Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 15. Maj 2024, 23:34:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto me svi izradjuju?  (Pročitano 3473 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
LG 4X HD
samo da ne ostanem nedorecen... pa cu nestati

izgleda da je ostao utisak da se radujem tudjoj nesreci,verovatno mojom krivicom,pa cu da pokusam da pojasnim sta sa hteo reci,a to je:

iz istih razloga iz kojih devojke cine takve stvari,otkazuju u pos.momentu ili se ne pojave(iskocila ti bubuljica na celu,friz ti je ocajan,treba da dobijes pa te boli stomak,pozvao te neko drugi ko ti se vishe svidja,nemas sta da obuches...itd)

upravo iz slichnih razloga mushkarci to cine(iskocila mu bubuljica,nema sta da obuce,ostao bez kesha,zaboravio da je obecao ortacima da ce da gleda derbi sa njima...itd.)

znachi u 99% slucajeva razlozi su potpuno banalne prirode,i sa te strane nema sta da te brine.to se dogadja SVAKOME.sto me vraca na moj prvi post. npr. pre 100 god. nijedan muskarac koji iole drzi do sebe i svog ugleda nije smeo da dozvoli sebi da ispali devojku,jer bi mu to bio poslednji put.a devojka je imala pravo chak i obavezu da se femka,otuda i taj izraz.danas se prava izjednacuju ali se sa tim izjednacuju i obaveze i problemi.jer ako se od muskarca danas ocekuje da kuva,pere i cuva decu onda se i od vas moze ocekivati da popravljate auto kad se pokvari,pa i da budete ispaljene na sastanku.
pitate se sto vam tipovi ne prilaze?pa pokazite jednakost,pridjite vi.
ne mozes da imas i jare i pare
To je ono sto sam hteo reci,mozda se cini da sam malo strog,ali chemu okolishanje?
mozda je bolje da prochita postove tipa:"jeste,jeste bas su ti muskarci svinje" i slichno,mozete i da se sakupite pa da pokusate da udavite depresiju u brdu chokolade,ali stvarno ne vidim kome ce to doneti ishta dobro.

Eto,zato se to dogadja.zato sto se odnosi medju polovima menjaju a ni mi ni vi se ne snalazimo najbolje u tome.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
BlackBerry 
Tripujes se... Sve je to vrsta tripa... Smile
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


born to be wild

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 201
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia neka tamo
 Smile
e za ovo svaka cast decko je donekle upravu ...kazem donekle ... a i sta bi falilo da ja popravljam kola  Smile ja to obozavam  Smile Smile
elem salu na stranu ...mozda i mi ocekujemo previse ...pa se preterano i nadamo  a kad se desi ovako nesto padamo u bedak Smiley bem li ga ko ce znati mada ima istine u tome sto prica ...ne 100% ali ima
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Never ride faster than your angel can fly...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
sigurno sam da te svi ne izradjuju i da te ne bi svi izradjivali...
jednostavno se desava.nauci da prepoznajes kome se zaista dopadas i sta,makar otprilike,mozes od nekog da ocekujes... Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
HVALA SVIMA NA ODGOVORIMA!!!
Moja sestra kaze da je to karma... ali ja stvarno tako ne radim momcima.
Ovaj momak je malo stariji i zreliji i stvarno me cudi.
Najcudnije mi je to da se isto dogodilo prije nekoliko mjeseci sa drugim momkom.
I zasto me zovu, ponasaju se sasvim nomalno i onda bez ikakvog obijasnjenja jednostavno se nepojave... Da li se meni svidjaju cudaci?

Sandra


ps. Sanjala sam da je impotentan ali to je mozda samo tjesenje same sebe...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 159
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
coveku bre nije stalo do tebe ni kol'ko da lanjskog snega, a verovatno ni prethodnom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 159
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a edit by.... zabranjeno pisanje velikim slovima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Stvarno, misam znala?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
A da li ste razmisljali o tome da je to mozda stvar "igre"? Npr. momak iz nekih svojih razloga zivi u ubedjenju da ce otkazivanjem u poslednjem momentu, naterati doticnu zensku personu da se upravo zapita ovo sto kopka nasu sandrade (sa puno e Smile). Mozda time zeli da je navede da malo vise obrati paznju na njegovo postojanje, misleci da ce joj, cak i citajuci dnevne novine, misli lelujati u njegovom pravcu. Ali... to je sve "mozda".
Otkazao je/nije se pojavio jednom, drugi put... treci put mu vec ne treba pruziti sansu, odnosno oprostiti. Jednostavno mu treba pokazati pravac kretanja i to je to Smile Ukoliko mu je ipak stalo do tog izlaska, vec ce naci nacina da ispravi svoju glupost.
« Poslednja izmena: 25. Feb 2006, 14:36:45 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Meni su se nekada (davno  Smile) desavale slicne stvar u slucajevima da sam u trenutku zakazivanja sastanka bio u pripitom stanju (tipa: "Jel smo mi to sinoc...?  :yes: "...Tri puta! ). E, onda u nekima proradi savest pa, kao, aj da je barem nazovem da se ne oseca bas toliko jadno...
S druge strane, mozda su u medjuvremenu naleteli na neke njima bolje i interesantnije osobe? Who knows...?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 15. Maj 2024, 23:34:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.