Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 16:42:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zar niste mogli bolje da nađete?  (Pročitano 8974 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
Hmm mislis da covek ne moze pogresiti dva puta u istoj stvari...?
Da nisi previse sigurna u sebe  Smile

o pa nikad nisam bila toliko glupa da tvrdim da ne mogu 2 ili cak vise puta da pogresim , zato koristim staru narodnu 3 puta meri-jedan put seci . neki bi me prozvali proracunatom . moze kakav god termin da se koristi meni nije problem . Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Eh nema proracunljivosti u ljubavi  Smile kad te lupi ima tri put da seces a jednom da meris ako i izmeris uopste  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
Eh nema proracunljivosti u ljubavi  Smile kad te lupi ima tri put da seces a jednom da meris ako i izmeris uopste  Smile


pre nego sto sam ista merila i sekla raspitaa sam se o sastavu materijala  Smile Smile Smile

na svu srecu poznavalo ga je previse trgovaca  Smile

jbg, bojim se te prevare i izdaje ko djavo krsta  Smile...mada se to nikada ne moze znati nadam se ipak da sam kupila dobar stof za moj kaput  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.490.1
Moje misljenje je da je stvar u stavu, kao sto @sandra80 kaze, da ne dozvolis da ti se drugi mesaju...
 Munku donekle razumem, ipak je to otac, njemu bas ne moze da zabrani ali tako isto treba i pokazati malo zube.
I ako su nam oni roditelji, podarili nam zivot, nemaju pravo da sebi dozvoljavaju bas sve.

Meni licno, samo sestra ponekad pravi problem, kada se posvadjamo pa hoce da me ujede za srce, pocne da mi vredja devojku, ali mene to ne tangira  Smile

Inace, treba cuti i tudje misljenje, o svom dragom/oj jer ljudi koji gledaju sa strane, ipak vide  bolje neke stvari, sto mi ne mozemo (nije da necemo). kao sto Anea rece, zaslepljeni budemo.
Teze je ipak kada ste vi ta osoba koja uvidja necije srljanje ali nije pristojno ukazati na to jer je mnogo toga na ceni...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Eh nema proracunljivosti u ljubavi  Smile kad te lupi ima tri put da seces a jednom da meris ako i izmeris uopste  Smile


pre nego sto sam ista merila i sekla raspitaa sam se o sastavu materijala  Smile Smile Smile

na svu srecu poznavalo ga je previse trgovaca  Smile

jbg, bojim se te prevare i izdaje ko djavo krsta  Smile...mada se to nikada ne moze znati nadam se ipak da sam kupila dobar stof za moj kaput  Smile

http://forum.burek.com/obmanjivanje-t515390.html
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
Eh nema proracunljivosti u ljubavi  Smile kad te lupi ima tri put da seces a jednom da meris ako i izmeris uopste  Smile


pre nego sto sam ista merila i sekla raspitaa sam se o sastavu materijala  Smile Smile Smile

na svu srecu poznavalo ga je previse trgovaca  Smile

jbg, bojim se te prevare i izdaje ko djavo krsta  Smile...mada se to nikada ne moze znati nadam se ipak da sam kupila dobar stof za moj kaput  Smile

http://forum.burek.com/obmanjivanje-t515390.html

jel fali neki prefiks tom obmanjivanju ? Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Eh sada...zar ne moze neko da te obmani slatkorecivoscu  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Da sam dobila po evro svaki put kad mi je neko postavio to pitanje, bila bih bogata.
Nekada sam bila i svesna da su u pravu, nekada sam znala da nisu...ali uvek sam se tvrdoglavo držala svoje odluke ili stava.
Lično se nikad, ali baš nikad ne izjašnjavam o partnerima svojih prijatelja, osim ako me direktno ne pitaju..pa i onda to radim vrlo oprezno jer ono što se meni čini kao nečija mana ili nedostatak, za nekoga drugog može da bude prednost ili kvalitet.
Ne dozvoljavam da ljudi iskazuju svoje mišljenje o mom ličnom životu jer jednostavno nemaju dovoljno informacija, neke stvari među dvoje ljudi su nevidljive, implicitne i sl.
Dešavalo mi se da neke ljude isključim iz svog života jer su previše agresivno i pristrasno izražavali svoje mišljenje koje im niko nije tražio.
Baš pre neko veče sam od svoje najbolje drugarice, s kojom se družim poslednjih 25 godina čula ono što jedino dozvoljavam da mi se kaže:"Ja mislim da je on kreten i da te ne zaslužuje, ali ću te u svakom slučaju podržati, šta god da uradiš ili ne uradiš!" I to je kul.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U want 2 play a game?

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2416
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.490.1
Da sam dobila po evro svaki put kad mi je neko postavio to pitanje, bila bih bogata.
Nekada sam bila i svesna da su u pravu, nekada sam znala da nisu...ali uvek sam se tvrdoglavo držala svoje odluke ili stava.
Lično se nikad, ali baš nikad ne izjašnjavam o partnerima svojih prijatelja, osim ako me direktno ne pitaju..pa i onda to radim vrlo oprezno jer ono što se meni čini kao nečija mana ili nedostatak, za nekoga drugog može da bude prednost ili kvalitet.
Ne dozvoljavam da ljudi iskazuju svoje mišljenje o mom ličnom životu jer jednostavno nemaju dovoljno informacija, neke stvari među dvoje ljudi su nevidljive, implicitne i sl.
Dešavalo mi se da neke ljude isključim iz svog života jer su previše agresivno i pristrasno izražavali svoje mišljenje koje im niko nije tražio.
Baš pre neko veče sam od svoje najbolje drugarice, s kojom se družim poslednjih 25 godina čula ono što jedino dozvoljavam da mi se kaže:"Ja mislim da je on kreten i da te ne zaslužuje, ali ću te u svakom slučaju podržati, šta god da uradiš ili ne uradiš!" I to je kul.

Pa i ti ode u drugu krajnost... nije bas "kul" da ako neko ima razlicito miljenje od tebe o tvom dragom...sad prekines ikakav kontakt...
Da li bi sa tom drugaricom, s kojom se druzis 25 dina, rekla nesto sto ne bi zelela da cujes, da nije rekla to "ali ću te u svakom slučaju podržati, šta god da uradiš ili ne uradiš!", prekinula svakakav kontakt  ili bi vase prijateljstvo, spustila lestvicu nize...?
Jednostavno treba iskulirati tudje zabadanje nosa...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Earth is full. Go home.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 7755
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ne..moji prijatelji znaju da ne podnosim zabadanje nosa..kao što ni ja ne zabadam.
Ponekom bih donekle dopustila da pređe granicu, ali ne prečesto i ne predaleko.
IP sačuvana
social share
The root of all evil will die if not watered!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 16:42:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.