Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 308
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zanimljvosti iz TV ~ Pozorisnog ~ Filmskog sveta  (Pročitano 187071 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kristijan Slejter seli se u London

Kristijan Slejter je još jedna u nizu holivudskih zvezda koja će se preseliti u London. Njegova majka kaže: "Njemu se tamo sviđa. Mislim da se nikada ne bi vratio, ako bi to bilo moguće, jer život u Los Anđelesu nije zabavan".

Kristijan je preselio porodicu u ekskluzivni londonski kvart Malu Veneciju dok je snimao film "Čerčil: Holivudske godine" i nastupao u komadu "Let iznad kukavičjeg gnezda" na Vest Endu. Slejter ne krije da želi da napusti SAD. Početkom godine je pričao da bi bio srećan da napusti glamurozni holivudski način života i igra manje atraktivne uloge na pozorišnoj sceni u Britaniji.
Beta
Džon Lenon video vanzemaljce

Ako je verovati vidovitom Uriju Geleru, Džon Lenon je doživeo susret s vanzemaljcima. Legendarni "bitls" ispričao je Uriju da su ga vanzemaljci posetili 1975, dok je bio u krevetu s Joko Ono.

"Spavao sam u krevetu, s Joko, a onda, iznenada, više nisam spavao. Bilo je svetlo koje je prolazilo kroz vrata. Kao da je neko pretraživao baterijama. Izašao sam iz kreveta i tamo ih je bilo četvoro. Bili su mali, nalik na bube, s velikim očima i malim ustima i kretala su se prema meni", rekao je Lenon i dodavši da nije bio drogiran i da je siguran da su to bili vanzemaljci. Rekao je i: "Nisam bio na drogama.

Na drogama sam bio mnogo puta i nikada ništa video. Nisam sanjao i tripovao", dodao je on. Lenon je, navodno, tvrdio i da su mu ta stvorenja dala metalni jajasti predmet pre nego što su otišla, a koji je on dao Geleru uz reči: "Ovo je uvrnuto. Ako je to moja karta za put na drugu planetu, ne želim da idem na taj put."
Beta
Liv Tajler raste nos,
rodiće devojčicu!

Trudna glumica Liv Tajler uverena je da će roditi devojčicu - jer joj je porastao nos. Lepotica iz "Gospodara prstenova", udata za rokera Rojstona Lengdona, to proročanstvo je čula od jedne prodavačice i sad je uverena da čeka ćerku. Predstavnica jednog lanca prodavnica obuće, Alis Sajks, kaže da je s Liv pričala o materinstvu, i da joj je glumica rekla da joj je jedna prodavačica prorekla: "Dobićete devojčicu za nedelju i po dana."

"Po svemu sudeći, ta žena joj je objasnila da trudnica nosi žensko dete ako joj je nos porastao", navela je Alis Sajks. Liv - ćerka zvezde benda "Aerosmit" Stivena Tajlera - izjavila je da očajnički želi dete. Tada je rekla: "Rođena sam u znaku Raka, koji je, navodno, vrlo materinski orijentisan. Sećam se da sam želela još braće i sestara. Oduvek sam želela porodicu, tako da jedva čekam da imam decu.
A. K.
Šarliz Teron skuplja pseću kaku

Glumica Šarliz Terlon zaposlila je ličnog pomoćnika koji, za platu od 10 funti na sat, skuplja izmet njenih pasa. Šarliz kaže da je bila primorana da unajmi nekog za taj posao, jer zbog povrede vrata i kičme ne može da se saginje, a ni njen dečko Stjuart Taunsend nije bio voljan da to radi.

Južnoafrička lepotica već ima četiri psa, a nedavno je priznala da je bila u iskušenju da kući dovede još jednog, iz Nemačke, gde je snimala film "Aeon Fludž". "U Berlinu sam snimala u jednom od najvećih prihvatilišta za životinje u Evropi, ali mi je Stjuart rekao da ne smem da donesem kući ništa veće od kornjače". Prošlog meseca, Šarliz je postala novo lice organizacije za zaštitu životinja PETA.
A. K.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mel Gibson kupio ostrvo

Australijski glumac i režiser Mel Gibson kupio je ostrvo u Pacifiku za 15 miliona dolara, piše magazin Pipl. Gibson, koji je ove godine zaradio veliku sumu novca svojim kontroverznim filmom "Stradanje Isusovo", početkom decembra je boravio na arhipelagu Fidži i kupio ostrvo Mago, površine 2.160 hektara.

