Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zarada na internetu - za one koji nemaju svoj sajt i ne zele ga imati  (Pročitano 150279 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 133
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
HTC Desire HD
Primer: Donkeymails.com - uclanjen sam od kraja 2005 a ima ih jos. Ima dosta prevara ali zar ih nema svuda oko nas Smile
A odakle ti ideja da postoje toliko dugo? Vecina ne prezivi prvu godinu postojanja.

Samo da uradim update sta se sve desavalo u poslednje dve godine i koliko sam napredovao od poslednjeg posta ovde. Trenutno zaradjujem oko 3000$ mesecno cistog profita i nameravam da i dalje napredujem i uvecavam svoj kapital. Svi ljudi koji pricaju da zarade na PTC i slicnim sajtovima nema su samo lenji da svojim radom postignu bar slicno onome sto sam ja postigao.

Ukoliko neko zeli da procita nesto vise moze pogledati ovde ************ - link uklonjen by chelavi1. Ako imate neka pitanja mozete me pitati putem PM na bureku ili putem kontakt forme na mom sajtu.

Verujte da granica nema i da se trud uvek ali uvek isplati.

EDIT Posto mi je link ka sajtu "neocekivano" uklonjen obratite se putem PM.

« Poslednja izmena: 14. Jul 2013, 16:52:45 od slobx »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Apple iPhone 12, S21
EDIT Posto mi je link ka sajtu "neocekivano" uklonjen obratite se putem PM.

Ukoliko procitas pravilnik, neocekivano uklanjanje linka ka sajtu ce se objasniti samo od sebe.  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
mob
Samsung S8 Plus
EDIT Posto mi je link ka sajtu "neocekivano" uklonjen obratite se putem PM.

Ukoliko procitas pravilnik, neocekivano uklanjanje linka ka sajtu ce se objasniti samo od sebe.  Smile

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Bez linkova u licnom tekstu

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Malo su besmisleni ti PCT programi, a jos vise ovi koji ih reklamiraju, pa zbog svog ref linka pricaju kako je dobro u nadi da ce neko kliknuti i isprobati se.   

