Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zanimljive SMS poruke sa vasih mobilnih telefona  (Pročitano 33052 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Smešne SMS poruke (MOBILNI i "NjENE" cari!!!)


652. No 1 Trudi se, trudi jedini moj, udovolji mi sve, ali izgleda da cu ja na kraju od tog' tvog silnog truda ostati trudna! Poslala: Anci
***. No 2 Ako zaspim, sanjacu te. Ako se probudim, videcu te. Ako te vidim, zaljubicu se. Kazi mi molim te, sta da radim sa tobom?! Poslala: Gavrina
***. No 3 Zarazne klice tvoje lepote inficirale su srce moje. I posle kratke anestezije na operacionom stolu tvojih osecanja ja cekam da mi das injekciju nade! Poslala: Gavrina
***. No 4 CAO u policickoj sam stanici! Uhvatili su me i imaju slucaj protiv mene: POSEDOVANJE SLATKOG LICA! Unistena sam. Treba mi neko ruzan da me izbavi. MOLIM TE pomoz mi! Poslala: Alma
***. No 5 Prica se da trosis plavusu bujnih grudi, plavih ociju, dugih nogu i lica rumena... samo steta sta je GUMENA Poslao: Opsednut
***. van konkurencije Veceras ce se dogoditi zlocin iz strasti. VREME: oko ponoci; MESTO: tvoj krevet; ZRTVA: ti; POCINITELJ: ja; MOTIV: strast. CUVAJ LEDJA TVOJ OBOZAVATELJ! Poslao: Sasa 016
***. van konkurencije extra Klub veselih drkaca Vas moli, da se javite na redovnu kontrolu. Cuti je naime price, da Vam zbog istrosenja ruba glavice opasno baca ruku s kurca. Poslao: Opsednut
***. van konkurencije extra + Uzmi me, topla sam, perem se cesto, ali ipak smrdim, no nisam kriva. Bio si mi prvi koji me je nategnuo i razvalio svojom velicinom. Zauvek tvoja CARAPA! Poslala: Maja
644. Ako ti bilo kada, bilo gde, u bilo koje vreme, ikada išta zatreba, slobodno me nazovi! Ja cu uvek biti tu da te pošaljem u tri pi*** materine!
643.1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 100, 1000, 10000, 100000, 1000000, 10000000, 1000000000 poljubaca za tebe plavušo. Poslao: KOSKE
642. Pin: * pin: ** pin: *** pin: ****. Žao mi mi je tri ste puta pogriješili pin (ništa od sexa veceras).
641. PAZNJA! Ova poruka zna da misli. Usla je u moj imenik i vrsila pretragu za najsladjom osobom u njemu i sa razlogom izabrala tebe! Malena, VOLIM TE!!! Poslao: Dulee (za Renatu)
640. PAZNJA! Ova poruka prenosi srecu i dobro raspolozenje! Dakle, makar na trenutak uzivaj u osecaju da neko uvek misli na tebe... Poslao: Dulee (za Renatu)
639. Nosim tangice i crveni grudnjak, ti mi ih polako skidaš, njišemo se u ritmu techna, sve brže i brže... He, covjece, probudi se! Poslao: M$S
638. Rekla si mi da te zaboravim ali si zaboravio da sam zaboravan i da sam zaboravio da te zaboravim. Poslao: Kengur
637. Osecam tvoj pogled, nezan dodir u kosi. Ne opirem se, pustam osecaju da me nosi. Osecam tvoje usne, vrelinu njihovu svu sve je tako stvarno u mom snu Leo !!! Poslao: Ninucka
636. Sinoc si me izdrko do kraja... tvoj kurac! Poslao: o0o0o0
635. Na 22 o.m. vasiot tel.ke bide isklucen poradi poplaki deka se zakanuvate za prigovor obratete se na xxxxxxxxx. Poslao: Tandjian
634. Zazeli nesto.... mozda se CUDO danas dosadjuje..... Poslao: SiKKi-Ri
633. Želim da... Kad bi ti i ja... No, kad bi nas dvoje... Ne treba nitko znati... Mogli bi onako skrivecki... Sasvim tiho... Gledati POKEMONE!!! Poslao: Inga
632. Ako spavas, probudi se! Ako si budan, javi se! Ako se mi ne javis, jebi se! Ako bas to radis...misli duso namene! Poslala: CaricaPia
631. Ko procita otpadne mu kita. Poslao: Laza®
630. Reci 2 vrste sladoleda! Jesi? Sad reci 2 vrste cigareta! Jesi? A sada reci dve reke u Argentini... Sta je? Lizanje i pusenje ti ide, a geografiju pojma nemas!" Poslala: Weather_Girl
629. DOBAR DAN! OVDE ZAVOD ZA NEDISTAJANJE. OBAVESTAVAMO VAS DA U OVOM TRENUTKU NEKOM MNOGO NEDOSTAJETE, ZATO NE BRINITE, JER JA IDALJE MISLIM NA VAS!!! Poslao: (Nane) za Ajselu
628. Traze se zelene oci, braon kosa, pobjegao iz mojih misli, a presao je granicu mog srca. Poslijednji put vidjen u zagrljaju druge djevojke! Poslala: ROMANTICNA
627. SAD MI TE JE STVARNO DOSTA! BAS SI SE POKVARILA! ZASTO BIH ONDA IMAO POSLA SA TOBOM? ZAPRAVO ODJEBI OD MENE-rece zec i baci sargarepu u smece. Poslao: @nit@
626. -Budi njezan-kaze ona. -Hocu-rece ona. -Ao to boli. -Ne brini procice.-Vruce mi je. -I treba da bude. -Jao, krvari! -I treba kad je zub izvadjen! Poslala: Lutka_sa_izloga
625. Ako me vidis samo dok spavas, moracu te ubiti, jer cu samo tako moci da uzivam u tvojim pogledima. Poslala: Lutka_sa_izloga
624. Kada zaspes pozvacu andjele da te cuvaju maze i paze jer sam trenutno u paklu zbog tebe. Poslala: Lutka_sa_izloga
623. Diraj me onuda gdje najvise volim, stisni me dolje to me ne boli, stegni me crvrsto i radi mi to jer to je savrseno. Zauvijek tvoj TETRIS! Poslala: Lutka_sa_izloga
622. Ako ti srce stane i jako zaboli, ako te u grudima stegne, ako osjetiš cežnju, ako ti se pred ocima zamagli a pamet pomuti, ne to nije ljubav, to je....INFARKT!
