ozbiljno govoreci , SAD su smrtni neprijatelj srbije i srpskog naroda . tako da morash da se odlucish . da citiram isusa :
Niko ne može dva gospodara služiti; jer ili će jednoga mrziti, a drugoga ljubiti; ili će se jednoga držati, a drugoga prezirati. Ne možete služiti Bogu i Mamonu.
Ovo su gluposti. Amerika nas je nekoliko puta spasila od bankrota, pomogla nam je u oba svetska rata, sprečila je pad Banjaluke 1995. Sve više i više američkih političara podržava da se Srbiji da RS (pola Bosne) u zamenu za Kosovo. Srbija bi tako profitirala, jer je Republika Srpska veća, i realno je da tako nešto postane zvanična politika SAD-a. A Hilari Klinton je rekla da Amerika vidi Srbiju kao lidera u ovom delu Evrope
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti. Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
pa bombardovali su me oteli su mi kosmet, crnu goru i RS sta oces vise od mene:P
Ti ides logikom kojom idu tadici i ekipa.... dodje jedan obeca nemoguce i onda dodje drugi i kaze kako to nije realno ili obrnuto i onda ti mislis kako je ovaj drugi dobar a ustvari su u talu
pa bombardovali su me oteli su mi kosmet, crnu goru i RS sta oces vise od mene:P
Ti ides logikom kojom idu tadici i ekipa.... dodje jedan obeca nemoguce i onda dodje drugi i kaze kako to nije realno ili obrnuto i onda ti mislis kako je ovaj drugi dobar a ustvari su u talu
Za ovo "bombardovali su me" sam ti već rekao da nije pravi razlog Nezavisnost Kosova je plod bombardovanja, a tu je Sloba kriv. Ali svakako dobićemo RS u zamenu za Kosovo, to možeš čuti od mnogih američkih funkcionera. To je super RS je veća i bolja od Kosova. Sprečili su pad Banjaluke, kako misliš da su oteli? Za nezavisnost Crne Gore krivi su građani Crne Gore koji su izglasali nezavisnost, na šta su imali pravo. Sloba im je ustavom SRJ dao to pravo.
да...али ти си рекао да је то земља насмејаних људи...морао си рећи да је то земља насмејаних људи и клошара
а што се тиче истих могућности и да нико не гледа ко си,одакле си и тако то...да ли треба да ти качим слике ккк? рецимо...и њима је свеједно ко си и какав си осим што једино треба да не будеш црне боје коже