Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zanimljive SMS poruke sa vasih mobilnih telefona  (Pročitano 33012 puta)
Poznata licnost


Genije

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3556
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Sta ima? Da li ti se klima?
Dal te mali moli da mu skratis boli?
Dal je zeljan rupica kod dobrih curica?
Rukom mu ti muke skrati, nateraj ga da povrati.
IP sačuvana
social share
Jedite govna. Nemoguće je da se milioni muva varaju.
Prva noć na vješalima je najgora
* * * * * * *
Ulazi Perica u kuću...
• Gde si, deda... šta to srmdi, je li deda... deda... deda... deeeedaaaaa, deeedaaaa bre...
Pogledaj profil WWW Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Girl Next D00r .. lol

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 1321
Zastava u centru paznje (:
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung U900
***Nije mi zao sto zivim bas tako, ne brojim noci bez sna. Kad samo se jednom VOLI OVAKO i vise nikada. Zbog tebe srce mi dise i nebi znalo drugacije. Sad ne govorimo vise U DVIJE RIJECI STANE BAS SVE. Vise me nije strah mogu mi UZETI SVE jer kad TE pogledam stvori se milion razloga, zbog jednog dodira da mrzim svaki dan STO PRODJE BEZ TEBE....

***Ljubav i Ludost su se voljeli.
Jednom je Ludost poklonila ruzu
Ljubavi i trnjem joj povrijedila oci.
Od tada je Ljubav slijepa
a Ludost joj je vodic...

***Ja sam maji zeka, a ta si ti?
Ja jutam po sjumi, a gdje si ti?
Sad cu da te glicnem, ta ces onda ti?
Ja misvim na Tebe, a na koga misvis Ti??

***Ako je poljubac kap kise- posalji mi pljusak,
     ako je zagrljaj sekund- posalji mi sate,
     ako je osmeh voda- posalji mi more
     ako je ljubav osoba- posalji mi sebe.

***U trenutku slabosti cesto posustanem,
ponekad od tebe bez razloga odustanem,
onda u tisini pomislim na tebe i
shvatim da te volim vise od sebe...

Toliko od mene  Smile
IP sačuvana
social share
Life is a pain and when you die pain will go.
Death promises release from the struggle.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC desire s
ne lokujte mozda sad ima neko vise energije i nove pisatelske ideje za SMS

Ok samo mi se nesto raspicali bezveze a niko nista da napise od sms


Svaka cast za rich bitch Smile
najzad neko raspolozen za sms
« Poslednja izmena: 28. Sep 2006, 20:17:41 od acikav »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC desire s
Ewo i od mene nesto Smile



Smile Smesne Smile




Ako ti se ikada dogodi da se probudis u 3h ujutru
 i pozelis sa nekim da razgovaras,
 slobodno me pozovi ja cu uvek biti spremna
da te oteram u pizdu materinu!


*************************************************************************************************************

Nase drugarstvo mi mnogo znaci.
 Kad ti places i ja placem, kad se ti smejes
 i ja se smejem, kad ti skocis kroz prozor
 ja pogledam dole i nastavim da se smejem!



*************************************************************************************************************

Juce sam te cekala. Htela sam da osetim dodir
 tvog golog tela. Htela sam da zajedno provedemo noc
 i da se zajedno probudimo, ali tebe nije bilo.-TVOJA PIDZAMA-



*************************************************************************************************************
Moram ti priznati da mislim o tebi I evo vec ceo dan
 razmisljam da li da ti kazem ili ne ali skupio sam
 hrabrosti I recicu ti…. VOLIM Tekilu



*************************************************************************************************************


Ljubavne



Ne zelim te izbrisati iz zivota, ti si nesto posebno,
 nesto za sta se vredi boriti. Jedini nacin da prestanem
da se borim za tvoju ljubav, je da mi kazes NE.


**************************************************************************************************************

Ja sam zrno peska u pustini i ako me izgubis nikad me vise
 neces naci jer ce ti svako drugo liciti na mene!


**************************************************************************************************************

Ovaj SMS je mozda samo jedan u nizu, ali pomaze mi da te
osetim blizu, udaljeni smo mnogo, mozda i previse,
ali DO TEBE MI JE STALO NAJVISE!


**************************************************************************************************************

Niko drugi ne razume, niko drugi ne zna to, sto se mi volimo.
 Niko tebe vise nego ja, jer ostajes u mojim rukama.


**************************************************************************************************************


 
Smile Bice jos nadam se a potrudi te se i vi mene malo mrzi da prepisujem sa fona Smile

« Poslednja izmena: 28. Sep 2006, 21:59:13 od acikav »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Hoćete SMS zezalice?!?

Evo za početak:

Ako je grijeh sto te volim neka mi se to nikada ne oprosti...

Ako je ljubav droga, onda sam ja najveci narkoman!

Ako me ikada budes izgubio, potrazi me u vrtlogu vremena, jer sam se vjerojatno tamo izgubila - trazeci tebe!!!

Ako me ikada budes napustio... smijem li onda poci sa tobom??

Ako me ikada budes ostavila ostavi me na kisi da ne placem sam.

Ako me ikada zaboravis, ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!

Ako me volis, ne pricaj nikome. Ako me zelis, ne daj me nikome. Ako me ljubis, ljubi me njezno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce, oprosteno ti je!!!!

Ako negdje postoji sjaj onda je on u tvojim ocima. Ako negdje postoji bol onda je to zivot bez tebe. Ako je itko na ovom svijetu voljen onda si, vjeruj mi, ti!

Ako nekog iskreno volis, nemoj ga zeznut, znaj da to boli.

Ako netko uspije na suncu kockom leda ispisati tvoje ime, onda cu mu priznati da te voli vise od mene!!!

Ako odem u nebo prije tebe, na svaku zvijezdu cu napisati tvoje ime, tako ce svi andjeli znati koliko mi znacis...

Ako postoji sjaj on je u tvojim ocima, ako postoji radost to je susret sa tobom, ako postoji tuga to je zivot bez tebe, ako je itko voljen to si ti!

Ako se ikada pozelis javiti, javi se, sve je ostalo isto i broj i adresa...samo mi je ime promijenjeno, jer otkad si ti otisao iz mog zivota, moje ime je tuga.

Ako si daleko nista ne smeta, vjecna ljubav ostaje i da si nakraj svijeta.

Ako te ikada budem zaboravila bit ce to posljednji dan u mom zivotu...

Ako te gnjavim zovi 92, ako te prestrasim zovi 93, ako te povrijedim zovi 94, a ako me zelis nazovi moj broj

Ate zaboli proslost na mene pomisli bar, jer bili smo bili nekad najljepsi par...

Ako ti gorko zaplace oko, ako te netko povrijedi duboko, ako ti ikad zadrhti dusa, ako nema tko da te slusa, ako ikad vrisnes u snu nazovi me i JA BIT CU TU.

