Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Западна Европа – поприште џихада  (Pročitano 10091 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
kao i obichno kod nashih "analitichara"  Smile tekst totalno promashuje poentu

ne preti evropi opasnost od ekstremnog nego od tzv umerenog islama   Smile

 ovu tezu je lako dokazati : najvece invazije koje su muslimani sprovodili na tlo evrope nisu izvodili neki dzihad-ratnici poput talibana , vec imperije koje su praktikovale "umereni islam" kao shto su otomansko carstvo ili arapski kalifati .

 velika vecina muslimana koji zivi u evropi nisu neki verski fanatici - to je isto sluchaj i u susedstvu nashe zemlje .a opet , svima je jasno koliku opasnost za srbe predstavljaju albanci i bosanski muslimani , narochito ako ih potpomazu takodje "umereni" turci . 

  judeo-liberalni sistem predvodjen SAD u stvari favorizuje odredjene islamske nacije koje odgovaraju njihovm interesima . turska , saudijska arabija , emirati , pakistan ... sasvim fino odgovaraju njihovoj zamisli o stvaranju "multi-kulturnog" drushtva . nije ni chudo shto se danas preko albanaca i bosanskih muslimana turska ponovo dovodi kao nekakva sila u srce evrope , dok nash blentavi predsednik tome potpomaze  Smile

 mi moramo da shvatimo da islamu nema mesta u evropi , jer je to ideologija koja je totalno suprotna i bioloshkim i kulturnim odlikama belog evropskog choveka .  jedino reshenje ovog problema je upravo geografska separacija a srbija mora da se postara da ne bude ponovo prepushtena muslimanskim hordama kao shto se vec deshavalo u proshlim vekovima i kako se izgleda ponovo planira .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
.
Šta su tražili to će i dobiti. Ko s đavolima tikve sadi o glavu mu se razbijaju. NATO je stvarao islamističke terorističke organizacije da bi rušio režime koji mu ne odgovaraju i napadao interese Rusije i Kine. Francuzi su omogućili islamsku revoluciju u Iranu. CIA je stvorila Al Kaidu. Saudi su potpalili fanatizam da bi mažnjavali grdne pare na hadžiluk.
Kad ce tebi da udje u glavu da je interes Rusije isti sa interesom Amerike?
Pljackanje i prodaja oruzja?Oni su toliko povezani, da nema sanse jedni bez drugih.
Mafijaske teritorije su podeljene, pa kad jedan proba da pruzi pipke, onaj drugi proseta gusenicama (slucaj Gruzija) i pjacka tece dalje.Ako amer i Rus imaju interesa da prodaju oruzje za teroristicke napada ne sred Amerike, ili negde drugde, obojica ce to za pare prodati. Isto vazi svuda. Zato postoje obavestajne sluzbe. Inace sto bi reko drug Staljin: nema toga u kapitalizmu sto se za pare ne moze kupiti.To sto mi zivimo u 19-om veku i stvaramo sebi neke iluzije to je za internu upotrebu.
Nego rusofili, evo Dragin kaze: uvozimo Svapske junice da ih jebu srpski bikovi i da izvozimo za Rusiju i Ukrajinu.
Evo vama posao.Bojim se da slabo stojite sa proplodnim sposobnostima.
Ali kako god. Mozete da osnujete USB. Udruzenje Srpskih Bikova.
Kad će tebi postati jasno da se karte stalno mešaju i da najveće ale stzalno jedna drugu glođu i potkopavaju isto onoliko koliko sarađuju
« Poslednja izmena: 14. Dec 2010, 23:35:48 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
.
Šta su tražili to će i dobiti. Ko s đavolima tikve sadi o glavu mu se razbijaju. NATO je stvarao islamističke terorističke organizacije da bi rušio režime koji mu ne odgovaraju i napadao interese Rusije i Kine. Francuzi su omogućili islamsku revoluciju u Iranu. CIA je stvorila Al Kaidu. Saudi su potpalili fanatizam da bi mažnjavali grdne pare na hadžiluk.
Kad ce tebi da udje u glavu da je interes Rusije isti sa interesom Amerike?
Pljackanje i prodaja oruzja?Oni su toliko povezani, da nema sanse jedni bez drugih.
Mafijaske teritorije su podeljene, pa kad jedan proba da pruzi pipke, onaj drugi proseta gusenicama (slucaj Gruzija) i pjacka tece dalje.Ako amer i Rus imaju interesa da prodaju oruzje za teroristicke napada ne sred Amerike, ili negde drugde, obojica ce to za pare prodati. Isto vazi svuda. Zato postoje obavestajne sluzbe. Inace sto bi reko drug Staljin: nema toga u kapitalizmu sto se za pare ne moze kupiti.To sto mi zivimo u 19-om veku i stvaramo sebi neke iluzije to je za internu upotrebu.
Nego rusofili, evo Dragin kaze: uvozimo Svapske junice da ih jebu srpski bikovi i da izvozimo za Rusiju i Ukrajinu.
Evo vama posao.Bojim se da slabo stojite sa proplodnim sposobnostima.
Ali kako god. Mozete da osnujete USB. Udruzenje Srpskih Bikova.
Kad će tebi postati jasno da se karte stalno mešaju i da najveće ale stzalno jedna drugu glođu i potkopavaju isto onoliko koliko sarađuju
To stoji, ali ipak imaju limite gde nece da svi gube.
Evo ti primer. Vidis ga u zadnje dve godine dvojim ocima: Ruja prodje u promenadu gusenicama po Gruziji, a ujka Sem udari krizu nekretnina, sjebe sve milijardere, a ima rezrvu da pljune sebi nekiloko stotina milijardi da se malo pokriju, dok ovim drugima salju signal: vidi sta mi mozemo.Kenjacete u zbunju ponovo.
Onda dodje zuti i kaze: mi mozemo lako nazad na saku pirinca, ali cu depresirati cene da cu ti jebem celu Ameriku.
I tu se sada vode pregovori. U medjuvremenu musvako iz KGB-a, povukao par dobrih poteza ( zavrnuo sklavine za gas, malo snizio temperature, malo pokrenuo gusenice tenkova), ali kad su mu mafijasi rekli: halo bre, prazne kase odmah je priredio da bude cirkuzant i da igra sa Sheron Stone, kojoj je do pupka i da peva BlueBerry Hill.
Cak je naucio dve note na klavir, a treci je zajebao pa ja obecao da ce se popraviti.Jebi ga, vala je mogao protokol da mu nadje neku nizu zvezdu, a ne da se matora Sheron cereka, ko da je klovn.
Tito je bar Kraljici Engleske odsvirao celu melodiju, kad mu je rekla: ako si ti bravar, ja sam spremacica.
Kad je Gorbacov bio u Americi se pevalo Podmoskovske veceri i Oci Ciornije.
Sve to ima svoj smisao izmedju redova.
Amerima strahovito odgovara on a ne Medvedev, jer je ovaj bas ozbiljan da unapredi Rusiju, dok musavko misli da ce da vlada sa revolverasima i komsomolskim tajkunima. Taman covek gde da njihovi kauboiji turaju prljave noseve.

