Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto romantici nisu više u modi i zašto...  (Pročitano 13543 puta)
09. Mar 2007, 04:56:17
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Ericsson T28
više ne postoji ljubav na prvi pogled! Ovo su teška vremena za mene i za moje odrastanje, živio sam u uvjerenju da ako si romantična duša, da će ti bilo koja i bilo kakva pasti sa neba međutim to mi se nije desilo! Desilo se to da moje kolege, koje su sirovine , ali ok su imaju stabilne veze što mi je drago, ali ja sa svojom romantikom ama baš nemam sreće, dopadnem se nekoj prvih 10 dana bude fino, ali onda se ugasi, ja se idalje trudim ali badava, nema vajde! Kako sam čvrsto vjerovao da će se jedna moja drugarica zaljubiti u mene , kad bude slobodna i igrom slučaja raskinula je, i na pomolu je neka nova veza, ali ne samnom! Da li sam ja sa svojom romantikom prekomplikovan ili kednostavno to današnje djevojke puno i ne zanima!
Završiću stihovima!
Ja sam htio da proživim ono što je izviralo iz mene, zašto je to bilo tako teško!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nemoj gubiti nadu Smile

Cinjenica jeste da se sve manje paznje poklanja romantici. Svako vreme nosi nesto svoje, brze se zivi, mnoge stvari su izgubile svoju spontanost, ali sta god se dogadjalo, romantika nece nestati dokle god ima onih koji veruju u pomenutu. Kao sto rekoh, nemoj gubiti nadu, mozda si samo bio na pogresnom mestu u pogresno vreme  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Ericsson T28
Oblačak nise me baš utješila, kada će doćo oje vrijeme i prava osoba, jer je nama svo vrirjeme ovog svijeta niti ću živi beskonačno! Ali evo za tebe  Smile , za pokušaj!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


prim.med.dr.sci. protivpožarni. aparat pekom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4245
Zastava Kolasin- Kruscic
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K530i
Vidi, ja sam svoju djevojku osvojio sviranjem pod prozorom, ruzama, recitovanjem... Izgubila je nevinost na ruzinim laticama... I ne bih je mijenjao nizasta... Samo ti nastavi tako, "pasce ti", kako ti kazes, djevojka o kakvoj te "sirovine" ne mogu ni da sanjaju...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Ericsson T28
To je fino i zaslužio si je! I samo tako nastavi! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Daleko od toga da sam htela da te utesim navedenim Smile
Htedoh reci da nismo svi isti, svako od nas drugacije dozivljava mnogo toga, pa i romantiku. Ono sto je meni slatko i romanticno, naravno da nije recimo mojoj prijateljici, koleginici... Recimo, prilicno mi je bilo romanticno kada je jedan momak iznenada, nicim izazvan poceo da izgovara stihove... veruj mi, da mi je neko pricao ne bih mu poverovala  Smile Cini mi se da je kljuc u momentu. Dodje taj neki momenat kada bi uradio mnogo toga sto ni sanjao nisi da bi, ne bi li dubinom svoje duse rekao/pokazao voljenom bicu ono sto treba da zna, odnosno oseti. To je spontana reakcija, ona koja ne moze da se predvidi ili planira Smile kao sto ne moze ni reakcija druge strane. Mnogi bukvalno beze i od same pomisao na romantiku, ali ne zato sto nisu osecajni, vec da im se drugi ne bi podsmevali, sto je cista glupost.

Romanticne duse su tu  Smile samo ih treba "prepoznati"  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Ericsson T28
Oblačak, ima i toga i ja ponekad puno razmišljam da ne ispadnem budala i da li je stvarno potrebno da se toliko trudim, nego da odmah pređem na stvar kao što to rade drugi!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Budi ono sto jesi, radi ono sto zelis. A da li je vredno truda, sam ces ustanoviti  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Ericsson T28
Nego Oblačak čini mi se da ti nemaš baš puno posla, na ovom podforumu! I šta ti to govori, kakav smo mi narod?
Nismo mi ni Talijani  ni Francuzi!  Smile :
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa... govori mi da ljudi nisu dovoljno inspirisani Smile kao i da se plase i beze od osecaja koje sobom nosi zaljubljenost, odnosno ljubav. Ili, pak, vise veruju da je gubljenje vremena, ukoliko se ne radi iskljucivo o fizickom kontaktu, da ne kazem sex-u  Smile Ne kazem da smo narod bez osecanja, umemo mi da budemo romanticniji od tih koje si naveo. Jednostavno su neke druge stvari zauzele prva mesta u nasim zivotima.

IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.