Ako treba ugasit cu svijecu i sunce i mjesec i zvijezde. Ako treba porusit cu mostove, unistiti proslost, otici u nepovrat samo zbog tebe.

Ako volis nemoj kriti jer nije zabranjeno zaljubljen biti.

Ako voljeti znaci zivjeti, onda voljeti tebe znaci zivjeti vjecno.

Ako zadrzis ovu poruku - VOLIS ME, ako je ignoriras - OBOZAVAS ME, ako ne odgovoris - ZELIS ME, ako odgovoris - NE MOZES BEZ MENE...

Andjele, sklopi okice i u tami noci pronadji svjetlo mjesecine da ti obasja snove i u njih dovede one zbog kojih se vrijedi sutra buditi!

Baci casu visoko, past ce na tlo. Baci kamen u vodu, dodirnut ce dno. Baci granu u vatru, izgorjet ce sva. Baci mene od sebe, umrijet cu ja.

Bez tebe je sve nista, a sa tobom je nista sve!

Bila bih postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis, zvijezda koju sanjas, suza kada places, osmjeh kad se smijes, usinila bi sve samo da sam uz TEBE!

Bog je svim andjelima dao krila osim tebi, jer nije zelio da mu najljepsi odleti!


Bori se za srecu, za ono zelis. Ono sto mnogo ti znaci, nemoj dijeliti. Ne brini za druge, jer drugi ce se snaci, ali ljubav poput tebe tesko je naci.

Citam knjigu, a oci mi suze, mislim na tebe, sto mi srce uze!

Cokoladni bomboni. Ne. Cvjetni med. Ne. Sladoled od ljesnaka. Ne. Secer. Nema sanse. Jebi ga, i dalje ne nalazim nista sto je sladje od tebe.

Covjek se budi najcistije duse koja ceka da ju oblikuje buduci dan. I zato priusti sebi da ti prvo "dobro jutro" pozeli onaj tko te voli. DOBRO JUTRO!

Cuvaj me u malom kutku svog srca! Neka ti moje misli ne remete ni jedan trenutak zivota, a voli me tek toliko da znam da postojim!

Cvjeta ruza usred zita, ljubim onu koja cita, ljubi i ti onog tko salje, pa nek ruza cvjeta i dalje!!!

Da budem sretna jer si mi prijatelj ili da placem jer je to najvise sto ces mi ikada biti?

Da je zrno pijeska jedinica za ljubav, sve pustinje ovog svijeta ne bi bile dovoljne da ti kazem koliko te volim!!!

Da se sva mora svijeta razbiju u kapi, koliko bi ih bilo? Da se sve zvijezde svemira zbroje, koliko bi ih bilo? Ne znam, ali mojih poljubaca bi bilo vise.

Da si lijep, to vidim. Da si dobar, to znam. Da volis, to mislim. Ali koga, to ne znam.

Da su noci duge koliko te ja volim, nikada ne bi svanulo!

Daj mi 1000 poljubaca, pa jos 1000, pa jos 1000... Kad razmijenimo milijun poljubaca pomijesajmo ih zajedno sve dok ih ljubomorni ne budu mogli prebrojati.


Daj mi sebe od sebe ako neces da mi srce nazebe jer kad tebe nema ljubavi, cini mi se da je zima.

Daj mi tvoju ruku i zazmiri. Cujes li kako moje srce kuca? Razumijes li sto kaze? Prica o mojoj ljubavi prema tebi!

Dala sam ti mladost svoju, zato necu voljeti sebe, i da opet mladost imam birala bih samo tebe!!!

Daleko je zvijezda, sto na nebu sja, daleko je momak sto ga volim ja!

Daleko si od ociju ali od srca nisi. Jedino sto mi nedostaje znaj ti si. Nisi zvijezda ni andjeo, ni bog da te molim, ali si osoba koju ludo i iskreno volim...

Daleko si voljena moja, duge su mi tamne noci, ali ljubav snagu mi daje da izdrzim u samoci. Daljina nas dijeli, ljubav nas spaja, tesko je bez tvog zagrljaja.

Dan je zaljubljen u noc, noc je zaljubljena u dan, a ja sam zaljubljena u tebe.

Dan kad si se rodila, padala je kisa. Nije to bila kisa, nego nebo je plakalo sto je andjela izgubilo.

Divno je kad nekog volis, jer ljubav je najveci poklon koji dajemo. Ljubav je skola nesebicnosti i vjernosti. Prava ljubav je kad nekoga volis kao ja tebe.

Doci cu ti nocas u san, na obraz cu ti stavit dlan, njezno cu te milovati po licu, necu pustiti suzu izdajicu, poljubit cu te u snene oci i tiho nestati u noci

Dodirni me kao meka pahulja, zagrli kao meka kosulja. Izbrisi trag mojih nemira - umrijet cu bez tvog dodira.

Dodji da ti nesto sapnem na usta, mozda pronadjemo zajednicki JEZIK!!!


Dok gledam u zvjezdano nebo shvatih da najsjajnija zvijezda i nije tako daleko. Dapace, siguran sam da je upravo uz mobitel.


Dok se zemlja bude okretala, ja cu te voljeti, dok sjaje zvijezde, ja cu te maziti, kad vjetar puše, ja cu te paziti, kad izadje sunce, shvatit ces da te volim


Dovoljan je jedan tren da nekoga zavolis, a premalo citav zivot da ga zaboravis - zauvijek ces mi biti u mislima.


Draga kako mozes vjerovati svojim ocima vise nego meni? Tvoj nevjerni decko.


Dugo, vec dugo te promatram pokusavajuci otkriti neku tvoju manu, i konacno sam uspio! Andjele, pa ti nemas krila!


Eh da imam zlatan noz, da rasijecem srce svoje, sa svakom bi kapi krvi, napisala ime tvoje.


Eh da mogu, u sitne sate, kada me misli navedu na te, da tiho, necujno svratim i tebi se za ljubav obratim.


Evo sada nagovaram mjesecinu da u tvoju sobu zaviri i da te umjesto mene probudi i zagrli. Neka te cuva i neka ti prica, neka te ona ljubi kad ne mogu ja.


Gdje god podjes sirom svijeta, gdje god zarko sunce sja, nigdje neces naci djevojku da te voli kao ja!


Hej ljubavi u dalekom gradu cuvaj mi se da te ne ukradu, cuvaj ljubav da nam ne uvene, cuvaj srecu za tebe i mene!


I imam sve u zivotu, sto se kupiti moze, jedino ti nisi tu, ali te cuvam ispod koze!


I kad nas tisuce kilometara budu razdvajale, kad najmanje mislis na mene, moje oci ce gledati u daljinu i vidjeti samo tebe.


I pustit cu ovu suzu tise jer tebe nema pored mene vise.


I sve sam druge tvojim imenom zvala, i sve im uzela, a nista im dala, jer kad se samo tvojih ociju sjetim, na svim se neduznim muskarcima svetim...


