Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: zasto medju pravoslavcima i katolicima nema hriscana?  (Pročitano 14581 puta)
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Nokia 6220
Nisam ja toliko pametan i obrazovan da se argumentovano raspravljam sa genijalnim ateistima. Ovakav zatucan mogu samo da izvucem neki citat iz Novog Zaveta i to je to, tako da necu da te spustam na moj nivo.
ne mislim ja da sam iznad tebe, ni ne poznajem te. izvinjavam se ako sam ostavio takav utisak...
A jel mislis da si ti otkrio da ljudi vole da pripadaju grupi? To je tako oduvek, cak rade i mnogo gore stvari da bi stvorili osecaj zajednistva. Covek ne moze da opstane sam, i to je verovatno primitivni instikt koji je drzao ljudska bica na okupu. Nekome prija da pripada religijskoj grupi, nekome da pripada navijackoj ... Ali ne treba zbog te vecine otpisivati onu manjinu koja stvarno veruje u odredjenog boga, ili voli odredjeni klub.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Motorola raspala
i ako potenciraš da si hrišćanin,ukazuješ na značaj egzistencije unutar grupe

nego,to ti je prosto-uvijek smo bili kako lažni moralisti,što licemjeri...razlog nije poznat  Smile

Znaš,odgledah recimo Stradanje  Hristovo i osjetih ogromnu grižu savjesti kao čovjek,kao dio grupe koja je nezahvalna. ali već nakon pola sata sve je manje-više bilo po starom,jer ne možeš biti svetac niti iskupiti nečije grijehe. možeš samo biti dobar koliko ti mogućnosti nalažu.
dobar je i onaj koji ponekad odstupi od pravila i definicije,pa makar ta pravila bila iz same Biblije. To je zato što se gleda sumarni rezultat,i ako si uglavnom dobar-dobar si,a ako si uglavnom gad,pa makar nekad nešto dobro uradio,onako na sitno...onda si samo gad
nisu svi ljudi lazni moralisti i licimeri. dok za pravoslavce i katolike tako nesto ne bih mogao da tvrdim. niko ne moze. eto i ti sama kazes da moze da se odstupa od pravila koja su iz biblije, ali ja mislim da kad bi bog postojao ne bi pravio kompromise sa necim sto je izricito zabranio ili odobrio.

A jel mislis da si ti otkrio da ljudi vole da pripadaju grupi? To je tako oduvek, cak rade i mnogo gore stvari da bi stvorili osecaj zajednistva. Covek ne moze da opstane sam, i to je verovatno primitivni instikt koji je drzao ljudska bica na okupu. Nekome prija da pripada religijskoj grupi, nekome da pripada navijackoj ... Ali ne treba zbog te vecine otpisivati onu manjinu koja stvarno veruje u odredjenog boga, ili voli odredjeni klub.
nije rec ovde samo o pripadnosti jednoj grupi. eto da si npr. navijac crvene zvezde ne bi nisio partizanov dres na utakmicu niti nosio papuce sa partizanovim grbom po kuci. ako vec izjavis da pripadas necemu, nekoj grupi, onda se tako i ponasaj. sve sto hocu da kazem je da se pravoslavci i katolici ne ponasaju kao hriscani, vec daleko od toga. cak i suprotno... i to svi, nek generalizujem, ali npr. svaki pravoslavac koji se moli svom svecu za slavu je idolopoklonik i ogresio se o boziju zapovest... eto!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.66
mob
Nokia 
zavisi kako doživljavaš boga. ja ga recimo ne doživljavam tako,kao nekog ko kažnjava i bilježi ko je dobar a ko ne

jednostavno ga ili voliš ili ne,ne treba da se plašiš. jer bog je ljubav,a ljubav je u pojedincu
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Nokia 6220
Citat
ali npr. svaki pravoslavac koji se moli svom svecu za slavu je idolopoklonik i ogresio se o boziju zapovest... eto!
Nije  Smile
Mozda je bolji primer ono sto nazovi pravolsavci rade na groblju. Moja tetka skoro kaze mojoj sestri(6 god) da ce da joj sakrije slatkise jer je mnogo pojela, a malecka ce : Bas me briga, u subotu su zadusnice, cu da jedem tamo koliko hocu  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
 Megatrone , ti si pre neznam ni ja koliko vremena pokrenuo onu temu "Poruka verujucim ljudima" , sa moze se reci istim sadrzajem , zar ne .... ?

Da li bi mogao da nam objasnis cemu sad ponovo ova epizoda ? Sta je to sto ti toliko smeta ?

Nemam stvarno nameru te da uvredim , ali nesto mi govori da imas neko psihicko oboljenje......  Smile
« Poslednja izmena: 09. Mar 2012, 19:59:04 od sova9072 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Motorola raspala
zavisi kako doživljavaš boga. ja ga recimo ne doživljavam tako,kao nekog ko kažnjava i bilježi ko je dobar a ko ne
jednostavno ga ili voliš ili ne,ne treba da se plašiš. jer bog je ljubav,a ljubav je u pojedincu
od toga kako dozivljavas boga zavisi i kojoj religiji pripadas. primetices verovatno razliku izmedju boga kako ga ti dozivljavas i boga opisanog u bibliji. jer biblijski bog spaljuje, potapa i proklinje itd... ti nisi prava hriscanka. iz svega recenog mislim da bi tebi vise odgovarao budizam ili cak hinduizam. ona druga tema slicnog naziva ko ova je za tebe Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.66
mob
Nokia 
neću u budizam,tamo je Ričard Gir  Smile

kasnije ću napisati komentar,sad nemam kad  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Motorola raspala
Megatrone , ti si pre neznam ni ja koliko vremena pokrenuo onu temu "Poruka verujucim ljudima" , sa moze se reci istim sadrzajem , zar ne .... ?

 Da li bi mogao da nam objasnis cemu sad ponovo ova epizoda ? Sta je to sto ti toliko smeta ?

 Nemam stvarno nameru te da uvredim , ali nesto mi govori da imas neko psihicko oboljenje......  Smile
steta sto nije srednji vek, jer bi me spalio ko jeretika. a tema koju pominjes je bila ono sto je u naslovu napisano - poruka. ovo ovde je poziv na diskusiju, a ne poziv na vredjanje i svadju. (za razliku od prosle teme, priznajem). nemam psihicko oboljenje (moj psihijatar kaze tako Wink ), nisi prvi kog je moj avatar zavarao. kad god nemaju sta konstruktivno da mi kazu, ljudi obicno raspale po meni, sto pravopis, sto avatar itd... tako da nema uvrede Wink a nemoj pogresno da shvatis da sam hteo da vredjam s ovom temom, jednostavno sam skrenuo paznju na moja zapazanja. to je sve...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
 Tvoja prva tema je bila kako sam priznaješ poziv na vređanje i svađu , a ova sad je kažeš poziv na diskusiju...... Zanimljivo

I kakvu ti diskusiju uopšte želiš , zašto potcenjuješ iteligenciju ljudi koji ovde pišu ? Jeste da je ovo burek forum , ali ipak , daj se uzdrži .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.78
mob
Motorola raspala
ne podcenjujem ja nikoga, cak sam se i izvinuo jer je nekome tako zvucalo. a mislim da je u prvom postu sve jasno, primetices recenice koje se zavrsavaju upitnikom (?), eto o cemu sam mislio da ce ljudi raspravljati...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.