621. Uhvatim li zlatnu ribicu i ona mi ponudi 3 zelje, moje zelje bi bile: 1) TI 2) TI 3) I SAMO TI!!! Poslala: Anci
620. Recept za pravenje Talibanac: 200gr. pesak, 350gr blato, 500ml vode i malo govna, ali ne previse da ne bi ispao SIPTAR! Poslao: Boki-Makedonija
619. Molim TE, nemoj se IZNENADITI, Ja sam u BBOLNICI!! Pronasli su MI KAMENAC na BUBREGU, PJESAK u CRIJEVIMA i ... TEBE u SRCU... Poslao: Carsija
618. IZVINI STO TI SE NISAM JAVIO, OTELI SU ME VANZEMALJCI I PUTEM MOBILNOG TELEPORTOVALI NA NEKU DALEKU PLANETU. AKO DOBIJES OVU PORUKU JAVI ODMAH MOLDERU I SKALI. Poslao: BULE BGD.
617. Otkad se vec nismo...Nisi ni ti vec dugo...A nisam ni ja...Stvarno bi se mogli...Bilo bi krajnje vrijeme da se kad vec dugo nismo...Stvarno bi se mogli VIDJETI! Poslao: MACAK
616. Da te vodim na Havaje-utopit ces se, da te vodim na skijanje-slomit ces se, da te vodim u Disneyland-izgubit ces se! Nego ajmo mi u krevet-nece ti biti ništa!!!!! Poslala: Anci
615. Hej haj bas nas briga vozamo se na taljiga-hej haj we don't care much about anything we are driving on a village vehicle. Poslao: Lucky
614. Ako me zelis samo se nasmjesi. Poslao: Bojc
613. Javljam se na vas oglas da ste vatrena i da se palite ko sibica. Javite se na moju sifru: Dobro kresivo. Poslao: Zumbul
612. Pazi igra je veoma jednostavna! Ti trebas da me napadnes, ja ti se predam, ti dobijes mene, ja dobijem tebe i oboje smo pobednici!!!! Poslala: VANNA
611. Koga? Tebe! Ko? Ja! Koliko? Puno, puno! Do kad? Dok si tu! Šta? ... Svašta? Poslala: Goca
610. Ti si moj kapital, trziste moje ljubavi, volim te bez obzira na mortizaciju i visak u proizvodnji. P.S.tvoje obrtno sredstvo. Poslala: Hip hop ludacica
609. Ako zadrzis ovu poruku - VOLIS ME, ako je ignorises - OBOZAVAS ME, ako ne odgovoris - ZELIS ME, ako odgovoris - NE MOZES BEZ MENE... Poslala: Ana
608. Bre da te pitam, jel imas bikloner za gemanzovanje sto se stavlja na pufnu da ne susnjaju vimbroni kod leve spelvrcne za restabulizovanje na cincilatinu??? Poslao: GORAN_013
607. Svaki put kad me se setis, a ne javis se, od ruke Bozje strada po jedan siroti Doma-Kun. On to nicim nije zaslusio. Save the Doma-Kuns World Organisation Poslao: RotatingChair
606. Ja u svom zivotu trebam 3 stvari: sunce, medvedica i tebe. Sunce za dan, medvedica za noc a tebe zauvijek (ili za nesto drugo).
605. Nocu se bojim, hladno mi je, ne mogu spavati, trasem se, hvata me panika, imam nocne more................................. mogu li spavati s tobom?
604. Ti imas sve. Ti imas ono nesto sto ja trazim. Ti imas savrseno telo, a tek guza... Tvoji poljubci su kao u snu. Ti imas savrsen osmeh, a ja imam pogresan broj.
603. Cuvaj moju sliku, srce te moje moli, jer kopija te gleda, a orginal te voli.
602. Sve sto imam tebi reci sastoji se od dve reci zato slusaj molim te! One glase VOLIM TE! Za tri reci zivot gubim, to su reci JA TE LJUBIM!!!
601. Kad sam pao na zemlju pretvorio sam se u mobitel to sto sada diras su moja jajja i vidim po izrazu tvog lica da ti se svidja. Poslao: TriLLi
600. Videla sam te 1-put, videla sam te 2-put, i sve je bilo dobro dok te nisam videla jer od kad sam te 1-put videla, iskreno kazem da sam za tobom poludila!!!
599. Tipkaj dalje, jos, samo nastavi, dobro ti ide, strpi se, samo tipkaj, jos, jos malo, ne popustaj, sad ce, evo ga... PUSA!
598. Ribi treba voda, pospanom coveku san, a ja ljubavi moja bez tebe ne bih zivio ni sekundu, ni sat, ni jedan dan. "VOLIM TE"! Poslao: Nenad
597. Cao moje medeno! Znaj da te volim strasno, ti si moja cokolada zbog koje je nastala ova balada! I da ti nije palo na pamet ovo obrisati jer ti necu vise pisati.
596. 00:03
00:02
00:01
00:00
[ [ [ C M O K ] ] ]... upravo te pogodio poljubac da lakse spavas. LAKU NOC!
595. Jedan savet... CUVAJ SE... Jedna molba... NE MENJAJ SE... Jedna zelja... NE ZABORAVI ME... Jedna laz... NE VOLIM TE... Jedna istina... NE DOSTAJES MI...
