Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto neki ljudi ne mogu da tolerisu psovke?  (Pročitano 12535 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.26
rekoh vec svoje misljenje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Video ja jednu situaciju ovde kod nas na Keju: Ona uzurbanim korakom a on je juri i svadjaju se. Stadose kod zgrada i nastavljaju svadju. Ona njemu sve po spisku i zavali mu samarcinu. On nista, nastavlja svadju mrtav ladan.  Smile  Posle se kao smirise i ode svako na svoju stranu.

Bem li ga, nikada ne bih mogao da udarim zensko. Da je bio pametan da je samo pusti da trtlja sta god hoce a on smekerski da ode svojoj kuci i to je to. Nije vredno, a to da ostajes sa takvom idiotkinjom koja tako nesto moze da uradi je jos manje vredno.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
pa muskarac koji udari zenu... koja mu nesto opsuje ili ga isprovocira...on je neka vrsta pacijenta... Smile
mene jos nikad ni jedna osba zenske vrste nije uspjela isprovocirati...
a ja njih..pa ne zna im se broj... Smile


svako psovanje keve..majke iliti matere...vodi ka fizickom nasilju... Smile
na koje se uvijek odgovara nasiljem... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 309
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0
mob
Nokia 6120
edit....

prislonio uzi... Smile
djecko... previse gledas filmove...
kako rekoh imam dovoljno  godina iza sebe..
da sam svasta dozivio pa recimo mozda i tu cijev...
.

na neke ljude se ne okrece cijev... ako nemas namjeru da pucas...odma...
pistoljem se ne mlatara...jer ne boje se svi metka..
jer neki ljudi znaju da svaki metak ne ubija...

a obicno takve pickice provokatorske...ne nose oruzije..
jer su prve mete u bilo kojoj nasumicnoj raciji..ili bilo kakavom legitimisanju...
a nelegalno posjedovanje oruzja je krivicno djelo...
kaznjivo zatvorskom kaznom od 2 - 5 godina..zavisno od kalibra oruzja..
 i da li je oruzje u aktivnom stanju..tj...da li je metak u cijevi..
da li je zakoceno i koliko imam metaka u okviru...
svaki metak je po jedan mjesec dana robije...

tako da...pusti...te svoje strahove.....
i nemoj da ponizavas nekoga koga ne poznajes...
i ko ti iz najbolje namjere...pise neke stvari...
da znas s cime se sve mozes susresti...

lijepo sam ti napisao i opisao..neke stvari......ako si citao...
i mogao si izvuci zakljucak..na svoja neka pitanja....

Tipicno srpsko razmisljanje, ,, nece to meni nikad da se desi''... Pazi, da moze da se desi moze...kolike su sanse...jebem li ga, sve zavisi gde si...ali sto je najbitnije moze da se desi. E sad postoji razlika izmedju ljudi u pogledu ovakvih misljenja. Ja recimo uzimam i rizik u obzir. Mozda ce neko misliti u fazonu tokom dana veci je rizik da mi se nesto drugo desi nego to, ali ja sam srecan ako uspem da otklonim svaku mogucnost da se povredim i ne zelim da se izlazem bilo kakvoj rizicnoj situaciji. Pistolj se vadi ako ces da opalis, a koliko vidim po novinama malo puta je i opalio. A u Srbiji ne mozes nelegalno da nabavis oruzje?  Smile....maltene u trafici samo sto ne prodaju... Mozda drugacije poglede imamo na realnost...  Smile 

pa muskarac koji udari zenu... koja mu nesto opsuje ili ga isprovocira...on je neka vrsta pacijenta... Smile
mene jos nikad ni jedna osba zenske vrste nije uspjela isprovocirati...
a ja njih..pa ne zna im se broj... Smile


svako psovanje keve..majke iliti matere...vodi ka fizickom nasilju... Smile
na koje se uvijek odgovara nasiljem... Smile

Znaci zena moze da ti psuje majku, nju ne bi udario?  Smile Smile malo kontradiktorno... Smile
« Poslednja izmena: 02. Feb 2012, 08:39:52 od ares_GM87 »
IP sačuvana
social share
,,Oni koji umeju da govore, govore kratko.'' Dostojevski

Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Nokia krntija
Nije sve tako crno-belo u zivotu.. a i mi nismo stamena bica za kakva se predstavljamo ili pretpostavljamo...
Svako ima svoju tacku loma... i sto je pre saznas, bice ti lakse...

Psovanje roditelja, dragih ljudi ili vaznih stvari, ima za cilj samo provokaciju i maltretiranje i kao takvu ne moze i ne sme da se tolerise...

Да. Једино имам разумевања за људе са којима сам добар. Кад ми они опсују мајку, то је по правилу резултат афекта или зајебанције. Мени су рецимо највише пута матер псовали људи са којима сам добар, поготово у средњој. Тамо су момци једни другима јебали мајку сваки час... испрва сам био изненађен кад сам видео шта они раде, јер једноставно нисам навикао. То ми је било страно. У мом друштву никад нико никоме није псовао матер, а није да се нисмо свађали, па и тукли... али чак ни тада на тај ниво нисмо спадали. Па ипак сам сконтао да ту нема никакве задње намере, чак напротив... ако ти псују матер и називају идиотом, дебилом и слично то значи да им је стало до тебе. Чру стори. Типа дође дечко са којим сам ето и дан данас добар, један од ретких из гимназије, искези се и каже ми "ооо стоко, јебемити матер па де си ти, доно сам ти белешке... оћемо ли на баскет" и пружа ми руку. У том универзуму то је нормално.