Iako daleko u gradu tom, vjecno ti si u srcu mom, jedino tebi cu poruke slati, jer samo za tobom srce mi pati.


Ima 7 svjetskih cuda, 6 kontinenata, 5 krakova zvijezde, 4 lista djeteline, 3 svjetska oceana, 2 oka... ali samo 1 si ti!


Iz ociju suze kaplju, usne tvoje ime sapcu, a srce boli stoga sto te ludo voli!


Izblijedit ce slika, uvenut ce cvijece, ali ime tvoje iz mog srca se izbrisati nikad nece!


Ja cu tebe nocima sanjati tvoje ime necujno dozivati, ti si vizija mog sna, duso moja daleka. Oci moje traze te, usne zovu te dodji molim te jer ludo VOLIM TE.


Ja nisam cvijet po kojem se gazi, niti sam svjetlo koje se gasi, ja nisam rob koji te slusa, ja sam jedna zaljubljena dusa.


Ja nisam zena bez ponosa, pa da kleknem i da molim, na koljena svoja necu pasti iako te ludo volim!


Ja znam da nemam vise prava na tebe, al ipak ne mozes mi uzeti snove. U snovima te imam samo za sebe i ne dajem te nikome!


Je li grijeh sto te zelim svaki tren, i sto mi je pogled zaljubljen. Ako je grijeh to, Bog nek oprosti srcu koje je cijelog zivota cekalo nekoga kao sto si ti.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Evo ga i "bezobrazluk" skupljen nekada sa 1000 strana:

133. No 1 Trazim picu za moga Micu. Vruca neka bude on ce da se raduje !! Poslao: ToTaLnOOLuD
***. No 2 Dodjite svi koji ste zeljni dobre pice.... Dusica casti!!!!!!!! Poslala: Marince
***. No 3 Psihijatar ce vam pomoci da se suocite sa sobom, predsobljem i kupatilom. Poslao: Pakse
***. No 4 Imam plantazu oraha, potrebna zenska za tucanje!!! Poslao: Neno
***. van konkurencijeTrebam djevojku, ne da radi nego da pije, da zabavlja goste. Poslala: Anci
***. van konkurencije extra Trazim devojku da me sponzorise za letovanje. Ne smeta mi znojenje Poslao: Markoni
***. van konkurencije extra + Trazim devojku koja ce da radi u piceriji. Picu ponjeti sa sobom. Poslao: Barski
***. Hocu sex sa nekima koji su neumorni.... napaljena sam vec dugo a niko mi nije dovoljan!!!!!! JAVITE MI SE brzo-brzo!!! CEKAM TEEEEE..... Poslala: Noorii
125. Prodajem suve muve. Poslao: Pera-zdera
124. Perem noge invalidima. Telefon: NECITKO Poslala: Dr. Oga
123. Stara mi drolja najveca daje picke svima ko pita !!!! Poslao: Ivan Z.
122. Pravim musku djecu.Ako prvi put omanem drugi put je dzabe. Poslao: Dduke
121. Trazi se momak do 18 god. da cuva Plavusu od 17 god. Poslao: Haker
120. OGLAS: Cuvam zensku decu od 16 do 36 godina. Garantujem da ce spavati mirno. SIFRA: SEXISITER. Poslao: Eki
119. Ja lizam na barie i na resmie po sekoja cena. Poslao: Steki
118. EVTINO PRAZNAM NOVCANICI I STANOVI. Poslao: MEDRANO
***. Kuja POSAVSKI GONIC, odlicno ocjenjena, polozen IPO na zeca, po majci zecarka, otac vrhunski svinjar, djed poznati svinjar BISER! Kulira, sekundira, markira, aportira! Poslao: Head
116. Ajmo na jebanje svih kod mene. Poslao: Billi
115. Farmer trazi mlade plodne sisate seksi zenke za priplod i muzu na farmi. Jvite se na : zvoy39@yahoo.com Posao: AustraliaFarma
114. Tražim devojku koja ima kola, radi braka. Slika (kola) obavezna! Poslao: JAJARA
113. Mjenjam kilu secera za kilu soli, zbog tezine nosenja. Poslao: ToTaLnOOLuD
112. Iznajmljujem vibracionu busilicu stara 19 godina busim po kucama... zalazim i po stanovima. Poslao: {{0}}_ERKO_{{0}}
111. Hitno potrebna osoba zenskog spola na radnom mjestu inkubatora za muska jaja. Isplata za devet mjeseci!!! Poslali: Ado & Romantic_uno & Zulumman
110. MIJENJAM ŽENU SA ÐETETOM ZA KRAVU SA TELETOM. Poslao: VIPER
109. Menjam bracni krevet za vanbracni. Poslao: Shone
108. Povoljno kukamo po sahranama. Dobrovoljno Kukacko Drustvo
107. Menjam dedu za kilo eksera!!! Poslala: Curica
106. Lijepa, pametna, plavih ociju, crne kose, kuca na moru sa bazenom, tri psa, druzeljubiva, postena, iskrena, sexy, ...................... ne trazim nista samo se hvalim! Poslala: Razbijacica_1000
105. Jebemo po kucama, alat nosimo sa sobom!!!!!! Poslao: Kodelje
104. Menjamo sestru za dva kamiona stajskog djubriva, u Debeljaci. Poslali: Mirko i Slavko