Ostrvo je ranije bilo vlasništvo jednog japanskog hotelijerskog lanca, precizira Pipl. "On želi da ostrvo pretvori u mesto za uživanje i odmor za svoju porodicu i prijatelje", piše magazin. Ostrvo na kojem živi 40-ak ljudi, u potpunosti odgovara slici pacifičkog raja, sa plažama od belog peska i kokosovim palmama.

Zagrepčani odali počast Milanu Mladenoviću i Ekatarini Velikoj

Povodom 10. godišnjice smrti Milana Mladenovića, u zagrebačkom klubu KSET sinoć su se okupili muzičari koji su sarađivali sa Ekatarinom Velikom i time odali počast svim preminulim članovima grupe, piše Večernji list.

Na pozornici se sinoć za bubnjevima našao Ivan Ranković Raka, bas gitaru svirao je Dragiša Uskoković Ćima, gitare - Milan Mihajlović i Predrag Stevović, klavijature Dejan Tomović, a pevao je Aleksandar Sarajlić. Osim žive svirke, održana je i video-projekcija.
Zagrepčani odali počast
Milanu Mladenoviću i Ekatarini Velikoj

Povodom 10. godišnjice smrti Milana Mladenovića, u zagrebačkom klubu KSET sinoć su se okupili muzičari koji su sarađivali sa Ekatarinom Velikom i time odali počast svim preminulim članovima grupe, piše Večernji list.

Na pozornici se sinoć za bubnjevima našao Ivan Ranković Raka, bas gitaru svirao je Dragiša Uskoković Ćima, gitare - Milan Mihajlović i Predrag Stevović, klavijature Dejan Tomović, a pevao je Aleksandar Sarajlić. Osim žive svirke, održana je i video-projekcija.

Izjava iz "Titanika" čista patetika

Prema glasanju 2.000 filmofila, uzvik Leonarda di Kaprija "Ja sam kralj sveta" iz filma "Titanik" proglašen je za najpatetičniju rečenicu u istoriji sedme umetnosti.

Drugo mesto zauzela je sentenca Patrika Svejzija iz hita ranih osamdesetih "Prljavi ples", koji za svoju ljubav kaže "Niko neće gurati malu u zapećak", a na trećem mestu našla se Endi Mekdauel koja u filmu "Četiri venčanja i sahrana" u suzama pita Hjua Granta " Je l' još pada kiša? Nisam primetila".
I. I.
Rukopis Napoleonovih memoara
prodat za četvrt miliona evra

Rukopis Napoleonovih "Memoara", nastao u vreme njegovog izgnastva na ostrvo Sveta Jelena, prodat je nedavno za 250.000 evra na aukciji održanoj u kući Druo u Parizu. "Memoari", jedinstven rukopis koji je Napoleon delom diktirao maršalu Bertranu i generalima Montolonu i Gurgou, sastoje se od ukupno 84 strane.

Četrdeset strana ispisao je sam car, od kojih neke mastilom, a neke olovkom, prenela je agencija AFP. Delo je, inače, izdato 1823. godine, a govori o događajima koje je Napoleon u izgnanstvu rekonstruisao dan po dan, što svedoči o velikoj sposobnosti koju je imao da stvari pamti do najmanjih detalja.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Met Dejmon prestao da
puši zahvaljujući hipnozi

Američki glumac Met Dejmon otkrio je nedavno da je prestao da puši posle 16 godina i to zahvaljujući terapiji hipnozom. Glumac je, navodno, otišao samo na tri terapije, posle čega je kao od šale prestao sa ovom ružnom navikom koja je trajala 16 godina.

"Trebalo je da to odavno uradim. Sada uopšte nemam želju za cigaretama", rekao je Met gostujući u šou-programu popularnog Džeja Lenoa. Dejmon je, navodno, pokušao da na terapiju nagovori i svog starog prijatelja Breda Pita, koji, međutim, nije bio zainteresovan za odvikavanje.
Rodžer Mur
kao Deda Mraz

Nekada Džems Bond, a sada samo običan Deda Mraz. Reč je o Rodžeru Muru koji se odazvao pozivu Unicefa da uoči božićnih i novogodišnjih praznika odglumi Deda Mraza u jednom crtanom filmu koji su Ujedinjene nacije namenile deci.