Ал кад ми дође неко ко ми није род ни помоз Бог и даје себи толику слободу да ми јебе родитеља, онда ћу ја вала дати себи слободу да му преуредим лични опис. Ако је баш много већи и јачи, наравно да ћу да прећутим. Чисто док не одем до куће по бејзболку... тј. то није класична бејзбол палица, већ као нека мања верзија, да може да ми стане у рукав. Специјално дизајнирана по наруџбини.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Nokia 
Zato sto svaka akcija izaziva reakciju pa ce tako i nekoga ko se ne vredja tako lako uvrediti sto je neko toliko prost da mora da mu "pljune" porodicu kako bi ga uvredio.

Ali da, treba biti veci covek pa pustiti male ljude da pricaju sta zele. Realno to pokazuje da su oni takvi tj. jednostavno mali i ne treba se spustati na taj nivo pa nesto "vracati" u bilo kom obliku.

Tako je !
Ako imas svoj nivo drzi ga!
Ni ja ne trpim..a i ja sam somina koja prvo psuje majku.  Smile
Somino jedna  Smile
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
HTC One
Sve Rambo do Ramba.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Samsung 111111
Citat
Somino jedna

Neko somina neko kurava..sve zavisi kakve ti karte podeli zivot
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
U nekim situacijama ne moazes glumiti smekera,nekad je jedino  Smile ispravno.Mada i to moze da bude blaga kazna u odnosu na to sta zena  Smile moze da uradi.Ja licno nisam dolazio u situaciju... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Citat
Tipicno srpsko razmisljanje, ,, nece to meni nikad da se desi''... Pazi, da moze da se desi moze...kolike su sanse...jebem li ga, sve zavisi gde si...ali sto je najbitnije moze da se desi. E sad postoji razlika izmedju ljudi u pogledu ovakvih misljenja. Ja recimo uzimam i rizik u obzir. Mozda ce neko misliti u fazonu tokom dana veci je rizik da mi se nesto drugo desi nego to, ali ja sam srecan ako uspem da otklonim svaku mogucnost da se povredim i ne zelim da se izlazem bilo kakvoj rizicnoj situaciji. Pistolj se vadi ako ces da opalis, a koliko vidim po novinama malo puta je i opalio. A u Srbiji ne mozes nelegalno da nabavis oruzje?  ....maltene u trafici samo sto ne prodaju... Mozda drugacije poglede imamo na realnost..


pa ja pricam..zato sto mi se desilo..da mi se nije desilo ne bih pricao...
kao sto to rade mnogi na ovoj temi...

pricati o oruzju covjeku koji je sa oruzjem skoro pa zaradio penziju..
i koji ga 15 godina..( a sa benificijama 22..g) malte ne svakodnevno koristi...na razne nacine....
i koji je dugi niz godina svoje znanje o tom oruzju prenosio na mnoge generacije.. je pomalo besmisleno..
kao pricati farmaceutu o lijekovima...ili auto mehanicaru o motoru od automobila...

ja tebi ne govorim da ti moras..da se potuces sa nekim ko ti opsuje majku...i ko zeli da te ponizava...
ja ti govorim sta moze da se desi poslije uvoda...
a psovanje i provokacija je uvod u fizicko maltretiranje...
ocigledno nisi imao priliku da se susretnes sa vrstom ljudi o kojoj ja pisem...
sto uopste ne znaci da se neces sresti...

ja ti samo govorim...da nekad neces moci da se okrenes i izvuces se od belaja...
i da treba da prpoznas taj trenutak i da pokazes zube..i mozda ces se izvuci...
jer ako ih ne pokazes..fasovat ces...( mada je u oba slucaja to lako moguce...)


ovo sa zenama necu puno da komentarisem ...
jer  tu samo neko ko ne razlikuje zene od muskaraca ...moze da nadje kontradiktornost...
sta ja trebam nekoj djevojci...da razlupam facu koja je 30 kg laksa od mene i manja 20 cm..
zato sto mi je ona...takva kao svrakica...zjakava...opsovala majku... Smile
svasta....
sinak zene se ne tuku one se miluju i ljubakaju...
a muskarcima se razbija glava...kad se nesto kurce i kad nesto tebi tu seru...

usoatlom imas svoje misljenje..i drzi se njega...
ja imam svoje misljenje i drzim se njega..
i takav nacin se meni pokazao daleko podobniji za mene..nego to sto ti mislis...
i ja prvenstveno pisem o sebi...i sta bih ja radio u toj situaciji..
a ti radi sta god hoces...tako mi je svejedno...
trazis necije misljenje.. zbog cega ljudi ovo ono...
.i kad ti ga neko iznese...
ti njemu nameces svoje..i pises kako njegovo misljenje nije ispravno..
pa ako znas sta je ispravno...sto si uopste pokretao temu...



IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.