Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:29:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li muskarci vole kucke?
Da
54.9%  (39)
Ne
16.9%  (12)
Ne znam o cemu pricas, ja sam nevin
28.2%  (20)
Ukupno glasova: 71
Idi dole
Stranice:
1 ... 49 50 52
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto muškarci vole kučke  (Pročitano 128314 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Citat
Zašto muškarci vole kučke
Зато што смо џукеле  Smile
Smile

Ziva istina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.142
mob
Nokia krntija
Nema tu romantike

Stiglo proleće, stigle suknjice, nožice, hormoni lete po vazduhu, do leta, vel’ki požar će na nebu biti. I žene, bre, kako to ne znate da iskoristite? Dlakavi majmuni, pardon, muškarci su se poređali po baštama kafića i merkaju, e sada, od tvoje taktike zavisi, hoće li on na kraju da voli samo tvoje voćke. (Nemojte sada da pomislite na lubenice ili banane, molim vas.)

I ja pitam njega (ortak jebač) u čemu je tolika fora, što niko, bre, ne voli kad je devojka fina i jasno stavi do znanja da želi sa tobom, koji vam je?

“Ti, bre, kao da si pala s Marsa. Ko voli finoću još? Ajde, molim te. Pa normalno da mi je zanimljivija cura kada odgovori na poruku sutra, a ne odmah. Ko još voli plen koji može da ima odmah i uvek? Nije to zanimljivo. Mi muškarci volimo bockanje, flertovanje, a ne da odmah raširite noge. Mislim, okej, volimo i to, ali to već spada u čist seks, a već ako želite da budete nešto o čemu ćemo maštati, potrudite se.”

Mislim se nešto, posle kažu žene komplikovane. Pa danas je premija smotati muškarca na duže. Beže od obaveza nenormalno.

“Muškarac potrči za tom obavezom ako vidi da ne može lako da je ima. Mislim, kad vas pozovemo da gledate film, tipična fora. Recite nam to: loša ti fora, ali dobro, daću ti priliku da se ispraviš, samo ne večeras. Nemoj nikako da budeš preterano fina, muškarci vole kuliranje i kad je devojka, bre, hladnokrvna. Volimo igre, nemojte nam davati lake zadatke, neka se malo umorimo i potrudimo. Seks nikako odmah, ne. Ma koliko gorela.”

Gospode, vreme bludništva je ovo, perverzija, erotika i ostale sestre seksa preuzimaju teritoriju. A da ipak najbolje počnem da se polivam vodom u kafiću, dok ispod majice nemam ništa, pa ko zaskoči. Došlo doba da nije sramota bilo šta uraditi, više ne voli niko kao pre fine devojke, sad mala moraš da glumiš tešku kučku da bi psić došao kod tebe.

“Paaa, tako nekako. Moraš jasno da mu staviš do znanja da te ne može imati lako. Igraj pored drugog muškarca, ali mu očima šalji signale. Hladite nas, palite nas, pa sve tako, dok ne puknemo. Nismo mi nikako od kamena, od vatre smo, samo je bitno da devojka zna kako da raspali tu vatru. I nikako neće ako mi stalno šalje poruke, prisutna je uvek, znam da mogu odmah da je imam. Ne tako. Postavi se tako, da si malo tu, malo nisi. Nikako da nam date do znanja da ste nam na tanjiru. Ne, ne.”

Drug jebač svim devojkama – budite kučke.

Od finoće nema ‘leba.

Eto, ostadoh ja bez reči, sve u svemu, ali da i vama prenesem.

Devojke drage, očigledno je da muškarci ne vole lak plen, niti žele pored sebe to da šetaju. Ja bih ovo rekla drugim rečima, ne da budete kučke, nego da mu pokažete i jasno stavite do znanja da mora da vas zasluži i da igra sa vama nije uopšte laka.

Pozdrav svim budućim kučkama.


Ауторка текста - Nevena Martinović je student prava, večiti borac za pravdu, veliki sanjar i još veća svađalica. Sebi svaki dan obećava da od sutra ide na dijetu. Voli Novi Sad, njegove ulice i tamo ide kada beži od sveta. Gijom Muso joj razvija vijuge, rimsko pravo ubija maštu. “Trebalo bi uvek da živimo kao da ćemo sutra umreti. Nas u stvari ubija vreme za koje mislimo da imamo.” Elsa Triole

Извор: Ванабикулбедессексибичбатамтуфет магазин.цом

Даклем жене, да би нашле јебача морате да будете бичарке... тако каже Ненси и њен "друг"  Smile


Фине рибе вс бичарке - раунд 4

го го го  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Al si citirao izvor..  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Na tom vonabi magazinu ne radi niko stariji od 15 godina ili su svi kompletni idioti.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.142
mob
Nokia 6220
Na tom vonabi magazinu ne radi niko stariji od 15 godina ili su svi kompletni idioti.  Smile
Smile
+1
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Na tom vonabi magazinu ne radi niko stariji od 15 godina ili su svi kompletni idioti.  Smile

Ma, jock.. udavace...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Na tom vonabi magazinu ne radi niko stariji od 15 godina ili su svi kompletni idioti.  Smile

Ma, jock.. udavace...
и то распале  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Inace, ako cemo iskreno... Rimsko pravo je mozda najzanimljiviji deo prava... ukljucujuci i deo sa kontraktima...

Glavna mana je sto obljavljuju sve sto neko lupi... ali se vade time sto im daju pravo da same sebe opisu... E, tu se nalazi prava zabava... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.142
mob
Nokia krntija
И код Гијома Мусоа  Smile

Na tom vonabi magazinu ne radi niko stariji od 15 godina ili su svi kompletni idioti.  Smile

Ma, jock.. udavace...
и то распале  Smile

има удатих... са једном сам својевремено водио дискусије на фејсбуку у тада једној од највећих феминистичких група на овом нашем вирутелном поднебљу.

Али све су тако куууууууул  Smile


Но... имали бре нека кучка овде ил је Лолана била задња?  Smile
« Poslednja izmena: 05. Apr 2012, 22:03:14 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
Na tom vonabi magazinu ne radi niko stariji od 15 godina ili su svi kompletni idioti.  Smile

Ma, jock.. udavace...
и то распале  Smile
Ja znam iz vidjenja jednu sto pise tamo Ima dete, razvedena je(ako se i udavala uopste) i jedno 10 godina mladjeg decka. Da ne pozelis nikom.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 49 50 52
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 13:29:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.