103. Cuvam žensku djecu od 15 do 20godina. (potpis Manijak) Poslao: Prcac
102. Da spalite vas voljeno stvorenje koristite da spalite vase voljeno stvorenje koristite peci gorenje velenje!
101. Izgubljen molekul URANA pronalazacu sledi LEUKEMIJA. Mali Hemicar Poslao: Micho
100. Trazi se sekretarica na duzi radni ODNOS!
99. Mobitel Motorola T-260 GPRS, infrared, vibrator i japanske kuglice mijenjam za bolji novi GSM, ali da nije ruske proizvodnje. ...
98. Prodajem dagaru za kestene u dobrom stanju i cerupaljku za pilice poluautokatsku. Poslao: Deks
97. Koljem po kucama. Poslao: Ja
96. ISKORIŠTAVAM STARICE I SVE KOJE SE TAKO OSJECAJU... Sifra: Okreni broj i ja sam tvoj !
95. Sacuvajte živce Vas i Vaše djece... Vi imate Play Station, ja imam vrijeme, znanje i iskustvo. Uz simbolicnu naknadu, prelazim najteže nivoe...
94. Izdaje sobu, ploce, knjige, taje, prijatelje, rodbinu, državu... SIFRA: ODLAZIM !!!
93. Mladic, SSS, materijalno situiran, vtasnik 3 stana, miran i povucen, traži žensku osobu slicnih osobina kojoj bi prodao 10 metara bukove grade. Poslao: M&S
92. Menjam vrata sa mog WC-a na kojima pise,,Ovde su se i najhrabriji usrali``Za 1000 € Poslao: Dj,,S``
91. Vrsim uslegu pravljenja muske dijece po cijeni od 15 eu po komadu. U slucaju zenskog dijeteta vracamo vas novac. Za vise informacije obratite se na 0636987465 Poslao: Spas
90. MENJAM DONJI VESH - JEDNOM MESECNO Poslao: MRZA-MK
89. MENJAM SOBNU ANTENU ZA DVOSOBNU. Poslao: MRZA-MK
88. Dvoje djece M-7 god. i Z-5 god., zdrave, vesele, lijepe i pametne, prodajem ili mijenjam za slicice ?zivotinjskog carstva? brojevi 36, 97 i 142.
87. CURE ŽELJNE DOBRE ZABAVE ZOVITE 098 178 08 64 IMAM 17 GOD, COOL SAM, SLUŠAM TECHNO... Poslao: Kike
86. KUCAM NA VRATA POVOLJNO. Poslao: VODENJAK
85. Poklanjam kurac nevinoj devojci da mi ga vrati posle upotrebe. Poslao: Ivan kuronja
84. Prodajem toalet papir koriscen samo sa jedne strane. Poslala: Maryanna
83. Pravim povoljno mušku djecu za 20 KM. Ak ne budu muška vracam pare ... Poslao: Boogie
82. Dajem putovanje u mexico osobi starijoj od 80.g. uz pratnju roditelja ili neke starije osobe. Poslao: 2PAC Amaru Shakur
81. Mijenjam vilu u Budvi za grabulju na Cetinju! Poslao: Kleptoman
80. Kupujem jaja za tucanje. "Uskrsnje jaje'' Poslala: Razbijacica_1000
79. Menjam cimera koji hrce za, cimerku koja uzdise. Poslao: Cimi
78. MLADA PROFESORICA DAJE NA CASOVE PO MATEMATICI. Poslao: MRZA-MK
77. Trazim dobro stituiranu stariju gospodju 80-ih godina sa rakom na srcu. Radi braka!
76. Menjam cimera koji hrce za cimerku koja pusi!
75. Menjam dva kanarinca za jednu sevu!
74. Menjam gusano rebro za svinsko. Poslao: Dzima
73. Prodavam urda za burek so sirenje. Poslao: Grade_mk
72. Trazim devojku sa lepim usima. Otkidam na usi. Pozeljna fotografija (iz profila). Nisam perverzna, prosto volim usi. Poslao: NS
71. Jeftino i kvalitetno turam celofan na tegle sa slatko i zatezem kako sa gumicu tako i sa lastiz. Sifra: pumpa za bicikli. Poslao: Zvrle
70. POVOLJNO!!! BIKA DIZELAS 1.800 AINSPRIC . Cena po dogovoru Poslao: PAYTON
69. Trazim muzaru za leto........//// Poslao: Djoni
68. JA IDEM U VINKOVCE ZA PLINOINSTALINTERA!!! Poslao: KRISTINA ZBAŠNIK
67. Smrdim po kucama! Poslao: Gnojko
66. Prodajem povoljno sljaku,gvozdje i staklo u refuzu.Direktan u voz iz NEW YORK-a! Poslao: Inter Arap trade
65. Prodajem sestru.1988 godiste, dosta dobro ocuvana,voli da zanoveta,ne voli da joj zanovetaju. CENA: daj sta das samo da je prodas. ps. odaziva se na ime KACA. Poslala: Slatkis
63. TUCAM- kamen u bubregu, SISAM-vodu iz kolena, PRIMAM cekove, a moze i preko racuna!!!! Poslala: Slatkis
62. Prodajem babu, godiste 1928, dobro ocuvanu sa dosta dodatne opreme (proteza, slusni aparat... ). Dodatne informacije na tel. 94- intezivno odeljenje. Poslao: Panta specijalac
61. Popravljam elektricne tobogane, aparate za pranje nogu, trofazne tegle... Poslao: Epicenter
............................................................

