Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zashto devojke nemaju vishe poverenja u mushkarce?  (Pročitano 9536 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Tog nasilja nad decom i ženama ima jako puno, a slučajevi koji se prijave policiji su vrh ledenog brega, jer je broj neprijavljenih slučajeva mnogo veći. Uličnom nasilniku neko od zaštitnika može zapretiti ili ga preventivno pretući, ako takav zaštitnik postoji, a mnogo je gore nasilje u okviru porodice, jer žrtva ne može izbeći nasilnika, pogotovu kad su u pitanju deca i tinejdžeri, a ne postoji ekonomska osnova da se raskine zajednički život sa nasilnikom jer je i majka podređena. Pokušaji da se takvima kod nas pomogne akcija "sigurne kuće" nailazi na brojne probleme kao što su loš tretman pravosudnih organa, odbijanje poslodavaca da takvu žrtvu zaposle, ako nađe posao premala plata, stanodavci ih ne primaju na kiriju čak i kad su u pitanju stanovi lošeg kvaliteta. Nije to došlo sa ovom novom krizom toga je bilo puno i ranije samo je važilo "pevaj kako cveta cveće" tabu-tema. Oni koji danas javno govore o tim problemima se napadaju propagandnim patkama i demagogijom.

Znam sa slučaj manijaka koji je operisao po liftovima u 60tim blokovima na NBG, Policija se angažovala da ga uhvati sa agentima i agenticama u civilu. Uspeli da ga upecaju ali se otvorio problem kako da sastave optužnicu za težu kaznu, jer nije počinio teže delikte, pa su to rešili klasično prebijali ga ko vola.

Mi kao društvo imamo kult da je nasilništvo nekakva velika muškost, pa se to jasno vidi u sudskim parnicama protiv takvih, više češ dobiti za krađu boxa cigareta iz trafike nego za silovanje maloletnice od 12 godina.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Bio sam prilično sumoran u komentarima na ovu temu. Da malo ohrabrim devojke i žene, ne sme se olako odustajati od života, bar smo mi ovde svašta preturili preko glave i pri tome živeli. Viđam ja posvuda atraktivno obučene cure, idu same i ne žele da im život bude prikraćen zbog strahova, a ima načina da se opasnosti neutrališu ili svedu na minimum, nisu ni ti nasilnici sila nad silama, a nisu ni naše cure mačiji prdež da ih svako može tek tako ugroziti. Ja iz svog skromnog muškog iskustva znam da je devojkama stalo da budu lepo i ženstveno obučene, a vreme za provod se pomerilo u kasnije večernje sate. Ne uskraćujte cure sebi noćni život i atraktivno oblačenje samo zato sto ima kretena, jer takvih kretena ima i u Iranu gde su žene zabrađene i nema noćnog provoda kao ovde. Ja imam mišljenje da je samouverena i sexi obučena devojka manje na meti manijaka, da tu ne računamo mangupska dobacivanja frajera koji su OK, ima to objašnjenje ali da se ne uplićem u dugu priču.

Ma samo napred cure, jednom se živi!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Internets. Serious fucking business.

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2844
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung krsh
...ma ja imam najbolje reshenje... krupnog druga od 180cm i nokte od 1cm... ko neshto pokusha gotov je... ima nasilja u porodici... cale mi je bivshi karatista, dechko moje sestre je bio snajper u iyraelskoj vojsci, baba je zamalo uhapshena jer je prebila nekog seksluanog manijaka, sestra mozheda prodje kao sumo rvach... mislim nema nasilja medju nama niko se ne udara medjusobno ili bez razloga... samo u samoodbrani...

isto je dobra stvar imati tekvondo klub majicu... s tim se uvek shetam pored manijaka pa niko ne sme da me pipne...
IP sačuvana
social share
http://img53.imageshack.us/img53/4131/boinggx6qy9.gif[/img][/url] If you can read this you don't need glasses
Anonymous... Because none of us is as cruel as all of us!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
"... s tim se uvek shetam pored manijaka pa niko ne sme da me pipne..." ???????  Smile Smile Smile

Dete drago, ti ne smes da se setas pored manijaka vec da ih zaobilazis i da se klonis belaja  Smile Jbt ne mogu da verujem sta procitah  Smile

Mozda to i jeste srz problema. Roditelji nisu dovoljno dobro vaspitali svoju decicu, koja su se kasnije pretvorila u manijake svih vrsta  Smile

« Poslednja izmena: 13. Jan 2007, 15:43:58 od Oblachak »
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Lupa gluposti ... -_-
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Малецка је прилично disturbed.
Шалу на страну, чуднија је од најчудније девојчице у пубертету.
Манијаци, теорије завере....ко зна шта још. Ванземаљци?
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Jos bolje ... nosi njihovo dete, vantelesna oplodnja ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
čitam njene postove,

i gledam onu djecu njenih godina.... Smile,

kojima se bavim,jer mi je profesija vezana za njih,

pa se sve nadam da su im glavice sređenije od njene.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Jos bolje ... nosi njihovo dete, vantelesna oplodnja ... Smile

А можда је и сама.... Smile
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Ma ne dirajte mog omiljenog LOoDAk-a  Smile
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.