Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto je važno preći na Vegetarijanstvo?  (Pročitano 12105 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Citat
Pa iskreno, i meni je (bio) simpatican, ali def. treba da nauci da kontrolise labrnju...
Mislim... na sta bi licilo da ja napisem nesto u stilu da su "vegani debilcine kojima je nedostatak proteina zivotinjskog porekla sprzio i one tri i po mozdane celije koje imaju..."
Tražio bih argumentaciju. Osim ako nije namera pitanja da uvredi.Imaš prava da misliš tako.

 Zašto se branite? Ko je pomenuo životinje? Pričamo o zdravlju,ugrožavanju zdravlja i da je moguće sprečavati bolesti koje nastaju unošenjem životinjskih masti/proteina.
 Tema je tu da informiše,ne da menja nikog od vas.Informacije Vas ne menjaju,Vi ste ti koji to mogu kad i ako po/žele.
 
  Po meni ako jedan doktor dodje do nekih otkrića i pritom javno govori vrlo razumnim tonom,inteligentno i argumentovano,zar to nije vredno pažnje?
 
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Obozavam da ovako upadnem.  Smile

  Po meni ako jedan doktor dodje do nekih otkrića i pritom javno govori vrlo razumnim tonom,inteligentno i argumentovano,zar to nije vredno pažnje?
 
Zavisi od kredibiliteta tog doktora, ali i od prihvatljivosti ideje (=otkrica, jer da bi dosao do otkrica, morao je poci od ideje) koju on zastupa, a koja se moze ili ne uklopiti u nas sistem verovanja. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
 "Sistem verovanja" nije defaultno stanje nego naučeno i/ili prihvaćeno te je sklono preispitivanju i kao tako nije večno  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Tu si, svakako, u pravu.  Smile

edit: Ali, isto tako, moras imati u vidu da postoje i ljudi koji su rigidni (usudjujem se cak i da pretpostavim da je takvih vise, u odnosu na ove ''fleksibilne''), koji ne bi promenili svoj stav i uverenja o, recimo, postojanju Jetija, sve i da ih taj isti Jeti grize za nogu dok mu objasnjavas i dokazujes njegovo postojanje. Wink
« Poslednja izmena: 12. Apr 2009, 01:29:07 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
sto ,jel vas dvojica zivite zajedno pa te tera da jedes travu ?

 Smile

mozda se neko ne bi nasmejao na ovu doskocicu ali ja eto volim kad zbijaju sale na moj racun Smile

Citat
kapiram da si dovoljno inteligentan da ne ocenjujes ko je kakva osoba na osnovu muzike koju slusa ,a to sto neces da kazes svoj zakljucak - e to ti zameram!

nemoj mi zameriti....pre 16-17 godina bih te sigurno okarakterisao na osnovu muzike koju slusas...sad sam malo pametniji pa to ne cinim Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Pa iskreno, i meni je (bio) simpatican, ali def. treba da nauci da kontrolise labrnju...
Mislim... na sta bi licilo da ja napisem nesto u stilu da su "vegani debilcine kojima je nedostatak proteina zivotinjskog porekla sprzio i one tri i po mozdane celije koje imaju..."
Tražio bih argumentaciju. Osim ako nije namera pitanja da uvredi.Imaš prava da misliš tako.

 Zašto se branite? Ko je pomenuo životinje? Pričamo o zdravlju,ugrožavanju zdravlja i da je moguće sprečavati bolesti koje nastaju unošenjem životinjskih masti/proteina.
 Tema je tu da informiše,ne da menja nikog od vas.Informacije Vas ne menjaju,Vi ste ti koji to mogu kad i ako po/žele.
 
  Po meni ako jedan doktor dodje do nekih otkrića i pritom javno govori vrlo razumnim tonom,inteligentno i argumentovano,zar to nije vredno pažnje?
 

Jako je ruzno da vadis recenice iz konteksta, jer ovaj prvi citat glasi:

Citat
Pa iskreno, i meni je (bio) simpatican, ali def. treba da nauci da kontrolise labrnju...
Mislim... na sta bi licilo da ja napisem nesto u stilu da su "vegani debilcine kojima je nedostatak proteina zivotinjskog porekla sprzio i one tri i po mozdane celije koje imaju..."
Ja to ne mislim, ali... eto...mogla bih da spustim raspravu na taj nivo...



Citat
meso ne goji (meso su proteini ) ,ugljeni hidrati i masti goje .izivini sto te pitam ,a sta jedes ako ne jedes meso i mlecne proizvode ?

Izvini sto cu da ti odgovorim - najvise povrce, voce i zitarice... manje meso i mlecne proizvode...
Ja ne znam zasto ste toliko zadrti, pa ne mozete da shvatite da razliciti ljudi razlicito reaguju na odredjene grupe hrane...
Nekima ljudima, jednostavno, ishrana bez mesa ne prija... i to nema veze sa spasenjem zivotinja...  Smile
Mislim.. niko vama ne brani da budete vegetarijanci, ali sjasite vise sa tim argumentima koji se svode na:
a) crevni sistem;
b) zastitimo planetu;
c) jadne zivotinje, imaju osecanja...
Mislim.. da se vodimo na taj nacin sta je prirodno, parili bi se sa svojim direktnim precima, jer zivotinje i to rade... Smiley

Za mene je jedina ispravna ishrana ishrana koja sadrzi sve grupe namirnica... a i ukusnija je... sorry... Smiley

I opet kazem... pravo izbora znaci da neko bira i ono sto se meni ne svica... Vi meni ne smetate, ja vam smetam... toliko o tome... Ciao...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
 

Jako je ruzno da vadis recenice iz konteksta, jer ovaj prvi citat glasi:

Citat
Pa iskreno, i meni je (bio) simpatican, ali def. treba da nauci da kontrolise labrnju...
Mislim... na sta bi licilo da ja napisem nesto u stilu da su "vegani debilcine kojima je nedostatak proteina zivotinjskog porekla sprzio i one tri i po mozdane celije koje imaju..."
Ja to ne mislim, ali... eto...mogla bih da spustim raspravu na taj nivo...

Ne bi ličilo ni na šta.

A zašto bi uopšte i spuštala raspravu na taj nivo?

  Vadjenje iz kontexta?
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Citat
  Po meni ako jedan doktor dodje do nekih otkrića i pritom javno govori vrlo razumnim tonom,inteligentno i argumentovano,zar to nije vredno pažnje?
 
Po meni, internet je pun svakakvih splacina, od kvazi nadri doktora pa nadalje.
Ne lici mi na ljude od kredibiliteta da kace svoje osporavane-od-strane-sistema disertacije na youtube.
Uostalom, da toliko zele nastetiti sistemu, vjerujem da bi se bacili na masovniju propagandu.

IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ne bi ličilo ni na šta.

A zašto bi uopšte i spuštala raspravu na taj nivo?

  Vadjenje iz kontexta?

Pa, vidim da trazis partnera za valjanje u blatu.
Zao mi je, ne mogu da sebi prisutim takav nacin ophodjenja...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
 Ovu i mnoge teme odredjeni ljudi pretvaraju u blato.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.