Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zarada na internetu - za one koji imaju sajt (ili planiraju) ali nemaju prihode  (Pročitano 206151 puta)
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
da i??
sta je tu cudno!
Kod svih tih servisa za npr pay per click jasno je navedeno da se racuna samo click sa razlicitog ip-ja sto je po meni i logicno a sto je ovo balkan i totalno smo zakrzljali to i nije njihova stvar
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Citat
da i??
sta je tu cudno!
Kod svih tih servisa za npr pay per click jasno je navedeno da se racuna samo click sa razlicitog ip-ja sto je po meni i logicno a sto je ovo balkan i totalno smo zakrzljali to i nije njihova stvar
1. To jeste njihov problem, jer oni guraju servis koji se bavi iskljucivo ovim trzistem. I u svetu nije preterano retka stvar da vise ljudi ide preko ip, narocito ako je u pitanju proxy za neku lokalnu mrezu ili manji faks, centar, skolu i sl..
2. Ni jedan ozbiljan servis ne gleda "unique click" na osnovu ip adrese. Postoji toliko kriterijuma koje npr adsense kupi o svakom kliku. Jasno se moze utvrditi koji je click laziran, narocito ako je to u ovom obimu.

Ne znam da li je korisnik lazirao klikove, mozda jeste.. i da nije, ne bi bio prvi put da se ovako nesto kod nas desava...
To je jedino = najbolje sto imamo, tako da.. kome odgovara, odgovara.. kome ne.. ne...

Sto se tice prakse da se proverava pred placanje.. to je normalno i svi to rade.. adsense mesec dana proverava pa nakon toga salje npr.

Sa druge strane, adsense ima ekstremno detaljne uslove koriscenja.. a ja to na urbae kad sam trazio svojevremeno uopste nisam mogao naci, barem ne uslove koriscenja za partnerski program.

Takodje.. adsense vraca novac sponzorima u slucaju da je neko lazirao klikove za njihove reklame...

Cinjenica je da je urbae usao u nesto za sta nije bio spreman... dobio sam x spam mailova i nekoliko poziva telefonom da se prikljucim njihovoj kampanji sto kao partner za prikaz sto kao oglasivac za neke firme sa kojima sam radio, i odziv je ocigledno jako slab..
Takodje prica sa cpm za koji se svi prijave pa tek nakon prijave ti kazu da to nije do tebe nego to ako sponzor izabere moze i tako je jako jako smesna...
Pricao sam o tome sa njima pre vise od godinu dana.. nista se nije promenilo...

Opet.. znam par ljudi koji redovno dobijaju isplate.. nisu velike, ali pokrivaju im troskove interneta i mobilnog i njima je to dosta...
Ako vam ne odgovara.. jebiga.. izbor nemate... niko vas ne tera da ih koristite.. ja, prvi, sam izabrao da ih preskocim...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Ajmo svi... 1...2...3...ajde....

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Zanima me ako zelim da postavim blog i izaberem temu o kojoj cu pisati , recimo o knjigama...

- E sad, blog bi pisao na engleskom, ali tu ima jedan problem ...hm engleski jezik  Smile nije da
ga ne znam, ali imam jos problema sa izrazavanjem i vremenima, pa me zanima da li bi to u velikoj
meri odvratilo posetioce....

- A drugo sto me zanima koliko bi moj blog delovao ozbiljno kada bi drugi pisali clanke
..ili ako bih koristio neke besplatne clanke...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Citat
- E sad, blog bi pisao na engleskom, ali tu ima jedan problem ...hm engleski jezik   nije da
ga ne znam, ali imam jos problema sa izrazavanjem i vremenima, pa me zanima da li bi to u velikoj
meri odvratilo posetioce....
Ako pises o knjigama i ne znas jezik.. slozices se da to nije bas privlacno...
Citat
- A drugo sto me zanima koliko bi moj blog delovao ozbiljno kada bi drugi pisali clanke
..ili ako bih koristio neke besplatne clanke...
Drugi.. zasto da ne... besplatni clanci.. to je ceo svet vec video.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Ajmo svi... 1...2...3...ajde....

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Citat
- E sad, blog bi pisao na engleskom, ali tu ima jedan problem ...hm engleski jezik   nije da
ga ne znam, ali imam jos problema sa izrazavanjem i vremenima, pa me zanima da li bi to u velikoj
meri odvratilo posetioce....
Ako pises o knjigama i ne znas jezik.. slozices se da to nije bas privlacno...

Dobro to sam naveo kao primer, ali koliko to moze uticati na posetioce ako je blog na engleskom a
gramatika bas i nije na nivou ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Ajmo svi... 1...2...3...ajde....

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Lose sam ubacio citat, izvanjam se

Dobro to sam naveo kao primer, ali koliko to moze uticati na posetioce ako je blog na engleskom a
gramatika bas i nije na nivou ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Mnogo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Netscape 7.2
mob
Motorola 
A da li je po tebi blog pametna stvar,posto ne treba ti nikakvo znanje.Ne razumem zasto ce neko citati nesto na nekom sajtu,ako postoji blog na kojem se sve moze napisati za par minuta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone 6s
Blog je sajt.
Procitaj prvu poruku, sve lepo pise.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 32
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja se izvinjavam sigurno ste pisali o ovome ali ja nemogu da nadjem.
nego hteo sam da pitam kakav mi racun treba u banci da neko iz druge zemlje (npr.amerike) moze da mi posalje novac na ta racun.neka elektronska uplata ili tako nesto.
Hocu da radim nesto kao dobijem freehost,freegaleries,a ja samo treba da pravim sajtove,uploadujem ih i prijavim na sto vise link lista.i ako me ukenja mogu da uzmem  100<500$(sve to deluje lako,ali nije.nema lake zarade!)
                                                                                                                    hvala unapred na odgovoru!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.