Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:44:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 324
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto neki mladi u Srbiji mrze jevreje ?  (Pročitano 325544 puta)
01. Okt 2009, 15:18:58
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Ovo mi je stvarno interesantno.. Ne poznajem ni jednog Jevrejina, ali sam cuo par puta te anti-semitske komentare,pa me interesuje koji je razlog ? Srbi nikada nisu bili anti-semite, niti  imamo razloga, a licno ne mogu da nadjem aman bas nijedan.
Jel zato sto su ubili Isusa, , ili drze svetske banke, ili nas okupiraju ....
Dakle ?
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Ovo mi je stvarno interesantno.. Ne poznajem ni jednog Jevrejina, ali sam cuo par puta te anti-semitske komentare,pa me interesuje koji je razlog ? Srbi nikada nisu bili anti-semite, niti  imamo razloga, a licno ne mogu da nadjem aman bas nijedan.
Jel zato sto su ubili Isusa, , ili drze svetske banke, ili nas okupiraju ....
Dakle ?

mogao bi da pitash  suprotno : zashto jevreji mrze ceo svet  Smile ....

inache , u samom startu ti je postavka pogreshna . ne radi se o anti-semitizmu . semiti su npr i palestinci koje jevreji nemilosrdno tamane ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
pa mrze ih zato sto su nacisti i zato sto su oni koju su odlucivali o napadu na Srbiju uglavnom bili jevreji ... ja to smatram iracionalnim mislim da nismo dovoljno veliki da bi zainteresovali jevreje ali eto svako ima pravo da misli slobodno Wink
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Ovo mi je stvarno interesantno.. Ne poznajem ni jednog Jevrejina, ali sam cuo par puta te anti-semitske komentare,pa me interesuje koji je razlog ? Srbi nikada nisu bili anti-semite, niti  imamo razloga, a licno ne mogu da nadjem aman bas nijedan.
Jel zato sto su ubili Isusa, , ili drze svetske banke, ili nas okupiraju ....
Dakle ?

Zato sto im je tako receno izmedju dva reda gologuzih pevaljki...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
SonyEricsson k310i
Citat
ne radi se o anti-semitizmu . semiti su npr i palestinci koje jevreji nemilosrdno tamane ....
Тако је,анти семита никако не може бити поређење за некога ко не воли Јервреје.Колико сам ја чуо Јевреји и нису Семити  Smile
Лепо је неко рекао угаси тв и мисли својом главом.Све те термине сервирају на тв и новинама.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
a-ha... to recimo nisam znao o anti-semitizmu...
Ali opet mi nije jasno ?! Pa nije nas bombardovao Izrael ?!
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
a-ha... to recimo nisam znao o anti-semitizmu...
Ali opet mi nije jasno ?! Pa nije nas bombardovao Izrael ?!

nadam se da se samo pravish glup  Smile Smile ... i maloj deci je poznato koje su nacionalnosti holbruk,olbrajt ,vilijam koen , vesli klark i.t.d....

 na shirem svetskom planu gotovo da nema zla u koje nisu bili umeshani : od boljsevizma i desetnina miliona mrtvih rusa , preko izazivanja oba svetska rata , do novcanih spekulacija i izazivanja kriza , propagiranja homosexualizma ,rasnog meshanja i nemorala svih vrsta , konstantnog zaglupljivanja populacije preko medija i.t.d. i.t.d......

prosto je uzasavajuce da ako se zagrebe ispod bilo kojeg zla na planeti - pronadjesh jevrejina Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
SonyEricsson k310i
a-ha... to recimo nisam znao o anti-semitizmu...
Ali opet mi nije jasno ?! Pa nije nas bombardovao Izrael ?!
Procitaj knjigu koju u poslednje vreme "rekamira b92" Protokol sionskih mudraca.Ja cu ti reci da ne mrzim Jevreje vec mrzim one koji rade za njih.Svaki narod voli svoje sto je i normalno i to postujem ali me najvise nerviraju oni koji izdaju svoj narod i prodaju se drugima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Odustao

Zodijak
Pol
Poruke 5342
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
ma ne verujem u to... kakve to veze ima... sta treba, da poverujem u globalni, tajni plan, kao, svi Jevreji na planeti su se dogovorili, "e, sad cemo ovako"...
Pa oni jedva izlaze na kraj u Gazi sa teroristima...
Bila je jedna Jevrejka u mojoj skoli , znaci, trebalo je da je uhvatim i udaram joj glavu u asfalt da vidim jel ona zna za taj plan ?!
a-ha... to recimo nisam znao o anti-semitizmu...
Ali opet mi nije jasno ?! Pa nije nas bombardovao Izrael ?!
Procitaj knjigu koju u poslednje vreme "rekamira b92" Protokol sionskih mudraca.Ja cu ti reci da ne mrzim Jevreje vec mrzim one koji rade za njih.Svaki narod voli svoje sto je i normalno i to postujem ali me najvise nerviraju oni koji izdaju svoj narod i prodaju se drugima

a za te Sionske mudrace nije niko ni cuo do "Davincijevog koda" ! Mada znam da je bila neka fasisticka knjiga jos u SSSR, isto neko proseravanje o Sionskim mudracima
« Poslednja izmena: 01. Okt 2009, 15:43:17 od radulac »
IP sačuvana
social share
Odustao
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 0.3.154.9
mob
Nokia 
Прво Ја не мрзим никог,па зашто би мрзео Јевреје!
Даље појам антисемитизма!Видиш Семити су и Арапи,па мучко бомбардовање појаса Газе,живот у логору исмејавање њихових шатора,камила, наћина на који живе тисућама година, полигамије,тамошњих норми и принципа то све није антисемитизам! А шта је супротно од антисемитизма?
А по Јеврејима свака негација Јеврејина/Јеврејства/Израела и њихове надљудскости је антисемитизам! Да ствар буде гора а твоје питање бесмисленије, јеврејин Голдштајн из Загреба негира податке свејеврејског центра ''Јад Вашем'' и број Св.Јасеновачких мученика срозава на 70 000!
Citat
Srbi nikada nisu bili anti-semite,
Срби су увек помагали Јевреје! Велики Србски ратник и писац Станисал Винавер је подријетлом Јеврејин.Али то се заборавља!
Citat
Zato sto im je tako receno izmedju dva reda gologuzih pevaljki...
Smile
« Poslednja izmena: 01. Okt 2009, 15:44:08 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 324
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:44:00
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.