Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:28:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 295 296
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zanimljivosti u svetu muzike  (Pročitano 172756 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Znao sam odgovor za 5 miliona
Autor: A. Novaković | 16.05.2007 - 11:42


Agošton Legvari, vulkanizer iz Bačkog Gradišta, osvojio je rekordnih 2.500.000 miliona dinara u kvizu „Želite li da postanete milioner“, znao je čak i odgovor na poslednje pitanje, ali je ipak odlučio da odustane, kako kaže, zbog svoje dece.
U intervjuu za „Blic“ skromni Agošton priča da nimalo ne žali zbog svoje odluke i dodaje da ga zovu i znani i neznani da čestitaju, i priznaje da uživa u svojih pet minuta slave. A pare... njih će potrošiti na putovanje sa porodicom u neki evropski grad, ako dobiju vize, a ostatak sigurno neće potrošiti na kupovinu novih kola, kako se priča, nema potrebe, „polo“ star šesnaest godina i dalje radi ko sat.
Agošton je rođen 1964. godine u Bačkom Gradištu, gde i danas živi. Vlasnik je vulkanizerske radnje, a završio je Višu građevinsku školu. Oženjen je i sa suprugom Magdolnom ima troje dece - Marijana ima 16, Sani 11, a najmlađi Adam 5 godina.
Uz manje probleme, Legvari je stigao do poslednjeg pitanja koje je glasilo: „Koga je okupljala grupa 47?“ Ponuđeni odgovori su bili: pisce, slikare, arhitekte ili kompozitore.
- I pre nego što su se na monitoru pojavili ponuđeni odgovori imao sam osećaj da se radi o piscima. Međutim, odustao sam, najviše zbog svoje dece. Vrzmalo mi se po glavi, ako zeznem moja deca će imati lošu uspomenu. Uostalom, shvatio sam da se kao njihov otac nisam obrukao i nemam ni trunčicu žaljenja zbog svoje odluke... Možda će mi biti krivo za 20 godina, ali sada ne - iskreno priča Agošton, koji je sa sumom od 2.500.000 dinara postao rekorder „Milionera“.
Zanimljivo je da je Legvari nedelju dana (dok se u ponedeljak nije emitovala emisija u kojoj je učestvovao) krio tajnu o svom dobitku u kvizu, čak i od svoje dece!
- Istinu smo znali samo ja, moja supruga i naš prijatelj koji nas je dovezao u Beograd. Klinci do emisije nisu ništa znali... a deca tek znaju da se raduju. Ne opterećujem se sumom koju sam osvojio, uživam u svojih pet minuta slave, sunčam se „na njima“ jer znam da će brzo proći. Pare ću potrošiti na porodično putovanje, ne znamo gde ćemo ići, a ako dobijemo vize sigurno ćemo obići neki evropski grad. Čuo sam da se priča da ću kupiti novi automobil, ali to nije tačno, imam „polo“ star šesnaest godina i ništa mu ne fali, radi ko sat - objašnjava Legvari.
Naravno, on je preko noći postao zvezda u Bačkom Gradištu, a Agošton kroz smeh kaže:
- Da, zvezda padalica! Od komšinice sam dobio ružu, zovu me znani i neznani i čestitaju...
Na našu konstataciju da mu je verovatno nezgodno što ga zovu nepoznati ljudi, Legvari je odgovorio:
- Ma ne, zovu me samo zgodni!

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
U Beogradu na Evroviziji 2008. i do 7.000 stranaca
Autor: Beta | 16.05.2007 - 09:27

