Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto mladi danas teško stupaju u emotivne veze  (Pročitano 16223 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Ja bas zelim da se bogato udam, da vozim Porsea i Audija TT-a, da mi muz bude .. hm .. fudbaler, a posle da saznam da je gej, pa da ga ostavim i uzmem mu bruku para u zamenu za sutnju.
Da, zelim nove grudi, plavu, nadogradjenu kosu - koju ce finansirati moj ljubavnik, sitni mafijas, u zamenu za divlji sex dva puta sedmicno.
I naravno, implatante u usne, o-ba-vez-no jer sam ovako ruzna i neprivlacna, u najmanju ruku neugledna. Ali nista sto noz nece srediti.

I tako.

Kome treba ljubav ?
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Mala, 'ajde ne foliraj, super ti stoji ta ironija, ali - znamo se.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Sto, dosadilo mi je da se vozikam javnim prevozom, ocu sad svoj vozni park.
I muza geja.
I brdo love.
I sve sto ima veze sa novcanicama u bilo kom smislu.

Ali dosta o meni, jesam egoista, ali necemo preterivati ..

Smiley
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
donekle je ravendark u pravu .. ali zavisi od toga koliko ima godina ...

npr. zaista je danas sve vise "karleusica" , a druga vrsta devojaka - bitna im je karijera ...

ove prve vrste ... znamo zasta sluze i koliko traju .... ove druge vrste ... njih se muskarci boje ...

ali isto tako postoji razumevanje, poverenje i kompromis ... pa kako se dogovore ...
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia N97
Evo ja poznajem mnogo normalnih devojaka ... svaka krpa nadje zakrpu. Mene nece normalne jer sam nenormalan ali to nije tema ...  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
@B@mbin@
Normalna da ali mi nisi blizu, i verovatno nisam tvoj tip, iako sam normalan lik. Doduse normalan u nacinu razmisljanja i moralnih nacela, dok me ljudi vide kao "totalno otkacenog lika" pevam i zezam se i tako to. Ali uvek sam sam, ne zbog toga sto ja zelim, vec zbog toga sto su dobre zauzete ili neizainteresovane ili nazalost u mojem slucaju uvek naletim i izaberem pogresnu. Propast

@mirjanammm
 Smile Slaze se Jami samnom donekle, dobro je.
U poslednje vreme primecujem vecinu lepih zena koje svesno ili nesvesno postaju Karleusice i Cece i te zene su im idoli. Spavale bi sa gaborom samo da stignu do love. I jednostavno iskljuce srce i postanu visa klasa sexualnih predatorki kojima je stalo do prestiza. Godista za zivo cudo nisu vise toliko vazna. Kad sam video da 13-nje devojcice bi fakticki naskocile na muski k'''' jer vozi BMW, nisam znao sta da mislim.
Ja ne branim ni muskarce jer vecina stoke samo zeli sex i predvara se da je zaljubljen, kad mu dosadi nastavi dalje. Ne kazem ni da nema ljudi kao ja ali i mi smo retki i po mom misljenju nismo moroni za koje se zene lepe za zivo cudo. Isao sam sa jednim likom u skolu taj nema koju ribu nije prevrnuo, zvao ih kurvama, prasicama, i kojekakvim prostackim imenima i opet su trcale kod njega u krevet.
Ja mislim da je USA putem filmova i serija, muzike upropastila svet, jer danas onakva moralna nacela koja smo nekad imali su nestala, retko ko je dzentlemen i normalan. Svako ima neki cilj sem mene. Meni nije cilj da spavam sa devojkom, vaznije mi da imam razgovor, poljupce, i bliskost ako bude vodjenja ljubavi onda je to svakako plus ali romantici su umiruca rasa.
Tako i devojke, one koje zele ljubav nestaju u novom svetu koji je mnogo hladan i nepristupan.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 9677
Zastava Wien
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
zato sto niko vise ne veruje u onu pricu

mladici posle vojske se ozene, postenom nevinom devojkom, koja ce mu roditi

minimum troje dece, a devojke posle zavrsene osnovne ( neke cak i srednje ) skole nadju

postenog vrednog mladica iz komsiluka, koji ce raditi i donositi novac dok ona vredno

brine o decici i domacinstvu.

Mladi su danas u nekom drugom fazonu , vecina njih ima druge ambicije

fakultet, putovanja, zezanje, karijera a izmedju svega toga poneka vezica
IP sačuvana
social share
Ne cini drugome ono sto bi zeleo da drugi ucine tebi.

Njegov ukus mozda nije isti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1366
Zastava south of heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
odraslo se u 90tim,u vreme straha,i on je uticao na ponashanje mladih(recimo od onih sa 25-18 godina,dakle koje su stupile u pubertet bash tad,a mladji preuzimaju od njih)i zbog toga su emocije potisnute u korist lichne koristi.
Devojka odrasla u svetu siromashtva,ce kasnije zeleti na neki nachin nadje sigurnost(u vidu materijalnog stanja).
To ponashanje se proshirilo po fazonu-kako vecina tako svi-i sad imamo generacije koje kroz zivot idu iskljuchivo rezonski.U vreme mojih matoraca nije postojala takva epidemija,jer nije bilo devedesetih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
odraslo se u 90tim,u vreme straha,i on je uticao na ponashanje mladih

gluposti ...  Smile manjak emocija , a vishak egoizma nije tipichan samo za srbiju , vec za sve zemlje sa liberalnim kapitalizom - poshto je tu novac stavljen na prvo mesto vrednosti , kao i "uzivanje u zivotu" (pre svega fizichko)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 
mislim zato je to da: emotivne veze-kao nesto tako osim je iz jezicki otudjivajucki posedjivanje postoji( Derida, Fuko), i ima isto toliko vezanost sa realnostom, kao sto je to :-da jebem nju zbog njenu nevinosti.
Stvarno malo vise analiticki vid bi bilo potrebno, iz anlo-saxonske univerzitete. Dok to nece biti, znate...
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.