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Alcatel LOL
au ciglo gde ti to samo skupi Smile,svaka cast ciglo Smile Smile
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Ako vas davim zatražite sve lepo u .doc i dobićete u kompletu:

1. SMS Ljubavne poruke.doc - 113.152Kb
2. SMS Smesne poruke.doc   - 85.504Kb
3. SMS Zezalice za mobilni.doc - 57.856Kb

Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Evo još malkice dok se ne dogovorite oko ovijeh dokumenata Smile


60. Izdajem lokal u trgovinsko-poslovnom centru u New York-u. Potrebno renoviranje. Poslao: dr. JASON
59. MJENJAM ZENU OD 40 GODINA ZA DVIJE OD 20. Poslao: SNJOFKO
58. Placem po sahranama Smile((((((((( Poslao: Baby
57. Menjam varburga za trabanta. (sifra: govno za govno) Poslao: Paja
56. Perem noge invalidima-BRZO I KVALITETNO! Poslao: Neba
55. Pijem vodu iz kolena - povoljno. Poslao: Zombi
54. Jedem sarme po sahranama. Poslao: Anonimno
53. Prosle godine na moru izgubljena nevinost. Trazi se posteni pronalazac da plati alimentaciju. Sifra: 9 mjeseci
52. Ako zelite stan boli glava, potrebno je da kupite samo niske lustere! Poslali: Emi+Bake
51. TRAZIM LEPSI NADIMAK! -KRESIMIR GUZINA-KRELE. Poslao: VELJKO
50. Dana 1.1.2001 izgubljena u transportu SMS poruka sa sadrzajem "srecna nova" molim postenog nalazaca da se javi. Nagarada 10 besplatnih SMS poruka za 064. Poslao: Dedamraz 2001
49. Menjam sobnu lampu za dvosobnu! Poslao: Neba
48. Prodajem metalik crnu kravu, 90. god., mishelin kopita, nisko profilno vime, remus rogovi, uradjen muk, cena 10.000 dm ili menjam uz doplatu za konja koji ovo cita!!! Poslao: Neba
47. Iskusnim damama podmazujem ljubavni aparat vrhunskom mazalicom, neiskusne strucno obucavam, a za skinutu nevinost dajem dozivotnu garanciju. Sifra: Busman Poslao: Busman
46. Sastavljam rastavljene zene. Poslao: Hrvat
45. Slepac trazi kucu sa pogledom na moru. Vidim isto nevidim. Poslao: Dolar
43. Skupljam razbacane zene. Poslao: Nik_nk
42. Trazim dobro stituiranu stariju gospodju 80-ih godina sa rakom na srcu. Braka radi Poslao: Skromni
41. Prodajem prst za kilo skembica. Poslao: Negotinac
40. Menjam zenu od 100kg za dvije po pedeset kg. Poslao: BIG EDI
39. Mijenjam kanarinca za dobru sevu. Poslao: Stipe Mesic
38. Prodajem grobnicu... Odmah useljiva. Poslao: Pele
37. Jevtino placem po sahranama. Poslao: Pele
36. Menjam "zutog" kanarinca za svinju od 150 kg. Boja nije bitna. Poslao: Ujka
35. Jedem po rodjendanima, svadbama, ispracajima, sahranama... uvek gladan. Poslao: Djole
34. Trazim zenu s autom. Pozeljna slika auta! Poslao: Aron
33. Pravim musku decu po povoljnoj ceni. U slucaju zenskog vracam pare nazat! Poslao: Paja
32. Krpim kurtone garancija 9 meseci. Poslao: Darko JP
31.Jedinstvena prilika! Prodajem rabljene rupcice s 20% popusta. Zbirka je ogranicena. Poslao: Panta specijalac
30. Dvoje djece M-7 god. i J-5 god., zdrave, vesele, lijepe i pametne, prodajem ili mijenjam za slicice? zivotinjskog carstva? brojevi 27, 93 Poslao: Panta specijalac
29. Hitno potreban muskarac koji pere, kuva, cisti, itd. Volecu te, majke mi Poslala: Jelena
28. Prodajem muda za bubrege - Alimpije iz Pinosave. Poslao: Mikac
27. Prodajem oformljene gliste i dresiranu kratkovidnu pantljicaru sa kontaktnim socivima! Poslao: Mikac
26. Neprevazidjeno sviram betovena u tamburicu Sifra: Nisam kriv Poslao: Milan
25. Pljugam krv po kucama. Sifra: Komarac Poslao: Zeljko
24. Prodajem poluautomatsku motiku, ti je dignes a ona sama padne. Poslao: DJ CaLyPsO
23. Povracam po zurkama. Vrlo profesionalno. Poslao: Djuka
22. Menjam staru zenu za novu. Poslao: Maslacak
21. Rado bih nekome, bez ikakve nadoknade, danas recimo slomio ruku. Poslao: Djuka
20. Prodajem kucu na klizistu, nije puno presla. Poslao: Mirko
19. Ako nemate para za TV, kupite poster. Jeftinije je samo se slabije cuje. Poslao: Sekula
18. Mlada crnka zanosnih oblina, iskusna u svemu hitno bi prodala motokultivator IMT 506. Poslao: CyberMan
17. Udala bih se bez razmisljanja za muskarca koji se ne slaze sa teorijom da srecu cine male stvari. Iskusila Poslala: KP Milica
16. Trazi se vodoinstalater da mi otpusi rupu. Sto duza sajla Poslao: Vili
15. Ozenio bih se devojkom koja ne laze previse. Nesto moze uvelicati Poslao: Vili
14. Trazim devojku sa lepim usima. Otkidam na usi. Pozeljna fotografija (iz profila). Nisam perverzna, prosto volim usi. Dambo Poslao: Koma
13. Upoznao bih devojku koji ima kucu, stan, kola i vikendicu. Iskrena ljubav Poslao: Markoni
12. Sredovecna gospodja koja poseduje kucu od trista kvadrata trazi situiranog muskarca. Koji ce je napuniti. Poslala: Mala BG
10. Mjenjam cimera koji pusi travu za cimerku koja se BODE! Poslali: Drustvo iz Studenjaka
9. Menjam cimerku koja hrce, za cimera koji uzdise. Poslali: Drustvo iz Studenjaka
8. Dvojica studenata, provoda radi, traze poznanstvo zrelih devojaka. Zrela kruska i sama padne Poslali: Drustvo iz Studenjaka
7. Mnogo sam lepsi nego sto me vidis dok me gledas. Poslao: Obesenjak
6. Mladim devojkama podesavam CONFIG.SYS i pravim AUTOEXEC.BAT. Programer Poslao: Obesenjak
5. Prodajem decja kolica sa amortizerima, ojacanim felnama, mogucnost ugradnje brisaca stakla, i anti JUL-SPS radar. Osigurajte bebi siguran start! Poslao: Mare
4. Besplatni casovi jahanja. Usamljeni jahac Poslao: Badza
3. Menjam tri upaljaca bez kremena, za jedan koji dobro pali. Neutesna bez plamena Poslao: Badza
2. Trazim dobro kresivo. Vatrena sibica
1. Menjam bure rizlinga za pedesetak kila ruzice. Do dvadesetak godina
Prodao veru za veceru...
(Osveta je jelo koje se servira hladno)
Neverovatna stvar, kamera koja vas uslika dok gledate u monitor - klikni ovde
166. No 1 Da ruznoca boli vristo bi po vazdan. Poslao: Supergroove
