Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 05. Jun 2024, 10:46:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pošiljka  (Pročitano 32943 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 147
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
sve stoji što si napisala.

narušava mi ugodnu večer s dragim nakon što je ,navodno, bio više-manje jasan i znala je da ga ne interesira.
da, znam, ali meni je to jako iritantno. pogotovo ako je možda saznala za mene i našu situaciju.
možda nije odgovor koji sam htjela. shvatila bi u obrnutoj situaciji ako on ne bi prihvatio možda i potrudila bi se saznati.
možda je bio s njom, možda nije - bi mi bilo ok da znam da bi prešla preko toga.

sesiricu, Smiley
ništa dostavljeno anonimno ne jedem. uostalom, taman smo već pojeli večeru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Evo i mog scenarija:

Pre svega, pochnem od toga koliko verujem toj osobi, ako sam prilichno siguran da joj verujem dovoljno, nema shta da je proveravam na prvu loptu (da, sve moze da se postavlja i kao zuti/crveni karton)

Dakle, neko joj posalje paket, popricham sa njom ko bi to mogao biti, zashto i slichno (osnovna pitanja). Ona objasni, na shta ja kazhem da mi je puno zasmetalo (ako mi bude zasmetalo, neke stvari treba stvarno doziveti, plus zavisi i od koga je shta dobila), i zamolim je (dakle kljuchna rech - zamolim) da regulishe to kako se vishe ne bi ponavljalo jer remeti tu neku nashu idilu ili harmoniju. (dakle, upravo da nam ne bi stvaralo tu neprijatnost i napetost u vezi)

I to je to.
Ako mozhe sama da reshi, a voli me - reshice
Ako ne mozehe sama da reshi, a voli me - reci ce mi pa da joj ja pomognem u reshavanju
Ako me ne voli - nece ni da se trudi da reshava, ponovice se ispad, i tek tada ce pricha mozda dobiti svoj ozbiljniji tok...

Ne znam, ja imam obichaj da stvarno pricham sa devojkom (i vice versa naravno) o tome shta mi nije prijatno i slichno. Recimo jednom je trebala da se vidi sa bivshim, jednostavno sam joj rekao: "Ti si velika cura, znash shta bi smela, a shta ne, utvrdili smo granice josh na pochetku veze, tako da imam poverenje u tebe ako odesh, ali mi i dalje nije bash prijatno zbog toga". Poenta je da mi i stvarno nije bilo, ali sam znao da je to neka nelagodnost koju ja vuchem, a ne mora da bude opravdana. (duga pricha, ali imao sam razlog za nelagodu iako znam da najverovatnije nichega ne bi ni bilo)

Uostalom, nije mali broj sluchajeva kada vas se svi sete tek kada ste u nekoj vezi pa kada pokazhete neku vrednost u istoj, tada rade po principu "ipak sam ga potcenila, sad cu da ga vratim", i naravno, krece se od toga da se pokvari sadasnja veza da bi taj neko ponovo bio singl...

Treba se paziti od takvih ljudi i to je to... Njima su prva meta da poljuljaju tu vec steceno poverenje i sigurnost...

Jednostavno, ja se vodim onim starim pricnipom "ne radi drugome ono shto ne bi voleo da neko uradi tebi", pa u takvim situacijama mozesh blago da podsetish dragog da se stavi u tvojoj kozhi.

Odnosno - da li si njega vec pitala shta bi uradio na tvom mestu da je u pitanju tvoj "obozavalac"?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 147
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
vjerovao bi mi i ne bi trebala napraviti išta. mislio bi da je to neki hir te osobe. to je njegov odgovor.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 13.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Takodje jedna od realno mogucih situacija... Pokushala, pa ako uspe uspe, ako ne ne... Ukoliko je sad sve normalno medju vama, to je dokaz da nije uspela i to je to... Cepajte dalje i uzivajte u vezi...  Smile

Uostalom, ono shto je za nekog "lep gest" za tebe je mozda prenapadno i obrnuto... ne treba ni to izuzimati iz priche... Mozda ni ona nije toliko losha koliko je ovde napravismo  Smile nego jednostavno se setila da on jede tako nesto posebno i da ce to da bude simpatichno sa njene strane ako mu posalje a imala vec kod sebe...

Bem li ga... ja isprichao svoje, pa ako pomaze - pomaze... drugo ne znam sta bih mogao da dodam na ovu temu...

Srecno u svakom slucaju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.64
Citat
Ukoliko je sad sve normalno medju vama, to je dokaz da nije uspela i to je to... Cepajte dalje i uzivajte u vezi

ето ти најодговора на теми ... или наравно можеш и даље да чепркаш око тога, онако као прави опседнути психо њега мало да уходиш а дотичну прогањаш ... ако се довољно потродиш на крају ћеш ископати нешто што ће теби изгледати сумњиво па ћеш направити још већи проблем ... и на крају кад драгом пукне курац и остави те ти ћеш се питати ... о Боже зашто ...

једна нејасна, глупа, сумњива ситуација није вредна ни оволиког твог куцкања по форуму а поготово не лупања главе које си уложила у све то ...

уколико се не деси више ништа осим ове пошиљке ... мирна си. Ако то дозволиш себи.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 147
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Dzobi, sve je moguće. to je baš posebna ishrana, a i napisala je da je bilo namjenjeno njemu. kupila ona to dva mjeseca prije za tipa koji nije pokazao interes i s kojim nije dogovorena ni kava ili kupila ta dan pa laže u poruci - nemam pojma. ne znam zašto nije sama donijela kao lijepu gestu, ako su si već tako dobri da mu kupuje hranu i čuva ju doma. ma dobro, malo seruckam, jer nemam pojma. mene je tajming iživcirao, ali moguće da je slučajno.
hvala Dzobi. Smile 

3maj001, ma kakvo uhođenje i proganjanje. znam da situacija ne zaslužuje toliku pažnju, ali zar nisam imala pravo na neki odgovor?
zamisli da ti cura dobije anonimnu pošiljku dostavljenu od strane druge osobe na kućna vrata, a onda ti pokaže dopisivanje s njim u kojem piše - imao sam to za tebe doma, a ne volim bacati hranu. ....i to napiše osoba koja ne bi trebala znati njenu adresu.
« Poslednja izmena: 09. Jun 2012, 15:06:11 od srdelica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 147
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
Pozdrav svima. Dovoljno ste mi već pomagali tako i znam da sam dosadna...Samo mali apdejt. Dragi mi je rekao da ju je ,ne tako davno, pitao porukom od kuda joj adresa, ali mu ništa nije odgovorila.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.14
mob
I-mate 30 Pro
Pa jos ima..... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 05. Jun 2024, 10:46:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.