Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zašto dete uvek spava u rukama prosjaka?  (Pročitano 9611 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows
Browser
Chrome 28.0.1500.95
Citat
Cekaj, zasto me teras sa teme? Zar ekonomija nije direktno povezana sa prosjacenjem, a obe stavke povezauje obrazovanje? : )
Samo ti kazem sta je stvarna tema, a ne ono sto ti vrtis na svakoj temi bez obzita je li povezana sa tim ili ne...

Citat
To da ja "nemam skole" )mozda i nemam...ko zna ; ) : ) Paaa recimo... ni Tesla je nije imao : ) (naravno, ne zelim da se poredim, daleko od toga).
Nemas, vidi se. A u pravu si, ne bih se usudio da te poredim sa Teslom...


Citat
Izovli prostudiraj, dokazi da je bilo sta od napisanog glupost! : )  Nista lakse, zar ne?
Ako mi treba besplatan humor procitacu.  Smile

Citat
Ti kao skolovan kadar pises klisse, besmislice i trivijalnosti, brukas se...i zidovi crvene : )) Ponovicu, izvoli pogledaj temu.
Svako ne slaganje sa tobom je "Teorija" zavere : )
Smile Smile Smile Smile

Citat
Sistem ne valja, to smo vec kontatovali. Evo, sirim prave informacije...zar to nije jedan od koraka? : ) Besplatno obrazovanje : )
PA lepo produzis dalje pa prosiris to malo. Organizujes neki "Zeitgeist" pokret ili stavec pa cepas. Ne moze to tako iz fotelje.  Smile

Citat
Dokazi da je to "Teorija zavere" ili cuti zauvek :  )))
Ja sam dokazao ono sto pisem : )
Smile Smile

Nemam ja tebi sta da dokazujem. Pogotovo da nesto dokazujem coveku koji misli da je skola indoktrinacija. To je dovoljno meni da vidim da si pun gluposti "teoreticaru zavere".  Smile

Citat
Borba koja predstoji je borba znanjem, evo prilike da nesto naucis.
Pa uradi je. Prenesi to znanje tako sto ces da se boris al ne iz fotelje.  Smile

Citat
Ali ja ne znam sta znaci spinovanje!

Citat
Спиновање је у дословном значењу „завртети” причу или информацију која ће јавност окренути на ону страну која одговара интересима оних у чијем се интересу пласирају информације.

Eto, taman da nesto naucis...

Citat
Dokazi da citam jednu te istu knjigu!
Opet, ne znam sta treba da dokazujem. To vidi svako ko ima oci i ume da procita sta pises...

Citat
Ljudi izlaze vec vekovima, dizu revolucije, sta se desi? Promeni se garnitura...Kurta zameni Murtu, dok pravi vlasnici zivota i smrti ostaju : )
Opet neke teorije zavere o "vlasnicima zivota" i "porobljavanju"?  Smile Smile Smile

Digni dupe iz fotelje i uradi nesto ako ti ne odgovara sistem. Menjaj ga. Inace si jos jedan od onih coveculjaka koji su samo jaki na recima ali ne umeju da urade nista prakticno kako bi te svoje reci sproveli u delo.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.66
mob
Samsung SGH-E590
Na kojim ste to drogama da i ja probam malo? Smile
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.62
Citat
Ako mi treba besplatan humor procitacu.  Smile
Brine me svest koja matematicke dokaze o prevarnom ekonosmkom sistemu dozivljava kao humor : )

Citat
PA lepo produzis dalje pa prosiris to malo. Organizujes neki "Zeitgeist" pokret ili stavec pa cepas. Ne moze to tako iz fotelje.
Zeitgeist vec postoji, na srecu : )