Kada bude domaćin Evrovizije 2008, Beograd bi moglo da poseti od pet do sedam hiljada stranaca za sedam dana, ocenili su danas predstavnici Turističke organizacije Beograda (TOB).
Stručni saradnik TOB-a Vesna Nađ kazala je agenciji Beta da se još ne može utvrditi koliki bi se prihod ostvario od te zabavno-turističke posete, jer je sistem uspostavljanja "satelitskih računa", koji bi pratio kretanje stranih prihoda, još u fazi uhodavanja.
Nađ je navela da je poseta stranih turista, kao i domaćih Beogradu u prva tri meseca ove godine dostigla "impozantne" razmere i da je od januara do marta u Beogradu, kao i u celoj Srbiji boravilo za 19 odsto više turista nego u istom periodu prošle godine.
Prema njenim rečima, veliki i siguran izvor prihoda za budžet grada su mladi koji iz regiona dolaze na popularne muzičke događaje u Beogradu i Srbiji, kao i stariji turisti koji plove na "kruzerima", sa kratkim odmorom u Luci Beograd.
Nađ je navela da se ove godine očekuje 600 "vezova" velikih "kruzera", koji će se usidriti u Luku Beograd i dodala da je prihod koji oni daju dovoljno značajan.
"Svake godine broj vezova poveća se za sto u odnosu na godinu pre", kazala je stručni saradnik TOB-a, i ocenila da sa širokom ponudom za trošenje i bankomatima, stranci sada sve više troše prilikom razgledanja grada, iako su ograničeni svojim paket aranžmanom.
"Osim autobusa koje plaćaju za razgledanje grada i turističkih vodiča, tu su i troškovi boravišne takse od 100 dinara po osobi, što nije zanemarljivo kada se pogleda broj stranih turista koji prolaze kroz grad", ocenila je ona.
Nađ je kazala da stranci dosta troše i na lokalne izlete u Kovačicu i Sremske Karlovce, dok za razliku od njih mlađa populacija koja dolazi na muzičke događaje, kao što su novosadski Egzit i Sabor trubača u Guči, svakako spajaju posetu Srbiji u višednevni odmor i zabavu.
Prema rečima stručnog saradnika TOB-a, nakon posete stranaca "ozbiljnije dobi" u predsezoni, sezona je rezervisana za mlade.
Nađ je navela da je Beograd prošle godine posetilo pola miliona turista, što je značajno u poređenju sa na primer 2000. godinom, kada su, kako je rekla, "turisti na prste mogli da se izbroje".
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Uz mnogo dobre volje
Domaći pop i rok muzičari kažu da rado učestvuju na humanitarnim koncertima, dok organizatori tvrde da je kod nas teško realizovati takve projekte

Članovi grupe "Beogradski sindikat"
(Foto D. Ćirkov)



Da se mnogi domaći pop i rok muzičari rado odazivaju da učestvuju u akcijama humanitarnog karaktera govori podatak da će u Beogradu u kratkom periodu biti održano nekoliko koncerata sa kojih će sav prihod biti uplaćen najugroženijim sugrađanima.

Već u nedelju u Hali 3 Beogradskog sajma biće održan koncert za pomoć Narodnoj kuhinji u Kosovskoj Mitrovici, a učešće su potvrdili bendovi poput „Partibrejkersa”, „Ajzbrna”, „Sanšajna”, „Direktora” i „Beogradskog sindikata”.

Domaći di-džejevi rešili su da pomognu deci iz izbegličkog kampa Radinac kod Smedereva. Asocijacija za afirmaciju mladih Modem organizuje humanitarni koncert DJs first Aid koji će se održati 1. juna na terenima KK Partizan na Kalemegdanu. učešće su potvrdili Marko Nastić i di-džej Buki iz sastava „Kinetik vajb”, francuski di-džejevi Žilijen i Lik, kao i sastav „Burn Crew Concept” iz Pariza.

Prošle nedelje ispred severne tribine na stadionu Crvene zvezde održan je humanitarni koncert pod nazivom „Delije za naše Kosovo i Metohiju”. Učestvovale su mnoge domaće zvezde – od „Riblje čorbe” i Bajage preko Bilje Krstić i grupe „Bistrik” do sastava „Neverne bebe”, a ceo prihod od ove manifestacije uplaćen je Raško-prizrenskoj eparhiji.

Iako domaći muzičari kažu da rado učestvuju na ovakvim manifestacijama, organizatori kažu da je veoma teško realizovati projekat gde će na kraju sav prikupljeni novac otići tamo gde je i namenjen.

Ognjen Janković, član grupe „Beogradski sindikat”, koji učestvuje u organizaciji koncerta za Narodnu kuhinju u Kosovskoj Mitrovici kaže da je ova akcija samo „kap u moru” jer je mnogim ljudima u našoj zemlji pomoć neophodna.