Posle sedam meseci rada na ovom animiranom ostvarenju, deca će moći da vide film uoči same Nove godine. Producenti kažu da su Rodžerom Murom izuzetno zadovoljni jer je tokom snimanja uživao, ali i uveseljavao čitavu ekipu.
Izabrana Mis digitalnog sveta

Ljubitelji animacije i digitalne fotografije izabrali su tokom proteklog vikenda prvu mis digitalnog sveta u istoriji ljudskog roda. Naravno, reč nije o pravoj ženi od krvi i mesa već o lepotici s kompjuterskog ekrana, stvorenoj animacijom. Na izboru je pobedila model Keti Ko, stvorena po uzoru na čileansku glumicu Keti Kovalek.

Digitalnu misicu stvorio je lično glumičin muž Rodolfo Peres, koristeći najnovija tehnička dostignuća 3D animacije. U izboru ove neobične misice učestvovalo je čak pola miliona korisnika Interneta. Među učesnicama našle su se i virtuelne lepotice iz svih krajeva sveta - Nemačke, Italije, Španije, Pakistana, Irana, Indije, Brazila, Meksika, Australije...
Šta se krije u smeću slavnih

Najnoviji korak u nemilosrdnom progonu holivudskih zvezda napravili su francuski fotoreporteri Paskal Rostan i Bruno Muron. Naoružani gumenim rukavicama, vrebali su zvezde poput Madone, Švarcenegera, Mela Gibsona i Lerija Kinga, i to u trenucima kad su iznosili smeće.

Rezultat je bizarna, ali zanimljiva izložba "Star Trash", koja će biti otvorena do 16. jula 2005. u Njujorku. Tako smeće kalifornijskog guvernera Arnija potvrđuje njegovu strast prema kubanskim cigarama. Tom Henks ne štedi na luksuzu svog sina Kolina, pa je njegovo smeće pokazalo da je za samo jedno noćenje u Las Vegasu platio 1.107,95 dolara.

Sujeta Toma Kruza je poznata, ali da je u njegovom smeću pronađeno čak 13 različitih preparata za negu lica! Zbog smrti, sa izložbe je povučena fotografija smeća bivšeg predsednika SAD Ronalda Regana, na kojoj se našao i popis agenata Tajne službe koji su ga čuvali, kao i popis njihovog naoružanja. Da se kopanje po smeću slavnih isplati, potvrđuje i dosad 15 prodatih fotografija po 6.000 dolara za svaku.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Linda Hamilton dve godine bez seksa

Holivudski glumci baš ne znaju ništa da sačuvaju za sebe. Tako je Linda Hamilton izjavila da nije upražnjavala seks dve godine. Ona kaže: „Nisam se poljubila sa muškarcem od 2002. godine. Hajde, prenesite sad svima!“ Glumica koja se proslavila ulogom u filmu „Terminator“ izborila se sa zavisnošću od droge i alkohola, a od svog bivšeg muža, reditelja Džejmsa Kamerona, razvela se 1998. godine. Za razvod 48-godišnja zvezda je od Kamerona dobila 33 miliona funti. Inače, Linda se tri puta udavala i ima dvoje dece, Daltona (15) i Džozefin (11).

Nikol Kidman očajnički želi bebu

Nikol Kidman (37) je za „San“ izjavila kako želi da rodi dete pre nego što bude prestara. Ona kaže: „Stvarno želim da zatrudnim i rodim bebu. Nisam trudna, ali bila bih veoma srećna kada bih zatrudnela pre nego što budem previše stara.“ Nikol, koja se već tri meseca viđa sa producentom Stivenom Bingom, dodala je i to da jedva čeka da se ponovo uda. Australijska glumica ima dvoje usvojene dece iz braka sa Tomom Kruzom i dodaje: „Divno je podizati dete, ali za to je potrebno dvoje. Nisam sigurna da li sam u stanju to da uradim sama“. Halo Bing, kada je venčanje?