Citat
Nemam ja tebi sta da dokazujem. Pogotovo da nesto dokazujem coveku koji misli da je skola indoktrinacija. To je dovoljno meni da vidim da si pun gluposti "teoreticaru zavere".
Tvom brukanju nema kraja : ) Zidovi crvene : ) Neka vide ljudi kakav kadar radi po skolama.
Ljubodrag Simonovic kaze da su "Skole represivne institucije", a garantovano je zavrsio visoke sistemske skole, ako ja vec nisam ; )
Skola nije indoktrinacija, vec je indoktrinacija ono sto je skola postala. Naravno, ti kao predtsavnik te skole si visoko indoktrinirana licnost, to se vidi iz svake poruke.
Dzaba ti nazivas sve sto ne razumes "Teorija zavere" : ) Matematiku svrstavas pod "Teroija zavere"....jadna ta deca po skolama....

Citat
Pa uradi je. Prenesi to znanje tako sto ces da se boris al ne iz fotelje.
Radim, ne sekiraj se : ) Svako ima svoj nacin borbe, borba kakvu ti dozivljavas je proslost : ) To se ne uci u skoli.

Citat
Opet, ne znam sta treba da dokazujem. To vidi svako ko ima oci i ume da procita sta pises...
Onda ti nece biti tesko da pobijes ono sto sam dokazao : )
Matematicki pismena osoba, sa IQ-om ne ispod 95 moze da razume. Izvoli pogledaj , pa dokazi da je laz to sto sam pisao : )

Citat
Opet neke teorije zavere o "vlasnicima zivota" i "porobljavanju"?
Samo bez nervoze Korisnice marko284 : )

Citat
Digni dupe iz fotelje i uradi nesto ako ti ne odgovara sistem. Menjaj ga. Inace si jos jedan od onih coveculjaka koji su samo jaki na recima ali ne umeju da urade nista prakticno kako bi te svoje reci sproveli u delo.
Svoju velicinu si vec dokazao : ) To je "prosvetni" kadar...na zalost : )
Ja vec odavno radim na promeni, ne sekiraj se...to je za tebe suvise kabasto da bi shvatio : )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Kristal prijatelju... Što se Roma tiče...
Da ja sad dobijem 100.000.000 eura i krenem da zidam grad, koji će moći samostalno da funkcioniše.
Dakle sam sebi proizviodi struju, vodu izvlači iz vazduha, višespratnice koje služe za proizvodnju hrane, itd...

I da taj grad naselim isključivo stanovnicima iz karton sitija... Budimo realni... Šta bi se desilo?

JEDINI način da njih MOŽDA promeniš. Da u taj grad ubacim isključivo ljude sa IQ 120 i više, pa onda postepeno da ubacujem prosečne.
I tek na kraju stanovnike karton sitija, ALI samo jednog po jednog. Jerbo u tom slučaju mogu da biraju, ili da se prilagode ili da idu dalje.

To je jednostavno grupa ljudi koja je navikla da živi za sada, ako danas nađe 10.000 eura na zemlji, danas će ih i potrošiti.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows
Browser
Chrome 28.0.1500.95
Citat
Tvom brukanju nema kraja : ) Zidovi crvene : ) Neka vide ljudi kakav kadar radi po skolama.
Smile Smile Smile Smile

Citat
Radim, ne sekiraj se : ) Svako ima svoj nacin borbe, borba kakvu ti dozivljavas je proslost : ) To se ne uci u skoli.
Ne brini se, znam da nisi naucio nista u istoj. Da jesi ne bi tako lupao.  Smile

Citat
Onda ti nece biti tesko da pobijes ono sto sam dokazao : )
Bih, ali nemam vremena da se bavim besmislicama. Neki od nas mora i da urade nesto u zivotu a ne da se iz fotelje zale kako ne valja sistem.  Smile

Citat
Svoju velicinu si vec dokazao : ) To je "prosvetni" kadar...na zalost : )
Smile Smile Smile

Ne brini se ti za moju velicinu. Samo mi se ne obracaj vise, prevelika sam velicina da bih ti uopste odgovarao na ovakve uvrede takve jedne velicine kao sto si ti. Smile
« Poslednja izmena: 05. Sep 2013, 03:01:39 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.