– Nadam se da ćemo ovim projektom skrenuti pažnju javnosti na sve one koji imaju egzistencijalne probleme.

Naš sagovornik smatra da bi bilo dobro kada bi i državne institucije organizovale slične manifestacije.

– Trebalo bi da se sastavi lista najugroženijih kako bi se potom organizovali humanitarni koncerti i slične manifestacije na kojima bi se sakupila finansijska sredstva. Nažalost, svest o tome koliko je potrebna pomoć ljudima koji žive na ivici siromaštva u našem društvu gotovo i da ne postoji.

Janković kaže da su tokom pripremanja koncerta na Sajmu naišli na velike probleme jer mnogi neće ili ne žele da rade volonterski.

– Nažalost, u našoj zemlji postoje ljudi koji veoma dobro zarađuju na humanitarnim akcijama. Mislim da je, na neki način, obaveza umetnika da ovakve stvari rade volonterski. Ako mi nećemo, onda ne znam ko bi to mogao uraditi umesto nas. Mi smo se našom muzikom izborili za medijsku pažnju i zato je naša moralna obaveza da pričamo o problemima. Oni koji nas slušaju trebalo bi da se zapitaju šta se događa. Kada govorimo o humanitarnim akcijama uopšte, važno je što su sve one u potpunosti zasnovane na ličnim inicijativama ljudi koji žele da pomognu i nemaju nikakve veze sa politikom, kaže nam sagovornik.

Nikola Kovačević, potpredsednik Asocijacije Modem, kaže da su na ideju da urade projekat DJs first Aid došli još pre šest meseci, ali da nisu mogli u potpunosti  da realizuju projekat bez pomoći nekoliko francuskih organizacija.

– U našoj državi je svest o potrebi da se organizuju humanitarni koncerti na niskom nivou. Veoma malo domaćih firmi se odazvalo našem pozivu da učestvuju u ovoj akciji, dok smo na veću zainteresovanost naišli kod inostranih kompanija. Imam informaciju da su svi domaći di-džejevi otkazali i dogovorene nastupe za 1. jun samo da bi učestvovali na DJs first Aidu, što pokazuje njihovu želju da pomognu deci iz kampa Radinac. Honorara su se odrekli i francuski umetnici koji će doći u Srbiju, tako da smo troškove sveli na najmanju moguću meru.

Kada je reč o infrastrukturi koja je neophodna za DJs first Aid Kovačević kaže da su im najveću pomoć pružili ljudi iz KK Partizan, jer su im besplatno ustupili terene na Kelemegdanu.
– Uz pomoć KK Partizan dobili smo struju i vodu. Jedino ćemo platiti ozvučenje sa 50 odsto popusta, ali smo uspeli da obezbedimo sponzore koji će pokriti i taj trošak.
Vladimir Đurđić

Izvor: Politika
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Rokerova borba protiv dima iz kamina
Poznati roker Bono Voks žali se da mu je apartman u Njujorku obavijen pravom dimnom zavesom

Bono Voks
(Foto AFP)



Pevač irske grupe U2 Bono Voks, poznat po borbi za socijalnu pravdu, ovih dana se spori zbog nečega manje značajnog za planetu i rešavanje dugova zemalja Trećeg sveta, ali važnog za njegovu porodicu. Naime, Voks se sukobio sa firmom „Manhattan Cooperative Housing Association” koja je vlasnik zgrade u Njujorku, u kojoj poznati roker živi sa svojom porodicom.

Voks je digao glas i protiv kolege i komšije Bilija Skvajera. Dvojica muzičara žive u takozvanom Sanremu, zgradi sa kulama bliznakinjama koja gleda na zapadni deo njujorškog Central parka. Sanremo, koji se nalazi u 74. ulici u Njujorku, dom je i drugih poznatih ličnosti, poput glumca Stiva Martina, reditelja Stivena Spilberga…

Do rasprave i protesta došlo je zbog toga što dim iz odžaka ulazi u stan popularnog muzičara, što njegovoj porodici veoma smeta.