594. Voli me, volecu te. Ljubi me, ljubicu te, a varaj me, ubicu te! Sala mala!
593. I jos nesto imam da kazem, Jovana zna da necu da lazem. Bila si meni bozanstvo pravo, samo se salim Jovana budalo... Poslao: Man in black
592. Sve je tamno i gubim dah, u srce moje usao strah, javi se bar, dusa me boli sto nismo sad zajedno goli drhtavi glas iz grla muca, gde si ljubavi meni se tuca. Poslao: Hrca
591. Ne ide više ovako; caša je prelivena, do ovoga je moralo doci, bilo je samo pitanje dana. Moram to uciniti, što cu kad te volim?! Rece zec i pojede kupus!!!!!!!!! Poslala: Lepa
590. Ako sumnjas da mi se nesto dogodilo ne placi od srece, samo pogledaj osmjeh na mom licu i sjeti se da gnjida poput mene nikad ne umire. Poslala: Silvia
589. Pustit cu te u kucu al u sobu ne, pustit cu te u sobu al na krevet ne, pustit cu te na krevet al na sebe ne, pustit cu te na sebe al sa sebe ne Wink Poslala: Scooterica
588. POLICIJA VAS MOLI DA NAKON OVOG IZVJESTAJA NOSITE CRNE SUNCANE NAOCALE DANJU I NOCU JER SMO USTANOVILI DA VASE OCI KRADU SVA SRCA U GRADU! Poslala: Antonija- ZG
587. Policija trazi jednu osobu, posebno lepu, pametnu, duhovitu, sarmantnu i veoma sexy. Ne boj se - tebi ne mogu nista, samo mi reci gde Ja da se sakrijem. Poslao: Makedonija
586. KO IMA PROBLEM NEK DIGNE RUKU I NEKA JE TAKO DRZI DOK MU NE UTRNE KAD SPUSTI RUKU BICE MU MNOGO LAKSE! Poslala: VOLIM BOBANA
585. CUO SAM DA CE SE SUNCE UGASITI ZA 4 MILIJARDE GODINA, VOLJECU TE SVE DOK SE SUNCE NE UGASI, AKO TI JE TO PREDUGO MOGU JA I SKRATITI KOJI SEKUND. Poslao: Sultan_voli_Eminu
584. Jebe vrabac vrabicu jebe je u rupicu jebe je u gornj jebe je u donju jebe je sa zada jebe je sa prijeda a jebem onog ko u ekran gleda. Poslao: Linki
581. Odkad tebe nema i vrijeme je stalo,kava je ostala neispijena, kniga neprocitana, stala je muzika i sve oko mene je crno. P.S. VRATI NAM SE STRUJO.
580. STOJ! NE CITAJ DALJE! NE PITAJ STO? JA SAM LUD ETO STO A TI SI ZBUNJEN I SAD JE KASNO DA SE POKAJES JER SIFRA OVE PORUKE JE: JEBO LUD ZBUNJENOG!!! Poslao: Zoran..zovik
579. VAS TELEFONAT MLOGO OPTERECIVA NASU MREZU TE VI MOLIMO DA GI ZAGASITE ILI GI OTVORITE SAS FRANCUSKI KLJUCAT I ONDA GI BUBNITE OT BETONCE. <MOBTEL PIROT> Poslali: UNA & MARKO
578. Uvijek prava bila je trava i ona se pusi kada se osusi. Kada ti se srce zazeli snova zamotaj si JOINT DO KROVA. Poslao: Jola
577. Ako na ulici sretnes coveka u crveno i nabije te na kurac ne boj se to je deda mraz koj ispunjava moju zelju. Poslao: Roze
576. Imam upaljac, nema kremena, jebo bi te al nemam vremena. Poslao: Della
575. Svi macici su odavno zaspali, zagrljeni jedno pored drugogu u korpici! A najsldi macic je ostao budan i upravo cita ovu poruku za laku noc! Poslao: Miki
574. Zelim da te osjetim u sebi, da te znoj obliva dok sam u tebi, da se lomis i uvijas kao zmija...POZDRAV OD TVOJE GRIPE !!! Poslao: Sao-XXL
573. Koja je razlika izmedju tebe i zvezde padalice? ZELJA MI SE ISPUNI CIM TE UGLEDAM. Poslala: VANNA
572. Pogodi ko sam ja?? Hiljadu mojih poljubaca je tvoja nagrada!!! Poslala: Zaljubljena_100%
571. Evo sreco moja saljem ti poruku da ti cestitam sto su te proglasili za najljepseg, najboljeg, najpametnijeg, najprivlacnijeg, najsarmantnijeg, ..............MAJMUNA! Poslala: Sarmerka
570. Ti si privlacan, sarmantan, pametan, neodoljiv, zgodan, osjecajan, sexy i ..................................Ups, pogrijesila sam broj-izvini! Poslala: LuDaCa_1000000%
569. Posalji mi svoju sliku. Okaci cu je na tavan da bi je pacovi videli i vise nikad se ne pojavili!!! Poslala: VANNA
568. Kupite šlag i onda se šlagirajte!!!!!!!!! Poslao: Stafa jefe
567. To sto postojim nije rezultat prirodne selekcije, vec toga sto Bog posjeduje smisaom za ljepotu. A ti postojis... Pa da-jer Bog posjeduje smisao za humor!!! Poslala: Potpuno_otkacena
566. Svi macici su odavno zaspali zagrljeni jedan pored drugog, u korpi od pruca, ostalo je budno samo jedno najsladje od svih koje cita ovu poruku! LAKU NOC Poslale: KREMPITICE
565. Ako mislis da je ovo samo jos jedna ekranizacija poznate bajke, gresis. Ako mislis da mozes da pretpostavis, gresis. Ako mislis da mozes da ga uporedis, gvesis. Poslao: Gospodav Pvstenova
564. Ja sam tvoj mobilni, morao sam malo da izadjem iz tvog dzepa, jaja ti uzasno smrde. Izgleda da ti je kurac umro. Proveri! Poslao: MiSkopje
563. Imas li mozda biklonker za gemanzovanje sto se stavlja na pufnu da nesusnjaju vimboni kod lijeve spelvrcne i desne felder kape za restabuldizovanje frcokli? Poslao: DULE
562. LA-LA-LA-LA-LA-LA-LA-LA-LA-LA-LA-LA-LA-LA-LA-LA-LA-LA-LA-LA! STA BULJIS?! PEVAJ! Poslali: VALE&JACA
561. Ako mi neodgovoris za 25 sekundi od cega je vec proslo 15 i ako ne stigne za 10 od cega je vec proslo 8 dugujes mi 100 pusa......vrijeme je isteklo dugujes mi! Poslao(la): Stairway_To_Heaven
560. Meteoroloska prognoza za sutra. Sudnji dan.
559. Ides tako na plivanje, udjes u vodu, pocnes plivati kad spazis peraju morskog psa. Da li radje u ralje morskog psa ili kitu u usta?
