Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto se Vojvodina muze od pamtiveka i da li zasluzujemo potpunu autonomiju  (Pročitano 19961 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
NetCaptor 7.5.4;
 :mrgreen:Od Srbije svi beze ali zasto to niko nece da kaze ,verovatno ne valjaju oni sto odlaze ,ko to zna?Ja licno mislim da svako zasluzuje da zivi bolje, tako sada to rade i Hrvati i Makedonci i Slovenci i BiH-ci
a i Crnogorrci pa ce uskoro i Kosovari pa sto ne bi mogla i nasa prelepa zelena Vovodina bez ikoga nakon 1500 god?Sto nezelite dobro ljudima i sto ste toliki nacisti bogamu poljubim .Pa ja nekako vidim u buducnosti samo veliki Beograd!
IP sačuvana
social share
Borac za bolje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
kahm.. ovaj.. mogli bi da skoknete do teme o Republici Srpskoj.. mislim.. cisto da vas opomenem da je ovo tema o Vojvodini...  Smile

nema teme u kojoj ovaj stvor ne vrijeđa sve oko sebe,pitam se da nije nešto bolestan Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
NetCaptor 7.5.4;
Malo sam se previse zaneo nakon svih komentara.Izvinjavam se......
IP sačuvana
social share
Borac za bolje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile gde god da zivimo, ljudi moj, treba da se radi...  

kada bi ljudi srbijanci, u ma kom delu srbije ziveli, malo vise radil, a malo manje pricali kako ih neko muze i kako oni treba da dobiju vise jer zive u plodnoj ravnici, ili u stocarskom kraju, ili u rudarskom kraju, ili komsije imaju veliku farmu koka pa ceo region zahvaljujuci njima globalno vise privredjuje...

verujem da ljudi koji vredno rade imaju... ali ne mogu svi biti bogati,
a na drzavi je, opet,da radi na tome da omoguci svima koji rade ili su radili- da pristojno zive...  
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
:mrgreen:Od Srbije svi beze ali zasto to niko nece da kaze ,verovatno ne valjaju oni sto odlaze ,ko to zna?Ja licno mislim da svako zasluzuje da zivi bolje, tako sada to rade i Hrvati i Makedonci i Slovenci i BiH-ci
a i Crnogorrci pa ce uskoro i Kosovari pa sto ne bi mogla i nasa prelepa zelena Vovodina bez ikoga nakon 1500 god?Sto nezelite dobro ljudima i sto ste toliki nacisti bogamu poljubim .Pa ja nekako vidim u buducnosti samo veliki Beograd!

Nema od toga nista. Nikad to ne bi proslo na referendumu, a i Vojvodina je manje drzava od Republike Srpske, da bi mogla uopste da sprovodi referendum.

Jedina "drzavnost" Vojvodine je njeno postojanje kao Srpsko vojvodstvo i tamiski Banat manje od 20 godina u austrijskoj carevini.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
NetCaptor 7.5.4;
Vojvodina jos nije drzava,ona bi referendumom postala tek republika ,zna se redosled svega ,zar ne?
IP sačuvana
social share
Borac za bolje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
NetCaptor 7.5.4;
Vojvodina jos nije drzava,ona bi referendumom postala tek republika ,zna se redosled svega ,zar ne?
Smile gde god da zivimo, ljudi moj, treba da se radi... Â

kada bi ljudi srbijanci, u ma kom delu srbije ziveli, malo vise radil, a malo manje pricali kako ih neko muze i kako oni treba da dobiju vise jer zive u plodnoj ravnici, ili u stocarskom kraju, ili u rudarskom kraju, ili komsije imaju veliku farmu koka pa ceo region zahvaljujuci njima globalno vise privredjuje...

verujem da ljudi koji vredno rade imaju... ali ne mogu svi biti bogati,
a na drzavi je, opet,da radi na tome da omoguci svima koji rade ili su radili- da pristojno zive... Â

Kako ja radim na poslu posle posla sam sa shiitake gljivama i opet jedva skraa na kraj....
IP sačuvana
social share
Borac za bolje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
"drzava" je upotrebljeno u smislu "teritorijalna jedinica sa elementima organizacije vlasti".

Vojvodina nikad nece biti nezavisna drzava.

A ni referendum za republicki status iste ne bi prosao, s obzirom na popularnost radikala u toj teritorijalnoj jedinici.

Osim toga taj referendum ne moze da organizuje Vojvodina jer ona nema ni toliko elemenata drzavnosti da bi mogla da odlucuje o takvom sto god,

jer je -- kao sto rekoh  -- Republika Sprska danas mnogo vise drzava nego sto je Vojvodina -- i nego sto ce Vojvodina ikada biti.

Anyway...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Vojvodina jos nije drzava,ona bi referendumom postala tek republika ,zna se redosled svega ,zar ne?
Smile gde god da zivimo, ljudi moj, treba da se radi... Ă‚

kada bi ljudi srbijanci, u ma kom delu srbije ziveli, malo vise radil, a malo manje pricali kako ih neko muze i kako oni treba da dobiju vise jer zive u plodnoj ravnici, ili u stocarskom kraju, ili u rudarskom kraju, ili komsije imaju veliku farmu koka pa ceo region zahvaljujuci njima globalno vise privredjuje...

verujem da ljudi koji vredno rade imaju... ali ne mogu svi biti bogati,
a na drzavi je, opet,da radi na tome da omoguci svima koji rade ili su radili- da pristojno zive... Ă‚

Kako ja radim na poslu posle posla sam sa shiitake gljivama i opet jedva skraa na kraj....

hm, i mislis da ces bolje ziveti ako se vojvodina otcepi? Smile
sve je to lepo kao ideja i resenje...
ispade da vojvodina nema nikakve koristi od srbije... Smile
jeste vojvodina zitnica, ali... sta s tim?  Smile 
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
NetCaptor 7.5.4;
Vojvodina jos nije drzava,ona bi referendumom postala tek republika ,zna se redosled svega ,zar ne?
Smile gde god da zivimo, ljudi moj, treba da se radi... Ă‚

kada bi ljudi srbijanci, u ma kom delu srbije ziveli, malo vise radil, a malo manje pricali kako ih neko muze i kako oni treba da dobiju vise jer zive u plodnoj ravnici, ili u stocarskom kraju, ili u rudarskom kraju, ili komsije imaju veliku farmu koka pa ceo region zahvaljujuci njima globalno vise privredjuje...

verujem da ljudi koji vredno rade imaju... ali ne mogu svi biti bogati,
a na drzavi je, opet,da radi na tome da omoguci svima koji rade ili su radili- da pristojno zive... Ă‚

Kako ja radim na poslu posle posla sam sa shiitake gljivama i opet jedva skraa na kraj....

hm, i mislis da ces bolje ziveti ako se vojvodina otcepi? Smile
sve je to lepo kao ideja i resenje...
ispade da vojvodina nema nikakve koristi od srbije... Smile
jeste vojvodina zitnica, ali... sta s tim? Smile
Sa tim nahranimo stoku pa je prodamo ,pa od toga kupimo struju,gas i drva iz Bosne .
IP sačuvana
social share
Borac za bolje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.