Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 70 71 73 74
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zapadno Škotski Beli Terijer- Westie  (Pročitano 178646 puta)
Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
Imam jedno pitanje na koje ne mogu da nadjem odgovor, imam westi terijera koji drzi uspravno rep, ali pri vrhu mu se malko krivi u desno.  Hteo sam sam da ga vodim na izlozbu kako bi dobio samo ocenu, ali ne znam da li je u pitanju greska koja se tolerise ili ne.  Ako bi neko mogao da mi pomogne bio bih mu veoma zahvalan?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.00
mob
HTC CHA CHA
Daj neku sliku da lepo vidimo o čemu se radi, ili još bolje neki klip.
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
Kasnim sa odgovorom nisam bio u gradu neko vreme.  Ne znam kako se ubacuju slike pokusacu da pronadjem objasnjenje pa cu okaciti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 20.0.1132.57
Pokusacu da postavim slike! Nisam rekao u pitanju je zenkica i ne drzi uvek ovako rep nego na momente, malo ga ispravi pa opet ga nakrivi cini mi se kada ga ukoci da ode na tu stranu.





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.00
mob
HTC CHA CHA
Dobar grumer će znati kako da ošiša ovakav rep, gruming za to između ostalog i služi, da sakrije nedostatke  odnosno istakne sve ono što je dobro na nekom psu.
Ja bi nju svakako prijavila za neku izložbu bez obzira na kriv rep. Možda nisam u pravu, ali stvarno mislim da rep može da se malo zakamuflira tako što će da se ostavi više dlaka na repu.

Kad si primetio da joj je rep malo kriv?

Gde si je kupio? Koliko je stara?  Smile
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.60
Verovatno ce tako i biti, ali reko bolje da pitam za vase misljenje da me sudija ne izblamira cuo sam za takve slucajeve gde su sudije kritikovale neuke vlasnike pasa zbog loseg zubala i slicno.
Ima sada 8 meseci , kupljena je u Crvenci sa pravim repom koliko se secam. Neznam mozda nisam obracao paznju ali cini mi se da mi je poslednjeg mesec dana to pocelo upadati u oci. Neznam sta je u pitanju zna da bude prav pa da ga samo zabaci u desnu stranu. Hvala na pozitivnom stavu, javljam kako smo prosli  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 27
Zastava Lazarevac
OS
Mac OS X v: 10.8
Browser
Safari 536.25
mob
Apple iPhone 4s
Poz drugari od Amosa koji sada ima 9 meseci Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

amos_1.jpg
(256.69 KB, 960x720)
amos_2.jpg
(189.1 KB, 960x720)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
HTC CHA CHA
Oooo de si Amose.  Smile U lepog momka si izraso  Smile i kako vidim prvi ulov je pao.  Smile
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Zdravo!Ja sam ovde nova i zelela bih znati ako znate neke dobre odgajivacnice koje prodaju ovu rasu.  
Bila bih vam veoma zahvalna!Inace zivim u Beogradu.  Ja sam se zaljubila u westie!Mnogo su mi slatki :)
A i cula sam da su oni vrlo energicni i ponekad znaju biti malo lenji i vole da se maze u krilu ali ne stalno kao maltezer!Ovo je idealan pas za mene jer ja stalno idem u duge setnje,a i isto tako sam pomalo lenja pa se smaram,ali vise necu jer ce mi ovaj pas ulepsati zivot i ne verujem da cu biti lenja pored njega :D
Pozdrav svima!
Svi vasi westii su mnogo slatki! :[115]:
Kissic za njih!  :oops:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 8
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.89
zelela bih od vas iskusnijih da dobijem odgovor na pitanje, da li striktno moram da se pridrzavam toga da je kupam na mesec dana, jer kako sam vec procitala zbog  cestog kupanja joj dlaka postaje suva...
Ja je naravno cuvam u kuci, ali veci deo provede napolju u dvoristu jer ona tako zeli, (naravno cim joj dosadi ona utrci u kucu i ispruzi se na plocicama ), stalno seta, pa se brzo i prlja Smile Ja nju kupam na 10-15 dana, da li da da menjam i to i da razmak izmedju kupanja bude veci od 30ak dana?
Hvala vam unapred.
pozzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 70 71 73 74
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.233 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.