Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 ... 56 57 59 60 ... 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zarada na internetu - za one koji imaju sajt (ili planiraju) ali nemaju prihode  (Pročitano 205878 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.0.16823
mob
SonyEricsson K750 on Linux
Sto si prvoga tice apsolutno se ne slazem jer to pre svega zavisi od tematike kojom se tvoj web bavi i od tvoga znanja i vestine a ne da li si u nekoj mrezi.mogu da ti navedem licni primer za projekat koji treba da krene za mesec dana dve manje firme su sremne za saradnju prva 3 meseca na osnovu samo rezimea koji sam predocio dakle nijednog posetioca jos nemam... Ako cekate da firme pronadju vas onda stvarno i moze da bude kako si napisao


a ova druga stvar,mogu da prihvatim sve sto si rekao da su ljudi korektni ali prema kome to je drugo pitanje.da se ne lazemo isplate kasne  a nekada se i ne isplati sta treba a papir koji potpises je na tvoju stetu u smislu neke tuzbe
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Sto si prvoga tice apsolutno se ne slazem jer to pre svega zavisi od tematike kojom se tvoj web bavi i od tvoga znanja i vestine a ne da li si u nekoj mrezi.mogu da ti navedem licni primer za projekat koji treba da krene za mesec dana dve manje firme su sremne za saradnju prva 3 meseca na osnovu samo rezimea koji sam predocio dakle nijednog posetioca jos nemam... Ako cekate da firme pronadju vas onda stvarno i moze da bude kako si napisao
To i dalje ne menja cinjenicu da je ono sto sam ja napisao apsolutno tacno u 99.9% slucajeva. Treba ih naci, treba nastupiti na pravi nacin, treba im ponuditi ono sto ih zanima...
Vecina ljudi to niti umeju, niti mogu, a u mnogim slucajevima je prosto i kao strategija neprimenjivo...
Prilicno je besmisleno reci... znas ja na osnovu porfolija dobijam sve... cool. Koliko godina nekome ko pocinje treba da taj portofilio napravi?
Cak i da ima smisla, cak i da ume?
I dalje su agencije vecinski prodavci oglasnog prostora...
Interni sales je super stvar, ali nije nesto sto moze da radi svako i ima puno primera gde prosto ne moze tako lako da se primeni...
Primera radi, neko sa publikom kakva je ova ovde, moze da ima veliki problem jer mu je 95% potencijalnih klijenata vec aktivno u oglasavanju kroz agencije i cak i da dodjes na pravo mesto, da pricas sa pravim ljudima, dobices vrlo verovatno odgovor da oni to ipak rade kroz Direct ili Httpool jer tu posalju sta im treba i dobiju sve sazvakano kad kampanja prodje...
Naravno, ima prostora dosta, jer ovo je ipak brand i ime koje je prepoznatljivo, ali vecina ljudi nisu u takvoj poziciji.

Citat
a ova druga stvar,mogu da prihvatim sve sto si rekao da su ljudi korektni ali prema kome to je drugo pitanje.da se ne lazemo isplate kasne  a nekada se i ne isplati sta treba a papir koji potpises je na tvoju stetu u smislu neke tuzbe
Prema svakome sa kime saradjuju. Isplate uglavnom ne kasne ali postoje sa specificnim oglasivacima, specificni uslovi koje covek mora da prihvati. Ne postoji ni jedan papir koji je na tvoju stetu, ugovori su transparentni, a narudzbenice koje saljes nedvosmislene. Stvar je jednostavna - moze ti se desiti da ti agencija ne plati, samo ako njoj nikad ne bude placeno, a sanse da se to desi, barem sa velikim agencijama, gotovo su nikakve. Kasnjenje je nesto drugo, ali tu je komunikacija i na startu jasna... zna se ko kasni, koliko kasni otprilike... Primera radi jedan od najvecih oglasivaca kasni 3-4 meseca (vec tri godine svaki put u vise od 10 kampanja), ali uvek plati, drugi pak placa 30 dana od kraja oglasavanja - u dan, treci placa 1. u mesecu, mesec dana od kraja meseca kada je zavrsena kampanja i sl. Iskreno, ne znam nikoga ko je ostao uskracen za svoj novac, a znam manje vise sve ljude koji su nesto iole ozbiljno radili...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
LG Nexus 4
ovo zvuci ohrabrujuce svakako Smiley

btw preskocio si samo deo sa kraja prosle str za brojku tj brojcano izrazen projam "bas dobrih rezultata" ... ako nije slucajno tj ne znas ili ne smes da kazes ... nije frka ... nego ne bih da smaram pa cisto reko mozda nisi video  Smile