***. No 2 Zbog takvih kao sto si ti, abortusi su legalizovani u vecini zemalja ! ! ! Poslao: IQ = 0
***. No 3 POHOVANI MAJMUNE, NAPASI SE GUZNIH DLAKA I NALIŽI VAGINALNOG SEKRETA MOJE CUKUNBABE. Poslala: ŠUMARKA_JECA
***. No 4 Dobro ti mama boji jaja, samo joj reci da promijeni karmin!!! Poslali: Pancho & Jeuvenile
***. No 5 Your mamma's like a cake, everybody get a piece! Poslao: Goran HRV
***. No 6 Napases mi se guznih dlaka ko magarac rosne trave. Poslao: Devla
***. No 7 Djevojko podsjecas me na dio Sarajeva! NA KOBILJU GLAVU.
***. No 8 Imas noge kao srna...tanke, krive i dlakave... Poslao: M Pancho
***. No 9 Vidi kakva si ko pastirka samo ti jos Frula fali i to kozna. Poslao: BULE
***. No 10 Na svaki tvoj rodjendan Mama i Tata idu u zoloski vrt da gadjaju Rodu kamenjem. Poslao: Mile
***. van konkurencije Kako si pametan, pa ti bi trebao bar cetiri noge da imas. Poslao: Paja
***. van konkurencije extra A znas li pricu o ljubavi, psu i materi? - JEBO TI PAS MATER!!! Poslao: Allen_mag
***. van konkurencije extra + U tebi ima anticke ljepote ................................. Podsjecaš me na trojanskog konja!!!!!! Poslao: Nile
153. IMAS FACU KO DA JE NETKO SARAFCIGEROM GASIO SUMSKI POZAR. Poslao: CATKILLER
152. Stara ti u klincu s razjarenim nosorogom. Poslali: Lik & >>>KUKY<<<
151. PI!!!! Kako ti noge smrde!!!! Bjez' od mene!!!!! Poslao: Dduke
150. Al si me zajebo ko tebe priroda. Poslao: Shaban
149. Imas usi ko vrata od golfa. Poslao: G4NGST3R
148. A vidi ga kaki je lijep! Ko da mu otac izdrko na lopatu pa bacio u mater.... Poslao: Leo
147. Me cago en la madre que te pariá! Poslao: Goran HRV
146. Rodio si se iz mamina šupka zato što joj je picka bila prezaposlena! Poslao: Goran HRV
145. Odjebi u troskoku!!! Poslao: Dduke
144. Ti mene sakas ja tebe metem da ti dzubre prdnem. Poslao: Don.dinardi
143. Ti si upropastena pizda ti mater. Poslao: Kumplung
142. Da si malo lepsi zvali bi te grob. Poslao: Devla
141. Tako si ravna da ti i zidovi zavide. Poslao: Bosnica
140. Bolje da ti se stari na lopatu izdrkao nego te napravio! Poslao: Drek$pajza
***. Znate kako da popijete 2 jaja a da ih pri tome ne razbijete? Odgovor: Da mi popusite kurac! Poslao: Sima
***. Tako si lepa da se bojim da ti pridjem vilama. Poslao: Sklopocija
137. Da imam tolko ružan šupak ko ti facu bilo bi me sram srati po danu. Poslao: Gice666
136. Ruzan si k'o poziv za vojsku! Poslao: Lauric
135. Povuci dva dima pa baci. Poslao: ERKO
134. Jesil ti u rodu sa traktorima il si sestra bliznakinja moje cure. Poslao: Filip
133. Imas dupe ko kineska glasacka kutija. Poslao: Ripper
132. Eh kakav si ispisam ti se usta. Poslao: Burek-np
131. Idi uzmu ubi pa se pishtolj... Poslao: Kralj
130. Tako si ružan da te ni slijepac ne može gledati!!!! Poslala: SELENA
129. Lepa si kao Monaliza... Poslao: Gata
128. Tvoja je mama toliko debela da treba vodica da joj nade supak. Poslao: Sick
127. Izes mi muda u ladnu sobu. Poslao: Dux
126. Mislio sam da znas sta je sreca, lepa si ti ali kaed ti je na glavi vreca. Poslao: Man in black
125. Mislio sam da znas sta je sreca, lepa si ti ali kaed ti je na glavi vreca. Poslao: Man in black
124. Lijepa si kao srna, ili kako se vec zove ona zivotinja sa surlom. Poslao: Phantom Phreak
123. Gde si bio kad je bog delio lepotu? U kanalizacii..... Poslao: LABINOT
122. Toliko si odvratno ruzna da postajes ljepsa kad se nakreveljis. Poslao: Zaljubljeni-zg
121. Kakva ti je frizura ko da se cesljas dinamitom. Poslao: Devla
120. Kakva su ti usta ko da pusis petarde. Poslao: Devla
119. Kakvi su ti zubi ko raspored casova. Poslao: Devla
118. Napases mi se guznih dlaka ko majmun sutlijasa. Poslao: Devla
117. Celo ti je ko far od fice. Poslao: Devla
116. ZELIS LI DA TE UKOKAM VLASNICE MOJA. Poslao: FREDI
115. ISISATI CU VAM ORGANE JEDNIM SLATKIM POLJUPCEM. Poslao: FREDI
114. Ja sam ruzan kao Ljepotan....i.....niske visine..... Poslao: Phat-Slugus
113. Smrdis ko lav! Poslao: Baki
112. Dobili ste nagradu... tanjir supe i kurac u dupe. Poslao: Sanja
111. Bumbaru treba svjetlosna godina da ti obidje krug oko glave !!! Poslao: Ja
110. Jebo vrag onaj dan, kad si iz pzde frknul van! Poslao: ¸Zajebant
109. Joj sto si pametan, rusi ce te ukrasti. Poslao: Dzidza
108. Udaricu te da ces se tri dana juriti sa slinama oko svoje ose dok ih na kraju ne pojedes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poslala: Curica
107. Kolika ti je glava, bumbar kad obleti dva kruga oko nje padne u nesvjest... Poslao: Spatuk
106. MAMA TI JE TRAKTOR! Poslao: HADUT
105. LEPA SI KO IKONA KAD TE VIDE SVI SE KRSTE. Poslao: MIROSLAV IZ BAJINE BASTE
104. Kakav si ki da te svecom trazili po Moravi!!! Poslao: Shogoljac
103. Kakav si, ne bi ti ni 'ora iz ruke uzeo! Poslao: Shogoljac
102.Tebe stari pravio na krovu mesto stare pojebo je sovu. Poslao: Du-gi
101. Zena kaze muzu " Koliki je tvoj KOEFICIJENT inteligencije kada slusas "CAKI CAKI CALE"" Posala: TARANTULA
100. Pojeo bih ti govno ko sarmu. Poslao: Bosanac
99. Izgledas kao da te poplava izbacila! Poslala: Colonia
98. Nebi te naguzio ni sa kurcem tvoga oca! Poslao: Burek
97. Mama se stvarno usrecila sa tebom pravi si srecko kreten nisi ti kriv........... Poslao: Bota
96. Nemoj plivati nikad ledjno, mislit ce da je morski pas. Poslali: Pancho & Mika & Jeuvenile
95. Lijepa si ko istruli maslacak, i slatka ko šecerna bolest. Poslalo: Ðoko
94. Tvoja mama je toliko debela da kad je skocila u Gran Canyon da izvrsi samoubistvo, zaglavila se na pola puta.
93. Tvoja mama je toliko debela da kad sam probao da je zaobicem sa kolima ostao sam bez benzina.
92. Ruzan si ko toti. Poslao: Topo
91. Toliko si ruzan da te je mama prackom hranila. Poslala: Maja
90. STA ME GLEDAS TAKO MRKO KODA SI MI KURAC DRKO. Poslao: RASO HACK.
89. Kakva si, ni bicikl na tebe ne bih naslonio! Poslao: Makarije
88. BJEZI UKUCU VIDIS DA SI KEJ SMRT. Poslao: GAVUR
87. Ti si zakleti neprijatelj ESTETIKE! Poslao: Adolf
86. Lijep si k'o prase............................................................................................................... kad te vidim padam u depresiju! Poslala: Opicena_100%
85. Kad ides mostom pogledaj u nebo seti se mene kad sam te jebo. Poslao: Anes nurkovic amer prentic
84. Namazem ti krisku sa guznim bubuljicama. Poslao: Delegat
83. Tebe ni majka za rodjendan ne ljubi. Poslao: Pokojni Toza
82. Da si malo pametniji, mogao bi biti konj, ovako... Poslao: Anonimus
81. Jel te to tata kurci od pozadi, pa da ti tolika govna iz usta izlecu. Poslao: Manijak
80. Sve ti manjkalo samo ti stomak rasto. Poslao: Taraba
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
 Smile Smile Smile