Kolin Farel umalo dobio infarkt

Kolin Farel bio je do te mere pod stresom zbog reakcije koju bi mogao da izazove intervjuom u kojem je priznao da je probao heroin da je pomislio da će doživeti srčani napad. Američkom magazinu „Eskvajer“, irski glumac, rekao je: „Stigao sam kući i video svoj lik u novinama iznad koga je pisalo ‘Volim heroin’. Pomislio sam da će me neko napasti bejzbol palicom. U Dablinu ima puno heroina i mnogo ljudi kojima je ta droga uništila život. Pozvao sam lekare da dođu u jedan sat posle ponoći, jer sam mislio da preživljavam infarkt. Imao sam bol u grudima i nisam znao šta da radim i kako da ga odagnam.“

Kajli Minog izvrnula članak u Nemačkoj

Kajli Minog je snimanje jednog nemačkog šou programa napustila u agoniji jer je izvrnula članak na nozi dok je pevala pesmu „I Belive In You“. Jedan od prisutnih je rekao: „To je bio gadan pad. Kajli se okliznula na štiklama i pala. Ali, iako ju je mnogo boleleo, izgleda da se ona više zabrinula da će neko zaviriti ispod njene suknje jer je bila veoma oskudno obučena.“
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kira Najtli se
opekla na snimanju

Lepa mlada glumica Kira Najtli opekla se na snimanju filma "Domino". Reč je o novom filmu Tonija Skota, istinitoj priči o modelu, koji postaje lovac na ucene, a Kira se povredila kada je jedna od scena s mitraljezom pošla loše.

Kira je koristila dva komada oružja, a jedna od čaura iskočila je napolje i pogodila je, kaže svedok, dodavši da se glumica nije previše bunila, pa je uprkos opekotini nastavila sa snimanjem.
A. K.
Šta Rambo Amadeus
voli da jede

Rokenrol guslar i Svetski Megacar, reči su kojima hrvatski HT Internet portal najavljuje zagrebački koncert Ramba Amadeusa, zakazan za 22. decembar, koji je nekadašnja JNA proslavljala kao svoj dan.

Rambo će nastupiti u klubu "Bugalu", a posetioci pomenutog sajta pozvani su i da se nadmeću za nekoliko poklon-ulaznica koje je moguće osvojiti ako se tačno odgovori na nekoliko pitanja u vezi sa likom i delom pomenutog izvođača.

Jedno od pitanja bilo je i: "Šta Megacar Rambo Amadeus voli da jede? a) Kiseli kupus sa škampima; b) Jagnjetinu ispod sača sa ajvarom; c) Ono čega ima najmanje; d) Biftek, srednje pečen."
Donald Tramp se
ženi slovenkom

Poznati američki bogataš Donald Tramp oženiće se 22. januara iduće godine treći put u Palm Biču na Floridi. Ovog puta izabranica je slovenačka manekenka Melanija Knaus.

Ovoj 33-godišnjoj Slovenki Donald će tom prilikom na prst staviti milion i po dolara vredan dijamantski prsten koji je, zbog dobre poslovne saradnje, dobio besplatno od čuvenog draguljara Tonija Grafa.

Na raskošno venčanje pozvani su brojni slavni gosti poput Opre, Ketrin Zite Džons i Majkla Daglasa, Muhameda Alija, princa Čarlsa, Naomi Kembel, Ašera, Eltona Džona, Lučana Pavarotija, Arnolda Švarcenegera...
Severinin film u sudnici
gledali samo muškarci

"Čuveni" 11-minutni Severinin seks-kućni film prekjuče je odgledan u sudnici zagrebačkog Trgovačkog suda, ali samo među muškarcima!

Naime, sudija je ročište zatvorio za javnost pa su u sudnici bili samo tuženi Matija Babić, direktor portala Indedž. hr, njegov advokat Milivoje Žugić, Severinin advokat Maro Mihočević i sudski zapisničar, koji je zamenio stalnu zapisničarku sudije Pušarića. Sud ni posle filma nije odlučio o predlogu da svedoči i Severinin partner Milan Lučić.

Iduće ročište zakazano je za petak. Tužena strana je ovog puta naglasila da je Severina glavni krivac što je film dospeo u javnost, jer je trebalo da ga bolje čuva.
Irski bend U2
u Kući slavnih

Irski rok sastav U2, soul grupa O'Džejs i Persi Sledž nalaze se među pet muzičkih legendi koje će ući u američku dvoranu slavnih rokenrol muzičara. Fondacija dvorane slavnih rokenrol muzičara održaće ceremoniju proglašenja 14. marta u hotelu "Valdorf Astorija" na Menhetnu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Lil Tajler rodila sina

Glumica Liv Tajler rodila je sina, a tu vest juče ujutro potvrdio je i njen predstavnik za štampu rekavši da su novopečeni roditelji "van sebe zbog tog srećnog događaja". Liv se porodila u jednoj njujorškoj bolnici i to je njeno prvo dete.

