Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 109 110
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto muskarci nemaju hrabrosti da pridju devojci?  (Pročitano 71174 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Citat
mrzeti? to je za mene malo gruba rec  Smile pre bih rekao "ne mirisemo se"  Smile Smile Smile zasto? zato sto je moja porodica zbog raznoraznih "mudrolija" prethodnih generacija vlasti u Srbiji, morala da emigrira...zato sto se sve ono dobro proterujue iz Srbije. Zelim da verujem da se stanje menja, ali...

xaxa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
srbiji bi trebalo da svane.... Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


vera,ljubav ,nada

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12731
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Tel.Me 
Ma, nije to konformizam, već borba za opstanak!!! Mužjaci koji nemaju želju za uspeh i opstanak, neće opstati, kao ni ženke koje u principu traže jaku genetiku, koja će njihovom potomstvu obezbediti dalji prenos genetskog koda (poenta je valjda u tome).
Samo napred!! Navijam za sve "sponzoruše" ovoga sveta! E sad, naravno da postoje nijanse kao i svuda i u svemu, a i imamo slobodu izbora..
Anyway, genetičari su izračunali da svaki 200-ti stanovnik Planete vuče poreklo od Džingis-kana... Zar to nije ispunjenje proročanstva da će baš on osvojiti svet? Da ne dužim... Smile
aj ne lupaj curo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
uh uh 111 strana, necu da citam sve, samo da iznesem svoje mishljenje -

u ovoj zemlji*** nikakav problem nije u mushkarcima, vec u devojkama. slozicete se samnom da je mnogo u BG-u klinki koje furaju sa tarzanima i sponzorima, radi nekog kvazi prestiza. i onda, kad normalan decko, siguran u sebe, tu i tamo lep, pridje toj devojci - redovna reakcija je da ga odmeri od glave do pete. kao da joj ni jedna njegova rec nije bitna, vec njegova pojava. a fala bogu, ona se uz pomoc feshn casopisa razume da njegove pantalone sad nisu in, i da je materijal definitivno sa bazara, a ne iz elitnih butika u knezu. a opetr, takvih momaka je mnogo vishe nego ovih shto na udicu pare stavljaju, a opet, sve se nekako potrefi da najlepshe devojke idu uz njih (  Smile )

i eto ga prvi razlog da se, koliko god bio gotivan lik - izbedaci, jer mu nazalost cale nije ostavio 4 butika jednu pekaru, i shverc iz bugarske da preuzme kad odraste.

i onda, ako uspe svojom gotivnoscu da joj privuce paznju, i pored ogromnog minusa u njenim ocima - on sad ima veliki problem - il da laze il da se istog momenta okrene i ode. "jel imash vremena da bacish mene i moju drugaricu kuci? " a on se u sebi jede - ja bre neam ni kola ... i slicno ..

ovo gore je jedna od varijanti zashto vecina momaka ne prilazi devojkama u ovoj usranoj drzavi, iz proste racunice da je mnogo likova, bio da su ok, bilo da su indosi - siromashno.


a stho se tice ostalih, pa to je opet krivica zena - devojke u beogradu traze dve vrste mushkaraca -

1. sponzor (ili onaj koji joj obezbedjuje kvazi sigurnost)

2. princ na belom konju (obicno nerealna devijacija realnosti, do te mere da spada u domen bajke)

obe sorte imaju naviku da se stapaju sa okolinom, a ja zasigurno tvrdim da devojka koja vishe vuce na original, nego na shablon u beogradu - ne postoji!
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Never a dull moment...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1374
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 3510i
raznosač
bar ovde ne moraš da foliraš. a znamo da umeš  Smile

to što džošua kaže, da je svima u cilju da budu voljeni, više nego da vole - nisam sigurna  Smile
meni je uvek po malo bzv kad mi se nabacuje neko koga ja ne želim.
bzv zbog toga što moram da ga odbijem. i eventualno povredim.
nije mi cilj da budem voljena, ne samo to.
cilj mi je da volim i budem voljena, onako, uzajamno...  Smile
Ne mislim na sve, i ne mislim biti voljena u tom smislu, mislim u kontekstu - ne biti usamljen... pa dal' to bilo prijateljstvo ili nesto drugo. Ljudi se vise lepe za fizicki lepe osobe, a manje za one duhovno lepe... Understand?  Smile
IP sačuvana
social share

And there comes a time
When You, when You oughta know
And there comes a time, so quit
So quit all that running!

The fire in the sky
Or the dead at your door...
Stay Free!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
jes  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 250
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung GT-I9300
Ama imaju hrabrosti i .  Smile
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
LG 4X HD
ova tema je davno izgubila smisao

lock
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 109 110
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.