Stanari pričaju da je Bono 2003. godine kupio apartman u potkrovlju zgrade od Stiva Džobsa, osnivača „Epla” za 14,5 miliona dolara. Džobs je prethodno potrošio milione dolara na renoviranje, iako nikada nije živeo u ovom apartmanu. U jednom trenutku posle useljenja Bono, čije je pravo ime Pol Hjuson, i njegova supruga Ali Hjuson koji imaju i kuće u Dablinu i na jugu Francuske, primetili su da dim iz odžaka na krovu silazi u njihov stan, rekao je jedan od stanara te zgrade.

Slavna porodica je odmah posle toga kontaktirala nadležne zbog problema sa dimom koji dolazi iz kamina u drugim apartmanima. „Bono je bio ljubazan i rekao je da probamo da učinimo nešto da se problem reši jer ne može da dozvoli da mu dim ulazi u stan, budući da jedno od njegovo četvoro dece ima astmu”, izjavila je jedna stanarka zgrade.

I pre toga su se stanari ove zgrade, koja je izgrađena 1930. godine, žalili na istu stvar. Bord vlasnika je naredio da se kamini ne koriste dok se problem ne razmotri, međutim, stanari u 40 od 135 apartmana u toj zgradi koriste kamine. Jedan od njih je i pomenuti pevač Bili Skvajer koji živi na trećem spratu i čiji je kamin i dimna zavesa koju pravi pretnja Bonovoj porodici. Međutim, Skvajer nije želeo da komentariše optužbe kolege.

„Bunt protiv dima nije slučaj razmažene zvezde sa nerazumnim zahtevima, već je to stvar zdravlja i bezbednosti”, izjavio je predstavnik za štampu irskog benda.

Bono, koji je pre nekoliko dana prisustvovao sastanku država G8 u Nemačkoj da bi zatražio od zemalja članica ovog saveza više pomoći za afričke zemlje, nije želeo javno da komentariše ovaj problem.
Vlasnici i stanari ove zgrade imali su godišnji sastanak 8. maja. Iako je pitanje kamina pokrenuto na tom sastanku, do rešenja problema nije došlo pošto su većini stanara važnije druge stvari, poput kućnih ljubimaca. S obzirom na to da je zima prošla i da se kamini bar neko vreme neće koristiti, Bonu je ostalo da pokuša da reši problem do sledeće sezone.
J. K.

Izvor: Politika
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Povratak "kraljeva"
S. J., 17. maj 2007

Najslavniji gitaristi iz devedesetih, grupa "Džipsi kings", posle 16 godina opet je u Beogradu. Koncert će se održati 1. juna (20.30) u "Areni", a domaćini i predgrupe biće im naši bendovi "Kal" i "Blek panters". Doček "kraljevima" je spreman, ulaznice se još prodaju po cenama od 1.200, 1.600, 1.800, a za tribine i sedenje u parteru 2.000 dinara.
- "Džipsi kings" su 1991. godine bili u Beogradu i gledali utakmicu Crvena zvezda - Bajern, a onda su održali četiri vezana koncerta u Centru "Sava". Svi su bili rasprodati - priseća se Đorđe Milutinović, direktor "Arene". - Očekujem da će ih i ovog puta publika sjajno dočekati, a oni ponovo uzvratiti odličnom svirkom. Obezbedili smo im i dve vrhunske predgrupe, koje će svojom muzikom biti sjajna dopuna.
"Džipski kings" su svetski
simbol vrhunske španske i francuske gitarističke muzike. Bend čine pevači i gitaristi iz porodica Rejes (kraljevi) i Baljardo, a autentična muzika koju sviraju poznata je kao rumba flamenko. Svetski uspeh doživeli su u SAD, gde su postali "bestseler" francuski bend svih vremena, i jedini bend koji je toliko osvojio američko tržište a da ne peva na engleskom jeziku, već na romskom dijalektu - gitane. Čuveni, i možda najpoznatiji hit im je iz 1987, "Bamboleo", a njihov album "The best of Gipsi" više od godinu dana bio je na vrhu svetskih top-lista. Album "Ruts" izdat pre tri godine jedini je snimljen akustično bez bubnjeva, električnih gitara i sintisajzera, što je doprinelo da se zvuk vrati korenima. Ove godine, izdali su album "Pasažero". "Kingsi" i dalje žive na jugu Francuske.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Bo Didli doživeo moždani udar na koncertu
Autor: Tanjug | 17.05.2007 - 15:47