Zvezda trilogije "Gospodar prstenova" udata je za Rojstona Lengdona. Tek rođeni dečačić ujedno je i prvo unuče Stivena Tajlera, prvog čoveka benda Erosmit. Liv je, prenose američki mediji, imala brz i lak porođaj.
MTV na hrvatskom jeziku i u SCG

MTV će 2005. početi da emituje program na hrvatskom, a MTV Adrija, franšizni program najveće svetske muzičke televizije, prenosiće ga i na području Srbije i Crne Gore, kao i u svim bivšim republikama SFRJ.

- Sa emitovanjem bi trebalo da počnemo u avgustu 2005, a prva faza će obuhvatiti najpre Sloveniju, Hrvatsku i BiH, a tokom 2006. program ćemo proširiti i na ostale države, rekao je Terens Štader, urednik MTV Adrija, u izjavi hrvatskim medijima. Nova regionalna televizija emitovaće se putem satelita, a na kablovskim televizijama trebalo bi da preuzme frekvencije MTV Evrope.
I. I.
Željko Samardžić u Centru "Sava"

Posle izuzetno uspešnih nastupa u Zagrebu 9. i u Sarajevu 11. decembra, večeras i sutra uveče u Centru "Sava" Željko Samardžić pevaće i za Beograđane. Gosti koncerta biće glumac Goran Sultanović, grupe "Noć i dan", "Akustična soba" i Aleksandra Radosavljević, jedna od finalistkinja prošlogodišnjeg Idola. Sve Željkove obožavaoce očekuje i čuveni "koncert posle koncerta".
O. S.

Raskinula Elen i Porša de Rosi

Svi američki tabloidi posebnu pažnju ovih dana posvećuju homoseksualnim vezama i raskidima. U centru novog skandala našla se glumica Porša de Rosi, oštra advokatica iz serije "Ali Mekbil", koja je obelodanila svoju vezu s najpoznatijom američkom lezbijkom i komičarkom Elen Dedženeris.

Elen je zbog Porše napustila svoju devojku Aleksandru Hedison s kojom se zabavljala četiri godine. Ni Porša u novu idilu nije ušla slobodna - raskinula je s pastorkom Ringa Stara, Frančeskom Gregorini. Poznavaoci tvrde da Elen prolazi kroz krizu srednjih godina jer je Aleksandru zamenila mlađom partnerkom.
I. I.
Mik Džeger na hotel
potrošio 850.000 funti

Rok legenda Mik Džeger nedavno je kao od šale potrošio 850.000 funti na hotelski račun! Naime, frontmen Rolingstonsa bio je "prinuđen" da se zbog preuređivanja iseli iz svoje kuće u Londonu, pa je u to ime zakupio potkrovlje jednog od najskupljih i najluksuznijih hotela britanske prestonice - "Kleridž Mejfer".

Ovaj 62-godišnji roker za najam apartmana dao je 700.000 funti, a još 150.000 funti potrošio je na hranu, piće, iznajmljivanje limuzina i kozmetičke tretmane! Noćenje u apartmanu ovog hotela, inače, košta 3.500 funti.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Marlon Brando u video-igrici

Holivudska legenda Marlon Brando, koji je umro 1. jula, "oživeće" u video-igrici u kojoj će se pojaviti kao Don Korleone u "Kumu", prenose agencije. Magazin Holivud riporter piše da će Brando biti centralni lik igrice zasnovane na slavnom filmu o mafiji koji je Frensis Ford Kopola snimio prema romanu Marija Puza.

Kompanija koja je napravila igricu, "Elektronik arts" kupila je prava da reprodukuje Brandov lik pre njegove smrti. Igrica bi u prodaji trebalo da se pojavi krajem 2005.
Prodati brkovi Čarlija Čaplina

Štap od bambusa koji je Čarli Čaplin koristio u filmu "Moderna vremena" iz 1930. prodat je na aukciji za 69.300 evra.