Neko radi nesto sa adsense?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.101
Ovo sto si napisao za PTC sajtove je do nekle tacno ali ne vazi za svaki od njih.     
Radim preko jednog PTC sajta koji je u osnovi PTC i placa te za to glupo kliktanje reklame od cega ne mozes ni 5$ zaraditi za godinu dana.     Fora je u tome sto na tom PTC sajtu postoje i drugi nacini zarade, a jedan od njih je resavanje minijobova.    
U pocetku mi je bilo dosta tesko i malo je hvalilo da odustanem jer sam ulozio ogroman trud ali nisam bio zadovoljna zaradom.     
Nakon prvog meseca u kome nisam bio zadovoljan svojom zaradom krenuo je napredak i sada mogu da se pohvalim da sam za narednih 45 dana zaradio 330$.     Novac sam podigo i sve je regularno sto se isplate tice.     Od moje prve isplate je proslo dve nedelje i za sada imam zaradjenih 110$ i iz ovoga mogu da zakljucim da je moja mesecna zarada 200$ i sa tom sumom sam vec zadovoljna kada je u pitanju ovaj nacin zarade.     
Ovde ne govorim o hiljadama i hiljadama eura i o tome kako necete raditi nista i zaradicete, vec govorim o cinjenicama iz sopstvenog iskustva.     Zarada je mala u odnosu na neke druge vidove zarade ali je i trud neuporedivo manji.     
Za ovo je potrebno poznavanje engleskog jezika ali nije neophodno jer google translate odlicno zavrsava posao.  
Od navlacenja referala nemas nista sve dok ih ne naucis kako se zaradjuje.     
Ukoliko je neko zaintesovin i ako ima neko pitanje pisite na PP jer je na forumu najverovatnije zabranjeno reklamirati i ostavljati bilo kakve linkove.    
« Poslednja izmena: 04. Apr 2015, 14:26:38 od vucha88 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Будно око Ћелавог прати свако кршење правилника  Smile Smile
Што се тиче Интернет зараде мени некако најлакше и најзанимљивије, а притом и најмање цимања, ово са Јутјуб партнерством. Планирам да га пробам ускоро.
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
Citat: vucha88 link=topic=169166. msg11829091#msg11829091 date=1428150298
Ovo sto si napisao za PTC sajtove je do nekle tacno ali ne vazi za svaki od njih.      
Radim preko jednog PTC sajta koji je u osnovi PTC i placa te za to glupo kliktanje reklame od cega ne mozes ni 5$ zaraditi za godinu dana.      Fora je u tome sto na tom PTC sajtu postoje i drugi nacini zarade, a jedan od njih je resavanje minijobova.     
U pocetku mi je bilo dosta tesko i malo je hvalilo da odustanem jer sam ulozio ogroman trud ali nisam bio zadovoljna zaradom.      
Nakon prvog meseca u kome nisam bio zadovoljan svojom zaradom krenuo je napredak i sada mogu da se pohvalim da sam za narednih 45 dana zaradio 330$.      Novac sam podigo i sve je regularno sto se isplate tice.      Od moje prve isplate je proslo dve nedelje i za sada imam zaradjenih 110$ i iz ovoga mogu da zakljucim da je moja mesecna zarada 200$ i sa tom sumom sam vec zadovoljna kada je u pitanju ovaj nacin zarade.      
Ovde ne govorim o hiljadama i hiljadama eura i o tome kako necete raditi nista i zaradicete, vec govorim o cinjenicama iz sopstvenog iskustva.      Zarada je mala u odnosu na neke druge vidove zarade ali je i trud neuporedivo manji.      
Za ovo je potrebno poznavanje engleskog jezika ali nije neophodno jer google translate odlicno zavrsava posao.   
Od navlacenja referala nemas nista sve dok ih ne naucis kako se zaradjuje.      
Ukoliko je neko zaintesovin i ako ima neko pitanje pisite na PP jer je na forumu najverovatnije zabranjeno reklamirati i ostavljati bilo kakve linkove.     
Pošalji u PP
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1208
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
mob
Nokia 
Ovo je veoma zanimljiva tema, jer mnogi stvaraju osecaj da je za internet zaradu potreban sajt.
Da bi radili i zaradjivali na internetu, uopste nije potreban sajt. Samo malo kreativnosti, truda i zelje za uspehom, uz pravi posao svakako da ce doneti zaradu. Mnogo veci problem je sto vecina ljudi i dalje smatra da je sve to prevara, umesto da se uhvate posla pocinju da pametuju..., samo se pitam da li mogu tako da se ponasaju kada rade kod privatnika za 15-20 hiljada.
Ja sam nekoliko meseci u internet poslovanju, i veoma sam zadovoljan. Nemam svoj sajt, koristim blogove i drustvene mreze, kao i neke interneet alate, to je sve, a sto je najvaznije, besplatno je ili po pristupacnim cenama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
mob
Alcatel OT Telenor Smart
Ovo je veoma zanimljiva tema, jer mnogi stvaraju osecaj da je za internet zaradu potreban sajt.
Da bi radili i zaradjivali na internetu, uopste nije potreban sajt. Samo malo kreativnosti, truda i zelje za uspehom, uz pravi posao svakako da ce doneti zaradu. Mnogo veci problem je sto vecina ljudi i dalje smatra da je sve to prevara, umesto da se uhvate posla pocinju da pametuju..., samo se pitam da li mogu tako da se ponasaju kada rade kod privatnika za 15-20 hiljada.
Ja sam nekoliko meseci u internet poslovanju, i veoma sam zadovoljan. Nemam svoj sajt, koristim blogove i drustvene mreze, kao i neke interneet alate, to je sve, a sto je najvaznije, besplatno je ili po pristupacnim cenama.

И шта ти је у опису посла?
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Postoje odredjeni sajtovi gde je interent marketing doveden na jedan ozbiljan nivo i gde se realno moze ostvariti solidna zarada uz ulozen trud,ja licno radim preko jednog sajta,ima registrovanih preko 4 miliona ljudi i zarada se ne ostvaruje od kliktanja i slicnih gluposti vec je rec o ozbiljnom sistemu u kojem kao nov clan dobijete besplatna uputstva i pomoc oko pocetnog snalazenja a dalja strategija zavisi od vas i vase kreativnosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.