Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zapalio kuću zbog „Dvora“  (Pročitano 5637 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.14
I ako sam svim srcem protiv rasizma, zgrožava me da iko može biti kažnjen za svoje mišljenje. Tvrdim da ili imamo potpunu slobodu govora ili ne. Nema sa slobodom kompromisa. Ako išta više mrzim onda je to politička korektnost.
« Poslednja izmena: 03. Mar 2011, 13:38:21 od CvijaFaQ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Meni je smesna ta argumentacija da rijaliti programi prave ovakve stvari  Smile Jedino ako mu nisu poslali subliminalnu poruku da sutne grejalicu  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.14
Ma priča ide da je on hteo da gleda nešto drugo, a žena zapela da gleda dvor, pa je zato bio iznerviran. Nema nikakve konekcije između gledanja dvora i šutiranja grejalice, smešno je i tražiti je.
« Poslednja izmena: 03. Mar 2011, 13:48:13 od CvijaFaQ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
SonyEricsson C902
Miloš i Maja su mi smestili hapšenje
Četvrtak - 03.03.2011
Za to što je u utorak ceo dan obijao pragove policijskih stanica i na kraju ipak bio nateran da napusti Srbiju za 72 sata i ne vraća se do septembra, Boki 13 smatra da može da zahvali dvema osobama - Maji Nikolić i Milošu Bojaniću.

Makedonski šoumen, koji se tokom jučerašnjeg dana povukao u ilegalu i izbegavao da daje izjave, odlučio je da ipak iznese sumnje da iza njegovog proterivanja stoji zavera.
- Ne želim da se oglašavam i da dajem izjave tim povodom. Još uvek sam u Beogradu, to je sve što vam mogu reći - rekao je Boki na početku razgovora da bi potom, na pitanje da li sumnja da ga je prijavio neko od neprijatelja iz „Dvora“ rekao:
- Sumnjam da Maja i Miloš imaju udela u celoj ovoj priči. Ali, zasad ne mogu ništa da dokažem. Moji advokati će raditi svoj deo posla, pa ćemo videti šta je i kako. Uskoro ću se oglasiti sa zvaničnom izjavom, zasad nemam šta pametno da kažem - konstatovao je šoumen i dodao da je kaznu odmah platio.

- Kaznu od 10.000 dinara sam odmah platio, ali ne mogu više ništa da kažem. Čim mi bude saopšteno šta smem da pričam, a šta ne, organizovaću konferenciju za štampu - rekao nam je Bojan.
Miloš Bojanić, koji doduše nije bio privođen, ali takođe ovih dana ima problema sa zakonom, nije bio preterano raspoložen za priču, dok je Maja Nikolić spremno dočekala Bojanovu izjavu.
- Čula sam da su ga uhapsili i baš mi je drago. Krivo mi je što nisam znala da nema boravišnu dozvolu, sama bih ga prijavila, verujte mi. Ja celog života pevam besplatno miliciji i vojsci i uvek sam za pravdu. Tako da - bravo, momci! Pravu stvar ste uradili. A njemu je bolje da ćuti i da se nabije u mišju rupu, jer našim ljudima u celoj Evropi stavljaju od dve do tri godine zabrane dok je on dobio samo šest meseci. Smatram da je to jako niska kazna za takav prekršaj - rekla nam je Maja.
Podsećanja radi, Bojan Jovanovski je pre dva dana priveden u stanicu policije zbog toga što nije imao prijavu boravka, posle čega mu je izrečena kazna od 10.000 dinara, naloženo mu da u roku od tri dana napusti Srbiju i izrečena mu zabrana ponovnog ulaska u trajanju od 6 meseci.


Tanja Vojtehovski: Boki nastavlja sa svojom emisijom

Uporedo sa vešću da Jovanovskom preti deportacija u Makedoniju, postavilo se pitanje šta će biti sa njegovom emisijom koja se emituje na Televiziji „Pink“, a koja se snima u studiju u Beogradu. Tanja Vojtehovski, potpredsednik kompanije „Pink“, objasnila nam je da će se Bokijeva emisija snimati i emitovati, ali sa malim izmenama.
- Boki će snimati svoje emisije u Makedoniji, pošto i tamo imamo naše studije za „Pink 15“. Jedina razlika će biti u tome gde se emisija snima i ništa više - rekla je Tanja.


IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
Sony 
tako je poubijajte se zbog kretena... imate moju punu podršku... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61


Prosto rečeno, ovo je prirodna selekcija na delu. 
Priroda jednostavno želi da ukloni određene mentalno retardirane jedinke koje imaju potrebu da gledaju ovaj izmet. 

Evolution. It works, bitches!  Smile


 Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.