Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 ... 61 62 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zarada na internetu - za one koji imaju sajt (ili planiraju) ali nemaju prihode  (Pročitano 205761 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 427
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
Nokia X6
Mislim da previše očekuješ od toga...

zasto tako mislis Smile
« Poslednja izmena: 21. Apr 2014, 08:48:25 od Gooty »
IP sačuvana
social share
Chelsea the champions europe
ako radis isto sto je uradio i on onda nisi nista bolji od njega
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
Nokia 6120
Zato što je CTR mali, cena po kliku mala, pa ti samim tim treba jako velika poseta za neku osetnu lovu... Osim ako si u nekoj ludoj niši gde je klik par dolara...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 427
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
mob
Nokia X6
aaa, ja mislio da si rekao za Affiliates.  Smile
IP sačuvana
social share
Chelsea the champions europe
ako radis isto sto je uradio i on onda nisi nista bolji od njega
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
Nokia 6120
Affiliate ako dobro upakuješ može biti kul...
« Poslednja izmena: 21. Apr 2014, 12:33:03 od Filip93 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 30.0
mob
LG Nexus 4
moze, samo sto je kod nas zabranjen za kladionice, znas slucaj jos iz 2005... jbg  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
Citat: stegonosa link=topic=169171. msg10489275#msg10489275 date=1339704557
Citat: jorga link=topic=169171. msg10487335#msg10487335 date=1339604978
da li ste imali iskustvo sa
MoreNiche?

Nisam nešto ozbiljnije pokušavao, ali ako hoćeš da učiš dobri su za to, odlična podrška, lični mentor, obilje resursa i tutorijala (što pdf što video), specijalizovani forum i sl.  Ljudi se žale da je ta medicinska/kozmetička niša previše konkurentna, ali ovi ne bi rasli i razvijali se da ne može da se radi.  Najbitnije je da te ne lažu oko osnovne stvari a to je da moraš dosta da radiš i što ti pomažu da ne lutaš i razbijaš glavu sam.  
Kao što rekoh, nisam pokušavao da se uključim u to, jer nemam vremena zbog redovnog posla i sl.  a ako hoćeš da uspeš moraš da zagreješ stolicu (i tastaturu).  Uskoro ću početi sa nečim što nema veze sa njihovom mrežom (jedan od projekata će skoro sigurno imati) ali znanje koje sam stekao iz njihove mreže je bilo neprocenjivo za mene koji ništa o affiliate nisam ni znao.  Dakle, ne moraš da radiš sa njima, ali uzmi šta nude za učenje.

ClickBank je ogromna mreža, sa dugom tradicijom,  koja pruža dosta mogućnosti ali ipak treba da znaš šta radiš, ako si nov ipak prvo malo uči, mada ništa ne pruža bolju motivaciju kao rad.  Sajtove o kojima sam odavno razmisljao napravili su neki drugi dok sam ja "razmisljao", tamo gde sam nakon kraće pripreme krenuo nastavio sam jer te vuče rad da nastaviš dalje i da bude bolje nego što je bilo u početku.  I još najvažnije, neka te ne plaše greške i neuspesi, oni su neprocenjivi u sticanju znanja i iskustva.

Moja preporuka je da procunjas po MoreNiche zbog potrebnog znanja na jednom mestu, a temu iliti nišu izaberi po svojim afinitetima, biće svejedno da li je Clickbank ili neka druga affiliate mreža (naravno proveriš iskustva sa konkretnim proizvodima koje bi da promovišeš, kako drugi prolaze sa njima i sl), imaš i drugih mreža Commision Junction (ogromna) i sl.  ali su principi isti, zato je najvažnije da prvo njih naučiš.

Probao sam Clickbank, uspio da zaradim nešto i tražim ljude koji su probali i uspjeli nešto da zarade.  Da otvorimo temu ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
mob
Nokia 6120
Može, otvori temu za affiliate, mada nisam siguran da li na ovom forumu ima dovoljno ljudi koji se time bave da bi to zaživelo Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 108
mob
Motorola 
Pozdrav svima na Burek-u.  Smile Necu otvarati novu temu pa cu postaviti pitanje ovde. Dali znate neki free sajt ,gde mogu napraviti internet prodavnicu ali da nema ogranicenja?
« Poslednja izmena: 05. Dec 2017, 22:54:23 od zokitdi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Pozdrav svima na Burek-u.  Smile Necu otvarati novu temu pa cu postaviti pitanje ovde. Dali znate neki free sajt ,gde mogu napraviti internet prodavnicu ali da nema ogranicenja?

Kakvih tacno ogranicenja?
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 108
mob
Motorola 
Pa kao npr. probna verzija mesec dana, nakon toga ukoliko Vam se svidja i zelite da nastavite uplatite. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 61 62 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.