Aukcijska kuća Kristi saopštila je i da su dva para brkova, koje je slavni glumac nosio u "Velikom diktatoru", prodata za 17.300 evra i 26.000 evra. Lanac restorana "Planeta Holivud" otkupio je svemirsko vozilo korišćeno u filmu čuvenog agenta 007 "Dijamanti su večni" iz 1971. za 34.600 evra.
Nikolas Kejdž u poseti tazbini

Američki glumac italijanskog porekla Nikolas Kejdž otputovao je za vikend sa suprugom u Južnu Koreju kako bi upoznao tazbinu. Četrdesetogodišnji glumac ove godine se oženio Korejkom po imenu Elis Kim.

Srećan što će najzad upoznati roditelje svoje žene, Kejdž je u znak poštovanja prema kulturi i zemlji u koju dolazi obukao i tradicionalnu korejsku nošnju u kojoj se i slikao tokom posete Seulu. Kejdž je tom prilikom rekao da uživa u braku, kao i da bi želeo da ima decu.
Džejms Braun operisan od raka

Američki pevač Džejms Braun uspešno je operisan od raka prostate. Pevač (71), čiji je nadimak "otac soula", otpušten je iz centra za urologiju u Atlanti. Džejms Braun je objavio više od 50 albuma od debitantskog snimka "Please, Please, Please". Braun planira da posle oporavka od operacije promoviše memoare pod nazivom "I Feel Good: A Memoir of a Life of Soul".
Golišava Pamela uskoro i u Kini

Pamela Anderson možda će se uskoro pojaviti polunaga na bilbordima i u Kini, u kampanji protiv upotrebe prirodnog krzna. Zvezda serije "Čuvari plaže" na posterima je prikazana u toplesu okrenuta leđima, a jednom rukom delimično pokriva desnu dojku.

Iznad kineskih karaktera kojima je napisano "Hladna ramena nisu ništa u poređenju s hladnoćom koju oni osećaju" i "Molimo vas, nemojte nositi krzno", prikazana je slika snega. Kineski zvaničnici tek treba da odluče da li će odobriti reklamu.
Čola večeras peva u Zagrebu

Posle tri godine, Zdravko Čolić večeras će zapevati u zagrebačkom Domu sportova, najavljuje hrvatski dnevnik Večernji list, dodajući da će to biti tročasovni zvučni i svetlosni spektakl, kao i da će na sceni biti 37 muzičara.

Na pitanje da li na ovim prostorima u nekome vidi svog naslednika, popularni Čola je diplomatski odgovorio: "Ima puno ljudi koji lepo pevaju, ali energija koja je potrebna da vam publika veruje jeste nešto što ne zavisi samo od pevača, već i od sreće i samih pesama. Verovatno imam naslednika, ali da bi mu se mogla izmeriti vrednost, treba da prođe barem pet ili deset godina. Zasad imam samo naslednicu, moju slatku ćerkicu".
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kurt Rasel i Goldi
Hon ipak zajedno

Kurt Rasel i Goldi Hon smehom su propratili vest o prekidu svoje veze. Američki mediji su, naime, objavili da se slavni holivudski par, koji se nikada nije venčao, razišao posle serije svađa u oktobru.

Međutim, oni su i dalje srećni i zaljubljeni i, štaviše, trenutno su na odmoru u Meksiku - Goldi je bila u toplesu, a Kurt se kupao sasvim go. Njih dvoje su zajedno 21 godinu.
I Disciplina kičme
svira u Zagrebu

Beogradsko-londonska "dramendbejs" atrakcija "Disciplina kičme" i njen frontmen Dušan Kojić Koja nastupiće 23. decembra na velikoj pozornici zagrebačkog Doma sportova, gde su nedavno svirali i Bajaga, Čola...

Koja će tako pred zagrebačku publiku izaći posle tri godine pauze, a tim povodom je u izjavama za hrvatske medije rekao i sledeće: "Uvek slušam fank, to mi je kao kafa i cigarete", dodajući da nijedan političar ne bi mogao da ga motiviše na svirku u predizbornoj kampanji.
Glumica Kirsten
Danst se udaje

Glumica Kirsten Danst i Džejk Gilenhal navodno su pred brakom. Iako su početkom godine prekinuli vezu na neko vreme, njih dvoje su sada ponovo zajedno i zaljubljeniji više no ikad.

