Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 23 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Зашто Срби пишу Хрватским писмом?  (Pročitano 19055 puta)
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
само кад ћеш ти да ми будеш неки репрезент српске толеранције и елоквенције, леп си пример избрао за своје србофобичне страхове па распалио по поповима, да си у хрватској тако нешто одвалио о католичком свештенству, у најбољем случају би добио преко њушке! Ја пишем ћирилицом и јавно и приватно и службено и неслужбено и то је МОЈЕ ПРАВО а ти ми као неки квазидемократа сереш због тога и стављаш ме у ранг са ратним злочинцима,радикалима и сл. називаш ме националистом и фашистом! ја сам само рекао да јавна документа као у свакој другој НОРМАЛНОЈ држави треба да буду на језику и писму те земље и на још само ЈЕДНОМ језику и то енглеском!

ти мора да си лдп-овац или дс-овац! види се из авиона пропаганда чедомира, чанка и тадића, свисте исти! гори сте од најгорег радикала 100000000000000000000000000000 00000000000 пута!
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Future Sound Of London

Zodijak
Pol
Poruke 1283
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
 ма ко ти дрма кавез, зашто би се ја угледао на лоше ствари из Хрватске? Ти боље размисли шта је добро а не шта је Српско. И ко ти је рекао да си злочинац зато што пишеш ћирилицом? Ти си злочинац јер си глуп и задојен тврдњама  које ни сам не капираш.       "Ако је систематско убијање 3000 цивила током НАТО агресије „Милосрдни анђео“ на Србију и Црну Гору називано КОЛАТЕРАЛНОМ ШТЕТОМ, зашто би се онда револт угњетаваног  српског становништва у Сребреници називао геноцид! Жртва је жртва, много је кад је и једна а камоли хиљаду, сузе су исте вере, не потцењујте српске жртве"     - Ето, све си реко.  Па нису Срби ти који су рекли да је то колатерална штета! Еј! То су озбиљне ствари! Значи, твоје тумачење ствари је да су Срби попутз мене криви што је НАТО реко да је то колатерална штета, па кад је већ тако , онда нас боли ку..ц за што смо побили муслимане.. Па ти брукаш Србију тиме. Ако ћемо већ да се бавимо поповима, зар није логичније, православни мој , да ти буде жао и муслимана, као што ти је жао и Срба (још и неправедно оптужујеш Србе за изјаве НАТО-а) ? Поента хришћанства, којо сигурно  нећешти Милојко  да ме учиш је покајање, прихватање одговорности и кривице, без обзира на то како се други односе према томе, ти имаш однос са ЕТИКОМ, са Богом. А ти који као браниш попове немаш појма чему они, односно, чему Нови завет учи људе.  Какав "револт"  народа ти помињеш кад се побије 5000 људи? Шта си ти, припадник неке секте где жртвују људе да би им било боље?  Шта као, пребио ме један лик из одељења и реко ми "па шта, шта ми можеш", онда ја одем и пребијем слабијег од себе и кажем разредној, па шта , и мене је тај и тај пребио, нисам ништа лоше урадио.  Смешан си и плитак. Али, безвезе се нервирам, кад си ти, уколико ниси неко ко толико нема нешто своје чиме би се бавио, па изиграва балавог војника, навијача и политичара , сигурно само страначки хушкач, пас који лаје (не прича него лаје) за мало крвавог, недопеченог меса. С обзиром на то каква је циљна група таквих и не мора да се прича нешто логично, само да се напада ,лаје и прича да су овакви као ја болесни итд.   ма са оним прецртаним ЛДП знаком,све је постало јасније.  Очигледно да ти је то "професија". Или си једноставно ТИ исфрустриран, задојен национализмом, јер негде тај бес и незадовољство, мржња, мора да се испољи, наводно под вишим циљевима и идеалима. Али, који су предуслови да човек може толико да маже себи очи? Глупост, лудост или обоје?
IP sačuvana
social share

There's danger on the edge of town
Ride the kings highway, baby
Weird scenes inside the gold mine
Ride the highway west, baby
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Future Sound Of London

Zodijak
Pol
Poruke 1283
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ако ћемо о пропаганди, ја сам цитирао (нек погледа прошлу страницу ко не верује) тебе и рекао сам да немам ништа против, е онда кад сам рекао да ми се не свиђа то да се пише само ћирилицом, и кад сам само поменуо реч попови ти упадаш у ватру! Смешан си, чика Милисаве.







[Edit by vlado85: Ne pisi dvije poruke za redom. Koristi opciju u gornjem desnom uglu poruke]
« Poslednja izmena: 19. Apr 2007, 14:32:17 od vlado85 »
IP sačuvana
social share

There's danger on the edge of town
Ride the kings highway, baby
Weird scenes inside the gold mine
Ride the highway west, baby
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 209
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Е оваквих дискусија има само код нас Срба. Не знам који то још озбиљан народ има два или више писама у употреби на начин како то ми имамо (и то једно ид њих и није наше, него га је направио Људевит Гај за Хрвате). Да је добро имати више писама, напредни народи и државе би их имали и више од два. Овако, само Курди који немају државу користе више писама, и Корејци, иако имају своје гласовно писмо, незванично прилично користе кинеско писмо...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Једино ми срби се морамо правити паметни...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 23 24
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.