btw pokusacu i direktno ... na par mesta gde znam da se njima ta reklama moze vratiti x puta vise ... jer je to mesto gde se bukvalno skuplja celokupna njihova potencijalna klijentela ... pa cu videti kako to prodje za dalje  ... ali to nakon sredjivanja cele price Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Citat
mozes li mi samo pribliziti pojam "bas dobrih rezultata" u gore pomenutoj situaciji ... u brojkama ... znaci koju bi to brojku posecenosti trebalo dostici da bi se u takvu mrezu upalo i radilo sa tim agencijama?
To znaci da klijent zaista oseti to sto se oglasavao kod tebe... da to bude neocekivano dobro, znacajno bolje od ostalih sajtova...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
LG Nexus 4
ok Smiley znaci ne radi se o sammim brojkama ... tu vise dolazi na znacaj onda jedan tvoj post koji nije na bureku Smiley

Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.0.16823
mob
SonyEricsson K750 on Linux
Nemam opciju citata ali nadam se da cete razumeti ovako

na pocetku samo bih hteo da razjasnim nesporazum jer kad sam rekao rezime mislio sam na rezime projekta uz koga ide i moj  Cv a ne samo Cv.
Druga stvar je sto mogu da se slozim  da je firmama lakse da saradjuju sa agencijama, ali koliki % firmi u Srbiji se oglasava na taj nacin? Koliko ima onih koji se uopste ne oglasavaju on line ozbiljno.Mnogo. u Srbiji 270h ima registrovanih firmi priblizno max ja mislim da ima 3000h koji se oglasavaju (mozda sam i pogresio ali to je moja procena) cak i da prihvatim da je polovina fiktivnih opet ostaje dobar procenat
Slazem se da nema svako znanja da se bavi time ali nije to nesto sto je tako tesko nauciti sastaviti pismo uraditi par analiza malo promuckati glavom koga bi mogao kontaktirati.na kraju krajeva kako je uspeo da privuce tolike posetioce na sajt a ne moze par firmi

reklamna agencija procenjuje koliko neka prica,web ima potencijala pa na osnovu toga ulazi u pricu i uzima dobar deo kolaca neka hvala ako imam potencijala lako cu pronaci onoga ko ce finansirati
kada je o placanju rec nemam vremena o tome sad da kucam ako koga zanima neka pita pa cu ovih dana odgovoriti.sustina sto se tice kasnjenja koje postoji je da se pristigli novac deli u vecini slucajeva po tome koliko je neki klijent vazan sto je u principu pravo agencija ali oprostite sto ne zelim da budem deo takvog sistema nego zelim da svoj novac dobijem onda kada je uplacen od strane firmi
ugovore sam pregledao sa ortakom koji je apsolvent prava i jesu toliko su pod navodnicima transparentni da se bilo kakva tuzba apsolutno ne isplati
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Apple iPhone 6s
Nikad se ni jedna takva tuzba ne isplati. To nije stvar ugovora vec vremena i realnih troskova.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
www.talk-about.rs

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
HTC Desire
Zanimljiv tekst.
Jeste stari ali dobar.
IP sačuvana
social share
Posetite moj forum :)
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Dragi Webmasteri,

Došli smo do momenta kada smo pregledali i uredili naš afilejt program .

Kao prvo zahvaljuljemo se na strpljenju i na pomoći koje ste nam ukazali.

U prilogu se nalazi ugovor za oglašavanje koji moraju svi da potpišu koji žele da sarađuju sa nama,bili oni pravno ili privatno lice.

Uslovi koje nudimo :

Broj prodatih majica, preko Vašeg linka, na mesečnom nivou:

1-50 kom. 50 din / kom
51-100 kom. 60 din / kom.
101-150 kom. 70 din / kom
151-200 kom. 80 din / kom
201-250 kom. 90 din / kom
251-300 kom 100 din / kom .

Ugovor možete preuzeti ovde:

S'poštovanjem,

VIZIOShop,
www.vizioshop.com
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Safari 533.21.1
mob
Apple iPhone 6s
Petbox.rs - Affiliate partnerstvo (program zarade)

Affiliate program zarade na Petbox-u Vam omogućava da zaradite tako što postavite naš baner na svoj sajt.

Kada posetioc dođe na vaš sajt i klikne na Petbox.rs baner on tada dolazi kod nas na sajt. Ako se odluči za kupovinu i porudžbina bude realizovana do kraja Vi zarađujete 10% od ostvarenog prometa.

Kada uđete u sekciju "Moj nalog" videćete link "Affiliate Centar" ovde su parametri, porudžbine, klikovi i kompletna statistika koja je vezana za Vaše affiliate partnerstvo.

Kontakt telefon: 062/626-787

Email: info@petbox.rs

Vise informacija!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 56 57 59 60 ... 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.