom previsokom stupnju evolucije da bi ti mozak vredjale ovakve gluposti.
da,da...gluposti.ma,da,sve sto sam ja rekao je glupost.
zene ne sviraju stalno s tim glupostima,svi muskarci su isti,a gluplji od zena,zene uvek posteno resavaju sve konflikte,a devjke u Srbiji uopste nisu nafurane... jeste,jeste...  Smile
Citat
Najvise volim takve drkadzije ko sto si ti, koji moraju da kazu nesto samo da kazu makar se izdrndali, pogotovo na nesto sto je bila shala
1.a sto kad za te stvari imam politicki forum?  Smile
2.i ne,ovde se ne radi o tome da "moram nesto da kazem".i nikada ne lupam postove samo da bih nesto reko,naprotiv...  Smile
Al je opasna ova osma putnica. Smile Bez obzira u kom je stupnju coveciji mozak,nije ljudski reci za nekog da je "drkadzija"....a ti kako hoces... Smile
nekad se zaista pitam koji su moderatori "bolji" na Bureku...
Muski ili zenski...(doduse,sa zenskima sam imao malo direktne komunikacije(znaci,pricamo o moderatorima,ne o clanovima,da ne bude posle nekih komentara...),ali dovoljno da vidim da su cak i opasnije od svojih muskih kolega.)
Zasto nije ljudski reci da je neko drkadzija ako jeste? Isto tako ja mogu da kazem da nije ljudski da on mene tako na finjaka isproziva, kao sto je uradio. I, sta cemo sad?
a sto si se ti osetila prozvanom?
mada,ako i ti besedis o tim glupostima o sazrevanju i ozbiljnosti,i ponasas se kao sto sam opisao,mozda i imas razloga da se osetis prozvanom.
« Poslednja izmena: 11. Maj 2009, 23:16:43 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
ali moramo te vratiti na pravi put mladi pastiru  Smile
ako mislis na to da me uverite da devojke brze,a u tezim uslovima,sazrevaju od mladica,da su na visem evolucijskom nivou od njih i da se u konfliktu ne ponasaju onako kako sam opisao,bogme tesko...  Smile
ne mladi pastiru.
ti si izgubljen, ovce su te navele da skrenes s pravog, jedinog puta, ali jos uvijek nije kasno.

za pocetak,
reci nam,
ko te povrijedio, koja se to zena usudila da ti slomi srce junacko
pa si tako ogorcen?

imamo i maramica,
ako ti prigusti  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
ti si izgubljen, ovce su te navele da skrenes s pravog, jedinog puta, ali jos uvijek nije kasno.
ne mislis valjda da sam "od onih spodoba"?????  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Citat
za pocetak,
reci nam,
ko te povrijedio, koja se to zena usudila da ti slomi srce junacko
pa si tako ogorcen?

imamo i maramica,
ako ti prigusti  Smile
pa,barem mi daj do znanja dal si ozbiljna,ili me samo zavitlavas...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:24:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.