Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto neki ljudi ne mogu da tolerisu psovke?  (Pročitano 12541 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 309
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Nokia 6120
Kakve veze ima sad cast, obraz i cojstvo sa mojom majkom i ljubavlju prema njoj? Moja ljubav i postovanje ostaju isti i pre posle psovke. Ako neko zeli da te ponizi recima moze to samo ako mu ti dozvolis odnosno ako se spustis na njegov nivo. Meni je to ispod casti. Zar nije bolje da istolerisati i okrenuti glavu budali nego vuci se posle po sudu i placati odstetu nekom sto si mu polomio ruku i nogu? Smile  Mislim, ja kad bih nekog stvarno tukao isao bih da ga napravim invalidom, u suprotnom nema logike tuci se jer ce mi taj neko kad tad vratiti.  Smile
IP sačuvana
social share
,,Oni koji umeju da govore, govore kratko.'' Dostojevski

Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
hm..pa zato sto volim svog oca... Smile
jer on samo jebe moju majku....(da bi bila normalna...kao i svaka zena koju neko jebe...)
mada mnogi to hoce... Smile Smile Smile Smile
a on je mnogo  ljubomoran...jer je mnogo voli... Smile
( tako on kaze...mada ja znam da on ne voli nista.. nista niti bilo koga al' ajd...otac mi je pa mu moram vjerovati... Smile)
a lud je i agresivan...posve... Smile
penzionisali su ga zbog agresivnosti i bezbrojnog prekoracenja ovlastenja... Smile

e...da ne bi pala mrtva glava...zbog te gnusne i jako opasne  namjere... Smile
ja to moram spreciti... Smile znaci ja nekog ko mi psuje majku...
razvalim za njegovo dobro... Smile jer ja sam ipak koliko toliko njezan...jer sam emotivan..
i ne mogu dugo slusati kad neko jauce... Smile
i pazim dobro na vitalne organe...i udaram samo u facu... koljena i laktove..dobro i i ponekad
u kicmu...laktom... Smile imam dobar osjecaj..i jos nisam nikome posve slomio kicmu... Smile

dok moj tata nema osjecaja... Smile i pickica je odma zove moje ujake...i svoje drugare... Smile
i onda se svi oni izavljavaju na njemu 24h ...negdje   u sumi.... na manjaci.... Smile
i oni nikad ne tuku rukama...( bole ih ruke posle..a u godinama su) Smile
nego nekim toljagama... Smile Smile Smile
koje ostavljaju jako bolne i trajne posledice... Smile


malo se ja salim... Smile Smile Smile Smile Smile


nema to veze sa obrazovanjem..kao ni bilo sta drugo...
obrazovani podjebavaju i vredjaju suptilno...
a uvreda na bilo koji nacin da je izgovorena ona je ipak uvreda...
i trazi da se na nju adekvatno reaguje...obrazovani imaju jak  um...i korise ga kad god mogu u razne svrhe...
a neobrazovani imaju samo tijelo...i to je jedino sto znaju da koriste...

e sad sto vise boli i vece posedice ostavlja neobrazovano tijelo na tijelo obrazovanog..
nego um obrazovanog na tijelo neobrazovanog...tu niko nije kriv...
kako rekoh... svako koristi ono sto ima.. i sto zna dobro da koristi...

nemo's svakom pustiti da ti psuje porodicu...
ljudi su pokvarena i prljava  rasa...i vole da seru gdje su navikli..a ne... gdje treba...
i ako pustis nekog da sere po tebi i tvojoj porodici...navadice se i stalno ce to da radi...
a tu ti je negdje  ona cast..sto je sone spomenu..
nijedan  castan covjek nece dozvoliti da mu neko sere po porodici...
bez obzira na stepen obrazovanosti...

u mom kraju se pocesto  zbog toga glava gubi... Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
psovka ne udara ni na sta, ako ne dozvolis da udara .. prosto ko pasulj..

ako te ne doticu reci, onda ne postoji nista sto bi neko mogao da ti kaze, a da te toliko izvede iz takta da se sa njim pobijes...

problem je dublje prirode i lezi u genetici, muskoj.. veoma mali broj zena ce se fizicki razracunavati sa nekim ko ih opsuje, ma sta god da im opsuje, ne zato sto su fizicki slabije, nego zato sto im fizicki obracun nije zapisan u genetskom kodu, one su mirnije, stalozenije i racionalnije. Muskarci su ti koji ce se potuci ako im neko opsuje majku, najcesce u afektu i najcesce se kajati nakon toga kada se slegnu negativna osecanja.

Bila je sjajna emisija upravo o ovom fenomenu na nekom od diskaveri kanala pre jedno godinu dana..