79. Ispricacu ti vic od kojeg ce ti otpasti sise... Oh, oprosti, izgleda da ti ga je netko vec ispricao.
78. Jednog ceš dana pronaci samog sebe i zaželjeceš da nisi.
77. Prosjecni ljudi žive i napreduju. Ti samo živiš.
76. Da imam lice kao ti, tužio bih svoje roditelje.
75. Ti si živi dokaz da se govna mogu kretati.
74. Grudi su ti toliko razvijene, da moraš nositi bedž da se zna gde ti je prednja strana.
73. Tvoja je kuca toliko mala da velike pizze morate jesti u dvorištu.
72. Ja sam debela, a ti si ruzan. Al ja sam na dijeti! Poslala: Gavrina
71. Izvini, i u frci sam, jel mogu da te ignorisem drugi put! Poslala: Gavrina
70. Ti si magare koje je napravio vo!!!!! Poslao: Omer/ Oki
69. Jao da mi te je scepat raskomadao bi te kao svinju. Poslao: Omer/ Oki
68. Kad te uhvatim ima da te nema!! Poslao: Omer/ Oki
67. Lepa li si......ZEMLJA TI SE RADOVALA!!! Poslao: Neba
66. Jaoj seko sto imas noge! Ja da imam takve, na rukama bih hodao! Poslao: Miki
65. Hajvanu konju magare zivotinjo ovco svinjo neznam ni sta si. Poslao: Omer / oki
64. Imas glavu kao glasacka kineska kutija. Poslao: Omer / oki
63. Ti si pseto koje luta naokolo. Poslao: Omer / oki
62. Decko ti je pravi sportski tip-ima facu kao KOPACKU i gradju kao KORNER ZASTAVICU!!! Poslao: MICI
61. Da su ti usi manje, za pritku bi se sakriti mogao!! Poslao: Cupo
60. LJepa si ko slika a na slici hirosima. Poslalo: HRboy
59. ISTI SI KO DA SAM TE JA PRAVIO. Poslao: PAYTON
58. Koliki ti je nos, mozes da pusis na kisi a da ti se ne skvasi cigar, i to 100S, a kad pijes kafu direktno ubadas i zelju! Poslao: NightSeeker
57. Dobili ste nagradu ... tanjir supe i kurac u dupe. Poslao: Pero
56. LEPA SI LEPA KO CVET U TRAVI, LEPA SI LEPA KO METAK U GLAVI. Poslao: Kosmos sr
55. Imas nos da mozes u crkvi honorarno svijece gasit. Poslao: Ljusan
54. Tak si ružna da te i gripa zaobilazi! Poslao: Janez
53. Imas noge ki da si gazila paradajz u flase! Poslao: Rockwell
52. Kada bi ja imao tako ružan šupak kao ti facu, bilo bi me sram srati po danu. Poslao: Mare
51. Imate li sitan secer u kockice. Poslao: Prisly
50. KO KAZE DA SMO MI CRNOGORCI PEDERI JEBEM GA U VR GUZICE. Poslao: K2
49. Da je tvoj tata bio peder, sigurno bi se legalizovali homoseksulani brakovi! Onaj drugi muskarac bi te LEPSU izbacio na BULJU!!! Poslao: Neba
48. Lepa si kao slika !!! A na slici SAOBRACAJNA NESRECA ! I to STRASNA SAOBRACAJNA NESRECA !!! Poslao: Neba
47. Slatka je kao SECERNA BOLEST-u kockicama !!! Poslao: Neba
46. Dobar si ko hljeb, samo te treba isjeci. Poslao: Buci
45. Kad se tako nalozis prosto zazalim sto te cale nije obrisao o carsav. Poslao: Celts
44. Gledaj koliki si ti mozes da iseres celo pile u jednom komadu. Poslao: Drakula
43. Vidi mu ociju buljavih, ko da je ko mali imo tvrdu stolicu. Poslao: Cico
42. Usta su ti ko baljega gusta. Poslao: CiKo
41. Glava ti je kao Turska baklava. Poslao: CiKo
40. U DUPE TI GA ZABORAVIM !!! Poslao: VELJKO
39. Najljepsa si krava u svom selu. Poslao: Amigo
38. Mozes li mi, Molim Te, posuditi svoju facu...??... idem, naime, plašit štakore.... Poslao: Bukky
37. Da si malo lepsa, zvali bi te cemer. Poslao: Genije&Elvis
36. Da li vidis sve te bikove na polju? Da li si cuo kako je onaj zamukao? Pa budi fer, idi pridruzi se braci! Poslala: Miss
35. Ne bi te tucao ni ciglom u glavu. Poslao: Celts
34. Jel tebe tata pravio dok je gledao MAPET-sou? Poslao: Neba
33. Pogledaj kakva si! Bolje da te je tata izdrk'o na grane da vrabci lakiraju nokte... Poslao: Neba
32. Ajde, vodim te na govedji dudlash. Poslao: Cvele
31. Od tebe se boji kopaju. Poslao: Grobar
30. Ne bi te seto ni daljinskim upravljacem. Poslao: Straya
29. Ala si lepa, jel ti to Fredi Kruger cedio bubuljice. Poslao: Djole
28. Sta me gledas tako mrko ko da si mi kurac drko. Poslao: Djole
27. Tebe majka moze samo da simpatise, i to samo za rodjendan. Poslao: Djole
26. Imas sise kao dva zrna graska na dasci za peglanje. Poslao: Djole
25. Svo ti mleko pokipi po ploci. U sta gledas? Jebem te u oci. Poslao: Haker iz Strpca
24. Sta je ovo Smiley-8 ? Smaili pusi kurac. Poslao: Reality_Asylum
23. Propo si, ko muda kroz pocepane gace. Poslala: Jasna
22. Sisaj karu svom drugaru. Poslao: Haker iz Strpca
21. Lepa si ko slika samo te treba jos obesit. Poslao: Star Fucker
20. Zvezde me podsecaju na tvoje zube ljubavi-tako su zute i rastrkane. Poslao: Dr.Macola
19. Jesi lijepa ni oraha ti nebi iz ruku. Poslao: Amigo
18. Bolje da sam ladna govna jeo, nego sto sam tebe sreo. Poslao: Trgovac
17. Ma ti nemas sise to te komarac ujeo pa si rascesala. Poslao: Ultra
16. Jesi lijepa slika ti se ne ukrala. Poslao: Amigo
15. Nesto si se popravio od kada bolujes od raka. Poslao: Amigo
14. Ja da imam takve noge hodo bi na rukama. Poslao: Amigo
13. Za Zeljka: Poljubi me u Moskvu. Poslala: Seka
12. Tako si ruzna da ti je majka morala zavezati kost oko vrata da bi se pas htio s tobom igrati Poslao: DRKEDJIJA
11. Imas sise ko rudarske zuljeve. Poslao: Genije&Elvis
10. Postovani korisnice! Dobili ste nagradu 7 dana kupanja u mulju i kurac u bulju. Nagrada ce da stigne kad se nekom digne !!! skriveni Poslao: Farago
