Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto samo radikali nisu aplaudirali "Molitvi"?  (Pročitano 11722 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1544
Zastava Zagreb-Rijeka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ne dirajte mi Adolfa. To je pevač broj jedan.

"Ne dirajte mi Adolfa, uspumenu taj budi
ne dirajte mi Deutschland, jer ja ću se vratiti ..."     


Jawohl, Herr Oberstumbanfuhrer Miroslav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Adolf Dado Topić je živeo blizu mene dok je bio u Bgd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1544
Zastava Zagreb-Rijeka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ako cemo se pravit da "turbo folk" ne postoji (sta bi bilo super  Smile)
Smile
 "Turbo folk" postoji i u Hrvatskoj ... još od daleke 1989...http://www.youtube.com/watch?v=SzA1ToOeTL0   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Neka sve postoji. U gomili smeća nađe se i neka dobra pesma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

HR u srcu....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1504
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8800-N73
Ako cemo se pravit da "turbo folk" ne postoji (sta bi bilo super Smile)
Smile
 "Turbo folk" postoji i u Hrvatskoj ... još od daleke 1989...http://www.youtube.com/watch?v=SzA1ToOeTL0 Smile
A znam i ja da postoji, ali hocu rec da on veze nema sa kvalitetnom mjuzom .....
IP sačuvana
social share
No Risk NO Fun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E50
E,ljudi,ima tema OVDE o tome,nemoj da mesamo babe i zabe... Smile

Lock...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Pobednica „Evrovizije“ u Skupštini
Otimanje o Mariju
Autor: N.M.J. - S.S. | 15.05.2007 - 09:59

Narodni poslanici juče su se u Skupštini Srbije otimali o pobednicu „Evrovizije“ Mariju Šerifović, trudeći se da je predstave kao člana ili simpatizera svoje partije. Iako je u tom trenutku ostalo samo 30 sati do isteka roka za formiranje vlade, poslanici su prekinuli zasedanje kada se Marija Šerifović pojavila u Skupštini Srbije. Pre toga, utvrđivanje čiji je ona član bila je tema skupštinske rasprave.

Kada se pročulo da će Šerifovićeva doći u Skupštinu, poslanik Unije Roma Srbije Rajko Đurić je zatražio da se radikali javno izvinu zbog „zluradih komenatara uspeha“ Marije Šerifović, uz opasku da je zahvalan Tomislavu Nikoliću što je čestitao Marijinoj majci, Nikolićevoj sugrađanki.
Đurić je naveo da je Marija Šerifović učestvovala u predizbornoj kampanji URS, kao i njena majka Verica i da je Marijin stric Milan Šerifović jedan od potpredsednika URS.
Poslanici SRS su ocenili da Đurić „hoće da se nametne kao lider cele romske populacije“. Generalni sekretar SRS Aleksandar Vučić je išao toliko daleko da je Đurića optužio da je službenik „nekih drugih državnih službi“, kao i da govori po direktnom nalogu Vojislava Koštunice.
- Radikali su poznati po tome što izuzetno poštuju Rome i bukvalno ih vole koliko i Srbe - rekao je Vučić i naveo da je SRS najpopularnija kod romskog naroda. Potom je izneo podatak da je Marijin deda Jaško Šerifović član SRS od 1995. godine.
I šef poslaničke grupe SPS Ivica Dačić takođe je protestovao zbog Đurićevog govora i poručio mu da nije jedini Rom u parlamentu, a po kuloarima se hvalio da su on i potpredsednik parlamenta Milutin Mrkonjić zaslužni za to što je pobednica dovedena u parlament.
Tačno u podne, Marija se pojavila u Skupštini Srbije. U prolazu se srdačno pozdravila sa budućim potpredsednikom Vlade Srbije Božidarom Đelićem, da bi nešto kasnije sa galerije u skupštinskoj sali pozdravila poslanike koji su uzvratili gromoglasnim apluzom. Mrkonjić je proglasio pauzu od 15 minuta, a potom je organizovan koktel u svečanom salonu Skupštine na kojem je Miloljub Albijanić iz G17 plus iskoristio priliku da Mariji preda buket cveća.
Pobednica „Eurosonga“ naglasila je da je politički neutralna.
- Kao što ne bih volela da mi se neko meša u muziku, tako se i ja ne mešam u politiku - rekla je Marija i naglasila da se nada da njena pobeda predstavlja signal novog doba za Srbiju.
Na pitanje da li su je juče u Skupštini poslaničke grupe svojatale i utrkivale se koja će je pridobiti, Marija kaže:
„Nikada se nisam bavila politikom, niti ću. Postoje ljudi koji su za to rođeni, kao što sam ja rođena za muziku. U Skupštini sam bila na poziv svih stranaka. Išla sam da ispoštujem narodne poslanike, a sada se nadam da će oni ispoštovati sve nas i da će uraditi za ovu zemlju onoliko koliko sam ja uradila. Pozvali su me i predsednik i premijer naše male i čudne, ali lepe zemlje. Ali, u ovom trenutku nemam vremena za posetu. U Beograd sam došla samo da prepakujem kofere, putujem u Dansku“, kaže pobednica „Evrovizije“.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.