Moje misljenje je da je fizicki obracun zbog uvrede majke, oca, macke, cega god ,najobicniji afekat bez ukljucivanja mozga ili proizvod ne tako inteligentne fiksacije da predstavlja udar na integritet i postovanje, i da je veoma nazadan u odnosu na bilo kakav rast i nadgradnju neke osobe.

AKo ne mozes da se izdignes iznad reci, sta si ti onda.. gde si dospeo na lestvici .. zaboravljen negde u evoluciji.. i sve se pravda sa "ti ako ti prija da slusas da ti neko jebe majku, ti uzivaj u tome, a ja cu da im fizicki jebem majku jer oni tako udaraju na moju cast" ... i to ce resiti sve tvoje probleme .. yeah right.  Smile

I nekako uvek ti "kojima se udara na CAST" ispostavi se da su neke sirovine (cast izuzecima) koje i nemaju bas mnogo casti, postenja i obraza.. kada su drugi ljudi u pitanju.. vrlo beskrupulozni i samozivi.. ali bitno je da licemerno stite svoja navodna "ugrozena prava" .. trt  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 309
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Nokia 6120
psovka ne udara ni na sta, ako ne dozvolis da udara .. prosto ko pasulj..

ako te ne doticu reci, onda ne postoji nista sto bi neko mogao da ti kaze, a da te toliko izvede iz takta da se sa njim pobijes...

problem je dublje prirode i lezi u genetici, muskoj.. veoma mali broj zena ce se fizicki razracunavati sa nekim ko ih opsuje, ma sta god da im opsuje, ne zato sto su fizicki slabije, nego zato sto im fizicki obracun nije zapisan u genetskom kodu, one su mirnije, stalozenije i racionalnije. Muskarci su ti koji ce se potuci ako im neko opsuje majku, najcesce u afektu i najcesce se kajati nakon toga kada se slegnu negativna osecanja.

Bila je sjajna emisija upravo o ovom fenomenu na nekom od diskaveri kanala pre jedno godinu dana..

Moje misljenje je da je fizicki obracun zbog uvrede majke, oca, macke, cega god ,najobicniji afekat bez ukljucivanja mozga ili proizvod ne tako inteligentne fiksacije da predstavlja udar na integritet i postovanje, i da je veoma nazadan u odnosu na bilo kakav rast i nadgradnju neke osobe.

AKo ne mozes da se izdignes iznad reci, sta si ti onda.. gde si dospeo na lestvici .. zaboravljen negde u evoluciji.. i sve se pravda sa "ti ako ti prija da slusas da ti neko jebe majku, ti uzivaj u tome, a ja cu da im fizicki jebem majku jer oni tako udaraju na moju cast" ... i to ce resiti sve tvoje probleme .. yeah right.  Smile

I nekako uvek ti "kojima se udara na CAST" ispostavi se da su neke sirovine (cast izuzecima) koje i nemaju bas mnogo casti, postenja i obraza.. kada su drugi ljudi u pitanju.. vrlo beskrupulozni i samozivi.. ali bitno je da licemerno stite svoja navodna "ugrozena prava" .. trt  Smile
Smile   Samo glupi ljudi se tuku!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
,,Oni koji umeju da govore, govore kratko.'' Dostojevski

Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
mob
Motorola 
psovka ne udara ni na sta, ako ne dozvolis da udara .. prosto ko pasulj..

ako te ne doticu reci, onda ne postoji nista sto bi neko mogao da ti kaze, a da te toliko izvede iz takta da se sa njim pobijes...

problem je dublje prirode i lezi u genetici, muskoj.. veoma mali broj zena ce se fizicki razracunavati sa nekim ko ih opsuje, ma sta god da im opsuje, ne zato sto su fizicki slabije, nego zato sto im fizicki obracun nije zapisan u genetskom kodu, one su mirnije, stalozenije i racionalnije. Muskarci su ti koji ce se potuci ako im neko opsuje majku, najcesce u afektu i najcesce se kajati nakon toga kada se slegnu negativna osecanja.

Bila je sjajna emisija upravo o ovom fenomenu na nekom od diskaveri kanala pre jedno godinu dana..

Moje misljenje je da je fizicki obracun zbog uvrede majke, oca, macke, cega god ,najobicniji afekat bez ukljucivanja mozga ili proizvod ne tako inteligentne fiksacije da predstavlja udar na integritet i postovanje, i da je veoma nazadan u odnosu na bilo kakav rast i nadgradnju neke osobe.