Danstova je tada izjavljivala da je premlada za brak, ali njeni prijatelji kažu da se ona sada oseća dovoljno zrelom za porodični život i da je svadba već u planu.
Švarci se vraća
na veliko platno

Arnold Švarceneger vratiće se film već u toku naredne godine! Guverner Kalifornije će odigrati malu ulogu u filmu "The Kid And I". Reč je o komediji iza koje stoji rediteljka Penelope Sfiris ("Vejnov svet"), a u filmu će glumiti i Linda Hamilton i Džejmi Li Kertis.
Elvisova ćerka
rasprodaje očevinu

Liza Mari Prisli, ćerka legendarnog Elvisa Prislija, prodaje najveći deo imanja svog pokojnog oca za približno 100 miliona dolara, prenosi DPA. Prema ugovoru, Liza Mari će zadržati vlasništvo nad imanjem svog oca, čuvenim Grejslendom, ali će prodati sve ostalo uključujući i prava na korišćenje Elvisovog imena i lika, biznismenu Robertu Silermanu, osnivaču kompanije "SFDž entertejnment".

Silerman je pristao da kupi 85 odsto Prislijevog imanja, uključujući autorska prava na Elvisove fotografije, njegovu muziku, TV nastupe i filmove, poput čuvenog "Jailhouse Rock". Silerman kaže da će preuzeti dugovanja Grejslenda od 25 miliona dolara, isplatiti 53 miliona dolara gotovine Lizi Mari, dok će joj ostatak sume dati u akcijama.
Dženifer Garner
čeka bebu

Dženifer Garner, koju znamo iz serije "Alijas", pojavila se nedavno s malo većim stomakom pa su odmah krenule priče da je ova mlada glumica trudna.

Otac deteta navodno je Ben Aflek! Njih dvoje su u vezi od jula. "Eksperti" za ove stvari procenjuju da je Garnerova u četvrtom ili petom mesecu trudnoće.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Zagrepčanke grudnjacima zasule Čolu

Živa legenda pop-muzike na ovim prostorima Zdravko Čolić, preksinoć je, posle tri i po godine, ponovo u Zagrebu potvrdio status zvezde čiji sjaj ne gasne, piše zagrebački Večernji list dodajući da stoga i ne čudi što su Zagrepčanke već u toku prve pesme "Gori vatra" lepog Čolu zasule grudnjacima.

A majstor scene, navodi ovaj list, znao je kako valja sa obožavateljkama koje su ga čekale s belim ružama - sišao je s pozornice u publiku. One su ga, naravno, zasule poljupcima, parfemima i grudnjacima.
Čarli Šin uskoro drugi put tata

Čarli Šin i njegova supruga Deniz Ričards očekuju drugo dete, preneo je magazin Pipl. Holivudski par ima ćerkicu Sem koja je rođena u martu, a rođenje druge bebe očekuje se u junu. "Potpuno su van sebe od sreće.

Ne mogu da zamislim lepši božićni poklon za njih dvoje i Sem", rekao je agent Šinove supruge Čak Džejms. Deniz Ričards (33) i Čarli Šin (39) venčali su se u junu 2002. godine, a upoznali su se na snimanju filma "Good advice" 2000. godine. Šin ima i ćerku Kasandru (20) iz prvog braka.


 
Helena Kristensen
veruje u Deda Mraza

Helena Kristensen, nekadašnji supermodel, sada uspešan fotograf, ovih dana uživa šetajući ulicama Njujorka sa sinom Mingusom. Nema sumnje da je danska lepotica krenula u potragu za božićnim poklonima za svog sina, mada i sama kaže da veruje u Deda Mraza, vile i trolove.

Ali, veseli četvorogodišnjak, umotan u debelu jaknu i šal, bio je zadovoljan i samom činjenicom da može da uživa u kolicima, dok ga mama voza. Zbog posla fotografa, Helen živi na relaciji London-Njujork, mada kaže da voli da obilazi prodavnice u oba grada.
A. K.
Mini videla duha!