558. Pas je covekov najbolji prijatelj jer krava ne ume lepo da se ponasa ali, ti si to naucila pa smo zato najbolji prijatelji. Poslala: DraganaGrabez
557. Statistika pokazuje: kad bi picka imala zube 60 posto muskaraca bi ostalo bez prsta, 30 posto bez jezika,a samo 10posto bez kurca. Nebojte se vi nespadate nigdje! Poslao: Jazo
556. Znas li da zbog svog sastava ANDOLI se gutaju a MIDOLI se sisaju zato gutaj ANDOLE a sisaj (MI)DOLE... Poslao: :: Asmir Ceman :: -Rozaje
555. Japanski glumac Najasi Nakitu dobio je oskara. Poslao: Neso
554. Naj prije osetis kakose krevet trese pa pocinje da skripi, pa srce pocinje da lupa, zene pocinje da vristi a ondah vidis kad prsne! SRECOM KOD NAS NEMA VULKANA! Poslao: Duka Dule-Linz (A)-Yu4tel
553. Stojim u gomili onih koji jedva cekaju da osete dodir tvojih usana na sebi, da ih zapalis, tresnes, iskoristis, zgazis i odes. TVOJA CIGARA Poslala: KREMPITICA
552. Svaki dan povecava se broj onih koji mi mogu polizati dupe...danas je TVOJ dan! Poslao: xxx
551. LEŽIM. POSTAJE MI STVARNO VRUCE. UZIMAM GA U RUKU. VRUC JE I TVRD. STISKAM GA, A ON ŽTRCA SVUDA PO MENI. BEZ NJEGA GORIM- "SUN MIX " JA VOLIM !!!!!!! Poslala: PCELICA MAJA
550. Hocemo li ti i ja, malo? Niko ne mora da zna, lepo meni, lepo tebi i oboje strasno uzivamo! Pristajes li da se ja i ti, a da niko ne sazna malo...DOPISUJEMO. Poslao: Vux
549. Otkricu ti jednu malu tajnu koju ne smes nikome reci: moj kurac je od drveta, a ja nikome necu reci da su tebi usta puna piljevine!
548. Ovu poruku moze procitati samo samo ZGODNA osoba: Probaj opet... Nista? Sorry, ali izgleda da nisi zgodna osoba... HEJ! Nemoj siliti, RUGOBO!
547. Kad ti se macka uz tebe vere, podigni joj rep i poljubi umesto mene! Jen, dva, opet ljubim te ja!!! Opa, mi cemo doci sutra!
546. Pritisni dole, dalje, ok, jos vise YES! Aaah ooh, da to Miki! Brze! Samo tako! Mmmm... Ovako se jebe preko mobilnog...
545. Centar za govorne vezbe Vam javlja da Vam javlja, da Vam javlja, da Vam javlja, da Vam javlja, da Vam javlja, da Vam javlja, da Vas jebe od pocetka javljanja!
544. Sta je? Sta ima? Bulja mi se klima jer sve stima. Misli svako da je nama lako ali nije tako nego kako? Zlo i naopako, jesi ikad plako?
543. Recept: 1 kg poznanstva, 20 kg ljubavi, 15 lepih pogleda, 20 stiskanja. Sve to staviti u sirok krevet, dodati bananu i 2 jajeta mjesati 10 minuta i pricekati 9 meseci.
542. Obavestenje Krasa: "Prestajemo sa proizvodnjom zivotinjskog carstva pa vas molimo da to imate u vidu ako trazite novu licnu kartu!"
541. Proslogodisnje istrazivanje u Canadi pokazalo je da su teenageri koji ne veruju u Deda Mraza skloni seksu s istim polom. I Vi bolujete od te bolesti.
540. Kad si tuzan i kad mislis da si niko i nista, imam jedan savet za tebe: Uzmi jedan veliki kondom i navuci ga na glavu -NEKA DRUGI VIDE DA SI I TI NEKI KURAC !!!
539. Moram priznati da mastam o tebi i da mi se vec dugo svidas. Zastane mi dah kada te vidim. Zelim te i jednog dana te moram imati. Novi BMW M3!!!
538. Proljece je, ptice to rade, pcelice to rade, leptiri takode, hocemo li i mi? Zaboravi, ni jedan covek ne moze leteti!
537. Postoji samo jedna pametna droga na ovom svetu: LJUBAV! Ako zelis, ja cu da ti budem diler...
536, Danas se snima ljepota naseg grada. Zato vas molimo da ostanete kod kuce. Unapred zahvalna nezavisna radio televizija.
535. Ako si mlad i imas muda, javi se odmah, cekam ko luda. Dodji do mene misu moj mali dodji do mene pa me opali. Dodji do mene misicu moj. Nadji me al ne zovi moj broj.
534. Parfimerija "Armani" Vas obavestava da smo nakon silnih neuspeha uspeli proizvesti parfem koji moze konkurisati smradu kakav ste Vi!!
533. Tvoj je penis kao pesma-IDE OD USTA DO USTA!
532. PRVO UÐE NEKA NABRIJANA RIBA, PA DIŽE NOGE, PA SKACE, PA ULETI NEKI TIP, PA JE DIGNE, PA BI JE JEBO, PA NEBI JEBO, PA JE POMERI, PA JE BACI... I TO TI MUJO ZOVU BALET.
531. PAZNJA! PAZNJA! GUZIN TUNEL SE ZATVORIO! ZATO GA MOZETE OBILAZITI KROZ SUMSKI PUT ILI PREKO SISATIH PLANINA! BUDITE PAZLJIVI KROZ SUMSKI PUT JER JE KLIZAVO.
530. Još su samo dve stvari koje nas drže zajedno. Jednu imaš ti, a drugu ja.
529. STA SI U HOROSKOPU? ODPOZADI DEVICA, A SPREDA STRIJELAC.
528. Nikada mi ne kažeš da me voliš…OK, mi izlazimo, razgovaraš sa mnom, stiskaš me, ali mi nikada ne kažeš da me voliš. Sad stvarno-voliš li možda neki drugi mobilni?!
527. Ovo je stvarno glup nacin kako potrosit 2.40 din + PDV, ali sta se mora mora se.
526. Utvrdjeno je da je penis najljenije bice na svetu. Lezi na jajima, dize se samo uz neciju pomoc i onda trazi da ga se gura.
525. Ti imas nesto sto svi zele, za sto se svi bore, ti imas mene.
524. Sanjao sam te...sreli smo se u kaficu u subotu navecer...ili to mozda nije bio san..moze biti to sam ja bio tako pijan pa se meni cinilo da spavam..