AKo ne mozes da se izdignes iznad reci, sta si ti onda.. gde si dospeo na lestvici .. zaboravljen negde u evoluciji.. i sve se pravda sa "ti ako ti prija da slusas da ti neko jebe majku, ti uzivaj u tome, a ja cu da im fizicki jebem majku jer oni tako udaraju na moju cast" ... i to ce resiti sve tvoje probleme .. yeah right.  Smile

I nekako uvek ti "kojima se udara na CAST" ispostavi se da su neke sirovine (cast izuzecima) koje i nemaju bas mnogo casti, postenja i obraza.. kada su drugi ljudi u pitanju.. vrlo beskrupulozni i samozivi.. ali bitno je da licemerno stite svoja navodna "ugrozena prava" .. trt  Smile

Sta na primer da se ti i tvoj decko setate ulicom i neki mangupi namerno da bi ga osramotili pred tobom mu opsuju majku,da li bi on trebao po tebi pokunjeno da nastavi dalje i da im nista ne kaze? Onda bi ispao sonja i pred tobom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.25
ma kako da ne...  Smile

nego cu biti ponosna da pored sebe imam budalu koju cu posle da vukljam po lekarima da mu siju glavu i ruke, vracaju kosti na mesto .. ili ako nema povreda, bicu jako ponosna sto pored sebe imam Konana .. Hulka.. bez trunke mozga, koji pali na varnicu..a to mene pali  Smile Smile

ali znas kako kazu - vreca nadje zakrpu.. pa tako i takvi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 309
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Nokia 6120
A ima devojaka koje to vole, licno videh...to im kao neki fetishhhhh, vole VMA vise od majke,  pogotovu kad decko prica o junackim podvizima sa flasom piva zbog pogleda tipa ostrog, upucenog od kolege preko puta. Tu ne treba majka da se pomene, tu se stvari odigravaju po deffault-u.  Smile

Sad kontam nesto, zamisli lika zavrsi u bolnici zato sto mu neko psovao majku. A onda dodje mama da ga obidje i zena se frapira kad vidi da joj sin nema oko. Decko ostaje invalid, a majka utucena u najvecoj tuzi gleda svog blago receno debilnog sina kako je zbog par reci postao invalid. Gde je tu postovanje prema majci? Ja ako postujem iole svoju majku ne bih je izlagao bolu da me gleda kao invalida, a to je jedna od najgorih stvari sto moze da se desi roditelju.  Smile


Sta na primer da se ti i tvoj decko setate ulicom i neki mangupi namerno da bi ga osramotili pred tobom mu opsuju majku,da li bi on trebao po tebi pokunjeno da nastavi dalje i da im nista ne kaze? Onda bi ispao sonja i pred tobom.
Sta u slucaju da ti neka sirovina psuje majku, kojoj ne mozes da se suprostavis? Smile
IP sačuvana
social share
,,Oni koji umeju da govore, govore kratko.'' Dostojevski

Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
у принципу ... реч као реч па тако и псовка не изазазива реакцију колико то ко нам је упутио псовку ... иза 90% туча због спомињања мајке фамилије ил чега већ постоји нека каква таква историја односа, односно неподношења ...

укратко ... псовка није разлог него повод и изговор.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
mob
Motorola 
A ima devojaka koje to vole, licno videh...to im kao neki fetishhhhh, vole VMA vise od majke,  pogotovu kad decko prica o junackim podvizima sa flasom piva zbog pogleda tipa ostrog, upucenog od kolege preko puta. Tu ne treba majka da se pomene, tu se stvari odigravaju po deffault-u.  Smile

Sad kontam nesto, zamisli lika zavrsi u bolnici zato sto mu neko psovao majku. A onda dodje mama da ga obidje i zena se frapira kad vidi da joj sin nema oko. Decko ostaje invalid, a majka utucena u najvecoj tuzi gleda svog blago receno debilnog sina kako je zbog par reci postao invalid. Gde je tu postovanje prema majci? Ja ako postujem iole svoju majku ne bih je izlagao bolu da me gleda kao invalida, a to je jedna od najgorih stvari sto moze da se desi roditelju.  Smile


Sta na primer da se ti i tvoj decko setate ulicom i neki mangupi namerno da bi ga osramotili pred tobom mu opsuju majku,da li bi on trebao po tebi pokunjeno da nastavi dalje i da im nista ne kaze? Onda bi ispao sonja i pred tobom.
Sta u slucaju da ti neka sirovina psuje majku, kojoj ne mozes da se suprostavis? Smile

Uvek mozes da se nabildujes da izgledas veci i plus neke borilacke vestine da naucis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 309
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0
mob
Nokia 6120
Slazem se, ovde mozes da lupas, ali nemoj u javnosti da lupetas tako. Borilacke vestine vs pistolj  Smile Smile
IP sačuvana
social share
,,Oni koji umeju da govore, govore kratko.'' Dostojevski

Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.