Mini Drajver je videla duha u Meksiku! Glumica, poznata po ulozi u filmu "Fantom iz opere", kaže da je pored kreveta videla duha sa sombrerom i pončom! "Kunem se, stajao je kraj mog kreveta kada sam se probudila rano ujutro. Nestao je pred mojim očima!", tvrdi ona dodajući da su je mnogi pitali šta je pila prethodne večeri.
Venus reklamira sestrine modele

Američka teniska šampionka Venus Vilijams pozirala je u Majamiju za liniju sportske odeće i kupaćih kostima koju je kreirala njena mlađa sestra Serena. Linija nazvana "Aneres" (naopako pročitano Serena) ima 41 model na kojima dominiraju ljubičasta i zelena boja. - Vrlo sam uzbuđena zbog nove aktivnosti.

Radim sa kompanijom "Najki" (i crtam sopstvenu liniju koja će u prodaju stići u januaru. Tako da u stvari radim dva dizajnerska posla", izjavila je 23-godišnja Serena. Za svoju sestru Venus, ona je rekla: "Ona je uvek bila moj najbolji model. Ona je sjajna manekenka, uvek divno nosi odeću."

Venus Vilijams (24) je izjavila da ne želi da joj poziranje bude stalan poziv. "To je zabavno s vremena na vreme. Spremna sam da ponovo poziram za Serenu ako to zatraži od mene."
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Harison Ford
u filmu o Iraku

Američki filmski studio "Juniverzal pikčers" sprema prvi visokobudžetni film o Iraku! U glavnoj ulozi američkog generala trebalo bi da se pojavi niko drugi do Harison Ford. Akciona drama zasnovana je na knjizi "No True Glory", koja prati bitku za Faludžu i to iz američke perspektive. Autor Bing Vest trenutno radi na scenariju, a reditelj i ostatak glumačke ekipe biće uskoro objavljeni.
Elton Džon se, ipak, ne udaje

Dejvid Furniš, životni partner Eltona Džona, izjavio je da ne namerava da se oženi slavnim pevačem. Furniš, filmski producent iz Kanade, koji je sa Eltonom Džonom već 11 godina u ljubavnoj vezi, rekao je da su glasine o njihovoj svadbi lažne. Kanađanin je naveo i da nije tačno da će se jedan drugom na vernost zakleti u kući engleskog reprezentativca Dejvida Bekama već da tamo idu na krštenje.

S druge strane, Furniš nije potpuno isključio mogućnost ženidbe rekavši da čeka da lasti u Britaniji ozakone homoseksualne brakove. Elton Džon je svojevremeno sam podstakao glasine o udaji otkrivajući da će mu kuma na venčanju biti Viktorija Bekam.
Ursula Andres: U moje vreme bilo je
mesa, danas su sve ravne k'o daske

Prva Bond devojka Ursula Andres smatra da su današnje lepotice previše mršave. Glumica, koja se proslavila u filmu "Dr No" iz 1962, smatra da sadašnje zvezde nemaju ženske obline i smatra da bi trebalo da budu ženstvenije. Ona kaže: "U moje vreme, bilo je oblina i mesa. Danas su sve ravne kao daske."

Ipak, 68-godišnja Ursula priznaje da je impresionirana Hale Beri, Bondovom devojkom iz filma "Umri drugi dan". Ursula je britanskom listu Indipendent rekla: "Smatram da je Hale Beri veoma privlačna u filmu Umri drugi dan. Tako je zaobljena." Uprkos zanosnim oblinama, Ursula tvrdi da nikada nije verovala da je izgledala seksi u minijaturnom belom bikiniju u kojem izranja iz mora u filmu "Dr No".

"Nikad nisam mislila da izgledam seksi u belom bikiniju. Ono što sam ja mislila jeste da pokazujem kako nova žena treba da izgleda. Bila sam sportski tip i imala agresivan imidž, što je bilo drugačije od onoga kaki su filmovi u to vreme prikazivali žene."
Nikol Kidman i Rasel Krou
zajedno u filmu o Australiji

Australijska glumica Nikol Kidman jedva čeka da počne snimanje novog filma u kojem će glumiti sa starim prijateljem i zemljakom Raselom Krouom. Glumica je izjavila da odavno priželjkuje projekat s Raselom, a izgleda da će joj se ta želja uskoro i obistiniti.

Film će se zvati "Eukaliptus", a snimanje počinje narednog meseca. "Film govori o mojoj zemlji i jako mi je drago što ću ga raditi upravo s Raselom", izjavila je Kidmanova i dodala: "Nikad dosad nismo radili zajedno, iako smo to oduvek želeli".
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 308
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.