Ako ti nije jasno ko ovde drzi banku, jebi ga idi kod svojih vlaskih vracara i pitaj.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Meni više nego jasno, bela rasa nema više biološki potencijal. Zato neke odvratne zemlje sa totalno neizdrživim klimama kao Švedska, Norveška, Finska uvoze razne garave, računali su garavi požive tu 15 godina, opašu 2-3 omice i crknu jer garavi ne mogu dugo da žive bez sunca. Sad ih ovaj terorizam ubija u pojam. Garavi bi vlast ili će pobiti više nego što su zasejali. A žućko ćuti i pravi čajnataune po svim zemljama sveta. Udaju devojčice za matore imućne neiživljene perverte da im rađaju žutu decu. Misliš da s tom politikom bogatih naslednika žuće neće imati vlast za 30 godina? Džabe tebi svi tvoji Jakobi Jerisi iz Jakobsfelda u dinastiji, pobili ste i sebe i nas, dali svet garavim i žutim.

I još gore, glupi Germani i dalje ubijaju belu rasu.
« Poslednja izmena: 15. Dec 2010, 11:54:20 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Neka si mu rekla .  Smile

Inace , njegovi postovi  kako vreme odmice dobijaju sve tamnije tonove ...jbg.  i cica je ukapiro da se nesto cudno dogadja u svetu ....  pokusava veseljak da napravi neku  sintezu , al samo upada u jos  komleksniju   zbrku .  Smile .... zbrku  i zbunju ...
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
Citat
Ali, mislim da je velika greška napravljena kad je Austrija anektirala BiH, trebalo je da je prepusti Srbima i Prvi svetski rat se nikad ne bi dogodio, nego bismo živeli u potpuno drukčijem svetu. Ali prošlost se ne može promeniti", kaže Saracin.

 Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
kako to da se @Mok'ca 8.0 (kneginja milica,ili koji li je sad...) nije oglasio dosad na ovu temu?  Smile

a,mozda je u pitanju skola...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230
Meni više nego jasno, bela rasa nema više biološki potencijal. Zato neke odvratne zemlje sa totalno neizdrživim klimama kao Švedska, Norveška, Finska uvoze razne garave, računali su garavi požive tu 15 godina, opašu 2-3 omice i crknu jer garavi ne mogu dugo da žive bez sunca. Sad ih ovaj terorizam ubija u pojam. Garavi bi vlast ili će pobiti više nego što su zasejali. A žućko ćuti i pravi čajnataune po svim zemljama sveta. Udaju devojčice za matore imućne neiživljene perverte da im rađaju žutu decu. Misliš da s tom politikom bogatih naslednika žuće neće imati vlast za 30 godina? Džabe tebi svi tvoji Jakobi Jerisi iz Jakobsfelda u dinastiji, pobili ste i sebe i nas, dali svet garavim i žutim.

I još gore, glupi Germani i dalje ubijaju belu rasu.
Jel ti zivis na vrskoj chuci ili neko drugo vlasko mesto? Vi ste bre pametni ljudi, ma koliko neskolovani da ste. Znate dobro sta je zivot, a pored toga i vredni ste.
Koliko mislis da ce ta tvoja ksenofobicnost da prodje?
Posle izvesnog vremena, predominantna ce da bude mesavina, crno, belo, zuto, latino sto ima sve vise po Americi. Mi Evropljani jos kaskamo ali to ce tako biti. Isto kao i u Rusiji. Zagrebes ghostovog Rusa u dobijes Tatarina. Pa kada pocnu i mali zuti da sipaju spemu eto ti totalno nova rasa.
Vas je problem sto zivite u 45-oj po gusli a tek 20 godina posle Francuske Revolucije u stvarnosti.
Nema bre Vlajnjo vise otimanja, ubijanja i useljavanja. Gazde su sada crveni, a oni znaju da se najebu majke, tako da mama ispisa sve fetuse iz sebe.
 Smile Smile Smile
Imam jedno kumche, mlad lep, igra fudbal za Derby. Mama trazi neku lepu srpkinjicu po Slavoniji.
Ali mali uguro nekom engleskom devojcetu kitu, pa mla ni pet ni sest ipisala kopile. Pa vrti ne vrti, malu boli dupe, tu se oni nekako opet spanjdjaju pa mala tresne drugo kopile. A sad mali u problemu. Kod Engleza ima obicaj, mama kad napravi kopile, drzava dotira i mama brine sama. Ali kad kopile poraste, pa dovati tatu, pa mu razvali gubicu i kaze: tata moj, od kad te trazim fukaro jedna, ajde sad da peres mami gace majku ti folirantsku.
Svet danas drugacije izgleda.
Tako da ghost, nemoj se cuditi da te stigne kletva: dao Bog da ti zena rodi crnche. Smile Smile Smile
Moraces preci u Daltoniste, da mu ne primetis farbu. Smile Smile Smile
Pogledaj bre govedo, nazovi srpsko, jer nemas veze ni sa srptvom ni sa rustvom, kako ti ljubimac ambasador koso gleda. Tatarin jebes gu dupe. Jednim okom ti se smeska a drugim gleda lovu koju dere od bljutavih Srba.
Da Bog da mu neko prodre u pamjat, pa da vidis sta ti misli.
Nema bato napretka za ovu naciju cim ponavljaci vladaju, a odlikasi odlaze i to 65 godina. Nema te nacije koja ce to da izdrzi.
Jos ste bre u fazi Robespijera: cu vi dam, cu vi fatam lopovi, pa se isprsi naaaaaarod.
Vas hibride, jos mogu da spasu od zutih i tatara, jedino Turkoglu Sandzakovic i Ljatif Shiptarevichi. A to vreme polako dolazi. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 15. Dec 2010, 13:52:13 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2754
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Derby se dobro drzi u Karling kupu ...  Smile
IP sačuvana
social share
“The quick brown fox jumps over the lazy dog.”

Najsladje se smeje onaj koji prvi puca .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
Nije ti valjda sinak spao na to da pere engleskim fuksama gaće i piše se ko tata na nekog Garavog Džordža Smile

« Poslednja izmena: 15. Dec 2010, 14:09:18 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.