9. Al si se naduo kao kad se govece najede rosne deteline! Poslao: Genije&Elvis
8. Ruzna si Smiley Poslao: Mr. Original
7. Imas sise kao PIHTIJE. Posla: Zverko
6. Sta kurac moze da izbaci a zemlja da ponese, to je neverovatno. Poslao: Frenkijevac
5. Toliko si ruzan da bi trebao da trazis odstetu od roditelja. Poslao: Zivan
4. Tebe samo majka moze da voli. Poslao: Zeljko
3. Nosom bi mogao skupljati papire po parku. Poslao: Mare
2. Ruzan si ko lopov.
1. Imas dupe ko Sovjetski savez. Poslao: Zeljko
Koji je najbrži put do muškarcevog srca? Oštrim nožem kroz prsa...
(Nagrade su za ucenike, a ne za ucitelje)
47. No 1 PAZNJA!!! Tvoj sms je zarazen virusom: "VOLIM TE", da ga se resis moras napisati da me volis. CMOK Poslala: Jovana
**. van konkurencije Ovo je aljbanski virus... mljatnite mobitelj o zid i on se nece aktivirati!!! Hvalja ! Poslao: Allen_mag
**. van konkurencije extra Virus u vasem mob. Nozovi me da ga se resis. Poslao: Sego
44. Dobio si virus FUCK da ga se resis dodji nocas u ulicu Marka Markovica 11 cekam te. Poslao: Afro_MaN
43. Jebeš virus kad imaš muškarca kak spada. Poslao: Cupo
42. Ebo vam virus fameliju okkkkkkkkkkkkkk !!! Poslala: Alma
41. Kako se riješiti virusa na mobitelu: Fino uzmes ga u ruku i razbiješ ga u beton što jace i riješen problem. Poslao: M@ky
40. Zarazio sam te "volim te" virusom, zarazi i ti mene. Poslao: AKI
39. Paznja!! ¤¤¤ Ukoiko dobijes ovakavu dupliranu poruku na tvom displeju radi se o VIRUSU odmah ugasi mobilni na dva sata - Obavesti svoje poznanike. Poslao: Laza
38. Ja sam virus! Cao, idem da ti zeznem telefon! Poslao: Zak
37. Sad jebuckam po tvom mobacu. Uskoro cu se prosiriti na tebe:-) Poslao: Alien13
36. Upravo ste dobili SMS vrus koji ce veoma brzo da rasturi vasu memoriju telefona. Kasnije ga nemoze ni sami bog popraviti. Poslao: Bin Laden
35. Ama, jebes virus koji je upravo sad usao u tvoj mobilni, cuvajk zdravlje! Poslao: Gile
34. HI ! Ja sam zaraza koja unistava telefone .. Slusaj papak ako ti se jos zivi taj svoj mobil pasalji postom na moju adresu JASNOOOOOOOOOO ! ! ! ! Poslao: DK ?
33. Vas mobilat aoarat belestan ot pirotski virus te vi molimo da gi bubnite ot betonce il skoknete na njega. Hvala na poverenju Poslao: Laki
32. U vasem mobitelu je virus molim vas lijepo bacite na njega sto veci kamen! Hvala Poslao: Rvat
31. Ja sam ljubavni virus i necu izaci iz tvoga telefona dok ti ne izadeš samnom! Poslao: Viper
30. Ja sam virus u tvom mobacu, a pogodi šta radim?
29. V-I-R-U-S WARNING!!! Your SIM card is now delighted. Poslao: EDY_KILLER
28. E bo u tvom televonu je virus. Poslao: Ivan
27. Vaš je mobitel zaražen virusom b-b. Kod normalnih ljudi izaziva osljepljenje, a kod sexualno ugroženih kratak osmijeh. Poslao: M&S
26. Ja sam ljubavni virus i nalazim se u tvom telefonu, necu izaci iz njega sve dok ti ne izadjes samnom.
25. U vas mobilni telefon usao je virus kuge. Od sada kad budete obavljali razgovore molimo vas da nosite gas masku. Poslao: Haris_car
24. Dobar dan ja sam virus, da li je mozda tu korisnik mobitela?...aha....dobro nazvati cu kasnije.... Poslao: Zlaja
23. Virus ovdje. Izvinite pogresan broj... Poslao: Zlaja
22. PAZNJA! Upravo ste primili bosanski SMS virus koji radi na principu povjerenja. Molimo vas, sami obrisite phone book i 3 puta ukucajte pogresan PUK kod. Hvala. Poslao: Lizard King
21. Posta za tebe polako otvori polako još sporije ANTRAX Poslao: BOSANAC
20. WARNING!VIRUS IN YOUR PHONE #%$$%#@#@%$@#$#%@$#$@$#%$%#@#$%#@$@#$@%##$@!!! Poslao: wHô mE$$ wíTh ßë$t díë lÎkë Th
19. U vasem mobitelu je virus gripa hara svuda pa pij caj. Poslala: Sarajkica
18. Dobili ste bedrenicu. Poslao: Fulko
17. Imate virus na mobilnom tresnite ga od prvu banderu. Poslao: Zoran Bogovac
16. Imas virus na telefonu jebem ti kevu. Poslao: SRBIN
15. Ako ekran Vašeg mobilnog blinka, znaci da imate virus na mobilnom. Poslao: 069433669
14. Vas telefon ima virus a vi mozete da ga pusite. Poslao: Valentin
13. Ma jebes ti virus kad imas zensku. Poslao: Medo
12. Paznja VIRUS iskljucite telefon. Poslao: 007
11. Obavestenje: U vas aparat je upao crnogorski virus!!! Ali ne brinite on tu samo sedi inista ne radi. cccmok za Slatkis Smiley Poslao: Paja
10. Ma jebi se Dragiso. Poslao: Alibaba
9. Ja sam ljubavni virus i nalazim se u tvom telefonu, necu izaci iz njega sve dok ti ne izades samnom.
8. Virus virus virus virus virus Poslao: Mr. x
7. Ja sam Crnogorski virus usao sam u tvoj mobilni i ne radim ništa. Poslao: Papazjanko
6. WARNING!VIRUS IN YOUR PHONE #%$$%#@#@%$@#$#%@$#$@$#%$%#@#$%#@$@#$@%##$@!!!
5. U vas telefon ovoga trenutka usla je mala vanzemaljka-virusica. To sto upravo pritiskate su njene sise, a po osmehu vidim da vam prija!!!!! Poslala: Slatkis
4. Vaš mobilni telefon je žaražen Sloba virusom, prijavljuje Vas na listu Hagških optuzenika, šaljuci vaše podatke kao i signal za lociranje.
3. U Vas mobilni telefon ušao je virus Boža Derikoža, pomnoži iznos tel. racuna sa 1,55.
2. Dobili ste Dr. Šešelj virus, vise na displeju necete moci videti slovo R.
1. Ako ekran Vašeg mobilnog blinka, znaci da imate virus na mobilnom.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.