523. Ovaj zvuk koji ste culi nije zvuk poruke vec vam javljamo da je vaša seksualna aktivnost na minimumu. Savjetujemo vam da se aktivirate.
522. Kad me imaš dobro ti je; kad me ližeš vlažim se; kad me pališ ja se žarim; kad me sisaš je se gubim; kad se izgubim ti me gasiš. Zauvek tvoja cigara.
521. Otisla si nek si i nisi bila bog zna sexi. Svaki ti je nesto dao, a ja sam te zajebao. Zivot tece i bez tebe a ustvari ko te jebe!
520. A+K(O? =T$I# "J!E1 &O7V?U6 ,P"O/R*U%K$T3 *T?E=S)K/O( 2P#R!O2C6I;T-A_T/I) ?Z9N&A$C3I1 =D?A( &T/I: ;J_E7 /H=I?T*N/O= *P%O/T#R"E*B-A;N, *S/E)X#!!!
519. 3(2x-3) (Vx+5) -(Ox-8) (L+4x)=3-(3x-2) (Ix+4)=(M+8x)+(T+4x)+E=VOLIM TE Poslala: Tashuli
518. ZNAM DA TO NEMAS NA JELKI, ZNAM DA GA DJED MRAZ UVIJEK ZABORAVI, ZNAM DA NI TAKAV SLATKIS NEMAS ZATO TI GA U PORUKU PAKUJEM NJEZNO I SALJEM TEBI POLJUBAC!!!! Poslao: BEG
517. Ja sam beli biser a ti moj sjaj, ako me volis odgovor mi daj!!!! Poslala: Vanja Krajevo
516. U tvojim ocima slike su jasne sretan ceš živet kolika je sad tu uloga moja necu te pitati dovoljno je samo da mi kažeš ti BEZ TEBE NE MOGU ŽIVETI! Poslao: I K I
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
 Smile Smile Smile

515. Sreco moja volela bi da u ovoj hladnoj noci zagrejem tvoje telo i da svojim glatkim jezikom prelaziš preko mojih oblina.Voli te tvoja ŠOLJA MLEKA! Poslao: I K I
514. Prija ti moj dodir, toplota i nežnost kada se privijem oko tebe. Postoji li lepši osecaj odtoga kada si go a ja sam na tebi. Voli te tvoje CEBE! Poslao: I K I
513. Hteo bih te pitati, da li mogu par dana stanovati kod tebe? Svi su tako ljuti na mene, a potreban mi je prijatelj. Tvoj Osama Bin Laden Poslao: Zeljko
512. Sanjas li ikad da cu kroz vreme proci, sanjas li ikad moje oci, sanjas li ikad da cu ti doci, sanjas li ikad mene i sebe, sanjas li ikad da ne mogu bez tebe?
511. Cao moje medeno znaj da te volim jebeno. Ti si moja cokolada zbog koje je nastala ova balada. I da ti nije palo na pamet ovo brisati jer ti necu vise pisati.
510. Kad ti jednom lose krene kad ti dode da rezes vene vratis se u stare dane i shvatis da je zivot sranje!!!
509. Voljela bih da sam droga da me volis ko Boga da me smrces i ubrizgavas u svoje vene i da ludis zbog mene.
508. Najpoznatiji istrazivaci sa univerziteta Prinston su utvrdili da korisnici mreze GSM, koji jebu manje od dva sata, drze telefon u desnoj ruci...))))
507. Savremenoj devojci je potreban jedan dobar, vlazan, cvrst i nadasve postojan............................KARMIN.
506. Sanjao sam da sam carobnjak i da sam te pretvorio u pusku i okacio na zid, ali posto mi se ne uklapas u enterijer odlucio sam da te skinem, nategnem i opalim!
505. Volim kad su tvoje ruke oko moga tela, volim kada su tvoje usne na mojima, voli kad je tvoj jezik u mom grlu, zelim da osetis moju vlaznost. TVOJE ZAJECARSKO PIVO!
504. Sta ti u ruci to ti u guzici!!!!!! Poslali: Pancho & Jeuvenile
503. RUCAK JEDAN KEKS JEDAN SEX. DORUCAK DVA KEKSA DVA SEX-a VECERA TRI KEKSA BEZ SEX-a I AKO DIJETA NE USPIJE POKUSAJ SA CETIRI SEX-a. Poslao: MIRALEM
502. Recept za dug zivot sex prije podne sex poslije podne i sex navecer. Poslao: Corba
501. Ugasio si vatre sve, ali mene ne. Tako sam napaljiva, tako krhko tanka, jedva cekam tvoj dodir da me napali i tvoj dah na kraju ugasi. Tvoja SIBICA!
500. VELIKO JE DOBRIH STVARI, A NAJBOLJSA SI TI. KO ZAGLEDAM TE ZAZELIM SI TE, KO NA JEZIKU OBCUTIM TE POJEM TE. Moja draga vecerja
499. Da, stisni me. Jako. Jace. Igraj se svojim prstima. Daaa... Obožavam te! Ti si najbolji... Tvoj mobilni!
498. Zdravo! Molimo pricekajte dok ovaj program poveca vaš penis........... Greška: Vaš penis nije pronaden!
497. Postovani korisnice,vas racun za ovaj mesec iznosi 1500 poljubaca,molimo vas da racun uplatite kod vlasnika ove kartice!!! Poslala: SANDRA BGD
496. To jossss ajjjj diraj dirajjjj diraj nesto narodno i ponasaj se prirodno jer domace je najbolje vrh strane tvoje nane. Poslao: ROCKY -moj
495. Volim te i ti mene volis, drzim te u krvetu, znojim te, tresem te vidim da i ti u tome uzivas - ISKRENO TE VOLIM \\TVOJ PROKLETI VIRUS\\. Poslali: RISTA I KUZMA
494. Otkad tebe nema i vreme je stalo, kafa je ostala neispijena i knjiga na stolu neprocitana, stala je muzika i oko mene sve je crno. P.S. Vrati nam se STRUJO!!! Poslala: Mara
493. Samo malo.....ej bre!!!....dje je kog vraga..... sta???..... nema je...qq mene, nista ne vidim......da upalim svjetlo...aaaa tu je......tvoja ruka je u mom vesu! Poslala: Opicena_100%
492. TRAZI SE NOVA BUDALA DOK STARA CITA OGLAS. Poslao: PAKI-MKD
491. Kako se zove koktel od: Alpskog mleka, Biter lemona i koka kole....Ala-bite-koko. Poslao: Lazic Milos
490. Umro je Penis Kurcic, sahrana na britofu SISKOVO, zalujuci: zena SISKA PIZDIC, cerka: FAFA DRKIC I sinova: ANUS BUZIC i JEBO PAS MATER. Poslali: Neda & Nina (Slovenija, Kranj)
489. ZNAM DA SI DOBRA UNEKI TRENUCIM ALI NE U SVAKIM. ZATO SE CUVAJ.CAO. ODNOSNO. LAKU NOC!!!!! Poslao: MARKO
488. Lepo se uci nece se smaci novi kurton DJANI VERSACI od tripera preventiva za sidu spas novi kurton ADIDAS. Poslao: auteuil@ptt.yu
487. Pretpostavka: žene više uživaju u seksu nego muškarci. Dokaz: Kad vas svrbi uvo pa ga prstom dobro pocešete vaše uvo je sigurno uživalo puno više nego prst.
