Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Зашто мрзите мурију ?  (Pročitano 13899 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Ima ih i normalnih, sa takvima sam uglavnom i imala iskustva, jednom jedinom koji je glumatao nekog nadrkanog specoša (a greškom je došao u moj stan, a komšije zbog buke prijavile stan iznad, kad još nije bilo komunalaca) sam, na njegovo pitanje, rekla šta sam po struci pa se usrao kao ker, u životu to nisam videla, samo je bilo hvaladoviđenja i pobeže.  Smile

Ne mrzim pandure, pre ih se bojim, ne volim kontakt sa njima i, ma koliko ljubazni bili, osećam se neugodno kada sa njima komuniciram.

Mada mi se želudac prevrnuo juče kad sam videla jednog u uniformi interventne sa sve pištoljem oko pasa kako sa dve male ćerke i ženom ide u Merkator u nabavku, kladim se da se bez te uniforme oseća kao govance na mećavi.
« Poslednja izmena: 19. Avg 2012, 20:40:01 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
Citat
Postoje policijske srednje skole, policijske akademije, i ako misli da bi svako mogao da zavrshi za policajca - vara se. Od njih se ochekuje posebna i fizichka i psihichka sprema.

Ne seri. Smile


Ne volim ih zato sto valjaju gudru, ne volim ih zato sto su moju babu koja ima secer zvali u pola 11 da je pitaju gde je moj brat, ne volim ih zato sto su me maltretirali i sikanirali desetinama puta. To su samo neki od razloga al ne bih da ulazim dublje.... Mrznja je vec nesto veliko, nisu dogurali do toga da ih mrzim mada znam mnogo njih koji ih mrze.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Ove tema treba da ide na psihologiju.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Samsung Galaxy S Advance
Uvek ce se naci neki primeri koji hvale policiju i koji je ruze do dna. A kvantitet istih ce zavisiti od mesta do mesta i od osobe do osobe. Poenta je da bi svaki chovek imao neki primer "adekvatnog" zakona za druge, ali se javlja problem kada i sam mora da ga poshtuje za primer... E onda mu sve smeta...

Javio sam se u ovoj temi ne zato shto radim u policiji (dakle - ne radim), niti zato shto imam nekoga ko radi u policiji (dakle - nemam), ali imam par drugara koji su zagrizheni "panduromrsci" u fazonu "sex, droga, nasilje, 'ebes muriju kad ogranichava slobodu i pun kapacitet pluca" i koji se toliko proseravaju i bukvalno provociraju policiju s jedne strane, a sa druge strane kukaju kod policajaca poznanika ili rodbine kad god im stigne neka kazna za izivljavanje...

A to je u pravo onaj paradoks iskukaj pa pljulj...

P.S. Ja sam takodje osecao bes slichan ovom na sopstvenoj kozhi, dok sam kao student radio za jednu drzavnu firmu chija se tadashnja politika poslovanja nije svidjala narodu i dobijao sam i psihichke i fizichke pretnje iako se moj posao sastojao samo od izlaganja (diktiranja) onoga shto mi je recheno i nicheg vishe.

Dakle bio sam obichan glasnik, koji je zaradjivao svoju praksu, a dobijao sam takve psovke, uvrede i pretnje kao da sam direktor tog preduzeca i da je celokupna politika poslovanja lichno moja ideja...

A da sam odustao - shta? Ni para, ni prakse, nichega.. Otkaz - jer odbijam da obavljam svoj "jednostavni" posao glasnika.

Zato i kazhem da ima razlike izmedju onog ko smislja zakon i onoga koji taj zakon samo sprovodi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
Malo je onih koji stvarno sprovode zakon Smile Previse sam ih upoznao da bih imao ikakve iluzije o njima.... Jednostavno  je tako.

Inace jos nisam upoznao coveka koji hvali policiju.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Inace jos nisam upoznao coveka koji hvali policiju.


 Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Qtek 小米
У бре ала сте крими, да нисте фанови Карлеуше.  Smile
Ја мислио да сте доживели нека стварно непријатна искуства, а вама се све своди на то пандур ме изнервирао, јер је погрешно прочитао назив мог села, пандур ми пробудио бабу у 11 сати, пандур грешком закуцао на моја врата, пандур ме нервира јер изгледа приглупо. Smile Smile

Највеће јајаре су они који немају муда да се жале онима на врху, да организују неке протесте или шта год, него је увек крив онај на дну лествице, дакле пандур улични кер, а у институцијама то су шалтеруше.

Ви који сте били у војсци знате оно ''наређење извршење'', нема ово хоћу ово нећу.

За сада сте само доказали да је у питању ''крими менталитет'', мрзим мурију, јер то је популарно на западу ... acab.
Дајте нешто на српском, па ваши криминалци и навијачи су још глупљи, тешко да знају шта та скраћеница значи.

п.с. вероватно нико од вас не слуша генгста реп (неке познајем па сам сигуран), ја слушам скоро 20 година, али једно је Бронкс, Комптон, Бруклин, а друго је Србија, БГ, НС итд.
Ми нисмо црнци, нисмо национална мањина, ово је наша држава.

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sheikh Don PaXon The Greatest !!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2736
Zastava Ispred kompa!
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
 Smile Vidi ovog Gambina mafijozu. Pa mozda smo samo normalni i posteni gradjani pa nismo imali nekakve pucnjave i jurnjave sa murijom... Nisu to nasi kompleksi vec jednostavno stanje u nasoj politici i drzavi generalno a to je bahatost. Da jednostavno svako moze da uradi nesto pogresno i da ne odgovara pogotovo ako ima neku moc. O tome da sam sa sela jbg. sta sad kao treba da se stidim? Idi bato u USA i glumi gangstera u Comptonu ili tako vec negde... Nigga  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

420617.gif
(6.18 KB, 500x477)
« Poslednja izmena: 19. Avg 2012, 21:39:02 od PaXon »
IP sačuvana
social share
Востани Сербије,
давно си заспала,
у мраку лежала,
сада се пробуди!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.79
Alo matori zovu moju babu u Cacak da je pitaju gde joj je unuk a ona ima secer i slogirana je.... Sta su hteli da postignu da je ubiju? Jel to sprovodjenje zakona ili sprovodjenje sile?

To sto su inspektori za narkotike 10 godina prodavali heroin po Uzicu to nikom nista... Tek su posle masovne akcije omladine(citaj navijaca)  koja je pisala grafite po gradu, uzeti u razmatranje i naravno posto je to sve bilo ocigledno sada moraju da odleze malo zatvora. A za to vreme dok su dilovali drogu dobijali su medalje zasluge od ove drzave vise puta.

To sto su mom najboljem drugu upadali na gajbu i provodili ga pred majkom zbog tuce koja se desila kada je on bio u drugoj drzavi. To nije bilo pre 10 godina i devedesetih nego ove i proslih godina.

Bambi, krmka jos nisam upoznao Smile
« Poslednja izmena: 19. Avg 2012, 21:42:21 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.79
mob
Samsung 111111
Ccc koje su to price jbt..Policija bije neduzan narod...
Svaki drugi je izopacen,a svaki treci se drogira.Svaki klinac ispod 20 godina istropvan da je alkapone.I onda kad dodje baja izdeli mu samare,onda je on nasilnik,represija,kurac palac.

Ima onih koji su stvarno 'Bad cop" ali takve tesko da cete da sretnete..da vam traze licnu kartu ili da biju ljude bez razloga  Smile

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.138 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.