Američka muzička ikona Bo Didli (78), koga mnogi smatraju jednim od rodonačelnika rokenrola, doživeo je moždani udar tokom jednog koncerta u SAD.
Slavni pevač, tekstopisac i gitarista, za koga se zna da već duže vreme boluje od povišenog krvnog pritiska i dijabetesa, nalazi se od nedelje na intenzivnoj nezi u univerzitetskoj bolnici u Omahi, u Nebraski. Lekari su izjavili da mu je u udaru oštećena leva strana mozga čime mu je oslabljena moć govora i raspoznavanja govora. Didli je svoj prvi veliki hit imao 1955. godine sa pesmom "Bo Diddley", a nagradu Gremi za životno delo dobio je 1998. Sa svojim tamnim naočarama i pravougaonom gitarom, postao je ikona američke muzičke industrije hitovima poput "Who Do You Love", "Before You Acuse Me", "Mona" i "I'm a Man". U rokenrol hol slavnih ušao je 1987. "Sviram gitaru kao što bi svirao bubnjeve", imao je običaj da kaže slavni umetnik koji je bio uzor mnogim muzičarima među kojima su Badi Holi, Brus Springstin i članovi grupe "Hu".

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Vukašinović bi da svira "Žikino kolo" ispred Stonsa
Autor: Beta | 17.05.2007 - 13:46

Roker Milić Vukašinović namerava da zasvira "Žikino kolo" ukoliko bude nastupio kao predgrupa "Roling stonsima" na koncertu u Beogradu 14. jula.
Vukašinović je rekao agenciji Beta da planira da svoj nastup završi "Žikinim kolom", hard rok pesmom sa primesama narodne muzike koju je snimio sa svojim bendom "Vatreni poljubac" 1985. godine.
Menadžment "Stonsa" još nije doneo konačnu odluku ko će biti druga predgrupa na Ušću pored već određenog "Električnog orgazma". Vukašinović pod pseudonimom Mič Valijant trenutno slovi kao ozbiljan kandidat i uveren je da će nastupiti ispred "Stonsa".
"Odsviraću tri pesme iz 1981. godine. Trebalo bi da sviram oko sat, a na kraju ću da završim 'Žikinim kolom', kaže Vukašinović.
Mič Valijant je ime za inostranu scenu, koje je Vukašinović koristio još 1981. godine u Londonu, kada su mu nudili da izda singl za tamošnje tržište.
"Međutim, nisam bio spreman, imao sam para, tada sam sa narodnom muzikom ovde pravio velike pare, a u rokenrolu je deviza 'nemoj da se mučis ako ne moraš i ako imaš pare'. Hedonizam mi je inače jedini princip", objašnjava vremešni roker iz Sarajeva.
Vukašinović kaže da bi mu nastup pre "Stonsa" bila odskočna daska za svetsku karijeru. Pre nego što je znao za dolazak "kotrljajućeg kamenja" u Beograd, Vukašinović je snimio maksi singl "Stop Globalization", za koji trenutno traži izdavaca za svetsku distribuciju.
Vukašinović kaže da mu je drago što je koncert izmešten sa hipodroma na Ušće, jer će to mesto biti udobnije za publiku.
"Ne daj bože da padne kiša ujutru, čini mi se da bi kompletna publika tamo (na Hipodromu) bila u blatu do kolena", kaže muzičar.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N86
Bo Didli u bolnici zbog moždanog udara

Pevač i kompozitor Bo Didli hospitalizovan je zbog moždanog udara u Njujorku, prenose elektronski mediji.

RnB zvezda nalazi se na intenzivnoj nezi, nakon što se u nedelju ponašao "dezorijentisano" nakon nastupa u Kaunsil Blafsu.
Didli (78) je u prošlosti patio od dijabetesa i povišenog krvnog pritiska, podseća AP.

Ikona "crnog zvuka", Didli je najpoznatiji po hitovima "Who do you love" i "I'm a man".

Nikakvi dalji detalji o njegovom stanju, ili dužini boravka u bolnici, nisu još uvek poznati.




Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 295 296
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:28:00
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.