Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 04:32:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Glasanje
Pitanje: Koje vam se domace vozilo najvise svidja?
Yugo 45-55
15.7%  (18)
Yugo novi
8.7%  (10)
Zastava 128
4.3%  (5)
Zastava 101
15.7%  (18)
Yugo Florida
7%  (8)
Fica
13.9%  (16)
Sva su shit
34.8%  (40)
Ukupno glasova: 115
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zastava - Tuning  (Pročitano 30478 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
Sony Xperia Neo L
Što oćerašte bugarina, stvarno ste neki, sad više neće da nam svrati na sajt. Moram sad ja da vadim stvar.

@Aleksandar Ivanov
Haj men, I hev tu sei thet jour "Flag" is veri veri vel kar, I hope ju voud hev sam grate tajm driving jour "Fleg"... I also lajk that veri powerfull lajts in front, it makes maj ajs vonna cray. Lots of greetings from rest of the mighty Balcany!
hahaha  Smile Smile Smile
molim te,reci mi da se zaebavas  Smile
a najjace je ovov flag  Smile Smile ime automobila se ne prevodi  Smile
« Poslednja izmena: 11. Okt 2008, 10:57:46 od ooooooooooo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 408
Zastava Šavnik, Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6280
a ti si mu sa owim engleskim jebo kewu Smile Smile Smile Smile

Al on je prvi počeo  Smile
IP sačuvana
social share
Петар Петровић Његош

Сердар Вукота: Што грајете, који су ви јади,
                       а ево сте гори него ђеца !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 408
Zastava Šavnik, Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6280
Što oćerašte bugarina, stvarno ste neki, sad više neće da nam svrati na sajt. Moram sad ja da vadim stvar.

@Aleksandar Ivanov
Haj men, I hev tu sei thet jour "Flag" is veri veri vel kar, I hope ju voud hev sam grate tajm driving jour "Fleg"... I also lajk that veri powerfull lajts in front, it makes maj ajs vonna cray. Lots of greetings from rest of the mighty Balcany!
hahaha Smile Smile Smile
molim te,reci mi da se zaebavas Smile
a najjace je ovov flag Smile Smile ime automobila se ne prevodi Smile

Razumjem vašu ogorčenost sa moj engleski, priznajem da nijesam baš neki u pisanje Smile A ime auta sam mu preveo samo iz razloga da mu bude jasnije o kojem je autu riječ. Inače znam da se lična imena ne prevode ali ođe je Bugar u pitanje, ako mu ne prevedeš on ne može ništa da razumije.
IP sačuvana
social share
Петар Петровић Његош

Сердар Вукота: Што грајете, који су ви јади,
                       а ево сте гори него ђеца !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Life begins when you accept your fate!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 846
Zastava Kraljevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Motorola V3 RAZR
Alo bre,jel vi gledate kad je napisan post na koji replicirate???
U martu 2006.godine...Pre samo 2.5 godina...
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Cmok..Sledeca,cmok...sledeca,cmok...sledeca...
              Zene?Obozavam ih!!!




I'd rather push a Fiat, then drive a VW...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Keep the wheelz rollin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Yugo rules....
Ja imam jugica 1500 kubika od fiata... E to je mashina...
Kupujmo domace,obnovimo Srbiju... Smile

I poginimo usput..
IP sačuvana
social share
Sometimes the truth is not good enough, sometimes people deserve more, sometimes people deserve to have their fate rewarded ...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


живи сваки дан као да ти је последњи ...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 208
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Nokia 6230
Yugo rules....
Ja imam jugica 1500 kubika od fiata... E to je mashina...
Kupujmo domace,obnovimo Srbiju... Smile

I poginimo usput..

Da pogineš možeš i Poršeu i u Ferariju... Da li će ti to posle biti veće zadovoljstvo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Burn the tire, not your soul...

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4377
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Nokia N73 Music
u Porseu i Ferrariju se zna zasto se gine... u Yugu se gine pod obavezno... to ti je kao standardna oprema...

i, da, bilo bi mi vece zadovoljstvo da poginem u Ferrariju  sa 250, tu sam makar nesto uradio za zivota, a u yugu pogines sa 40 na sat, kad udaris u kontejner, a ionako si ziveo ko mis...
« Poslednja izmena: 19. Okt 2008, 18:21:16 od GPC_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61231
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia E
u Porseu i Ferrariju se zna zasto se gine... u Yugu se gine pod obavezno... to ti je kao standardna oprema...

i, da, bilo bi mi vece zadovoljstvo da poginem u Ferrariju  sa 250, tu sam makar nesto uradio za zivota, a u yugu pogines sa 40 na sat, kad udaris u kontejner, a ionako si ziveo ko mis...

Ja vecu glupost u zivotu nisam cuo Smile koja je razlika poginuo u porseu ili u yugu svi ce reci ma neka budala se zaletela i poginuo niko se nece secati auta a tvoj spomenik pored puta posecivace psi lutalice da se olaksaju na njega, razmisli malo o tome.

Sto se tice zastave i sam vozm yuga 55 iz 1992-e, znao sam ja da postoje i drugi automobili osim yuga kad sam kupovao auto ali yuga kupuje onaj ko krpaci za kakav takav auto da moze da se usluzi i tu nema diskusije, kad se pomislim koliko puta me je izcupao iz raznoraznh situacija kad sam kasnio kad je padao sneg ili kisa kad sam 3-4 puta odleteo do hitne pomoci da odvezem babe i dede, koliko puta je kevi doteglio zimnicu sa pijace da ne secamo u rukama, koliko je prvih majeva izvezao do Vlasinskog jezera do Babinog zuba Zavojskog jezera to broja nema...
Inace on je daleko od dobrog kad se sve sakupi ja sam u njega ulozio za ovih 10ak godina voznje oko 1200e sve je komplet menjano farbano vareno i tako dalje, mada ja nisam imao srece kad sam kupovao ovog yuga jer je uvoz bio 3 nedelje kasnije ali ko je znao to.. i ja sam kupio malo losijeg a nalickanog yuga sada nema sanse da se pevarim tako, mada drugar je kupio neku godinu kasnije yuga i nikad mu nista nije muvao ako je potrosio na njega 100e za 6 godina je cu da se obesim odmah.. sve zavisi...
Zastavina auta su generalno gledano jedno veliko sranje tu nema diskusije ja to najbolje znam ali nisu toliko losa da covek ne moze da se uzluzi nemojmo preterivati.
Sto se tice budzenja a bre ljudi ko voli nek izvoli za svoje pare to rade iz svog dzepa, ima nekih bas lepih ideja a neki ga totalno uciganisu.
Inace sportski yugo je kao cudoviste iz Loh Nesa svi znaju da postoji a niko ga nikada nije video
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Keep the wheelz rollin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ja sam to reko firugirativno, neko gore ^ shvata sve bukvalno u zivotu kolko mogu da primetim.
Ne smarajte sa tim gini u ovo gini u ono.
Jugo je sranje, neka prica ko sta oce, taj ko ga fali samo tesi sebe.

IP sačuvana
social share
Sometimes the truth is not good enough, sometimes people deserve more, sometimes people deserve to have their fate rewarded ...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 04:32:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.