486. Recept za SEX: malo pasulja da se bolje jaše, malo ulja da ne žulja, malo soli da ne boli, salate da se skine zate, i dvije žlice Vegete, da ne dode dijete!
485. Noc je tamna, gubim dah, u srce moje usao je strah. Javi se bar dusa me boli, sto nismo zajedno. Gori drhtavi glas, iz grla muca... Gde si ljubavi meni se TUCA! Poslali: DUKA I BAXA
484. Dobit ces nesto slasno, nesto ukusno, nesto primamljivo, nesto zavodljivo, nesto glomazno, a i slatko da neces moc da odbijes.... DOBIT CES BATINA!!! Poslali: IceManVK & VAL
483. Ja te volim, ja te obozavam. Nameravam da te zajebavam. Ako pogodis ko ti pise, zajebiga duplo vise. Moja adresa vedra nebesa, moj kucni broj zini pa stoj. Pise ti tvoja pogodi koja. Adios budalo moja. Poslalala: Jovana
482. Restoran PICIN HLAD: Nudi Vam karu na zaru, muda od labuda, i dude krave lude. Poslala: Anchy
481. Popi bensendin, trodon ili duni malo vise, ako to praktikujes, i bices opusten, samim tim nece biti ni panike u toku final countdown-a...
480. Weather: Beograd - Ujutro maglovito i tmurno, popodne se ocekuje dnevna svetlost a navece ponovno zamracenje...
479. Sisaces ga ustima, udarace po zubima, što se jace lize do krajnika stiže, zaliva te tecnost cini ti se vecnost kako je dugacak al je sladak mali CUPA CUPS.
478. Ako mi ne odgovoriš za 25 sekundi od cega je vec prošlo 15 i ako ne stigne za 10 od cega je vec prošlo 8 duguješ mi 100 poljubaca... Vreme isteklo, duguješ mi.
477. Ako ti dosada lomi dušu, ako ti snovi stežu vene, nemoj plakati u tami snova, podigni glavu i nazovi mene.
476. Filozofsko pitanje: Da li je zdraviji grob od ciglene opeke ili od betonskih blokova? Poslala: Jovana
475. 1:2 volim te ja. 2:3 to ne znas ti. 4:5 to ne zna svet. 6:7 nikome te nedam. 7:8 cik pogodi ko sam!!! Poslala: Jovana
474. PROROCANSTVO! Ovog leta vozices se brodom, otplovices daleko na pucinu i doziveti brodolom ali ne brini se! Nece ti biti nista jer GOVNO PLUTA! Poslao: Nenad
473. Malerski horoskop: POSAO: U 12h postacete milioner. LJUBAV: U 11h naci cete zenu svog zivota. ZDRAVLJE: U 10h umrecete od mozdanog udara. Poslala: Jelena
472. Dobar dan, ja sam mala radijacija i zivim u vasem mobilnom. Prilikom svakog razgovora ja vam polako unistavam mozdane celije i pospesujem rak. Hvala.
471. Pre nego se na mene popnes podmazi me dobro. Volim kada me zajasis, cvrsto obgrlis svojim nogama i ponekad napumpas do kraja. Zauvek te voli tvoj BICIKL! Poslao: Nenad
470. Obozavam kad smo sami, kad ne biras vreme da budemo zajedno i kada me satima promatras! Najvise volim sto me cesto diras tamo gdje se palim! –Tvoj TV ! Poslao: Nenad
469. Jel znas kako je car Lazar na merdevinama kreso caricu Milicu? Ako ne znas ponesi merdevine i dodji da ti pokazem. Poslao: Lee
468. Jednom mi je neko rekao da je puno sexa lose za pamcenje. Ali ko mi je to rekao, zaboravih. Poslao: Beli
467. Da li se poznajemo odnekud? Jesmo li se mozda sexali ili slicno? Poslao: Beli
466. Oslobadjam te tvog omota i sa strasti cu se sladitm tobom - sladoled od jagode je divan! Poslao: Beli
465. 99,9 procenata muskaraca u svetu su nezadovoljni sexualnim zivotom, ma nemogu ni ja svugde biti. Poslao: Beli
464. V-ece je proslo, O-pet ce doci, L-ep je zivot, I-to ce proci, M-nogo te volim, T-o nije sve, E-vo jos jednom, VOLIM TE!!! Poslala: Jelena
463. Sanjao sam da si mi spasila zivot. Kao zmija me ujela za kurac, a ti isisala otrov. HVALA TI!!! Poslao: Panta
462. Kad ti nesto lose krene nemoj da seces vene! Kad ti se nesto lose desi nemoj da se besis, vec mucni malo glavom, nemoj biti fina U SEXU JE ISTINA.
461. Posalji ovu poruku nekome koga volis, nekome koga mrzis, nekome ko ti je drag i nekom sa kim bi u krevet, pa se pitaj zasto sam ja tu poruku poslala tebi. Poslala: Jelena
460. Kad si tuzan i kad mislis da si niko i nista, imam jedan savet za tebe: Uzmi jedan veliki kondom i navuci ga na glavu, NEKA DRUGI VIDE DA SI I TI NEKI KURAC!!! Poslala: Jelena
459. Bili Emte, Bemte i Jebmte. Resili da ubiju coveka, Emte mu pucao u srece, Bemte u glavu a Jebemte u dupe. Osudili emte 8 god. bemte 9 god. a Jebemte dozivotno!
