Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto neki ljudi ne mogu da tolerisu psovke?  (Pročitano 12538 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
HTC One
Jedini trenutak za tucu je onaj kada neko krene na tebe... i tada mu se naopstis cele porodice da zapamti za sva vremena... samo dobre batine se ne vracaju, znaci kad odlucis da se sa nekim bijes olesi ga koliko god mozes a da ostane ziv, drugacije nemoj, ono tipa "dosta mu je".  Smile

Slazem se da se zbog psovke nije vredno potuci... takodje psovka ne mora imati pozadinsku nameru ponizenja, vec moze biti afekt ili nacin iskazivanja besa... nagazis neko tele u kafani i njegova prva reakcija "jebem ti mater"...

Tuca samo kada se krene na mene, na reci ne reagujem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 309
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0
mob
Nokia 6120



pa ja pricam..zato sto mi se desilo..da mi se nije desilo ne bih pricao...
kao sto to rade mnogi na ovoj temi...



ja tebi ne govorim da ti moras..da se potuces sa nekim ko ti opsuje majku...i ko zeli da te ponizava...
ja ti govorim sta moze da se desi poslije uvoda...
a psovanje i provokacija je uvod u fizicko maltretiranje...
ocigledno nisi imao priliku da se susretnes sa vrstom ljudi o kojoj ja pisem...
sto uopste ne znaci da se neces sresti...

ja ti samo govorim...da nekad neces moci da se okrenes i izvuces se od belaja...
i da treba da prpoznas taj trenutak i da pokazes zube..i mozda ces se izvuci...
jer ako ih ne pokazes..fasovat ces...( mada je u oba slucaja to lako moguce...)


ovo sa zenama necu puno da komentarisem ...
jer  tu samo neko ko ne razlikuje zene od muskaraca ...moze da nadje kontradiktornost...
sta ja trebam nekoj djevojci...da razlupam facu koja je 30 kg laksa od mene i manja 20 cm..
zato sto mi je ona...takva kao svrakica...zjakava...opsovala majku... Smile
svasta....
sinak zene se ne tuku one se miluju i ljubakaju...
a muskarcima se razbija glava...kad se nesto kurce i kad nesto tebi tu seru...

usoatlom imas svoje misljenje..i drzi se njega...
ja imam svoje misljenje i drzim se njega..
i takav nacin se meni pokazao daleko podobniji za mene..nego to sto ti mislis...
i ja prvenstveno pisem o sebi...i sta bih ja radio u toj situaciji..
a ti radi sta god hoces...tako mi je svejedno...
trazis necije misljenje.. zbog cega ljudi ovo ono...
.i kad ti ga neko iznese...
ti njemu nameces svoje..i pises kako njegovo misljenje nije ispravno..
pa ako znas sta je ispravno...sto si uopste pokretao temu...

Tema je poceta iz gluposti, cisto me zanimalo tudje misljenje. Malo diskutujem u pauzi dok ucim... Smile Ajde ovo za oruzje ne vredi, neka bude da imas iskustva ili sta vec.... Ne namecem svoje misljenje vec ga iznosim i argumentujem. Ti svoje misljenje ne argumentujes.
Ako vec nekog mozes da bijes, znaci da si jaci od njega, znaci da je on slabiji i opet znaci da bijes slabije od sebe, sto mu dodje da si picka. Zasto jednostavno ne kazes kad bi mi jaci lik od mene opsovao majku, povukao bih se kao picka, u suprotnom da je neko slabiji umlatio bih boga u njemu? Dobro znam da je to tesko reci, ali je cinjenica. Sto se zena tice pokusavam da te navedem da razmisljanje da ako mozes zeni da oprostis psovku, zasto ne bi mogao muskarac koji ti psuje majku da bude svraka i zjakav i da po istom obrascu koji si upotrebio za zensko upotrebis za musko odnosno ne prebijes ga u slucaju da je slabiji od tebe?
Kazes da znas kako je kad takva sorta ljudi krene da psuje majku i da se ne zaustavljaju samo na psovanju majke, lak odgovor, ako krene na mene pokusacu da se branim , to vec spada u domen samoodbrane, ako je jaci molicu boga da imam brze noge. Ako nemam gde da pobegnem gledacu da prodjem sa sto manje ozleda.....uglavnom gleda cu da najbolje prodjem, ali necu srljati da poginem. Nema tu sta iskustvo ovo ono, ja sam operisan od afekata u tim situacijama, reagujem softeverski.  Smile
IP sačuvana
social share
,,Oni koji umeju da govore, govore kratko.'' Dostojevski

Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
 Smile picka je za tebe covjek...
kojeg neko provocira i psuje mu majku i ovaj tog sto mu nesto psuje...propisno  slomi... Smile
a nije picka onaj koji nekoga provocira i kurcii se...
i trazi sebi da dobije po nosu...i kad isprovocira covjeka..
koji je gledao svoja posla..i njega nije ni primijetio...
i naravno nakon provokacije da je reagovao..a ovaj sto kao nije picka..( za tebe)
poceo da nesto diplomatise...i da se zvlaci... Smile

 Smile Smile

ocigledno...imamo razlicita poimanja..na taj pojam picka....poglede na muskarce i na zene...
i sa razlicitim kovom ljudi se druzimo..i zivimo... Smile

ko sebi trazi belaj..taj ga uglavnom  i dobije...
ili sto bi nas narod rekao" kad trazis guzici cep..sigurno ce ti neko guzicu i zacepiti.."

sta si ti mislio... da moze neko nekome psovati drage ljude...
sto rece sofka..mozda je neko bez majke..bez koje je ostao ko zna kako...
(a i ne mora biti bez nje) i vamo tamo...sjedati mu na muku..
i ocekujes...da ce on da suti na to... Smile
rekoh vec jednom za takve stvari u mojim krajevima pocesto glava ode ko da je nikad bilo nije...

ja vala ne znam nikoga sebi bliskog...ko bi to presutio...( drago mi je sto takve ne poznajem...
i nemam u blizini....) znam da svakom od njih mogu vjerovati..i na slijepo... ne daj boze...Smile
a ljudima koji provocirajku i traze kavgu pa se ne smiju potuci jer se boje..
da neko nije jaci od njih..pa ce ih razbiti...nikad nisam vjerovao...
takvi nemaju mjesta u mom zivotu..niti privatnom niti poslovnom...niti u rekreativnom...
jednostavno...za picke( ljudska karakterna osobina)..nemam srca...niti vremena... Smile
« Poslednja izmena: 02. Feb 2012, 18:13:59 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 309
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0
mob
Nokia 6120
predjosmo na dublju psihologiju...ne zanima me toliko to... Smile Ja izgleda zivim u drugom svetu, stvarno  gledam da izbegnem prostake i glupe ljude i mesta gde oni izlaze. Tako da sam se verovatno vrlo retko i sretao sa njima. Meni su oduvek bile smesne price da se neko  ,,potukao za majku'', pogotovu kad cujem da su to neki ljudi od po metar i zilet. Psovka majke je veci stepen ponizenja u srpskom narodu, uvek mi je bila interesantna, jer je to kao neko dugme da pokrenes coveka u ambis bar u mom slucaju. Kako vidim kad mi se neko ne svidja ili bi zeleo da ga prebijem samo mu opsujem majku i nasadim ga na pesnaju kad poleti  Smile, posto kako kazes, pistolj nece da vadi, sa nozem i sa rukama cu lako da se izborim.... Smile Glavno je sto mogu da budem samo osudjen za preteranu upotrebu sile u samoodbrani . Salim se naravno  Smile
IP sačuvana
social share
,,Oni koji umeju da govore, govore kratko.'' Dostojevski

Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Citat
Somino jedna

Neko somina neko kurava..sve zavisi kakve ti karte podeli zivot

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0
meni je smesno kad se neki tipovi uvrede kada im neko opsuje majku i hoce odmah da se tuku  Smile
kao jedan moj kolega a keva mu je najveca kurvetina i rasturila je brakove i brakove a on misli da je svetica  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Ali psovka je obicna rec...

Zemljo, otvori se.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Citat
meni je smesno kad se neki tipovi uvrede kada im neko opsuje majku i hoce odmah da se tuku 
kao jedan moj kolega a keva mu je najveca kurvetina i rasturila je brakove i brakove a on misli da je svetica

jbg kakva god da je... njegova je majka... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
Moja keva prevrce ocima na svaku psovku, i znam da joj nije prijatno kad cuje neku. Ona kaze da je to odvratno i da joj to para usi. Sta ja znam....ja opsujem mozda i precesto - ovde ili na nekom drugom mestu. Jer nista mi nije sladje da nekoga u sebi oteram u 3 picke materihne kad vec ne mogu javno da kazem, Moja keva se zgrozi.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 17.0.963.56
Ako na nesto imam strasan apetit, to je cuti kako zena uzivo pi..ara Smile
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.