Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zar bombom da kažem da ta priča nam se smučila  (Pročitano 820 puta)
22. Dec 2012, 16:18:28
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Nezadovoljna radom suda, Ljiljana M. (54) iz Vrbasa pokušala naoružana da uđe u zgradu Vlade s namerom da se ubije ako joj prvi potpredsednik Vlade Aleksandar Vučić ne pomogne

BEOGRAD - Bezizlazna situacija!
Ljiljana M. (54) iz Vrbasa pokušala je u petak ujutru s pištoljem u džepu da uđe u zgradu Vlade Srbije kako bi, navodno, razgovarala s potpredsednikom Vlade Aleksandrom Vučićem!

Potresena žena tvrdila je da je nezadovoljna radom pravosudnih organa i zapretila da će se ubiti ako je Vučić ne primi i ne pomogne joj!

- Ispred zgrade u Nemanjinoj ulici došla je žena u crnom kaputu. Držala je ruke u džepovima i javila se pripadnicima obezbeđenja. Rekla je da ima problem i da želi da razgovara s potpredsednikom Vlade Aleksandrom Vučićem. Pričala je da joj je dete ubijeno i da ima primedbe na rad pravosuđa. Bila je uznemirena i rekla je da će se ubiti ukoliko je ne puste da uđe u zgradu - priča izvor Kurira.

Pripadnici obezbeđenja određenih ličnosti i objekata odmah su reagovali.
- Sve se dešavalo ispred zgrade. Čuvari su ručnim detektorom metala u džepu Ljiljane M. našli pištolj kom je metak bio u cevi! Odmah su pozvali šefa i nakon pet minuta uspeli su, bez upotrebe sile, da oduzmu oružje od žene - kaže naš sagovornik.

Ljiljana M. do dolaska policijske patrole nije prestajala da plače.
- Jaukala je i govorila da nije videla drugi izlaz iz agonije. Prevezena je u bolnicu zbog lekarskih pregleda, a protiv nje će biti podneta krivična prijava - kaže izvor Kurira.

Na ovaj nesvakidašnji čin Ljiljanu M. je, kako je sama rekla, naterala muka. Sin Marko joj je ubijen 2001. u kafiću u Vrbasu, a ona nije bila zadovoljna radom pravosudnih organa. O tome je pričala za Kurir i u decembru 2003. godine.

- Kad je Marko 1999. bio u KPD Sremska Mitrovica, dolazili su mu policajci i pripadnici DB i tražili od njega da ubije jednog zvaničnika MUP Srbije! Pretili su mu da će ga uništiti ako to ne uradi. Marko je odbio da ubije tog čoveka, pa je u zatvoru brutalno pretučen. Nakon izlaska na slobodu je ranjen, a onda i 2001. ubijen. Kucala sam na svačija vrata kako bih saznala ko mi je ubio sina. Stigla sam i do majke Milorada Ulemeka Legije, koja mi je rekla da će pitati sina ko je kriv za smrt mog Marka. Posle mi je ona prenela Miloradovu poruku: Marka je ubio DB. Nemam razloga da mu ne verujem, mogao je da kaže da ne zna ili da ga ostavim na miru - rekla je tada Ljiljana M.

Vučić nije bio u zgradi
U kabinetu prvog potpredsednika Vlade za Kurir su rekli da ih je obezbeđenje informisalo o incidentu.
- Potpredsednik Vlade u tom trenutku uopšte nije ni bio u zgradi Vlade - kratko su rekli u kabinetu Aleksandra Vučića.

Smirivao je šef obezbeđenja
- Nakon što su pripadnici obezbeđenja razoružali Ljiljanu M., njihov šef odveo je potresenu ženu u svoju kancelariju. Pričao je s njom i pokušavao da je smiri. Govorio joj je da samoubistvo nije rešenje - kaže naš sagovornik.

Izvor: Kurir, ko drugi?
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.11
Биће све више оваквих који Вучића виде као борца за правду ... још мало па митско биће.  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Биће све више оваквих који Вучића виде као борца за правду ... још мало па митско биће.  Smile
Свети Александар Препоштени
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.11
Биће све више оваквих који Вучића виде као борца за правду ... још мало па митско биће.  Smile
Свети Александар Препоштени

борац против корупције, осетљив на свачију муку ...

не би зачудило да у следећих пар дана буде оно дно патетике ... Вучић посетио мајку убијеног која је потегла бомбе да би разговарала са њим ... и обећао да ће испитати случај њеног сина ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12
mob
Nokia 6220
Биће све више оваквих који Вучића виде као борца за правду ... још мало па митско биће.  Smile
Свети Александар Препоштени

борац против корупције, осетљив на свачију муку ...

не би зачудило да у следећих пар дана буде оно дно патетике ... Вучић посетио мајку убијеног која је потегла бомбе да би разговарала са њим ... и обећао да ће испитати случај њеног сина ...
Mene bi zacudilo da ne bude.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Јеби га, и сљедећи избори морају да се добију, популизам - тата свега.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 59
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Биће све више оваквих који Вучића виде као борца за правду ... још мало па митско биће.  Smile
Свети Александар Препоштени

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
марко је изгледа био младић за пример Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 17.0
+1
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: nam smu bombom ila pri Zar

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.