458. Dragi korisnice! Obavestavamo vas da vas racun za ovaj mesec iznosi 100 poljubaca. Uplatu mozete izvrsiti kod vlasnika kartice od koga ovo obavjestenje dobijate! Poslala: Jelena
457. Izvini oprosti, razumi, shvati! Dozvoli da ti objasnim neke stvari! Iz obzira u obzir ne dolazi u obzir! Kostantno receno: Nedostajes mi!!! Poslao: Panta
456. Postoji samo jedna pametna droga na ovom svetu: LJUBAV! Ako zelis, ja cu da ti budem diler... Poslao: Panta
455. "Beauty Club" lep u picku materinu, vas obavestava da depilaciju supka koju ste zakazali za sutra odlazemo jer nismo pronasli odgovarajuci kombajn za vas supak. Poslao: Miro
454. Gleda deda babu dok joj srce rita, jebem onog koji to procita!!!!! Poslao: BULE
453. MOBTEL info: Zbog kvara na sms sistemu vas telefon ce poceti da vibrira. Resenje: zavalite se u fotelju nabite mobilni u bulju i uzivajte! Poslao: Mix79yu
452. Zelim da tvoji prsti klize to mom telu, da mi tiho sapuces u donju rupicu, i da me DOBRO napunis. Tvoj mobilni Poslao: Ivan
451. Kada ti jednom lose krene nemoj da bockas vene, kada ti se nesto lose desi nemoj da duvas lepak u kesi, samo mucni glavom problem ces resiti travom...THE END!!! Poslala: Kneginja
450. Nadam se da ovo što citaš nije smiješno jer sam ja na psihijatriji! Poslao: Pero---Ust
449. Snocka sam te senjal, nate sam se penjal, mustace sam frkal dok sam nate drkal, ti tak dobro mesas, kak da grozdje presas, vec zna celo selo kakvo imas prelo.
448. Prvi dan stvori Bog dan, dodje vrag i stvori noc. Drugi dan stvori SEX a vrag stvori brak. Treci dan stvori Bog ljubav a vrag ljubavnicu, cetvrti dan stvori tebe a vrag se nasmeje! Poslao: Nele
447. Cvrsto ga drzi da ti ne isklizne, dobro ga protresi, on jace prska. To belo sto iscuri obavezno probaj, jer svaki sampanjac je drugaciji! Ziveli!!! Poslala: NATASA CAO
446. Vozili se Jatele i Titele u avionu. Titele ispao. Ko je ostao? Poslao: Opsednut
445. E zasto ti je mozak ovolicni `()`? Pa nateko, majka mu stara. Poslao: Opsednut
444. Ukoliko za sex nemate inspiracije, drkajte kurac cisto iz zajebancije. Poslala: Slatkis
443. Zvuk koji ste upravo culi nije znak za poruku, vec znak da je vasa SEKSUALNA aktivnost na minimumu HITNO poduzmite nesto!. Ako ne znate kako i sta?! Pozovite mene. Poslao: Opsednut
442. Od skora nema vise problema oko cekanja na aerodromu , nosenju velikih torbi za vas American Airlines slece direktno u vas stan. Poslao: PANCO
441. Romeo: Zelim da ti malcice smaknem tanga gacice , da ti desnom rukom mrsim stidne dlacice. JULIJA: Od tvojih pustih obecanja ja sam sita , dabogda ti uvenula kita. Poslao: sss
440. Dragi korisnice! Obavestamo vas da Vas racun za ovaj mesec iznosi 1000 POLJUBACA! Uplatu mozete izvrsiti kod vlasnika kartice od koga ovo obavestenje dobijate! Poslala: Miljana
439. Ova poruka sadrzi ultraljubicaste zrake! Kod normalnih ljudi izaziva oslijepljenje, a kod seksualno nezadovoljnih kratak osmijeh...! Poslala: Golubica
438. Koje su zene najbolje za brak: ZUBARKE-necemo ga vaditi, APOTEKARKE-3 puta posle jela. KONDUKTERKE guraj jos napred da udju ova dvojica sto vise. Poslala: M A D O N A
437. Tako smo blizu...a tako daleko, tako te volim a ipak smo stranci, disem samo za tebe... ma doduse ko te jebe! Poslala: CECA
436. Jebo vrabac vrabicu u picu. Jebo on nju izguza ispreda a ja onog sto u ekran gleda. Poslao: Mario Panic
435. Ide pile auto putem pregazi ga avion, koliko palacinki staje u telefonsku govornicu? Ni jedna, jogurt nema kosti. Poslao: TheRock
434. Sanjao sam sinoc da sam carobnjak i da sam te pretvorio u pusku. Onda sam te okacio nazid, ali posto mi se nisi uklapala u enterijer morao sam da te opalim. Poslao: Kica
433. Ednes bednes na moj sjednes dinar platis dase klatis, 3 ti guram, 2 ti vadim cik pogodi sta ti radim<<<<< Poslao: Amko
432. Ovo je mis, dobar mis, nacin mis, da mis, idiot mis, mis bude, mis zauzet, mis dva, mis minuta. Sada ponovo procitaj potuku bez reci "mis"!!! Poslao: Gaga
431. Je'li zelis da te pohvalim zbog tih rijeci, ili da izostavim slovo 'h'. Poslala: Anci
430. Mozes mi skinuti maicu. Mozes mi skinuti i grudnjake pa ako mora bas biti mozes skinuti i donje rublje ali samo molim te ostavi mi stipaljke na zici!!! Poslao: Exex_Jenny
429. Stavi prst u mene lagano njezno da me osjetis. Napravi 2-3 kruga u meni izvadi ga i polizi. Zauvijek tvoja nuttela... Poslao: Yenny
428. Srecen rodenden (so malo zadocnuvanje) Poslao: Kumasin
427. ¶ÅÖ MÌ Jè TÈLèØòÑ KßõZ ¶ßòzÒß àLì ñÄ SVü Sßèçü JöS üVëk DöBßö ßÅdì. Poslao: Evil Ones
426. Fuck the Cola, fuck the pizza, all we need is GIBANICA. Poslao: Evil Ones
425. Najnovijim anketama utvrdjeno je zasto muskarci ustaju nocu. 10 % ustaje da bi nesto pojeli, 15% da bi otisli u wc a 75% ustaje da bi se vratilo kuci!!! Poslao: ZUTI, Pancevo
424. I ja imam zelju da me neko ubode. Ukljuci punjac! Tvoj Mobilni Telefon. Poslao: Dear Nick
