Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zaposlene majke sa decom ne provode ni sat i po dnevno  (Pročitano 17103 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Malo ste se odvojili od teme. Tema nije da li devojka-mladić mogu da urade sami nešto nego koliko vremena zaposlena žena i majka provede dnevno sa decom a koliko provede baveći se drugim poslovima. Lično smatram da je najbolje da žena dok su joj deca mala dobije više vremena da im posveti. u nekom idealnom društvu žena sa malom decom ne bi trebala da radi duže od četri sata dnevno ali samo pod uslovom da ona druga četiri sata posveti kvalitetno svojoj deci.

Ima jedan problem u druženju roditelja i dece. Deci su potrebni njihovi vršnjaci, roditeljima njihovi. U našim parkovima prostor baš i nije tako obezbeđen da roditelji mogu da se druže dok se deca igraju. Zato se odlazak u park sa decom svodi na jurenje da dete ne uleti pod ljuljašku, da ne istrči na ulicu i da ga ne ujede pas lutalica. A to je veoma mentalno zamorno.

Kasnije kad deca postanu sposobna za odlazak u obdanište to im apsolutno treba i omogućiti. Ali ono što je za mene misterija je nestanak dece iz dvorišta. Živim u kraju gde su između zgrada dvorišta kao mali parkovi. Kad su moja deca bila mala u dvorištu je bilo uvek mnogo dece raznih generacija. Nikad manje od desetak velikih i još desetak malih. Onda je negde oko 2000. dece nestalo iz dvorišta. i to ne samo iz mog dvorišta nego iz svih. Deca se više ne igraju u tim lepim parkovima, po njima seru džukele a deca su zarobljena u kućama. Bez kretanja, druženja između monitora i televizora deca se kod kuće ne druže sa roditeljima a ne druže se ni sa drugom decom.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Citat
Otkud sad rad na građevini, jebotelebac? Ko je to spominjao?

Ne demagogiši. Sad ja mogu da kažem da je pet puta odgovornije i stresnije sedeti u nekom upravnom odboru i donositi odluke koje ljude koštaju posla nego raditi na građevini. Ali nije u tome poenta, rad na građevini niti sedenje u upravnom odboru ne spadaju u kućne poslove prosečnog para, a u to se ova tema pretvorila.

Ma ne bre... nisi me razumela... ili sam se pak pogresno izrazio. Nisam mislio na gradjevinu kao posao od kog zaradjujes... mislio sam na jebeno skidanje crepova sa kuce i tome slicno Smile

Citat
poenta cele teme je da zenama treba pomoci  

Bravo Smile

Citat
kad vidis svoju zenu\devojku\majku kako kuva, treba da ti padne na pamet da joj je mozda to treci ili cetvrti obrok danas, mozda sprema za svakog odvojeno, ja recimo ne mogu da jedem sto jedu moji roditelji, pa kad kuvam, kuvam dva razlicita jela ili vise

E vidis, ovoga se nisam setio... u pravu si. I moja keva pravi cesto razlicita jela jer ne jedemo svi sve... to jeste.

Citat
cinjenica je da zene rade vise

Ne ne ne Smile idem redom i citam i opet naidjem na ovo: "Ko vise radi"... ne bih se slozio da zene rade vise a isto tako necu reci i da muskarci rade vise... uvek cu reci da je to podjednako (osim ako stvarno jedno ne rinta ko konj).

A vidi sad... prvo si rekla ovo: "cinjenica je da zene rade vise"
Pa onda: "sto uvek sve mora da se odmerava, to mene zanima"

Jel ti to i sebe pitas? Smile

Citat
jel vidis da pere patos, a pomozi joj, donesi joj novu kofu vode... operi hrpu sudova posle rucka zbog koga je dinstala junetinu na kratkom saftu dva i po sata, nadgledajuci svakih 5 minuta i dolivaju vodu, da bude onakva kakvu vi volite, jer zeli da je pohvalite da je nesto dobro uradila.

Tako treba.

« Poslednja izmena: 02. Apr 2011, 01:05:13 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mislila sam da rade vise kucnih poslova  Smile

a odmeravanje se odnosi na "kome je teze" .. dal njemu sto je pomerio ves masinu ili njoj koja je oprala patos
« Poslednja izmena: 02. Apr 2011, 01:11:06 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
mislila sam da rade vise kucnih poslova  Smile

a odmeravanje se odnosi na "kome je teze" .. dal njemu sto je pomerio ves masinu ili njoj koja je oprala patos

Nismo se razumeli onda, sori Smile

... odnosno ja nisam razumeo... opet. Smile
« Poslednja izmena: 02. Apr 2011, 01:14:47 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 967
Zastava Београд
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Samsung 
I posle ove gomile postova ja i dalje ne verujem da roditelji nemaju vremena za svoje dete. U svom okruzenju imam gmazove koji razmisljaju, neka se klinja zeza na kompu, ja cu za to vreme da izblejum, a za vikend da ga uvalim matorcima... jbt, stavrno tezak zivot  Smile

Ako neko planira decu treba dobro da se pripremi, a sa kucnim poslovima treba da se usaglasi i pre dece. Pa majku mu, nisu zene otkrile sporet kada su se udale  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.450
Citat
neka se klinja zeza na kompu, ja cu za to vreme da izblejum, a za vikend da ga uvalim matorcima... jbt, stavrno tezak zivot 

To za klinju nikako nije tezak zivot... bar tako u tom trenutku on misli... njemu je lepo za kompom Smile ja svom detetu necu kupiti komp do... razmislicu dokle, ima vremena Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia N97
A bre, ljudi rade ono što moraju kad ih muka natera ... čemu filozofija ? Jedan pere prozore, a drugi se igra sa detetom. Nema blejanja kad imaš malo dete. Kad poraste i kad mu nisi potreban ni za koji moj, ideš na fudbal, kurve, ping pong ... šta god.  Smile
« Poslednja izmena: 02. Apr 2011, 02:12:18 od Fahrenheit »
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
kurve i ping pong zajedno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
domine i domine  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia N97
sram vas bilo  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16 17 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.