423. Ja ono jes jos juce bilo, onomade, ali ja nikako da uspem da nadjem one trk files za koje sam pitala tvog brata i ovom prilikom hocu da ga ocinkarim. Poslao: Miroslav Ljubovija
422. Cujem da ti je dobra, lepa, cupava... Cujem da je na otvoru vrlo uska i da jedva prolazi glava i ako je rastegljiva! Ako je tako strava ti je-ROLKA! Poslao: Neba
421. Koje su karakteristike velikih jebaca? (znao sam da ne znate) Poslao: Nikola
420. Postoje 4 vrste orgazma: 1. POZITIVNI (ooohhh daaa); 2. NEGATIVNI (ooohhh neee); 3. RELIGIOZNI(ooohhh boze) i 4. LAZNI (ooohhh Sasa) Poslala: Jelena
419. Ovaj SMS košta me 20 Rp., 3 minuta pisanja, 40 sek. jer sam napravio/la par greški, 7 sek. slanja. I kad sve sabereš vidi se iz prilozenog da mislim na tebe. Poslao: Pajo
418. Da li imas bikloner za gemanzovanje sta se stavlja na pufnu da ne susnjaju vimbroni kod leve spelvrcne za restabulidovanje na cincilatoru. Poslala: Anja
417. Znam da to nemaš na jelci, da deda mraz na to zaboravi, ni slatkiš takav nemaš, zato ga ja nezno pakujem u poruku i šaljem od srca tebi -=POLJUBAC=-. Poslala: Anja
416. Ako se nešto dobro desi piješ da proslaviš, ako se nešto loše desi piješ da zaboraviš, ako se ništa ne desi piješ da bi se nešto desilo. Poslala: Anja
415. Sunce sija ko tepsija u mom srcu depresija, kisa pada cvjetaju bandere ja te volim ti si moja cigla. Poslala: Anja
414. Oj djevojko Milijana, prosetaj mi Radovana, prosetaj ga gore-dole, dok te ruke ne zabole. Poslao: Pajo
413. Isao roker na pecanje i ulovio zlatnu ribicu. Ona mu kaze; RECI SVE ZELJE, RECI STA TREBA? On je baci u vodu i rece; MA JEBO TE SINAN SAKIC. Poslao: Pajo
412. BOSANSKA POEZIJA: Mjesec sija ko' tepsija, mene pici depresija. Primi ovaj buket ruza sto ti moje srce pruza. Jebo mater ako te nevolim. Poslao: Pajo
411. Kako endes bendes na moj sednes! Tri ti guram, dva ti vadim cik pogodi sta ti radim? Ti na sebe ja na tebe cik pogodi ko te jebe??? Poslao: Panta
410. Preko reka preko mora strastvena je zelja moja da ti dodjem ja u san i provedem sa tobom makar jedan dan. Poslala: Jelena
409. Otisla si e pa neksi i nisi bila Bog zna sexy, svaki ti je nesto dao, a ja sam te zajebao, zivot tece i bez tebe, a ustvari KO TE JEBE!!!! Poslao: Boske
408. Cujem da ti je LEP, DOBAR, KRUT, da ti je CUPAV, NENORMALNO VELIK, i da ti NE MOZE STATI U PANTALONE... Mogu ti reci, stvarno ti je S U P E R taj DZEMPER!!! Poslao: Boske
407. LAKO JE TEBI JARANE, KAD TI ŽENA KROJI PLANOVE!!! Poslao: Boske
406. Voli te tvoja motorna testera. Poslao: Vujke
405. Iza sedam gora, iza sedam mora, iza sedam potocica, iza sedam brezuljaka, probudi se jedan zmaj i kaze: "Jebote, di ja to zivim?!" Poslao: Zizi
404. Ako ispusis ti mene rasturicu ja tebe, ali ti ces se rasturiti vise nego sto cu se ja ispusiti, jer mene ce mnogi pusiti kao ti a tebe niko nece klepiti ko ja. -JOINT Poslao: Zeljko
403. Isao zeka kroz sumu i vidi magarca, magarcu se digne kurac. Zeka pocne da bezi a magarac ce: -Stani zeko ovaj kurac nije za tebe nego za konja sto cita!!! Poslao: Zeljko
402. Procitaj u slucaju RATA! Ne sada budalo, sada je MIR! Poslao: Panta
401. Kakvoga imas: velikoga ili maloga…………………………....macka? Poslala: Vesna
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Dosta za večeras! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC desire s
Dosta za večeras! Smile Smile Smile
Dosta nemoj da se potrosis odmah
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nokia rulez! (bilo nekad)

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 602
Zastava Krusevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 4
"E ne mogu da ti odgovorim, nemam kredit..."  Smile
Smile
IP sačuvana
social share
Yesterday is yesterday,
if we try to recapture it
we will only lose tomorrow!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Ovo je gore nego Lock Smile
Nije da nisam probao...probao sam ... i stigao sa citanjem do polovine druge stranice. Smile
Mislim da mi treba tableta za smirenje.
@cigla tel zakljucajte ovu temu. Poginuce neko citajuci a ti ces biti odgovoran. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Ovo je gore nego Lock Smile
Nije da nisam probao...probao sam ... i stigao sa citanjem do polovine druge stranice. Smile
Mislim da mi treba tableta za smirenje.
@cigla tel zakljucajte ovu temu. Poginuce neko citajuci a ti ces biti odgovoran. Smile
Ne brini ništa, ima se još. Sutra druga tura. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Nosices me na dusi...a ti kako hoces  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Nosices me na dusi...a ti kako hoces  Smile Smile
Jel ima neka dobra?!? Ja ih imam godinama na hardu i baš se desilo da je ovo prava tema za "upotrebiti". Smile
Polomio sam se od smeha čitajući neke! Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Jel ima neka dobra?!?
Ovo je sala naravno??
Dosta ih je dobrih- u tome i jeste problem..... Smile Smile

Evo jedna i od mene (cisto u informativne svrhe):
Heklam po kucama. ....Sifra Hekler  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.